• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
holky tak ve čtvrtek v 20.00, ale kde?? domluvte se, dám někam rezervačku :grinning: ale nic mě nenapadá, jenom Husa :grinning:
8. bře 2011 v 07:14  • Odpověz
Koukám, že Lenku už smázli - parch... ti :confounded:
8. bře 2011 v 07:15  • Odpověz
autor
No jo tak s
Lenďou už jen přes FB :frowning2:

@markyfrana gratuce k dvouměsíčninám :grinning: jsem zvědavá na míry, myslím že jste nás už skoro dohnali :grinning:

co zkusit tu Recesi? mě fakt chutnalo a máte to nejblíž :wink:
8. bře 2011 v 07:46  • Odpověz
proc myslite..ma tam porad aktivni.. :confused:
8. bře 2011 v 07:53  • Odpověz
Holky uz je zablokovana :frowning2: a s ni spousta holek,smazali nam uzavrene tema,takze pozor,i to co ma byt jako uzavrena skupina tak to neni tak :pensive: Oni jako vedeni maji pravo cist vsechno a podle sebe se zaridit :angry: Co k tomu dodat,pouze to ze i u me MK skoncil,budu chodit jen na sve diskuze,ktere jsou uzavrene a sem,doopravdy jsem necekala takove chovani a jednani,ale je jasny ze nez komunikace je lepsi nespokojene uzivatelky bloknout a zamezit jim pristup,no jo bohuzel neumi komunikovat :angry: Nerikam ze holky si obcas postezovaly vic nez musely :sweat_smile: ,ale zase oni jsou jak pstrosi,strkaji hlavu do pisku pred problemy,fakt nechapu a mrzi me to,uz si myslim o tom sve :pensive:
8. bře 2011 v 08:14  • Odpověz
jako, že Lenka už tu nebude vůbec? :confused:

mě je jedno, kam se půjde, když tam budu mít kde zaparkovat :slight_smile:
8. bře 2011 v 08:17  • Odpověz
Tak jsem holčině ještě jednou napsala kvůli těm seznamům a vypadá to, že by mě ty seznamy ještě mohla sólo donést, tak uvidím co z toho vypadne a dám potom vědět :wink:
8. bře 2011 v 09:03  • Odpověz
Hele holky co zase u Husy,vari tam vyborne :wink:
8. bře 2011 v 09:11  • Odpověz
@konja Danco netrap se tim :wink: ,bud to klapne a nebo ne,hlavne at mas ty,verim tomu ze smolit to na miste kdyz toho mas hodne neni ono,ja mam jen zase par veci :grinning:

@kryserka Bohuzel Lenka asi bude moct jen cist,ale uz nebude moct prispivat,co dodat,jen ze jakmile reknes a das najevo svuj nazor smaznou te a mas utrum a nemuzes uz si treba psat s kamaradkama v uzavrenych tematech apod,bohuzel to proc byly tyhle stranky pusteny a to aby si maminky mohly vymenovat nazory a pomahat si zmenilo :pensive: a vedeni to bralo osobne jako utok na sebe :rolling_eyes: ,nevidi a neslysi ze to nebylo za ucelem je nejak poskodit,ale vratit pokud mozno atmosferu na MK zpatky jak to bylo nez zacal nekdo ublizovat a bohuzel ten nekdo ublizuje dal :zipper_mouth: No je to jako v zivote,nepohodlny se smaznou aby nemohli strhavat dalsi dav sebou :unamused:
8. bře 2011 v 09:15  • Odpověz
@kinsli,to Lenďu úplně smazali,jo? No je tohle možný,co se tady děje? Jednu vyhoděj za její názor,na další se někdo nabourala a vydává se za ní.Prostě bordel nad bordel. :frowning2:
8. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
8. bře 2011 v 09:29  • Odpověz
Hm,tak to je super.jsem si nevšimla že by ty holky něco provedli.jen napsali svůj názor.Ale to že jsou tady takový který používá nick někoho jiného a vydávají se za něj a hnusným způsobem urážejí a tahají sem osobní věci někoho jiného,to je v pořádku. :frowning2:
8. bře 2011 v 11:58  • Odpověz
@madlina Bohuzel a pozor pro vsechny,podle toho zaveru se muzou dostat vsude holky,takze bacha na jazyk v uzavrenych tematech i IP :zipper_mouth: Pokud to chce nekdo probrat tak jedine jinde,tady bohuzel soukromi neni nikde :frowning2:
Holky nic neudelaly,jen napsaly par ostrejsich nazoru na vedeni a chtely hledat reseni problemu,ktery tady nastal,ale pro ne to skoncilo,holky radsi smazaly,nez hledat reseni je vzdy lepsi vse smazat :pensive: . Jako tohle me neprijde fer jednani,ale co bychom asi chteli,jsou taky jen lidi a lidi jsou v dnesni dobe ........ :zipper_mouth: Holt kdo nechce ztratit pristup sem mezi kamaradky musi drzet hubu a sklopit hlavu
8. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz
autor
holky oni smázili i Markytku, přitom ona vše nakonec stáhla a vzala zpět a stejně ji vykopli :pensive:
8. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz
Holky nechcete prejit na jinou diskuzi?Neni nas tady tolik a docela by to slo,Lenka by nam tady chybela a jinde by mohla prispivat :wink: Vim ze je to nezvyk,ale zase bychom se domluvili vzdycky vsechny. Ja tady mam taky par uzavrenych temat a spoustu kamaradek,ale zatim smazali jen Lenku,tak by nam mohla napsat co se deje :wink:
8. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz
@kinsli ja si myslim ze Marky smazala jen profil. foto,kdezto Lenka uz sem psat nemuze :frowning2:
8. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz
@kacici,jsem ráda že to není jen můj názor.Takže myslíš přejít úplně na jiný stránky nebo třeba jen uzavřít "pokojík".I když to by asi taky moc nepomohlo.
8. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz
@madlina Bohuzel prejit treba na emimino nebo jinam,Lenka ma sem uz uzavreny pristup neco napsat,uzavrit tema tak si ho ani neprecte :sweat_smile:
8. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz
@kacici,jasan.No jestli máte s nějakejma stránkama dobrý zkušenosti,nebudu proti.Hlavně mi dejte včas vědět,abych vás neztratila. :frowning2:
8. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz
Holky, večer mě ta holčina hodí seznamy do media, ráno si je tam vyzvednu, tak pak písnu kolik jich mám :wink:

@kacici tak když bude nějaký návrh, není problém se přesunout jinam, jen teda já žádné jiné stránky neznám, tak to nechám na vás :sweat_smile:
Ale je to teda hnus....Nejvíc mě dojímá vysvětlení, že fotky hlavou dolů jsou provokace, ale asi jen u normál uživatelek, když si najdete fotku jednoho admina (její nick tu psát nebudu, ale asi všichni víte o koho se jedná), tak tam je to nejspíše v pořádku. A nebo blbě vidím, možná to přijde jenom mě, že je paní vyfocená taky obráceně :zipper_mouth: No nic, nemá cenu šťourat, stejně s tím nic nenaděláme :pensive:
8. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz
autor
@kacici nene, je taky smazaná, posílám seznam včerejších vyřazených. Pošáme na Lenku, oni s opicemi dělají nové stránky tak se pak přidáme :wink:
8. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz
autor
draga

emmili

neumisa

petrolejka

petruna

lenkavano

kamirka

cervnofka2010

luphen

monkula

naivka

lovaa

nikka.vo

pettru

nety

k.ate

markytkaaa

petapi

chaarleene

urbi

lenkabu

soanpe

patrisssa, patyis
8. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz
autor
ty byli zamčený včera okolo 23h
8. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz
autor
Jinak co se týká nás tak kyčle ok :wink: a zítra nás čeká 2-měsíční prohlídka :grinning:
8. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz
autor
Tak teď jsem byla na emailu a markéta už si mě přidala na FB :wink:
8. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz
Taky ráda přejdu na jiné stránky - tohle mě vážně se.e!!!
8. bře 2011 v 15:00  • Odpověz
autor
@markyfrana jak jste dopadli na kyčlích?? Mě Vojtíšek ještě spinká, Kačka taky no to je pohoda :grinning:
8. bře 2011 v 15:07  • Odpověz
Holky tak nas do skolky nevezmou,protoze HK vydalo kriteria a muzou se vzit jen deti co maminky nejsou na rodicovske :sweat_smile: Jsem ted neskutecne vdecna za ty Vekose :dizzy_face: ,jinak neni uz sance se nekam dostat kdyz je doma miminko. HK pratelske mesto rodine - fakt super,meli by si to sve heslo strcit do pr..... :angry: Prijde mi ze se potrebovali zbavit jedne sorty maminek a takhle jim to vyhovuje.No pristi rok nas uz vzit musi,Tereka bude predskolak. na zapis zajdeme,budeme tam mit uz podruhe zamitnuto,tak snad ten dalsi uz budou holky prijate spolu :sweat_smile:
8. bře 2011 v 17:09  • Odpověz
holky napište mi, kdo všechno půjde ve čtvrtek, ať dám rezervačku. Hodím to do husy na 20h. zatím jde já, ségra, bubli, lenka, kinsli, kryserka kdo další?
8. bře 2011 v 18:30  • Odpověz
Dejte vedet kam se presouvate! Chudak Lenka,je to sila! :rolling_eyes:
8. bře 2011 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.