• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
lenka: jo barva není to pravé ořechové, ale kin je na růžovou ne :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak jsme byly podívat na Moona, tak nic moc :frowning2:
No budu to řešit před dovolenou. Prostě chci ty nejskladnější :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: Strašný článek, když už jsem se tu dusila a kousala se do rtu abych neřvala ( jsme v Urbanicí ) tak jsem čekla alespoň happy end, a nic :frowning2:
7. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
markytkaaa: růžový kočárek,,,, tak to fak néééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
navíc je předraženej :rolling_eyes:
7. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Holky... jsem děsná... ale musím se pochlubit, jsem z ní naprosto vyplesknutá :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2486543&vReferer=
už je Kačenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak naše Blanka je od pátku nemocná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: V noci se mě pozvracela a byla vzhůru snad desetkrát :rolling_eyes: V sobotu to vypadalo, že dobrý,ale odpoledne se ji spustila rýma a večer když jsem ji dokrmila kaší, tak mě ji ihned všechnu vrátila.Ještě že jsem stihla včas přiskočit s miskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak nechtěla vůbec usnout,pořád řvala a kolem desáté se opět strašně zeblila!Tak jsme změřili teplotu a měla 37.8 (37.3).Sice žádná hrůza,ale byla.No a dnes je protivná jak já nevím co, řve jak tur, kucká hleny, teče ji z nosu tak že nestíháme odsávat a má průjem :rolling_eyes: Jsem už z toho vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
konja: My jsme teď byli v Urbanicích a Lukášovi stříňata taky zvrací a mají teploty... :confounded:
8. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
konja:snad to nechytla v herně,nevšimla jsem si že by tam někdo byl nemocnej :confused:

Dnes měla Vanda oslavu,moc hezký to bylo, pár fotek je v albu.
8. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Konja přeji brzké uzdravení. Malá měla něco podobného nedávno. Z ničeho nic zvracela a to strašně a za odpoledne a noc tak osmkrát.už neměla co a pořád zvracela. Vůbec jsem strachy nespala a volala na pohotovost. Radili jen černý čaj. Druhy den jsme byli u dr a asi nějaká viróza. Pak to bylo už dobrý. Lenka hezky fotky. Vande to moc sluší. Nejvíc se mi líbí ta,jak je tam opřena a prostě pohoda:slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
konja: brzké uzdravení přejeme ... teď jsme taky zápasili s virózkou ... do toho blinkání, průjem ... ale já jsem na blinkání zvyklá, jedeme ve velkým od narození ....

lenka: Vanda je fakt kočička krásná :slight_smile: a vypadá jako velká pohodářka fakt :slight_smile:
8. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak holka už je dobrá,ale já jsem dopadla! Včera odpoledne jsem kojila a zničeho nic ukrutná bolest prsu a už to nepřešlo. Jsem si naivně myslela, že jsem si natáhla třeba nějaký prsní sval, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Za hodinu na mě přišla zimnice,ale teplota žádná, za další deset minut už 38,3 a do půl hodiny 39,5. Jsem myslela, že bude po mě. Takovou zimnici jsem nezažila.Nemohla jsem ani souvisle mluvit.Tak mě máma hodila na pohotovost a zánět prsu!Se můžu bolestí pos.at!Nadopovala jsem se paralenem,ale i tak mám přes třicet osm.Nemůžu ležet, nemůžu spát..........Naštěstí byla holka v noci hodná a nebudila se....
9. bře 2009 v 05:59  • Odpověz
autor
konja: Ještě před tím než jsi napsala, že máš zánět, jsem Ti to chtěla napsat :grinning: :grinning: :grinning:
Měla jsem ho taky, jen se 40 - kama :confounded:, ale to jsem byla ještě v nemocnici, tak narozdíl od tebe jsem měla výhodu v tom, že se mi o Kačenku staraly sestřičky :slight_smile:
9. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
konja:vy se teda střídáte :confounded: slyšela jsem že na zánět je dobrej tvaroh...teda ne jíst ale plácnout na kozu :grinning:
9. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
lenkabu: asi ho zkusím, možná vydrží dýl studenej, obklady nepomáhaj, jsou hned horký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kinsli: No u nás musel zůstat doma manža, já nedojdu pomalu ani nazáchod.Jdu zas ležet,zkusím spát
9. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
Konja - ja ho mela u Terezky jednou a stacilo me to. Bez ATB bych to asi fakt nezvladla - Dr. me napsala Cefzil a kdybych mela ted mit zase zanet jdu do nej.Nemela jsem silu ani malou zvednout a to ji byli jen dva mesice.Moc drzim pesticky aby bylo lepe,ja ty horecky mela taky dost vysoky a prso jsme mela furt zabalene v tvarohu :sweat_smile: - ale do dvou dnu bylo lepe :wink:
9. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
Myslím že caryfuk psala že si strkala do podprdy zelnej list a taky dobrý..........já tvrdila že jestli budu mít zánět,končím s laktací :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
Leni,ja si taky rikala,ze kdyby se to melo opakovat tak kojit radeji nebudu,ale nastesti jsem to mela jen jednou. Ale je pravda ze od te doby mala to prso moc nechtela a tak jsem ji kojila do toho priblizne 8.mesice jen z jednoho prsu. Proste se me tam uz netvorilo mliko :unamused:
U druheho miminka to budu brat jinak,vim ze na kojeni svet nestoji a kdyz budu mit min mlika,tak ji dam mnamku UM a mimco bude spokojene :wink:
9. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Já měla zánět dvakrát ... nic moc žůžo teda :frowning2:
Kojila jsem sice dál, ale Páťa stejně šavloval ... já nemít rýžový odvar a sunar tak v tom našem dítěti nezůstane vůbec nic :grinning:
9. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
kaci:u druhýho to vidím s kojením stejně :wink: Když to půjde super, když ne bude nutroš a rozhodně se nezbláznim :wink:
9. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak mě už je trošičku lépe.Sice mám ještě pořád teploty,ale už jsem schopná si sama dojít na záchod a z prsa už jde kojit.Do ted to šlo jen odsávačkou, jinak bych asi pos.ala.
Jinak mě hned pěkně nas.ala paní z MMB.Prodávala jsem po klukovi bundu Bořek stavitel. Byla strašně drahá a kluk ji fakt rád nosil. Proto že ji nosil dost dlouho tak jsem ji prodala za 120,-.Podle mně na ní nebyly žádné známky nošení, byla fakt nezničená, ale už když jsem ji kupovala tak měla jednu stráááááášně velkou kosmetickou chybu - cvočky měla z druhé strany ozdobené takovou krytkou, ale u jednoho cvočku, na zapínání kapucky ta krytka nebyla.Jelikož to bylo na místě, které není téměř vidět, tak jsem to nikdy neřešila a ted jsem to do inzerátu nenapsala. Napsala jsem jen, že je klukem hodně nošená, ale úplně funkční, nesepraná, nezdrbaná atd. Jo, uznávám, že jsem na to fakt zapoměla, že je to moje chyba, ale paní mě ted poslala meil a to je teda jednání jak kdybych ji poslala kus špinavého rozervaného hadru. Jako pošlu ji peníze v pohodě zpět,ale úplně mě dostalo jakým stylem mě napsala. Fakt jak kdybych ji poslala hadr na podlahu :angry: Tak mám teda ještě víc zkažený den :rolling_eyes:
9. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak plavání dnes super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt jsme si to užily :dizzy_face:
Kačka hned jak jsme vyšly tak usnula ( v 13h ) asi do 14:30h jsme vydržela jezdit a pak jsem jí zaparkovala pod barákem, byla fakt kosa. Chrápala jak dudek, musela jsem jí jít v 17h vzbudit, jdeme na nákup :grinning:
9. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
konja: Jo jo, ten prodej je nevděčný, já zatím vždy ok, ale vždycky čekám jestli nějaký " hnidopich " něco nenajde :zipper_mouth:
9. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
Konja to je teda nějaká fakt super nakupující. Já se to snažím vždy do detailů popsat a vyfotit. Ale chápu že ne vždy si na vše člověk vzpomene. Mne taky jedna nakupující dost vytočila. Je to takový delší příběh. Nechápu jednání některých lidí.
9. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
Konja buď na ní vostra. Nemyslím sprosta ale vostra. Úplně mě vytočila za tebe. Já na jednu holku taky už byla nedávno ostrá když mi lhala a dělala ze mě debila. Dala jsem ji slevu a ona mi pak ještě napsala,že zrovna tolik peněz na úctě nemá a že mi pošle ještě méně než jsme se po slevě domluvily. Fakt blbka a myslela si asi,že ji na to přistoupím jen proto,abych to prodala.
9. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
caryfuk, krysarka, markyfrana, Bambik ..... kde jste všichni :frowning2:
9. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
Já už se z toho holky asi picnu. Mě už je docela dobře, konečně nemám horečku a po tom tvarohu se i zmenšila bolest prsu. Takže už začínám docela fungovat, ale zase jsem si to vyměnila s Bláňou. Spustila se ji ukrutná rýma, takže kojení je teď opravdu lahoda a ráno jsem ji naměřila přes třicet osm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 07:44  • Odpověz
konja:to je k na.rání :confounded:

marky byla nebo je v alpách :wink:

Dandovi se blíží rok že by u bambíků chystali mejdan :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
njn
10. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Kacici: měla bych na tebe dotaz. S Terezkou chodíš na plavání na Štefánikovku od Zévy? Teda podle fotek mě to tak přišlo, tak jsem se chtěla zeptat jak jsi spokojená? Já bych tam chtěla chodit s Blankou
10. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
konja: Právě jsem na tebe včera myslela jestli chodíte do té Kačky :wink:
10. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Já bych tu štefánikovku taky možná skosila, kdyžtak holky co tak chodíte hoďte mi info jak probíhá hodina??? Noto to snad bude podobný s Kačkou :wink:
10. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.