• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Leni ještě jeden dotaz:za jak dlouho Vás od objednání vzal? Díkas :wink:
20. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Já chci vyzkoušet Lukavskou, ta fotí ty sépie v starých kostýmech. Musím napsat kámošovi kde, že ten aťas přesně má. Vím, že to je někde za Hradcem. Zkusila bych se s ní domluvit den před oslavou narozenin, aby jsme měli i s dortem :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Tak koukám na stránky a to není Lukavská, ta fotí akty, u ní byla určitě x-luna :wink:

Tak to netuším jak se paní jmenuje, ale kamarád u ní byl tak bude vědět :wink:
20. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
Kinsli, tak pak hod odkaz, pokud má webovky, bych mrkla :wink:
20. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
zusma:vzal nás za týden,ale nabízel i dřív........bílá trička jsem si domluvila,jen doporučil jednobarevné oblečení a buď tmavé nebo světlé.
20. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky!!

Dodatečně omlouvám svou neúčast na včerejším mejdle, ale já jsem na to prachsprostě zapomněla :sweat_smile: . A to nemluvím o herně :grinning: , teď čtu, že je dnes :grinning: :grinning: . Jsem fakt mimoň :sweat_smile: . I když stejně bychom ani nemohli, protože Daneček má rýmu a od rána blinká. Je zelenej jak sedma a má úplně vypumpovanej žaludek :frowning2: . Vyhodil ranní mlíko, tak měl jen trochu černého čaje, aby mi usnul. Co byste mu zkusily, až přijde trochu k chuti, dát. Suchý rohlík?
20. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
lenkabu - nádherné fotky, že bychom se po narozeninách taky vykopali? :grinning: :grinning:

kinsli - Lukavská má sídlo myslím v centru ve Střelecký.
20. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
bambik: tahle paní je myslím z Rychnova :wink:

Jinak včerejší srazík fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Musíme zase brzy zopáknout :wink:

zusma: Určitě pak hodím odkaz
20. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Danda to má za pár, chystáte oslavu? :slight_smile: Dala bych mu rohlík nebo polívku.
20. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme taky nemocný :frowning2: Celou noc skoro nespal, měla jsem ho skoro pořád na prsu, odsávačka jede na plno, máme zánět nosohltanu

bambik: Matoušek má taky rýmku

leni: v kolik jste byli u dr? jsme se tam musely minout
20. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
krys:hned ráno, cca v 8
20. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
ahoj,
hlásím, že Mates je taky nemocnej, odsávačka nestíhá :confounded: ,ale teplotu zatím nemá, tak snad se z toho brzo vylíže...
leni - koukala jsem v rychlosti na fotky - jsou super!!
jinak nestíhám - máme 7 malých černých trpaslíků... :slight_smile:
všem marodům přeju ať jsou brzo fit!
20. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Ty jo holky, vy se určitě shromažďujete tajně bez nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
protože jak na to tu koukám tak jsme pomalu jediný zdraví :grinning:
20. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojda :slight_smile: ,
my jsme taky zdraví, ale zase nespíme. Dneska Aduš v noci nespala vůbec. V 10 se vzbudila a chtěla si povídat a číst a česat panenky a usnula v půl šesté a v šest vstal Matěj, tak jsem na odpis.
Navíc jsme s sebou dnes práskla na bazéně ve sprše a mám hnutej krk a otlučený obě zápěstí... ještě že jsou děti OK, já to snad nějak přežiju. :unamused:
20. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
bebulka1 : To si děláš srandu, tak mě by hráblo kdybych měla být vzhůru třeba hodinu, Mě se stalo tak cca před 14 dny, že Lukáš kačku vzbudil. 100 x jsem mu řekla, ať v kuchyni nic nedělá, když malá spí. Samozřejmě, že nutně si musel opéct nějaké maso, takže Kačku vzbudil. To bylo asi 23h. Já byla fakt unavená a Kačenka ještě v 00:30h nespala. tak jsem chytla nerva a vyhodila je z ložnice oba, tak spali v obýváku na gauči :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
20. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
caryfuk:Lára má 7 štěňátek jo, co na to Mates?
21. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Ahojky :wink:

Tak my už se za chvíli budeme pomalu chystat na plavčo :dizzy_face:
Dnes máme pohodu, taťka maká ve Výravě, tak jdeme k mamce na oběd a pak budeme asi kočárkovat. Je tam fakt krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Jéé štěnátka, to by se Nici zblázbnila radostí. Jamile kdekoliv vidí pejska, tak volá baf bááf a je uplně happy

Kinlsi, můžu se optat co dělá ve Výravě? Tam to moooc dobře znám :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Vanda by se taky radostí zcvokla ale štěňata by se zbláznila z ní :sweat_smile:
21. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Teď jsem byla v carrefouru a nechala litr u paní co tam prodává jabloneckou bižuterii....tak nádherný kousky jsem nikde neviděla....a to jsem se ještě maximálně ovládala v nákupech :grinning:
21. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
zusma: Přesně nevím, ale u někoho elektriku :grinning:

Jo, to my máme taky rádi baf baf :grinning: :grinning: :grinning:

To jsme před týdnem odjížděli pryč a paní od vás z baráku venčila psa a Kačenka baf, baf
a Lukyn " To není baf, baf to je debil a ta paní je stará čarodějnice :grinning: :grinning: :zipper_mouth:

To je láska na první pohled, já jsem zase podle paní pyšná a Lukyn je přestojený satan :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: To chce si jednou za čas udělat radost :wink:
Leni co děláš v pondělí, že by jsme se někde scukly :wink:
My jdeme na plavání a od 13h jsme volný. Lukáš bude chodit na 10h
( 20h - 6h ) takže bude rád, když tu bude mít klid :wink:
Tak jsem myslela, že by jsme se někde scukly s kočárama :wink:
21. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Jinak holky ze srazíku, vy jste tu Káču tak přechválily, že ta mi už snad od té doby odpoledne nespala :unamused:
Dá si tak 3-4h v kuse, ale navečer už ne. I když zase výhoda je v tom, že v 19h už je v posteli :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
Vanda už spí, dala jen půlhodinu za den a celý odpoledne řádila s našima :slight_smile: Teplotu měla naposled ráno a už jen něco málo přes 37 tak snad už je to dobrý.

kinsli:předběžně říkám ano ale 100% ti dám vědět zítra večer....budu si plánovat schůzky na celý týden a taky už budu vědět jak Vanda.Dostala od mamky 100 malých barevných míčků,to bylo radosti,budu po celým bytě :grinning:
21. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
lenkabu: Zrovna jsem ty míčky viděla v aukci, je to tak 2 dny, ale zapomněla jsem hodit odkaz :frowning2:
Jasně, tak si zítra dáme vědět :wink:
Kačka už protestuje tak jí jdu udělat mlíko a šupky dupky do peřinky :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
holky kdybychom v pondělí nic neměly, můžem se přidat??? :grinning: ale ještě dám taky večer vědět...
21. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
markyfrana: Jasně :wink: tak nějak mě to pak taky napadlo, že napíšu ať kdo chce, že se může přidat :wink:
Já klidně zajdu za Vámi, mám to z náměstí do Káru kousek a Kačenka bude stejně spinkat :wink:
Nebo jestli chcete někam do města, nechám to na Vás :wink:
21. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
Mohly bysme skončit třeba v Barbánku nebo někde kde si děcka trochu pohraju,Vanda bude prudit v kočáru......teda dokud bude mít rohlík tak dobrý pak ne.
21. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
lenkabu: Taky mě napadl barbánek, ale to by pro nás bylo tak na tu 15h, tak by jsme třeba pro Vás zajely naproti. Kačka se musí vyspat, jinak by s ní řeč nebyla :rolling_eyes:
21. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky,
tak uz mame kocarek. Sice neni uplne novy,ale ja jsem nadsena.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20911710
21. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás pořád hrozný :frowning2: . Tedy jak se to vezme, takhle klidný dítě jsem dlouho neviděla, je mi ho tak líto :unamused: . V noci s námi spal v posteli, takže to bylo "žůžo" (Ivoš prý dvakrát spadnul z postele :sweat_smile: ) a byl asi třikrát vzhůru. Ráno řval jak pavián a celý den buď spinkal nebo se nechal nosit nebo vozit v chodbě v kočárku a polehával. Je tak slabej, že mu klinká hlava, fakt strašnej pohled, kdo to už zažil dobře ví a kdo ne ......, buďte rádi. Zítra už to snad bude lepší. Teplotu má furt kolem 38 stupňů. Jsem zvědavá, jestli se z toho do své první narozeninové oslavy vylíže.

kinsli - Kačka už je velká, aby Ti spala 20 hodin denně :grinning: :grinning: . Daneček už snad od devátého měsíce spí jen po O. Jinak já mám manžu dnes také ve Výravě, je na zapíječce nově narozeného chlapečka.
21. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.