• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
lenkabu: Už frčíte v květnu???

Já bych zkusila zamluvit Foměnku, tam je moc krásně :dizzy_face: akorát mi přijde dražší :frowning2:
takže třeba někdo by měl lepší typ :wink:

Foměnka stojí 170 dospělý/den a dítě 80,-

To třeba co jsme byli na jedné chatě minulé léto tak tam byli dospělí za 80,- a dítě zdarma, jenže to byla taková prdel :sweat_smile: že tam by to bylo fakt jen tak posedět a dát veget :wink:
Jinak to tam bylo fakt krásný ( myslím okolí ) co má jako mínus tak je tam nezaplocená terasa, tu má foměnka zaplocenou :wink: a hlavně u foměnky je bobovka 3 km :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Já na ní jedu se tchýní 26.7.-2.8. takže na bobovku určitě vyrazím :grinning:
18. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
lenkabu: Díky za pochvalu golfek, barevně se mi fakt líbí a hlavně je tam super velký košík :grinning:
18. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
ahoj
tak já clonu nepotřebuji, u golfek se stříška dá stáhnout úplně před mimčo, takže pohoda :slight_smile: a golfky jsou super, velký kolečka a vypadají fakt jako nové. I robin byl spokojený, což je u potížisty co říct :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky v květnu na chatu asi se mnou nepočítejte, 2.5. má Denisa 1.narozeniny, 10.5. já 29 a 7.5. robin 30, takže každý víkend oslava :slight_smile: nejdřív s rodinou, pak chcemem jet s kamarády k nám na chatu a pak další víkend babičky... takže je vždy celý květen plný a v červnu mám volný jenom ten první víkend, pak jdeme na svatbu a 18.6. letím s Denisou na 2 týdny do chorvatska, pak pro nás robin přijede autem a jedeme na týden pod stan do itálie na Gardu... takže já až tak možná srpen :frowning2:
19. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
marky:máš krásný plány :slight_smile:

kinsli:já to ještě fakt nevím,první plán zněl přelom května a června

pár fotek od Strouhala

http://www.strouhal.org/vanda/
19. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Naše účast v herně je vážně ohrožena,resp určitě nejdem :confounded: Vanda měla v noci 38,2 a teď v poledne 39,má rýmu....to nebudou zuby :frowning2: Tenhle týden mi fakt není souzeno vás vidět :angry:
19. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Leni tak to kecáš - Denisa dneska v poledne 39, zelená rýma!!!!
19. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky, na nás taky zase přišel kašlík, teplotku zatím neměl, ale v noci kašlal ošklivě, tak nebudu nic pokoušet, my už se do tý herny snad ani nepodíváme......
19. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
leni, fotky moooooc krásný, vanda je frajerka :wink:
19. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
marky:doufám že to nechytla od Vandy ve školičce :confounded: Už je to lepší, před hodinou měla 38 a už si hrála ale předtím masakr.....to sem nezažila,řvala že nemohla dechpopadnout,nakonec mi usnula v náručí,ale to až když sem nás obě svlíkla a obalila dekou(rada z AP :slight_smile: ) a spala jen 10 min ale pomohlo to.Teď je zase v postýlce,snad usne a vyspí se z toho.
19. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
Leni, my už taky dobrý, už tu řádí :slight_smile:, v poledne dostala panadol čípek a ten ji to srazil. spíš si myslím, že to vanda chytla od nás. V naší rodině josu všechny děti nemocný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale taky musím, že hrůza, taky pořád brečela :frowning2: a jenom chovat než zabral ten čípek. Odpoledne spala hodinku a je jako by ji nic nebylo :angry: jenom ta rýma ji teče...
19. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
Taky jsem dala jeden paralenovej čípek a lepší,teď spí..
19. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jde někdo zítra do herny??? asi to tedy taky na zítra vzdám, aby jsme tam pak nebyly samy :frowning2:

Tak to já zase ten první týden v červnu jsem pryč, takže my se asi těžko schodnem. Tak to necháme na podzim, to už budou běhat všichni :wink:

my to máme 1.6.-5.6. jedeme s holkama ze školy a s dětma na nějakou chatu, pak kolem půlky června letíme do Řecka, 26.7.-2.8. Krkonoše a v září s mamkou a Káťou do Bulharska :grinning:
Chtěla jsem ještě na prodloužený víkend za sestřenkou do Anglie, ale to ještě uvidíme, času dost :wink:
19. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Leni, fotky super :wink:
19. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
kinsli: já bych možní dorazila, ráno musím do školy, ale pokud to stihnu brzy, tak bych pak mohla klidně přijít. V kolik by si tam mohla dorazit?
19. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak já už jsem zrušila i ty pracovní schůzky, má 39,4 :confounded:
19. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
Tady jsou všechny fotky z ateliéru........teda vynechala jsem ty kde jsme se měli hodně smát.......já vim proč to na fotkách nedělám,vypadáme oba jak z jedličkárny.

http://caligula.rajce.idnes.cz/Vande_je_rok/#album
19. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
lenkabu: krásný fotky, kde jste se byli fotit? :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
U Strouhala, doporučily mi ho holky tady......mrkni na www.strouhal.org
19. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj Leni,fotecky uzasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
foti v HK? a jestli se muzu zeptat na kolik Vas to vyslo?Ukazovala jsem to manzelovi a sli bychom asi v kvetnu,cervnu,at je to i s briskem :wink:
Moc vam to tam slusi a Vandicka uplna modelka - to takhle pekne spolupracovala? :confused: :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Vanda se tam hrozně předváděla,byla nadšená a fotograf taky :slight_smile: Stojí to 1500 a fotí u centrálu.
19. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
jo, tak toho jsem si už zjišťovala.je to na nás strašně drahé... :cry:
19. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Leni moc dekuju,to je nahodou super,Ales se rosil u ceny kolem 5000Kc co nam rekla jedna znama :grinning:
Slibuje me foceni uz od briska s Terezkou,takze ted me to chce vynahradit :slight_smile:
Furt vaham jaky kocarek,chci kvalitni a novy,ten nas polsky je fakt v hroznem stavu,tak max. na balkon. nechci zase moc utratit,ale zase nechci nejaky levny,to je pak jak za trest :frowning2:
Potrebuju aby se vesel do vytahu - x lander je super,ale do vytahu se nevejde.Libi se me moc teutonia kocarek,ale ta cena :sweat_smile: ,mozna i Jane. no vaham zda nekoupit nejaky na MMB :unamused:
19. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
manzel me slibil kocarek na jaky ukazu,ale ja zase nechci utracet,kazda kacka navic se hodi. ta tetunia je uzasna,ale samozrejem jeste jsme nikde nebyli na kocarkach,takze treba zmenime nazor. Nejak to ted u druheho neresim :sweat_smile: a uz bych teda pomalu mela :wink:
19. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
kacici:koukni e aV-cross

Na fotografa je levnej,zrovna mám na icq kámošku z prahy a pojede se k němu fotit taky,vyplatí se to i s cestama.
19. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
kaci:být teď těhule tak jdu do něj

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15584043&tab=0
19. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Má spoustu barevných kombinací.
19. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Když bych nemusela koukat na cenu tak to by byl můj favorit :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17761456&tab
19. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz
Leni jak jste na tom?? My dneska už lepší, ráno měla jenom 37,2 a i už tu opět řádí :slight_smile: jenom v noci nám nespala, takže hrůza... ale to asi nebylo nemocí.
20. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
My byli ráno u dr, v noci 39,5 a hrozně řvala, úplně zoufale. Ráno po čípku 38,2.........dr nic nenašla,angínu nemá,plíce čistý,jen rýmu.......tak prý je to z rýmy a asi i zuby.

Jak bylo včera?
20. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme taky nemocný :unamused: Z ničeho nic před týdnem vyšší a nižší teploty,rýma,kašel-prý zánět průdušek. Už je to trošku lepší,ale pořád kašle a má rýmu.Ach jo :frowning2:

Leni,nemůže to být ta 6.nemoc? ale to by asi neměla rýmu co? Malá u toho taky měla přes 39 z ničeho nic.

Jinak od toho Strouhala fotky nááádherný.Jste mě uplně nalákaly tam jít. My chtěli jít jinam ale tady to vypadá dobře,akorát netuším,jak by malá spolupracovala, nedá se to u ní odhadnout.

Leni,jak dlouho to focení trvalo?A museli jste mít bílá trička?
20. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.