• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@lenkabu hlavně to musí být doma mrtě nuda jenom s jedním dítětem ne :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
@markytkaa to je jako bych žádný neměla :sweat_smile:
7. bře 2011 v 09:45  • Odpověz
@lenkabu stari nebudeme resit! jinak si to jdu hodit :sweat_smile: V kolik ji vyzvedavas?
7. bře 2011 v 10:06  • Odpověz
@klaras ve 12 :wink: jdu s Alicí po nákupech a vyzvednem ji cestou
7. bře 2011 v 10:14  • Odpověz
@lenkabu nadhera! :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
autor
@klaras dřív jak za 5 let určitě ne a pak se uvidí :wink:

@lenkabu ty jo to musí být pohodička :dizzy_face: kuk ip :wink:
7. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz
@lenkabu tak já určo něco vyberu:slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz
@lenkabu,ať se Vandě ve školce líbí.Adi to nadšení vydrželo do teď.Tuhle na mě zkoušela,jestli musí do školky,že tam chodí už aspoň rok :grinning: :grinning: :grinning: .Ale šla a dobrovolně.
7. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz
Vandě se líbilo, chválili ji že se moc hezky zapojila a ještě nebrečela, když jsem přišla tak šli ještě na oběd a i když mně viděla tak s dětma odešla tak asi dobrý :slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
autor
@lenkabu Tak to je super :dizzy_face: Jinak napsala jsem paní, ať mi kalhoty přidá do tvé objednávky, tak se pak vyrovnáme :wink:
7. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz
@kinsli jasně akorát já jí pošlu objednávku až koncem týdne :wink: vzala jsi ty Mám ráda červenou?
7. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz
autor
@lenkabu jj, mám ráda červenou, délka 4-5 let a šířka 18-24m :wink:
není prý problém :grinning:
7. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz
Holky klasika nestiham,jen jsem si vsimla ze je Vandicka dnes poprve ve skolce a ze byla uzasna,to je parada :wink:
U nas to bylo 14 dni v pohode,pak byl trosku sprajc,ale treba dnes se vzbudila ve 4.00 s desnym placem a rikala stale dokola ze chce do skolky hned :grinning: :grinning: :grinning: To se nam stalo poprve,takze se asi fakt tesi :dizzy_face: :grinning:
7. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz
@lenkabu gratuluji opožděně Vandě k 3-tím narozeninám a úspěchu ve školce, ať se ji tam líbí :grinning: :grinning: :grinning:

@kinsli v kolik jdeš zítra na kyčle?? já v 11h.

jinak jsem to doslala, takže jsem brut naštvaná :unamused: jsem doufala, že aspoň 3měsíce po porodu to mít nebudu...
7. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz
@kacici zítra dojdou vitamíny, tak se můžeme domluvit a sejít se někde venku s holkama :wink: nemusí to být nutně hned zítra......ty pracuješ st a čt že?

@markyfrana to jsi to dostala ještě dřív než po Denise že......já byla teď taky nasraná, po Alici za 3 měs při plném kojení,po Vandě to bylo lepší,asi měsíc po dokojení
7. bře 2011 v 15:06  • Odpověz
@markyfrana tak to tě chápu, taky jsem byla vytočená, takový ty roční pauzy fakt závidím, já to dostala u obou kluků ještě před koncem šestinedělí, ikdyž jsem kojila jak divá :frowning2:

nedáme holky tu véču, :wink: Potřebuju do civilizace :grinning:
7. bře 2011 v 15:52  • Odpověz
@kryserka jsem za :grinning: na véču mě vždy utáhnete :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 16:15  • Odpověz
já můžu každý pondělí, út, čt. Kromě 19.3-27.3 to jsme v itošce.

CO TENTO ČTVRTEK?????
7. bře 2011 v 16:16  • Odpověz
Holky domluvte to jak potřebujete a já přijdu nebo ne, uvidíme jak bude mít Miloš klienty :wink:
7. bře 2011 v 16:30  • Odpověz
Nevíte kde by se daly sehnat levné bílé leginy a tričko....na děti. Potřebujut o na focení a bílou hned dorasujou tak za to nechci dávat velký peníze.
7. bře 2011 v 16:41  • Odpověz
já tenhle čtvrtek můžu, jsem pro :slight_smile: čím dřív, tím líp :slight_smile: akorát budu moct dorazit zase tak po osmý, takže asi opět jako posledníček :slight_smile: Ale když Vendelín bez prsa prostě neusne :grinning:
7. bře 2011 v 16:50  • Odpověz
lenka: ty tu ještě jsi? :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 19:12  • Odpověz
@markytkaa buď na mně zapomněl nebo mně nikde neviděl,napíšu na Mince a uvidíme :grinning:
7. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky,
@kutcher - velika gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,drzim pesticky at je vse o.k.
Holky ja bych mohla taky ve ctvrtek vecer ale az po 20.00 mam Taici do 19.45 :wink:
Leni vitaminy potrebuju,vyslo to akorat,tak v ten ctvrtek vecer ? :wink:
7. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz
@markyfrana - Moc vam to vsem trem dneska sluselo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Malej ani nebyl videt :grinning:
7. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
Jo a MS ja mela vzdycky dlouhou pauzu :dizzy_face: az kdyz jsem prestala uplne kojit tak do mesice prisla,ale fakt jsem si odpocinula,za to ted :rolling_eyes: :angry:
7. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz
ve čt snad budu moct příjít :slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz
autor
@markyfrana my jdeme v 9:30h :wink: MS Ti nezávidím, já nic :dizzy_face: Ale jsem už fakt nasraná, dnes jsem nějak nestíhala pít tak tu odsávám po 30 ml, no to mě vytáčí :confounded:

Holky myslím, že večeře ok, Lukáš má ranní :dizzy_face: Takže hlídání je :grinning: Tak kdy, kde a v kolik???
7. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz
Holky cojste chtěli seznamy na burzu - moc se omlovám, ale paní na mě asi zapoměla a nepřipravila mě je :rolling_eyes: Jsem pěkně nasejřená, protože toho mám docela dost na prodej a nevím jak to budu na místě sepisovat, protože na to nebudu mít čas :angry: Ještě ji zkusím napsat jednou, ale už asi nebude čas aby mě to natiskla :angry: Tak to teď budeme muset zvládnout nějak na místě .... :frowning2:
8. bře 2011 v 06:28  • Odpověz
8. bře 2011 v 07:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.