• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
konja:tak příští rok :slight_smile: Do školičky chci vandu dát určitě :slight_smile:

marky:to je to chodítko hroch?To má Anička a Vanda s ním taky popojde ale ujíždí i na koberci.
26. led 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
lenkabu: Já se ještě dnes domluvím s kámoškou, ale letos to asi taky necháme být. Přijdou mi dvě malé děti v jednom pokoji dost nereálný. Kačenka třeba chodí spát v 19:30h a Domča okolo 22:30h. Přes den taky spí jinak. A i jinak co by jsme jako dělaly??? Když tam není kam zalézt. Na horách jsme dala Kačenku spát, sama jsme byla ještě u nich a když se uložil Domča tak jsme šli na společenku nebo do kuchyně. Tady by jsme možná tak akorát mohli mastit karty v koupelně :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
konja: Kde jste byli na horách???
26. led 2009 v 08:40  • Odpověz
leni je to tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19646844&tab=1 akorát já jsem ho koupila za 700,-

jinak nám konečně vylezl 3. zub, ale teď nám zase leze druhá jednička, takže opět máme protivnou náladičku :frowning2:

v tu středu nikdo nemůže??? :grinning:
26. led 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky, nějak jsem teˇˇd koně nestíhala :frowning2:
s tou véčou ještě nevím, mohla bych dorazit až po osmé, až Kubu nakojím a půjde spát, to chodí tak ve 3/4 na 8
26. led 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
markyfrana: Já nemůžu Lukáš má noční
26. led 2009 v 09:40  • Odpověz
jo a leze nám druhý zoubek :slight_smile: tak jsem se chystala, že pojedem do Hradce, potřebuju tam něco zařídit, hezky jsem mě oblíkla, šla jsem ještě vybrat schránku a oškrábat auto a že ustrojím Kubu a on mi usnul v cestovní postýlce, na to vůbec nejsem zvyklá, no, tak výlet odložíme :slight_smile:
26. led 2009 v 10:27  • Odpověz
Já bych ve středu mohla. :wink:

kinsli:je tam kavárna,cukrárna a takový věci,u dětí necháme chůvičku a půjdem :wink: Na srazu březnovek nám spaly 3 děcka v pokojiim půl roku a šlo to,my se s nima moc nes.rem :grinning: Napřesrok nás bude kupa :slight_smile:
26. led 2009 v 11:16  • Odpověz
kdo bude chtít ve středu jít, tak je sraz v cafe popular. budem tam v 19,30.
26. led 2009 v 11:31  • Odpověz
Jestli do toho něco nečekaně nevleze tak dojdu.
26. led 2009 v 11:43  • Odpověz
ahoj,
ve středu bych mohla dorazit, jen nevím kde je cafe popular :wink:
krys - nepojedem společně?
marky - chodítko vypadá pěkně :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
caryfuk: já fakt ještě nevím, jedno já by chtělo a druhý já tady nechce jakoubka nechat, co kdyby potřeboval maminku.... :grinning:
26. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
Kinsli: v Deštné
26. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
krys - neboj on to chvilku bez maminky zvládne :slight_smile:
popular je naproti Extrému (bývalá rybárna) za mostem. počkjem najdu webovky. http://www.cafepopular.cz/ a tam bude adresa. Tak já tam asi raději zavolám a hodím rezervé, když nás už bude tolik :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
krys - tak já vyzvednu to já, které půjde s námi na véču :grinning:
marky - díky, už vím :wink:
26. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
marky: no, on možná jo, ale co maminka..... :slight_smile:))
caryfuk: vtipálku :slight_smile:))))))))))
26. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak je daná rezervačka na moje jméno Říčařová od 19,30 :slight_smile:, kdyby tam někdo přišel dřív.

krys maminka si taky musí odpočinout od jakoubka :slight_smile: a jakoubek od maminky :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
krys:pojď,Kubovi i tatínkovi to prospěje :wink:
26. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
holky, já vím, že to jednou musím překousnout, jenže je to pro mě strašně těžký......
26. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
krys:tak pojď na chvíli,však nemusíš být pryč 5 hodin :wink: Už ses napečovala dost,zasloužíš si to :wink: :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky nevíte o nějaký dobrý gynekoložce??? kámoška je těhu, dnes si dělala test a shání někoho. Má děsnou - Dočkalovou, tak chce odejít.
Rešlovou už zkoušela a ta má na těhu stop stav :frowning2:

díky
26. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
škoda :frowning2:

konja má dobrou....jmenuje se nějak Maléřová nebo tak,taky snad sídlí na poliklinice II
26. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
uvidíme :wink:

marky: ještě jsem taky slyšela chválu o Zimmerový ve fakultce, jen nevím, jestli se tam k ní dá dostat, ale za zkoušku kámoška nic nedá :wink: A ať odejde co nejrychleji, pak už to je fakt problém, jak jsem zažila na vlastní kůži
26. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
Někde je tu téma Dobrý gynekolog v hradci králové...zkusím najít.
26. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
to je chyba :grinning:
26. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
markyfrana: Já chodím k Marešové, sídlí na poliklinice II (Slezské) jak dobře napsala lenkabu :wink: Je výborná.Velká výhoda je, že přišla z fakultky, zná porodnici, personál, prostředí. Takže pro těhulky super, protože poradí opravdu ve všem co se porodu týká. Ať ji zkusí, já jsem s ní spokojená :wink:
26. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
leni díky, už jsem ji dala kontakt na dr. Marešovou. tak uvidíme, oni ji všude odmítají, prý je teď mraky těhulí :frowning2: už zkoušela i kárníkovou, a taky nic :frowning2:
26. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak už dobrý, vzala ji dr. Marešová a prý sestřička je hrozně milá :slight_smile:
26. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.