• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
lenkabu: Moc díky :wink: máš to u nás :dizzy_face:

zusma: moc díky za info :wink:
17. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Myslím, že když ho nekoupíš, že žádnou velkou chybu neuděláš.
17. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
zdenicka: gratulujeme k dalšímu těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nějak jsem to nepostřehla, ale já chodím už jen do naší diskuse.

Barborka už je slečna :grinning:
17. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
zusma: díky, příjde mi fakt dost předražený, nový jsou myslím okolo 700,-
17. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak ty vložky do kočárků jsou naprosto luxusní!!! Jak já závidím ženskejm co jsou takhle šikovný! :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
konja:já šikovná nejsem tak to kupuju :grinning:
17. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Kinsli,ten můj teda tolik nestál. Myslím,že 540Kč a bez poštovnýho. mám ho někde z netu.

JJ, taky nechápu,jak to někdo může ušít :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
...jsem chtěla napsat,že poštovný jsem žádný u slunečníku neplatila :wink:
17. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojda,
kinsli: slunečník nebrat, točí se to, nedrží to, padá to... taky jsem jeden koupila a vyhozený prachy, stínilo to tam kam jsem nepotřebovala :angry: .

Jinak šikovným maminám taky srtááášně závidím, teda upletu a uháčkuju téměř cokoli, ale na šití jsem levá, no spíš obě ruce levé. Jestli to nebude tím, že mi sestra v cca 2 letech prošila prsty a tak se tomu šicímu stroji moje tělo brání :grinning: .
17. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
Koukám,že xlander slunečník 2009 už ale stojí o stovku víc,než ten můj z lonský kolekce,šmejdi.Ale úchyt mají stejnej,takže na prd. Malá to skopala dolů celý.
17. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky,
koukám, že plánujete večerní akcičku - středa ani čtvrtek se mi nehodí (nemám hlídání...), tak třeba příště :wink:
17. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Holky tak já ve čtvrtek na akcičku jdu :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lyžovačka se odkládá na duben, nesehnali plný autobus.

caryfuk: Přijedete do herny???
17. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
zusma: Díky za info, asi by to byly fakt vyhozený prachy :unamused:
17. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
jestli budete objednávat tu clonu, tak já bych si prosím prosím také jednu vzala :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
markytkaaa: jasně :wink:
17. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz
autor
Když nás bude hodně zkusím ukecat množstevní slevu :grinning:
17. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz
Pro mně budou clony dvě a ve čtvrtek nakonec nemůžu :frowning2: Právě se mi tam přesunula středeční schůzka, je mi líto,ale tentokrát beze mně........aspoň o mně můžete mluvit :grinning:
17. bře 2009 ve 23:49  • Odpověz
Kinsli: tak se také přidávám k žadatelkám o clonu :slight_smile: , stačila mě jedna procházka ve směru proti slunci a bylo rozhodnuto :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky mám na vás velikánskou prosbu. Pořád uvažuji nad tím nánožníkem, jak jste dávaly odkaz. Jsou fakt nádherný a já mám u našeho kočáru nánožník za prvé blbej a za druhé světle béžovej, takže strašně nepraktickej. Uvažuji, že bych si teda nechala ušít, ale nemůžu se rozhodnout jakej! Přijde mě, že k nám žádný nejde :frowning2: Nechci nic jednobarevného, ráda bych něco se vzorem aby byl kočárek veselejší. Mám přesně tento kočár, tuhle barevnou kombinaci:
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-trio-enjoy-260601/
napadá vás nějaká látka, která by se k tomu hodila?
18. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
Je díky, moc za tipy na nábytky. včera jž jsme něco z toho objeli. Ale zatím nic moc.Chceme si udělat i výlet do Prahy do Ikey, Kiky a Sconta.
Já do jiných diskuzí taky moc nechodím a když tak jen mrknu, ale nestačím reagovat. Baru vyžaduje víc pozornosti a teď zařizujeme, tak je s tím plno práce.
18. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
konja:napiš klidně té paní..........mně včera psala a ještě jsme tu objednávku upravily,určitě poradí.......má tam v nabídce i barevné nánožníky,nebo jednobarevnej s nášivkou,příp ho pošije látko po stranách a ze stejné udělá vložku do kočáru
18. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
lenkabu: To je škoda, že nejdeš :(
To máš tu schůzku tak pozdě večer??

Jde se v pátek do herny??? Dejte mi vědět, musím si když tak odhlásit oběd, anebo se s někým domluvit, aby mi ho vyzvedl :wink:

Teď mě tak napadá, že možná Lukyn v pátek do práce nejde. Normálně nechodí spíš pondělky ale teď v pondělí byl :wink:
18. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Takže clony zatím

2x lenkabu
1x Markytka
1x konja
1x kinsli

Počkám ještě do dalšího týdne než Marky dostane kočárek
18. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
zdenicka: ty jsi ze Lhoty, že???
18. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
kinsli:jj,přehodily se mi na zítra schůzky na 19 a 20, plánuju to na večer,jinak nemám hlídání.A do herny jdu 100% :wink:
18. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
Já do herny asi taky přijdu, aspoň na chvilku.Manžel má v pátek dovolenou, ale tak tu chvilku nás určitě postrádat nebude :grinning:
18. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
tak už máme taky golfkáče :grinning:

http://www.detskydum.cz/detail/hauck-shopper-6-2009-101801/

vyhrála jsem teď tyto nové na aukru za 1500,- :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak co ta chalupa??? Psala jsem to tu před pár dny a nikdo jsme se nevyjádřil :frowning2:

My od červa - září toho máme hodně .... ale třeba v květnu by to bylo super :wink:

prodloužený víkend čt-ne :wink:
18. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,
Zdenicko velikanska gratulace k miminku :dizzy_face: ,hura dalsi tehulka. Je to ted narocnejsi,vid?
Holky ja se tesila ze konecne s Vami nekdy zajdeme do herny a od minuleho patku mam strevni problemy :unamused: a stale nic moc.
Uzijte si zitra srazik :wink:
18. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
kinsli:golfky jsou krásný,vypadají bytelně.Chata klidně,jen nevím ještě kdy pojedem do španělska.
18. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.