• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Jinak holky jsme pomalu po spurtu. Byl to mazec, za týden dal + 2 cm a 345g :grinning: mazec :grinning: :grinning: :grinning:
přes den jsem ho měla na kozách snad skoro nonstop :pensive: dnes už jí normálně po 2,5 - 3 hodinách.
4. bře 2011 v 17:35  • Odpověz
@kinsli pěkně ti povyrostl :slight_smile: srát na to nemůžu, potom co předvádějí nahoře a co tu předvedla ikarkulka by mně hanba fackovala, ustoupit jim,nicméně nečekám že to vyhraju. Dík za gratulaci, vzala jsem ji dnes do hračkárny ať si vybere jeden dárek sama a jsme bohatší o barbínu s jedním miminem v nosítku a druhým v autosedačce :grinning:

@kacici mail máš v IP a povídej první dojmy z práce :wink:
4. bře 2011 v 17:50  • Odpověz
autor
@lenkabu Já Ti rozumím, ale na druhou stranu jsi tu 4 roky a kdo to ocení z těch co vyhodili když Tě vyškrtnou. Teda alespoň předpokládám že bojuješ za nějaké známé které byly smazány.
4. bře 2011 v 18:07  • Odpověz
@kinsli nebojuju za někoho vyhozeného ale aby ikarkulka už nebyla admin což nevyjde.........my odcházíme s celou diskusí 12 opic a dost ostatních diskusí neb uživatelek jde taky :wink:
4. bře 2011 v 18:19  • Odpověz
autor
@lenkabu Tak to jo :wink: jak jsem řekla já fakt nejsem zasvědcená. Já jsem ráda, že občas juknu jsem, do ledna + do jedné uzamčené a o ostatní se nestarám. chodím jen do oblíbených a tam nikdo v červené nejede :grinning:
Ale dnes Kačka bojovala s vámi :grinning: :grinning:

medvídek + karkulka :grinning:

4. bře 2011 v 18:43  • Odpověz
Koukám že i Vojta s botama :grinning:
4. bře 2011 v 18:44  • Odpověz
@lenkabu Leni Vande vsechno nejlepsi k dnesnim narozeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ja ten druh protestu chapu :wink: ,ale zase nechci prijit o kamaradky tady :pensive: ,k vedeni a vsemu kolem Ikarkulky me to pekne s..... :angry: ,myslim si ze to ale nema cenu,oni maji proste sve predstavy a vsechny pozadavky smetou ze stolu,je nas par :frowning2: ,kdyby protestovaly vsechny holky z MK melo by to cenu,takhle jim to vlastne vyhovuje,smaznou vas :pensive: a nekdy me mrzi,ze by treba moje chozeni sem na MK melo ukoncit zrovna kvuli nejake piiiiip :pensive: Nasla jsem tady fakt hodne kamaradek,ted uz i kamosek se kteryma se schazim a neni jich malo. Skoda ze si to ti nahore neuvedomuji :angry: :pensive:
@kinsli krasne fotecky :dizzy_face: :wink: a ta cervena :grinning: Vojtisek je jako medvidek :dizzy_face:
V praci holky super,konecne zapojuju mozek,ale musim lepe vymyslet odchody z bytu,diky Terezce jsem prisla hned druhy den az presne na 7.00 :pensive: a to uz bych mela byt dole na ambulanci :unamused: Mrzelo me to,musim proste zdrhnout a nevidet neslyset :sweat_smile: Jo a kolektiv je fajn,snad uz bych mohla pristi tyden zacit i sama :wink: ,tenhle jsem se zaucovala.
Jo a teda mazec,tyhle dva dny nic nestiham,vecer usinam jako nemluvne a dokonce jsem poprve v zivote neslysela Natalku,kdyz dostala o pulnoci hysterak,ze chce jeste mliko :sweat_smile: :grinning:
Fakt se na tyhle dva dny moc tesim,zaroven je mi malicko lito Naty,vcera za mnou stale chudinka chodila a opakovala mama,mama,mama a nechtela me pustit na Taici :pensive:
4. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
@lenkybu,Vandě všechno nej nej k třetímu výročí.

Jo tak proto ségře zmizela fotka i bazar.Do žádný akce se nezapojila,měla jen na fotce náhodou červený šaty páč se jí ta fotka líbila.A ke všemu se za ni prej někdo vydává a píše jejím jménem.
4. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz
@madlina tady se červená teď neodpouští :grinning: to je teda smutný chudák ségra :sweat_smile:

@kacici dík moc za Vandu,oslava bude za týden tenhle víkend jsem na semináři, už se těším dneska jsem ještě změnila dort z víly amálky na šmouly ta bude nadšená
4. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz
@lenkabu,chudák koukala co se děje.My teda řekni co je to za kr...ku.
4. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz
@lenkabu U nas ted taky vedou Smoulove :grinning: :grinning: :grinning: ,Ales jim dava mesic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@madlina Krasne fotecky z oslavy a dortiku mela Adelka fakt hodne :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz
@madlina je to velká opravdu velká kra.ka :grinning: ale vedení za ní pevně stojí.........mmch, 3 adminky dlouholeté a kvalitní (krista,mmmk,kalerat) rezignovaly pokud ikarkulka zůstane.......vedení je nechalo jít a zbavilo adminských práv. mmmk zakázali založit diskusi na rozloučenou protože by to byla provokace.........
4. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz
autor
@madlina krásné fotky :dizzy_face:
U nás jede krteček, šmoulové a gumídci :grinning:
4. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz
ženy koho nemám na FB v přátelích a FB máte,najděte si mně :wink:
4. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz
@lenkabu,nějak furt nechápu co je ta ikarkulka zač když dole mezi adminama není napsaná.To jako že tam přišla nová a dělá takovýhle rozbroje,jo?
4. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz
@lenkabu,pod čím tě na FB najdu?
4. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz
@madlina ona není nová už před víc než rokem na Vánoce zamkla diskusi únorovkám 2008,není tady zapsaná páč má adminovat hlavně beremese ale tady vysírá nejvíc
4. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz
madli pod jménem a píšu ho do IP radši i když tady už budu profláklá :grinning:
4. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz
@lenkabu,nějak jsem tu kazu nesledovala ale začíná mě to čímdál víc zajímat.Tak ať si vysírá tama tady dá pokoj.Omlouvám se za ten výraz ale už je 11min.po desátý hodině,takže můžu. :sunglasses:
4. bře 2011 ve 22:12  • Odpověz
@madlina to je fakt zlomek jeslti tě to zajímá tak tady se dá něco dočíst

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kazda-mince-ma-dve-strany/?page=last&post=last&lastref=it
4. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz
@lenkabu Leni o Kriste vim,vsimla jsem si ze uz neni admin,piseme si v jine uzavrene diskuzi,ale ze i ostatni holky prisly o prava jsem netusila,no tohle me stve,konik jde fakt do haje :pensive:
Uz to asi nikdy nebude ono,kdyz je vedeni hluche a slepe :angry: :angry: :angry:
4. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz
@lenkabu,čekám FB na schválení přátelství.Jo díky za odkaz.
4. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz
jj a proto ten červenej hadr prostě nesundám a pravděpodobně se nejdýl po víkendu nepřihlásím :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz
@madlina jdu to schválit a v tom odkazu si moc nepocuchej těhotenské hormony :wink:
4. bře 2011 ve 22:19  • Odpověz
@madlina ty seš ... jo vlastně to jméno bych sem neměla veřejně psát :grinning: :grinning: :grinning: no nic jen že je vtipný že ve 12ti opicích máme jednu naprosto stejného jména z Prahy
4. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz
@lenkabu,jo svět je malej. :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz
Jsem tu narazila na holčinu co má Adélku a Adama.A prej kdyby Adámek byl holčička,tak by byl Anežka.Přesně jako to budeme mít my. :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 22:33  • Odpověz
@kinsli,Peti krásný fotečky.
4. bře 2011 ve 22:57  • Odpověz
autor
@madlina tvoje taky :dizzy_face: Adélce to strašně slušelo a dorty úžasný :dizzy_face:
4. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz
@kinsli Peto na te prvni fotecce vypada Kacka jak opustene dite :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kinsli/album/na-chaticce-4-3-2011/6448633/
4. bře 2011 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.