• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
No jasan.
23. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz
@madlina jé holčička...:slight_smile: vždycky jsem chtěla holčičku, ale pak mi jednou kartářka řekla, že budu mít kluka a teď bych ho nevyměnila za nic na světě, je to moje princátko..:slight_smile: a roztomilej a krásnej je jako holčička..:slight_smile:)))
23. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz
autor
@velrybous přesně tak, taky bych ho nedala :grinning: přikádám fotku z 2,5m :wink:

23. bře 2011 ve 22:15  • Odpověz
@kinsli jé to je koblížek..:slight_smile: přikládám jednu kyblíkovou 4m a 1t
23. bře 2011 ve 22:28  • Odpověz
autor
@velrybous vy jste proti nám fakt dospěláci :slight_smile:
23. bře 2011 ve 23:11  • Odpověz
@kinsli njn už je to velkej kluk, táhne nám na pátej měsíc..:slight_smile:)) budeš mu dávat očkovat pneumokoky???
23. bře 2011 ve 23:15  • Odpověz
autor
@velrybous asi jo a Kačence dám žloutenku a meningokoka, určitě než půjde do školky.
23. bře 2011 ve 23:27  • Odpověz
@kinsli já jsem se nakonec rozhodla pro prevenar13, nechtěla jsem vůbec, ale všichni kolem ho dali, tak jsem se nechala ovlivnit..je těžký to rozhodnout..:frowning2:
24. bře 2011 v 09:27  • Odpověz
@madlina nevystupovala jsi náhodou včera busem na gočárce, kolem 4. odpolko?
25. bře 2011 v 07:33  • Odpověz
autor
@velrybous kdy se očkuje na 4m??? Máte TBC mi zatím nic.
25. bře 2011 v 08:33  • Odpověz
autor
@kryserka už máme odeslanou nohavici, zítra ji bude mít určitě Lenďa u sebe :dizzy_face:
25. bře 2011 v 08:34  • Odpověz
@kinsli TBC nemáme..očkuje se na třech, nebo je to jedno, ale musíš stihnout ty tři dávky do 7. měsíců věku..a doplácela jsem jen 161 kč..jsem myslela, že to stojí 360..já jsem ho nechtěla dát očkovat ze začátku, rozhodla jsem se až když jsme šli na druhou dávku hexy a mám to tak, že jdu na prevenar a za 14 dní hexa a za 14 dní prevenar..
25. bře 2011 v 09:26  • Odpověz
autor
@velrybous moc díky zeptám se dr.
Hele já bych to nedávala ale když už se něco děje tak jsem děsně vypsychlá. Třeba jak se tu rozebíral ten meningokok tak jakmile dostala Kačka horečky tak jsem byla vypsychlá naprosto šíleně. Pořád jsem ji měřila, kontrolovala jestli nemá nějaké skvrny po sobě. No psycho no. Tak raději ty nejhoší nemoce s fuj následky nebo dokonce smrtelnými naočkuji. Stejně jsem se skla i u autosedaček. Koupili jsme pro Kačenku Chico Key, zdála se mi dobrá do té doby než v ní usnula. Hlava padne dopředu, vypadá to jako když převážíme mrtvolku a Kdyby Lukyn z prutka šlápnul na brzdu tak ji snad zláme vas. Takže budu kupovat pro oba sedačky nové 9-36 kg polohovatelné a nějakou fakt ověřenou značku. Počítám tak s 11.000,- co jsem koukala ( myslím dvě )
25. bře 2011 v 09:54  • Odpověz
@kinsli no dneska jsem si tam vzala letáček na rotaviry, ale ty nedám..máš pravdu..já vím jak jsem vystresovaná od začátku, to měl pořád něco a pořád něco má i teď a do toho ještě nějakou nemoc no si to neumím představit i když to určitě nastane, ještě neměl ani rýmu..u dr. byli teda nemocný děti, tak to snad nechytne..
autosedačku máme maxi cosi, jsem koukala dneska jak je už odřená a to na ni dávám pozor a pak buď maxi cosi, nebo romer, ale teď se dívám sem
http://www.babyweb.cz/Clanky/a4175-Novy-test-autosedacek-2010-Je-z-ceho-vybirat.aspx
tak to možná ještě pozměním..
chystám se na odstříkávání, tak jsem zvědavá kolik toho bude přes noc :frowning2:
25. bře 2011 v 10:36  • Odpověz
@kinsli tak to už se těším :slight_smile: Dneska mi přišly botky, tak už může být pořád teplo :slight_smile:
25. bře 2011 v 11:43  • Odpověz
Hojda,
@kryserka,byla jsem tam něco malinko po půl pátý.A ty jsi byla něco po pátý u centrálu a debatila jsi tam s nějakou holčinou u Erka.Že jo? Jsem si tě všimla na poslední chvíli a nechtěla jsem rušit.Letěla jsem do pekárny a pro Adi na zpívání.
25. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz
autor
@kryserka My ještě botky nemáme, ale už mám jedny vyhlídnuté :wink: Jsem na kalhoty fakt zvědavá. Chtěla jsem si nechat ušít stejné, ale cena mě odradila :sweat_smile:
25. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
autor
@velrybous já děs bída a utrpení :grinning: :grinning: V noci jsem odstříkala 90 ml. Ale už to neřeším. Dnes mu dávám 60 ml z flašky. Měl do teď odstříkané z večera + noci + po vypití dokojuji. Teď už odstříkáno nemám tak dostane sunar + koj cca 3x než půjde spát. Nakonec jsem flašku snad vychytali, lahev od Medely a dudák naprosto nějaký obyčejný z nějaké skleněné flašky. On tam přesně nepasuje tak jde asi mírně do flašky vzduch a jemu konečně jdou pouštět bublinky :grinning: :grinning:
25. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz
@kinsli no krásný..ta modrá.. :grinning:
25. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz
@kinsli tak jsem se dívala na kojeni.net jak zvýšit tvorbu mléka, přikládat častěji a mléko se tvoří při kojení..což jsem tušila..ale odstříkávám z pravého 2x denně což je málo a dneska jsem mu po týdnu dala cucnout i z pravého popraskaného..je fakt, že kojím ne 10-12 denně ale 6-8..a meltu místo 1l vypiju tak dva hrníčky..ach jo, to kojení:slight_smile:))
25. bře 2011 ve 22:28  • Odpověz
autor
@velrybous Tak to jsi borka, já mu dát jedno prso tak umře hlady :confounded: Před chvílí jsem si odstříkala a jdu spát. Jsem zvědavá v kolik bude vstávat. Dnes v noci ani nebrečel vzbudilo mě mlácení ručiček do peřinky :grinning:
25. bře 2011 ve 23:25  • Odpověz
Zdravím Vás dámy,
po strašlivě dlouhé době. Jsem ostuda, ale od té doby co jsem v práci, fakt nestíhám :grinning: .
Koloběh práce, domácnost, děti, zahrada, nákupy... mě zmáhá a připadám si jako robot co mu docházejí baterky.
V práci je to hodně náročné a občas mám co dělat, abych z toho doma nepsychařila a neodnášeli to děti, manža to snese :grinning: . Holt mám ve třídě hodně problémové děti a o rodičích a managementu radši ani nemluvím.

Všem mimáskům, mimánkům a i větším drobečkům přeji hodně moc zdravíčka, štěstíčka a úúúúžasné usměvavé a tolerantní maminky a hodné sourozence :wink:.

Matýsek má odklad, takže ještě rok relativně klidného školkového času. Nemá už 6 zubů a další 2 jsou na pochodu, veškeré mé logopedické snahy vyjdou vniveč :sweat_smile: k velké radosti Matěje. Aduš je ve školce ve svém živlu, může někoho komandovat a její paní učitelka je z ní děsně poprděná, tak jí drobátko nadržuje a to je voda na Adélčin mlýn.

No a ze života. Minulý týden nám nějaký parchant před domem ukradl cirkulárku, odešla nám po 10 letech lednice a vůbec mi přijde, že nějak stojíme na místě...myslela jsem si že nástupem do práce si finančně nějak polepšíme a bude se dostavovat... a ono houby s octem, za jízdy do práce, jídlo dětem ve školce... vydáme tolik, že žijeme úplně stejně jako když jsem byla na mateřský :unamused: . Do práce chodím stále za nástupní plat a to mi slibovali, jak po 3 měsících dostanu tabulkáč... no stojí to za h....
26. bře 2011 v 08:37  • Odpověz
@kinsli já to takhle dělám od porodky..:slight_smile:)) my jsme spali po očko celkem dobře..probudil se o půlnoci pak ve čtyři a ráno v osm..
26. bře 2011 v 10:25  • Odpověz
@bebulko zdryvím,
s těma penězma je to všude stejný.Taky jsem myslela že když začnu chodit do práce,že ušetřím nějakou korunu.Ale prdlačka.teď jsme se vrhli do přestavby bytu co bydlej Petrovi rodiče a budeme s nima měnit.Polepšíme si o jednu místnost.Když nás bude od srpna o jednoho víc,jeden pokojík navíc se hodí :wink: .V práci jsem se ohřála půl roku :grinning: .
Je fajn že se Adi ve školce líbí.Naše byla ze školky taky nadšená.
26. bře 2011 v 10:42  • Odpověz
@madlina jojo, byla :slight_smile: to byla kamarádka taky tady z koníka :slight_smile:
@kinsli určitě budeš spokojená, já nohavici totálně propadla :slight_smile: Chci si taky nechat udělat dospělácký, ono když půjdeš pro klasický outdoorový kalhoty, tak za ně zaplatíš ještě víc
27. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz
Holky, tak dnes už nám srdíčko konečně bilo, tak zaplať pánbůh!
29. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz
kutcher..to je super zprava..gratuluju :slight_smile:
29. bře 2011 ve 23:09  • Odpověz
@kutcher,no tak ooooooooobr gratulka.
30. bře 2011 v 10:02  • Odpověz
autor
@kutcher super, moc gratuluji :slight_smile:
30. bře 2011 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.