• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@kacici to je fakt, ještě napsat popis " chcete mě" :grinning: :grinning:

4. bře 2011 ve 23:28  • Odpověz
autor
@kacici konečně mi ta holčina co mě nakupovala oblečení na Kačku poslala balík, tedy alespoň doufám, psala to :wink:
4. bře 2011 ve 23:34  • Odpověz
autor
@kacici tedy ty mě dáváš, lítáš z diskuze do diskuze až teď jsem si všimla, že příspěvky jsem dala do myšiček, myslela jsem si že píšu do uzamčené
5. bře 2011 v 00:35  • Odpověz
Leni, co mam udelat, abych podporila??
5. bře 2011 v 11:15  • Odpověz
@klaras jestli se chceš nechat taky vykopnout tak se vyfotť v červené :grinning: :grinning: :grinning: ale klidně na to kašli :wink: 12 opic si už tvoří svůj web a jak to bude mít trochu slušnou podobu tak tam pozvem i ostatní co se tady naserou a celej kůň mi může víš co..............mně se tu nechce zůstat už z principu,páč tady svým klikáním ty kokoty nahoře ještě živim :wink:
5. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
Vyborne.Jezis ja Ti ted nevim,jestli mam neco cervenyho.Nejak jinak to nejde?
5. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz
a co treba tam nejak stahnout jen cerveny obrazek? :unamused:
5. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz
@klaras no tvoji profilovku by měli smáznout už teď páč neni podle pravidel :grinning: máš být focena jen zepředu aby ti bylo vidět do obličeje :grinning: jak ve vězení jen číslo chybí :grinning: obrázek červenej klidně zkus on ti to jansen smázne za to že to nejsi ty když už ne za červenou :wink:
5. bře 2011 v 15:31  • Odpověz
tak to je sila! :grinning:
5. bře 2011 v 16:05  • Odpověz
ale ja fakt jen ziram!!!
5. bře 2011 v 16:34  • Odpověz
@klaras já minulách 14 dní jen zírám.............a nejvíc nad větou v pravidlech,cituji: "Pokud se budeš chovat nepěkně,vyhodíme tě odsud, i když to v pravidlech není uvedeno." takže každýho kdo se znelíbí, to je pravidlo k zeblití
5. bře 2011 v 16:42  • Odpověz
@lenkabu to je snad horsi nez na piskovisti!
5. bře 2011 v 17:08  • Odpověz
Ahojda,
já dnes nedělám nic.Dopolko jsme byli na horách.Ohromná obr akce.Že se tam sejdem se švárou ,jeho přítelkyní a klukama.Dorazili jsme na místo,tchán z auta omrkl terén a prej že se mu tam nelíbí a pojedem tam co jsme byli posledně.Hrozně toužil po tom jak bude zase Adélku tahat na kopec a ona pojede na lyžích dolů.Nakonec všechno bylo jinak.Adi neměla náladu a že lyžovat nebude.Sjela jednou,nechala se vyvézt na vleku nahoru a že končí.Tak ji děda vytáhnul na docela velkej a prudkej kopeček(z Adélčinýho pohledu to tak bylo) a poslal ji dolů.Ta řvala že jet nechce a v půlce s sebou švihla.Petr to pomalu viděl na zlomenou nohu.Na to konto jsem se s tchánem pohádala.Jsem mu hezky řekla co si myslím.Jsem se musela jít uklidnit prochajdou po okolí.pak jsem se s Adi chvílu koulovali a tatínek nám slíbil obídek když bude lyžovat.Vklouzla do lyží a jezdila jak profík.Prostě neměla náladu tak jsem ji nenutila protože bych si stejně nepohla a nechtěla jsem ji to lyžování zprotivit.To ale děda nechápal.Pak prej si ještě vyměnili názory s Petrem.
Od pondělka budou vedle zdít jádro a tchán opět ví všechno nejlíp .
Omlouvám se že jsem se tak rozepsala ale byla jsem fakt vytočená.jště že stál Petr při mě.
Ale už se těším na večer.Dávají Bonda tenhle herec se mi mooooc líbí.
5. bře 2011 v 17:10  • Odpověz
Ahojda ženský ...

ad MK kauza ... je to celkem síla, sama jsem zvědavá jak vše dopadne :pensive:
Nejvíce mě asi mrzí přístup "z hora" ...
No nic, příští týden budeme asi chytřejší :wink:

a Bond ... ten je fakt dobrej! :slight_smile: :dizzy_face: krásnej, charismatickej, drsnej Bond! :slight_smile: né šamponek Brosnan :grinning: :grinning:
5. bře 2011 v 17:13  • Odpověz
@markytkaa mně točí že jsem u Casina Royal usnula,tenhle drsoň se mi hrozně líbí :slight_smile:
5. bře 2011 v 17:18  • Odpověz
@madlina mně tohle taky vytáčí,tchyně má postoj že dítě bude dělat tohle a takhle a právě teď protože ona to chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2011 v 17:19  • Odpověz
@lenkabu,tak takovej je přesně tchán.A my jsme ty špatný páč ji vychováváme blbě.
5. bře 2011 v 17:34  • Odpověz
@lenkabu
@markytkaa,holky konečně někdo komu se tenhle Bond taky líbí. :slight_smile:
5. bře 2011 v 17:36  • Odpověz
Lenkabu..jeste tady jsme :grinning:
6. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz
O víkendu se taky nemaká :grinning: Pondělí ... pondělí :grinning: :grinning:
6. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz
6. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
@kinsli @kacici @konja @lenkabu ahoj holky, tak jak žijete, co dětičky, koukám, že jste se rozrostly:slight_smile:
6. bře 2011 v 17:08  • Odpověz
autor
@kutcher moc velká gratulace k // :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2011 v 19:48  • Odpověz
Jé ahojky @kinsli děkuju, snad bude těhu v poho, ale dost mě bolí břicho, jestli to je tím, že jsem po řezu nebo 2. těhu je víc cítit, těžko říct a co Lukyn, Kačka a Vojtíšek, ke kterému moc gratuluji! Nedávno mě Míša strašně překvapil, když viděl fotku Kačenky s ním, jak si dávaj pusu - řekl: "kacenka dal pusu, viď?":D
6. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz
autor
@kutcher Ty jo to je borec, Vždyť už je to tak rok, to je fakt dobrej, Kačka by si už určitě nevzpomněla. Jinak moc děkuji za gratulace :dizzy_face:
Co se týká těhu tak já měla ošklivý křeče v tom 5-6tt a taky se urdžel :grinning: a pak že kluci prd vydrží :grinning:
hezky si užívej těhulkování, ono to tak rychle uteče :pensive:
Mě se Ti už kolikrát stalo, že jsem si tak sama pro sebe říkala, že bych tak chtěla miminko :grinning: a pak jsem si uvědomila, že ho vlastně mám :grinning: jen trošku přerostý :grinning: :grinning: :grinning:
Původně jsem chtěla Kačenku, Verunku, Vojtíška tak se nám to pořadí mírně promíchalo :grinning:
6. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz
@lenkabu Leni, ještě jsi neobjednávala? Já se dřív k netu nedostala :frowning2:
7. bře 2011 v 08:32  • Odpověz
čus ženy já tu ještě jsem :grinning:

@kryserka v pohodě budu koncem tohodle týdne ok :wink: do pátku mi to pošlete :slight_smile:

@kutcher já na tebe koukala v jiný diskusi že jsi v tom tak gratuluju a držím palce

Vanda je poprvé ve školce to je teda divný ženy,že už mám školkový dítě :slight_smile: a málem mně odtamtud vykopla,děsně se těšila,jsem zvědavá esli jí to vydrží až zjistí že se tam dodržujou nějaký pravidla. Rozrazila tam dveře se slovy dobrý dééén se hnala pro stavebnici a k dětem se slovy jdeme se honit :grinning:
7. bře 2011 v 08:46  • Odpověz
@kinsli a bude Verunka? :wink:
7. bře 2011 v 09:00  • Odpověz
@lenkabu JEE, vidis Frajerka! Se ted budes doma nudit :grinning: Co se pamatuju tak chodi 2 dny v tydnu? Ale to fakt leti,ja si pamatuju jak jsem posilala saticky..fuj ted si pripadam stara. :rolling_eyes:
7. bře 2011 v 09:02  • Odpověz
@klaras chodí na celý týden na dopoledne :wink: a jak já si připadám stará když mám tak velkou dceru :grinning:
7. bře 2011 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.