• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
ahoj holky,
tak jsme byli včera na maškarním plese v Býšti. tady je pár fotek naší početné rodinky :slight_smile:
Moje nevlastní ségry-+ dvojčata - Verča, Kačka a nejmladší Lucie (sobík), pak sestřenky Denisky - Alenka a Maruška :grinning: :grinning:

jinak ve čtvrtek se těším, kam půjdem?? dá někdo rezervačku???
16. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
markyfrana: Super fotky :wink:

Jinak co se týká hospůdky, tak co třeba Uno ???
Je to z ruky ( kukleny ) ale výborně tam vaří :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
holky, nebudete někdo objednávat???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12898727&tab=1
16. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit jestli nevíte v Hk nebo v blízkém okolí o nábytku, jde mě převážně o dětský, ale i do obýváku. Byly jsme v Asku, v Rembrandu, a u jandík a nikde nás nic moc neoslovilo. Děkuji moc.
16. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Kinsli - já raději preferuji centrum, Uno je moc z ruky - musela bych autem a to bych pak nemohla vínko :frowning2:, co rossiny na pěší???
16. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
cau,

souhlasim s Marky, taky se mi nechce jezdit autem. Rossiny mi velmi vyhovuje, mam ho před domem:slight_smile: jsem pro:slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
mam tam brnknout? nebo jeste pockame kolik nas pujde?
16. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojda,Zdeni co třeba Vesna nebo Jena,Jysk,Jamall,Donn,my jsme tada osobně spokojeny s Moebelix ale to je v Praze,ale maj super ceny a akce. :slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ještě mě napadlo Polstrin a Dřevotvar v Kuklenách,Noby v Habrmance a Dum nábytku ve smiřicích :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
bubli - zatím jdeme my 2, kinsli, lenkabu a ivka. tak tam hod rezervačku pro 6 lidí na 7,30 ne? když nás bude víc, tak se smrskneme :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
markyfrana: Já se musím zapsat s otazníkem :frowning2: :pensive:
ozvala se mi šéfová a ve čtvrtek se " možná " pojede na lyžovačku ( odlolední, noční )
zatím se zjišťuje zájem, jestli by se naplnil autobus )
Vím, že v tom dělám hokej, ale co jít ve středu??? To by mohla i x-luna, ona čtvrtky nemůže, má brigádu
16. bře 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
pro pobavení:

Přijde chlap domů a povídá manželce:
"Co bys dělala,kdybych vyhrál ve sportce?"
Ona povídá:
"Na rovinu, vzala bych si půlku peněz a odstěhovala bych se daleko."
Manžel vytáhne tiket a povídá:
"Tak to je fajn, že jsi férová. Já včera vyhrál 48,- Kč,tady máš 24,-Kč
a VYPADNI!!!"
17. bře 2009 v 00:47  • Odpověz
Ahoj, středu nemůžu já,ale kdyby bylo víc lidí tak klidně jděte,přidám se příště :wink:

marky:fotky úžasný,máte v rodině skvělej babinec,neděsí to chlapy co se chtějí přiženit? :grinning:

Včera jsme se byli fotit u Strouhala, moc se těším an fotky,Vanda se předváděla,byl z ní nadšenej :slight_smile:

kinsli:dobrý :grinning:
17. bře 2009 v 07:40  • Odpověz
kinsli:já bych tu clonu vzala,ještě se zeptám Lucky jestli chce taky :wink:
17. bře 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj
já středy taky nemůžu, robin má floorball a pak chodí s klukama na pivo :frowning2:

leni,tak pak nějaký hoď do alba - určitě budou krásný. Zatím se nám nápadníci moc nehlásí, ale asi začnem volit Královnu krásy, účastnic máme opravdu dost a je z čeho vybírat :slight_smile:

S tou clonou si to taky rozmyslím, vypadá to dobře. Mě tento týden mají dorazit golfky Inglesiny
http://www.baby-eshop.cz/inglesina1/kocarek-inglesina-zippy-allover-2007 ty šedivo-oražový a nakonec jsem je sehnala za 4000,- málo jetý, paní říkala, že ji kluk nechtěl sedět v kočárku, tak jsem na ně zvědavá. Už se na ně těším.
17. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
inglesiny za 4000 to je nádherný :slight_smile: Fotky hodím,možná budou už dneska,ale spíš ve čtvrtek nebo v pátek.
17. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
tak holky je to rezervované na 19:30 v Rissini baru na jméno Stříteská (buďte ale připraveni, že na stole bude možná Střítecká, Střelecká a tak podobně :slight_smile:)

takže čau tam, asi přijdu něco před 8, neboť nechci manžu nechat koupat samotnýho
17. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Holky v pohodě, nic se neděje :wink: tak když tak to bude beze mě :frowning2:
Jsem se docela těšila, no ale třeba se autobus nenaplní a lyžovačka nebude.

markyfrana: Inglesiny super :dizzy_face: a cena ještě lepší :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Jinak pak dejte vědět jak s clonami, zatím není spěch, ale tak na ten květen už by byly fajn :wink:
sháněla jsem slunečník na x landera a zatím bez úspěchu :frowning2:
No, ale stejně si myslím, že clona bude lepší když si vzpomenu jak jsem zápasila se slunečníkem :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
kinsli:slunečník už nechci ani vidět,padalo to jak fouknul vítr a odřel mi tyč na kočáru.až jednou upadl definitivně :grinning:
17. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem si myslela, že ten od x-landera by byl lepší .... když už za něj chtějí takové nehorázné prachy :sweat_smile:
17. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak jaké, že máte golfkáče???

Já mám jedny vyhlídnutý, no ale zatím nevím, podle toho na kolika skončí :wink:
Ty Marky se mi ve skutečnosti moc nelíbily a jsou dost na mě malý.
17. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
slunečník taky nechci :frowning2:, tento týden mi mají golfy přijít, tak jak přijdou, tak se se clonou rozhodnu :grinning:
17. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
kinsli:jané carrera,jsou v albu............mám je nový přes kámošku,dovezený z německa tak byly jen za 3200 :slight_smile:

mrkněte sem....paní šije úžasný nánožníky a vložky do kočárků

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=5&album=195994

objednala jsem tohle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14298467

ale měla jsem teda problém vybrat :grinning:
17. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
strašně to ten kočárek oživilo :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20729658&tab=9
17. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
lenkabu, fakt moc hezký :wink:
17. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
lenkabu: prosím Tě vzpomeň si na mě s těma dudlíkama já je od tebe koupím nebo za něco vyměním, jak budeš chtít. U nás je to fakt na palici. Já už jsem nakoupila takových dudáků a věčně tu lezu po čtyřech a hledám je. Máme jich myslí 5ks ve vel 6-18m a teď tu mám 2 ks a jsem ráda, alespoň za ně. Káča je vždycky někam zašije a já je nemůžu najít :(
17. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
jasně,vezmu ti je..........nic nechci,jen mi tu leží a jsou min dudaný :grinning:
17. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Kinsli, originál slunečník Xlander mám od loňského léta. Přijde mi, že tam ale není moc kam dát...sice tam tyče na upevnění jsou,ale buď na malou svítilo anebo ho strašně ráda skopávala dolů. To ji bavilo nejvíc. Uvidím, jak tohle léto, ale loni jsem spíš pak používala plínu přes kočár.
17. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.