• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky to riziko vyslo na DS :unamused: ,na ty rozstepy jsem mela spis riziko a to prave kvuli brani kortikoidu. No Hodik bohuzel telefon nebere,takze mu cinknu pristi tyden hned v pondeli,zda by me neudelal jeste jeden poradny UZ,ale treba to nebude nutne a rekne me at to uz neresim.Holky je to fakt desny,musim na to stale myslet a to mame u nas kazdy den navstevy od rana do vecera.Ale prave ten vecer to na me dost padne :frowning2:
Manzel je uzasny,videl fotecky deti s DS a rekl,ze to zvladneme a ze ty deticky se na svech foteckach tak smeji,ze jsou to smisci,no ja jsem hormonalni depkar,vhani me to slzy do oci a pritom vim,ze holcicku v brisku miluju a uz bych ji nedala :pensive:
Cepicky jsou nadherne :dizzy_face: ,ja uz se moc tesim az necham holkam udelat stejne . Uz mam pro ne tricka - velka sestricka,mala sestricka a dve mikinky s pejsky :grinning:
11. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
kaci: na 99 % DS Natálka nemá :wink: Zrovna ty musíš vědět jak to je s tripply.
11. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
Leni ja vim,ale ten cervicek hloda a hloda :unamused: Ja si rikam,ze po tom vsem musi byt Natalka zdrava,no manzel je velka opora,myslela jsem ze bude plasit,ale on je naprosto v klidu :confused: ,desne me to pomaha :wink: .
Leni ty tripply jsou total na h.....,nenavidim je. Uz by je mely zrusit,akorat strasi maminky :angry: Ale kdyby jsi videla tu Dr. na genetice,pry jsou to dulezite informace a hodnoty mam spatne obe.No ja se citila desne kdyz jsem podepisovala ze beru na sebe veskerou zodpovednost.Ja uz chci drzet malou v naruci a pak to bude teprve blazinec :grinning:
11. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
lenkabu: jj, chodící :slight_smile:
capáčky nekupuju, co s nimi, v létě už snad chodit bude :grinning: :grinning:
A i teď má chodící botičky, když jsem šla do obuvi a řekla, že má 11 cm nožičku ( už je to dýl )
teď má s ponožkou 12 cm tak mi paní nabídla capáčky za 700,- no sorry, ale fakt jsem nevyhrála ve
sportce. Za ty prachy bych jí raději koupila pořádný PUMY :D :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
kacici: absolutně to pusť z hlavy, já tedy na plodovce byla, ale už bych asi ani nešla, je to fakt podle mého zbytečný. mě to dr říkala, že se to bere nějak podle věku matky, no už fakt nevím, ale bylo to v tom smyslu. A že jsou nějaký přísný normy a dost holkám nevychází. Mě když nevyšly, tak jsem snad asi na vteřinu nepřemýšlela nad tím, že by Kačenka neměla být v pořádku. Jenže já jsem totální flegmouš, takže mě jen tak něco nerozhází :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Koukám, že už se někdo po nás opičí :grinning: :grinning:
ale fakt krásná práce, před paní smekám :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21239525&tab=0
11. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahojda mám prosím Vás dotaz,mám doma recept na Prevanar,nevíte náhodou někdo kde ho mají v Hradci nejlevnější... :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Kde jste všichni :frowning2:
12. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
janette:to nevim

kinsli:já dnes celý den mimo..náhradní plavání, v práci, u švagrový.............
12. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
jan: též netuším ... my se na Prevenar chystáme v květnu na prvním roce ...
12. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojda tak už jsem to zjistila,nejlevnější v Hk v lékárně v Kauflandu 1800kč a nejdražší 2080 v lékárně Hypernově :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
janette.j: Děkujeme za info :wink:

markytkaaa: Kolik dávek se dává od roka???
13. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
My dnes frčíme na Moravu, tak už se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
kin: jen jedna a pak přeočkování tuším na dvou letech ... myslím, že nejmíň náročný pro dítě :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
markytkaaa: tak to je v poho :wink:
13. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Já mám tak ydojem že jen dvě......jsem si říkala že bych ho už nedala miminu ale taky nejdřív v roce ale co už,Vanda žije :sweat_smile:

kinsli:užij si to,my máme zítra seminář,takže vegetíme celej víkend u našich,hlídají Vandu :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
13. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
Čau holky,

tak jsem konečně zase tady:slight_smile: Máme teď dost rušné období. Musíme se odstěhovat z bytu a kupujeme rozestavěný dům, takže fakt mazec. Vybíráme dlaždičky, podlahy atd. Ale aspoň se nám splní náš sen a holky budou už v létě běhat na zahradě.

Jinak holky už obě stojí a obcházejí nábytek a Anička asi 2 dny už chodí za ruce, takže je to fakt sranda.

Dala jsem nějaký fotky do Alba, takže můžete mrknout, co jsme všechno dělali:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2511090&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Doufám že zas brzo vyrazíme na vínko, co takhle tenhle víkend? Vím, že je to na rychlo, ale co, třeba někdo budete mít čas:slight_smile:
13. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahojda.Tak já zas uvažuji nad touhle čepičkou s kšiltem
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20109332
Ještě nevím. Každopádně už mám objenanou tuto. Půjde nám k bundičce
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17892082

No a další čepičky nám plete švagrové mamka.Jsou hezoučký,ale nemůžu si diktovat barvy, protože je to z materiálu co dům dal :slight_smile:
13. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
ahoj bubli,
já bych mohla v sobotu, tak pokud bys chtěla, tak klidně půjdu :slight_smile: a možná by šla i ségra, ale nevím mohla bych se ji zeptat :slight_smile:

a prosím tě, kde máte ten baráček, je nádherný :slight_smile:
13. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
marky: to je domeček našich na Hřebečné v Krušných horách:slight_smile: ach kéž by takhle vypadal ten náš. Náš je zatím takovýhle:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2512122&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a jinak je to v Třebechovicích...

hele tak klidně pujdem jenom spolu kdyby nikdo nemohl:slight_smile: kam pujdem?
13. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Ahojky bubli, holky už jsou kočky velký :grinning:
nechcete někam vyrazil v týdnu??? Kromně pondělka můžu kdikoliv, Lukyn má ranní. :wink:
14. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Marky Denisce bekovka moc sluší :dizzy_face:
14. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
kinsli díky :grinning:

co jít ve čtvrtek???? kdo by mohl???
14. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jasně čtvrtek .... jdůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
sorry, zapomněla jsem se přepnout, tak pro upřesnění Kinsli :wink:
14. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
Tak jsme zpátky z jarňásků. Bylo to fajn, ale doma je doma. Počasí včera super, ale dnes to stojí za .... a asi budu muset přemáchnout 2 várky prádla co jsem pověsila v domění, že mi to venku uschne.

U nás si o nějakém večerním lítání můžu nechat zdát. Adéla bez prsa neusne a navíc by tatínek pěkně protáhl :angry: .
:sweat_smile: :slight_smile:
15. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
jestli se nic nezmění, tak bych ve čtvrtek mohla.. už se těšim,

jinak dneska jsme poprvé vyrazili s holkama na kole (ony v kočárku za manželovým kolem) a bylo to bezvadný...

už se těším až bude trochu teplo a budu moct holky vzít do lesa..:slight_smile:
15. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
bubli:domeček vypadá krásně :slight_smile:

čtvrtek bych zatím mohla :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
tak se zase jednou hlásím, je to teď u nás náročný, Kuba se rozhodl zase zavést nespací období, kdy se spaním zlobí ve dne i v noci, takže jsem docela vyřízená :frowning2:

bebulka: s tím prsem to je u nás stejný, ikdyž Kuba je ještě od Adélky o dost mladší.....
16. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.