• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@kinsli co jses na FB?
8. bře 2011 v 18:56  • Odpověz
@markyfrana Ja taky :wink:
Jinak odchazi nas vic,hodne holek z mych uzavrenych diskuzi uz tohle proste nechce dal podporovat :wink: a hlavne se chteji vsichni normalne zhluboka nadychnout :grinning: I kdyz zamrzi to po tolika letech zde,ale je to jejich chyba,meli by si uzivatelek vazit a ne z nich delat slepice :zipper_mouth:
8. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz
autor
@kacici co to je za blbost, ani když pracuješ??? Co dávala odkaz Markéta tak tam psali, že nemusí být všechny tři body dodrženy. Prostě přednost mají ty co jsou 3+ a maminky jdou do práce. Já doufám, že ty Věkoše výjdou. Já jim na nějakou mateřskou seru, tak ať to pro maminky co jsou na mateřské zpoplatní. To si vůbec nedovedu představit co bych s ní dělala do 5 let doma. Vždyť by byla oproti školkovým dětem děsně opožděná.
8. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz
autor
@klaras facebook
8. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz
@kinsli Peto nekecam,rikala jsem ze chodim do prace,ale jim jde o to ze jsi doma na rodicaku a mas smolika,vic je nezajima :frowning2: Schvalne si pockam az donesu papir se zadosti,ze nas vlastne podruhe zamitnou,zajdu na mesto a neco jim reknu :sweat_smile: Pry maji ty maminky na rodicovske chodit se starsima detma do materskych center - dobry co? :unamused:
8. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz
@kinsli jmeno? :slight_smile:
8. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz
autor
@kacici No tak to nechápu, proč mi vůbec dali přihlášku :frowning2: Ach jo mě z toho picne, zítra si tam zavolám a když tak budu muset dát tu soukromou v Malšovicích jen jako vůbec nevím jak ji tam budu vozit. Od nás nic nejede, to je akce tak na 30min. minimálně. s přestupem
8. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz
autor
@klaras Petra Sychrová, Lenka, Buřilová, Markéta Novotná
8. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz
@kinsli,Péťo u nás ve školce ude den otevřených dveří.Tuším že 17.3. tak si tam zajdi a poptej se přímo ředitelky.Ale je to tak jak píše kacici,bohužel.Pokud jsi doma na rodičáku nebo na mateřský,tak ti dítě do školky nemusejí vzít.Pokud není místo.
8. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz
autor
@madlina Jasně to já vím, že nemusejí :wink: to je jasný přednost mají ty co pracují, to beru :wink: Já to pochopila jako, že 100% nevezmou. Jen by mě zajímalo pokud to tak je tak jako když nenaplní 100% docházku děti co vše splnují tak co bude pak. Prostě bude školka naplněná třeba pouze z např. 70%???
No pro jistotu jsem psala do Sionu :wink: Koukala jsem, že je to jen 2 km od nás :grinning: Akorát podle mapy se nějak neorientuji kde to pčesně je :wink:
8. bře 2011 ve 22:20  • Odpověz
autor
Tak jsem pátrala a k Sionu i snad k té MŠ co má Marky Denisku by měla jet od nás č.25 jedou tři do hodiny tak by to nebyl snad problém :slight_smile: Když bych měla hlídání tak bych Kačku odvezla na kole, podle toho jak by bylo a když ne tak bych to s nimi autobudem taky zvládla. No snad alespoň někde nás vezmou. Do těch Věkoš to asi i tak podám, abych měla zamítnutí :wink:
8. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz
autor
holky kdo nenajde u sebe IP tak mě písněte :slight_smile:
8. bře 2011 ve 23:40  • Odpověz
@kinsli Peto to ne,snad to i nenaplni vsechno triletakama co jdou mamky do prace,taky doufam v jedno mistecko navic,ale iluze si nedelam :pensive:
je to proste nefer a mesto dela vsechno proto aby si mamky naplanovaly mit druhe az budou mti jistotu skolky,takze pak ty ci maji deti kratce po sobe maji smolika :rolling_eyes:
Diky za IP,uz jsem zaregis. :wink: Ted mazu do prace :grinning:
9. bře 2011 v 06:11  • Odpověz
@kinsli Tak jsem si vás přidala také na FB abych měla jistotu, že kdyby něco alespoň nějaký spojení na vás zůstane :wink:
9. bře 2011 v 06:33  • Odpověz
Holky, ale takhle to bylo a je pořád, že kdo je na mateřské nebo na rodičáku, tak musí čekat na volné místo ve školce!!! Takže to není žádná novinka. Já doufám, že mi deny vezmou, ve štefánikovce letos berou 80 dětí, což je podle mě celé sídliště, tak snad to dopadne a když ne, tak zůstane ještě rok v soukr., ale kamarádce loni taky holku nevzali, že má mimino a v prosinci už ji volali, že ji berou :grinning: takže taky takhle doufám, že to dopadne :grinning:
9. bře 2011 v 07:06  • Odpověz
@kinsli abych mela zamitnuti :grinning: :grinning: diky za FB a kobylu
9. bře 2011 v 07:41  • Odpověz
@kinsli,jsem se tam zeregistrovala ale něja kse tam moc neorientuju.Zatím.Našla jsem tam tlachárnu a azyl pro utlačovaný modrým režimem.To je ono? Je tam lenkabu a markytkaaa.
9. bře 2011 v 08:30  • Odpověz
Ahojda,
není o sice nic k chlubení ani to nemám v plánu ale dneska od 02:00hod.jsem o rok starší.
9. bře 2011 v 08:35  • Odpověz
@kinsli Sion je výbornej, náhodou, já hned vedle něj bydlela...
9. bře 2011 v 08:58  • Odpověz
autor
holky, že neuhádnete jakou barvu očí má Vojtíšek :grinning: :grinning: Ted jsem si všimla, že se mu už zbarvují. docela mě to příjde brzy, kačce se zbarvily tak mezi 3-4 měsícem.

@markyfrana jasně takhle to bylo vždycky já podle podání od
kačí to pochopila, že ty co jsou na rodičáku nemají vůbec šanci.
9. bře 2011 v 09:01  • Odpověz
autor
@kutcher a kde to pčesně je??
9. bře 2011 v 09:01  • Odpověz
autor
sorry za chyby odsávám tak mám jen jednu ruku k dispozici :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 09:03  • Odpověz
@kinsli Kousek od VŠ kolejí neboli Garni nejbližší zastávka tam je myslím 7 a 25 - na kotli je to hned u toho nějaká ta linka jede přesně od vás? já bych ti řekla kde to tam je, je to fakt jednoduchý.
9. bře 2011 v 09:25  • Odpověz
@kinsli Teď vidím, že ta 25 no tak to je jednoduchý, vystoupíš na zastávce a teď tu delší verzi... stojíš zády k autobusu a vydáš se doleva k zatáčce, na ní se vydej doprava a jdi už jenom rovně a na pravý straně uvidíš přízemní domek s nápisem Sion křesťanské centrum jednoty bratrské, je to fakt max. 2 minuty chůze
9. bře 2011 v 09:35  • Odpověz
@madlina Tak všechno nejlepší :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:59  • Odpověz
Holky smazala jsem si radsi vse sama,tak at se nedivite,nechci aby me blokli a ja nemela moznost si vse smazat.
Jo a ja uz tu nebudu od vikendu vubec,budu tam kam nas prelozila Lenka a nebo na emiminu,tam prechazi vsechny holky a moje kamaradky z MK,nezustane tu jedina :dizzy_face: jasne ze to boli,ale zivot je zmena a ja nejsme fracek,ktery potrebuje vedeni jako ve skolce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak k tem skolkam,takhle to bylo vzdycky,ale ted vydalo mesto prisna kriteria,nejdriv predskolaky,pak vsechny deti pracujicich maminek a tech je desne moc,nezapomente ze oni jim muzou drzet misto i pro jarni deti :frowning2: A samo zbytek ostatni deti,jenze ja pochybuju ze zbyde misto :pensive:
9. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz
Madli - vsechno nejlepsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz
A ja padim pro Tercu a pak pro Naty,papa
9. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz
holky já nemám FB, takže budu bud na těch stránkách od lenky - pokud tam budeme mít téma, co jsem četla, tak je to jenom pro jejich opice, tak nevím... Nebo bychom si mohly založit téma na emiminu.

jinak zítra v 19,30h rezervačka v Huse na Říčařovou :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz
Taky jsme založili se Sanuskama a sanusátkama diskuzi na emiminu.
9. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.