• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Děvčata, dnes jsem konečně dostala seznamy na burzu, kdo je po mě chtěl, tak ať se mě prosím ozve a domluvíme se na předání :wink: Napsala jsem to i na nový web, tak by se to snad mělo dostat ke všem co měly zájem :slight_smile:
9. bře 2011 v 16:10  • Odpověz
zdravim muzu se k vam zitra na sraz pridat, teda jestli mi dopadne hlidani :unamused: jinak nase dvojcata jdou asi do sionu vypada to zatim dobre. Skolky maji dve jednu v malsovicich a druhou na konecne 24 :wink:
9. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz
autor
@septim jasně přidej se :wink: Mě taky odepsala ředitelka ze sionu, že přihlášku bere na vědomí tak se tam jdeme zítra zastavit :wink:
9. bře 2011 ve 22:23  • Odpověz
ahojda, koukám, že jsem tady chvíli nebyla a všechny se pomalu přesouváte jinam.. :frowning2: a že byla nějaká akce "večeře" ráda bych se taky přidala, tak třeba příště..pokud se budete teda stěhovat na jiné stránky, prosím o info, kde budete..

rosteme jako z vody na 4.m máme 6366g a 63 cm a Vojtíšek si mooooooooooooocccccccccccccc oblíbil paleček, tak maminka z toho začíná být trošku nervní, aby nedopadl jak v pohádce o třech přadlenách.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:33  • Odpověz
@kinsli myslím, že jsem tě potkala kousek od Lachtana s Vojtíškem v klokance a Kačenkou..:slight_smile:)), ale nechtěla jsem se na tebe vrhnout..:slight_smile:)
11. bře 2011 v 09:35  • Odpověz
autor
@velrybous Určitě ne :grinning: :grinning: my ještě neklokankujeme a teď jsem u Lachtana nebyla :wink:
Včera jsme vzali útokem Carefour a Interspár :slight_smile: V CA jsem se trošku oblékla, už jsem chodila jak čerstvě vytažená z popelnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je moje oblíbená hláška :grinning: :grinning: Jen co udám Kačku alespoň na víkend k babičce tak to tu proberu a určitě alespoň 80% půjde k popelnici, buď to jsou stany :grinning: z těhu nebo zase mrňavý :zipper_mouth:
No a v Interspáru jsme Kačence koupili zahradní domek, tak doufám, že bude mít radost
:wink:
11. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
autor
@velrybous krásná váha :dizzy_face: Náš Vojťulín má 61 cm a 5170g :wink:
Za týden ted přibral 85g už jsem z něj nervózní, votrok jeden mrňavej :grinning:
11. bře 2011 v 10:25  • Odpověz
@kinsli no tak to je dobrý...ale fakt jsem si myslela, že jsi to ty..:slight_smile:))))))))) paní šla do toho rohového paneláku u lachtana :slight_smile:))
no ani mi nemluv, chodím v jedněch riflích, který jsem si pořídila v těhu, že mi pak třeba budou, no ještě, že je mám..a pak nosím těhu legíny..:slight_smile: nejsem schopná se dokopat někam jít nakupovat, navíc mě to děsně neba v poslední době..:slight_smile: halvně zkoušení, když se vidím v zrcadle, tak si říkám kdo to je.. :grinning:
jé, určitě se jí to bude líbit..já přemýšlím co koupím Vojtíkovi..hrazdička ho asi za chvíli omrzí..:slight_smile: a zas tak moc hraček nemá..tak asi hudební hrazdičku a nějaký kousací věci..:slight_smile:) a žužlací..
11. bře 2011 v 10:41  • Odpověz
@kinsli no to já jsem taky byla, ale teď si myslím, že se to ustaluje, včera jsem mu dala schválně na noc mlíko z mražáku co jsem si nastřádala v listopadu, smrdělo to, fuj..ale vypil to, dala jsem mu 100ml, a pak řval, že chce ještě a než jsem to ohřála, tak si to rozmyslel..no měl by vypít cca litr denně :slight_smile:..no ale spal 3 hodiny víc ani ťuk..ani ty 4 už nespí..:frowning2:(( jsem KO
11. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
autor
@velrybous Jo už mě holky upozorňovaly, že z mrazáku smrdí :confounded: Tak nějam nemám odvadu to rozmrazit a dát mu to :confounded: Chtěla jsem zkusit týden na sunaru jestli mu to pomůže aby přibral, ale já nevím co s MM. Mě to přijde vylejvat škoda. Když vidím co to dá práce odstříkat ( určitě alespoň 5h denně )
11. bře 2011 v 11:48  • Odpověz
@kinsli no škoda to rozhodně je, a proč sunar? zdá se ti, že toho vypije málo??? máš málo mlíka??? snad ne, ne?
11. bře 2011 v 19:03  • Odpověz
autor
@velrybous Hele mlíko jak kdy, jednou odstříkám 130 ml a po druhé 40 ml. Fakt nechápu čím to je :unamused:
Mám nakoupený sunar nutra defens na noc, nebo kdybych nestihla odstříkat. Občas ho nakojím, ale už moc ne, po kojení se nenechá dokrmit flaškou. Když už tak to dělám obráceně, třeba 60 ml odstříkaného, pak koj. a po koj si odstříkám co zbylo :grinning:
11. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
@kinsli no vidíš, mě by zajímalo kolik bych odstříkala já...ani to ne..schválně to jeden den zkusím..ale já vůbec nepiju, tak bych se ani nedivila..já kojím teda pořád a doufám, že ještě budu..teda co dvě hodiny..a v noci 3 a pak po dvou..tak jsem docela KO, se těším na příkrmy a kaše, snad se to spaní zlepší...
11. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
autor
@velrybous tak se donut tak na 3 litry denně a uvidíš, že ze dvou hodin bude rázem během pár dní 3-4h :slight_smile:

fakt je to strašně znát. když jsme byly ve čt na té večeři tak jsem tam vypila 4x 0,33l a to byl mazec. myslela jsem si, že mě kozy upadnou, přijela jsem domů, hned nakojila a ještě 120 ml odstříkala. když nepiju tak mám třeba jen 40 ml. taky jsou dobré husté zapražené polévky :slight_smile:

kámoška ztrávila na odsavačce 24 hodin v kuse, pak šla spát a když se vzbudila tak myslela že umře. prsa v jednom ohni a odstříkala 350 ml. a to před tím neměla skoro nic :slight_smile:
12. bře 2011 v 19:39  • Odpověz
autor
jinak co se týká toho zmraženého mlíka, tak mě nesmrdí
Ze zvědavosti jsem to prubla, vyndala jsem ho a dala do lednice, aby se rozmrazilo pomalu. A fakt nesmrdělo. Teď potřebuji další a budu ho pořebovat na noc tak jsem ho vyndala a dala rovnou rozehřát v horký lázni, tak jsem na to zvědavá. Pak písnu.
12. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz
@kinsli no já jsem ho tam měla lehce přes tři měsíce..nevím jak by bylo to, co bych tam nechala jen týden..
12. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz
@kinsli myslíš??? já mám pocit, že mlíko mám a stejně vypije kolik potřebuje ne??? tak těch 350 ml bych chtěla vidět..:slight_smile:)) to mě nehrozí..:slight_smile:)) jakou máš odsávačku??
12. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz
autor
@velrybous mám 2x medelu
1x tu dvofázovou ruční a 1x elekrtonickou :slight_smile:

no vidíš to to mě nenapadlo já to měla v mrazáku jen tak 2 dny a mlíko voní jak když si čuchneš ke smetaně :grinning:
12. bře 2011 ve 23:02  • Odpověz
@kinsli tak jsem si dneska zkusila odstříkat, je teda fakt, že jsem toho moc nevypila a max 70, takže nic moc..zkusím to zítra až do sebe dostanu aspoň 2 litry...no já mám od aventu ruční
13. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz
Přeposílám pozvánku na burzu všem co by měly zájem
:wink:

Dobrý den,
naše MC Žirafa pořádá v KS Médium (naproti futuru) příští týden v pondělí 21.3. (výkup věcí) a úterý 22.3. (prodej věcí) DĚTSKOU BURZU jarního a letního oblečení, hraček, sportovních potřeb, obuvi, těhotenského oblečení atd.
Každoročně se přijme okolo 3tis. věcí k prodeji. Ceny jsou zde velmi přijatelné a zboží velmi zachovalé. Věříme, že i v letošním roce neodejdete s prázdnou. Po dobu nákupu nabízíme hlídání dětí v naší herně.

Více informací o časech, podmínkách prodeje atd. naleznete v příloze.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Za MC Žirafa přeji hezký den.

Kateřina Horáková
OS Baby Top - MC Žirafa

PO 21.3 2011 PRÍJEM vecí 14,30 – 17,30 hod.
ÚT 22.3. 2011 PRODEJ 9,00 – 15,00 hod.
ÚT 22.3. 2011 VÝDEJ neprodaných vecí 17,00 - 18,30 hod.
KS Médium, Jana Masaryka 605, Moravské Predmestí,
Hradec Králové, naproti OD FUTURUM
15. bře 2011 v 15:12  • Odpověz
autor
@velrybous Před chvílí jsme dorazili domů. Chudinka Kačenka má horečku tak jsme to vzdali :frowning2: Jinak bylo na horách krásně. Ty jo 70 ml a máš takového chlapáka :slight_smile: Tak máš asi pořádně tučné mlíčko. Ono asi záleží i na jídle. Já třeba než jsme odjížděli na hory tak jsem v noci odstříkala a ráno mu to dala a to bylo fakt mega tučný, to ani neteklo byly to takové kusy :slight_smile: Ale to se mi stalo jen jednou jinak je tuk vždy nahoře a pod ním je klasické mlíko. Já teď nevím kolik mám, blbec jsem si zapoměla doma motorek na odsavačku tak jsem měla sebou naštěstí alespoň ruční. Odsávala jsem jen když málo vypil a v noci a jednou jsem dala ráno 180 ml, ale jinak standard těch cca 110-120 ml. Teď to budu dělat tak, že dostane 60 ml z flašky pak nakojím a co zbyde tak odstříkám. Je to asi zdlouhavý, ale takhle se mi to osvědčilo nejvíc.
17. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz
Zdravím kočky,vi jste tu zůstaly? Já myslela,že se odsud stěhujeme.
18. bře 2011 v 09:17  • Odpověz
autor
@madlina já chodím tam i tam :wink: mám tu dost holek co si už dlouho dopisujeme a nechce se mi je opouštět jen kvůli nějaké píp.
18. bře 2011 v 16:43  • Odpověz
a ja vzdycky zapomenu jaka je web adresa :unamused:
at se kacenka brzo uzdravi!
19. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
autor
@klaras už je ok, rostou ji stoličky :wink: ještě nejsou propažené ale našla jsem dvě boule :grinning: horečku už nemá, tak uvidíme :wink:
19. bře 2011 ve 22:05  • Odpověz
@kinsli chudák, už jí je dobře???
no tučné asi moc není právě..já mám spíš vodu..a nahoře trošku smetánky..já přes noc těch 125ml udělám, ale přes den, když si odstříkám třeba po 4 h, tak to je tak 60-80..málo no a to jsem se snažila pít..a s tím jídlem to asi taky bude souviset, zas tak moc výživně a zdravě se nestravuju..no bradavka se hojí, tak to ještě chvilku vydržím..
21. bře 2011 v 10:08  • Odpověz
Ahojda,copak máte v plánu na první jarní den? U nás to bude asi krmení labutí.Po delší době. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz
autor
@madlina může být :grinning: Zrovna dnes Kačka říkala Lukynovi, že jdeme odpoledne na labuťe :grinning: :grinning: anichž by jsme s ní o tom mluvili. :wink:
21. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz
autor
@velrybous co piješ?? Já tu vypsichlá v sobotu řvala, že se mi stratilo mlíko a včera jsem zjistila, že to bylo z koj. čaje :fearful: Vypila jsem 0,6l vody mezi kojením a mlíko bylo zpět :grinning: nevím kolik ho je, ale prsa jsou nalitá tak to neřeším :wink: Byli jsme dnes na převážení a konečně přibral :grinning: Má 5450g :wink:
21. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz
@kinsli no super, tak vidíš to..meltu, caro, kojící čaje, magnesii vodu..kojící čaj tak max 2x denně
21. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.