• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kacici - super výběr!! :wink: Já mám Nomada stylona a i když bych něco málo kočárku vytkla, neměnila bych. A nad touhle barevnou kombinací jsem také přemýšlela. Kolekce 2007 se mi zdá nejpovedenější :slight_smile:.
21. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
bambik - moc dekuju :slight_smile: a preji Danielkovi at je mu brzo lepe,chudinka :frowning2: .Daniel je nadherne jmeno :dizzy_face: a kdyby nakonec mela Natalka pindourka tak bychom ho meli doma taky :grinning:
21. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
bambik: Chudák Daneček :frowning2: snad mu bude brzy líp :wink:
My ještě nijak extra nemocný nebyly, jen vlastně mezi svátkama a to jsme lehli všichni. Teplotu měla vysokou, ale tak půl dne, pak už ok :wink:

kacici: Nádherný kočík, tiše závidíme .... samozřejmě v dobrém :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Kinsli - moc dekuju.Ja furt vahala,nebyla jsem poprve v zivote omezena penezma,ale bylo me lito dat tolik penez za novy kocarek(25000) :sweat_smile: Za usetrene penizky dostane Terezka kvalitni postel,matraci,deky a povleceni a z toho mam nejvetsi radost.Holky ja bych se pro ty svoje drobecky klidne rozdala :grinning: Je to hrozny,clovek by jim chtel doprat uplne vse a pak si uvedomi,ze je to nemozne a hlavne hloupe,ze by pak byly rozmazlene,tak se musim hlidat
21. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
kacici - no vidíš, máme stejný vkus :grinning: :grinning:
21. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
kaci:krásnej kočár,chválím výběr,taky uvažuju nad jané pro druhý dítě bo ty golfky co mám jsou boží.

bambik:naprosto tě chápu,jak vypadala Vanda předevčírem to byl děs,nebyla to ona,fakt jsem byla vyděšená :confounded:

Když jsme u utrácení....dostala jsem nějaký prašule jen pro sebe a takhle to dopadlo

http://www.fler.cz/zbozi?id=219815
http://www.fler.cz/zbozi?id=152009
http://www.fler.cz/zbozi?id=211434
http://www.fler.cz/zbozi?id=2623
http://www.fler.cz/zbozi?id=174994

a bylo sakra příjemný utrácet jednou za sebe,pořád kupuju Vandě :grinning:
21. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
lenkabu: bomba, hlavně kabelka a to oranžový tričko se mi moc líbí :wink:

kacici: Jsme na tom úplně stejně, taky z Kačenky udělám asi pěkného smrada :sweat_smile:
Jenže nekup jim to když se jim to líbí :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
ty jo 25.000,- tak to už bych taky nedala :zipper_mouth:
Ale kočárek je nádherný, taky budu na ( ségru :grinning: ) uvažovat o Janéčku, ale za 25.000,-
tak to fat ne, to je přehnaně moc :frowning2:
21. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
21. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz
21. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz
Konečně jsem koupila Vandě boty.......prodavačka mně lehce sejmula že už je měla dávno mít,že si bude těžko zvykat :sweat_smile: Nakonec jsem koupila v Renu bez certifikátu i když jsem to nechtěla......ale všechny slavný certifikovaný boty měly tvrdou podrážku co se dá jen těžko ohnout a před tím mně na rehabce varovali......a taky mi tam dr říkala že certifikát zajiš´tuje jen kvalitu materiálu,ne bot.Aby se v tom prase vyznalo. prodavačka byla super,nohu oměřila.....Vanda musí mít tenisky 20 bo má tlustou nohu a sandály na doma má 19. Nechali ji tam proběhnout po prodejně,fakt super přístup.Mám je tady v albu

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2547164#navigator
22. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Leni koukala jsem a botky jsou pěkný :slight_smile: Vanda už sama chodí???

Denisa je děsný strašpitel, bojí se pustit... přitom za ruku to ji skoro neudržíš, jak by chtěla jít, což už nedělám, neb se snad nikdy nepustí :wink: a s chodítkem doma lítá jako drak, ale sama to ne!!!
22. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
marky:moc ne,max 10 kroků, dva až tři udělá často ale jinak se drží za ruku nebo za nábytek.........ale mamka mně honí pro boty že budou venku chodit :sweat_smile: Taky se za ruku prakticky nedrží,jen pro jistotu ale pouštět se moc nechce.
22. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj,
bambik - jejda, to Danda dostává zabrat :frowning2: držíme pěsti, ať je co nejdřív fit. kdy slavíte?
jinak Mates je ze štěňat auf :grinning: a tak za 2 týdny tu bude vůůbec veselo :grinning:
pokud byste se chtěli na trpaslíky kouknout, tady jsou fotky:wink:
http://picasaweb.google.cz/Fabeluc/Picasa?authkey=Gv1sRgCLvlgZbEsZHiaQ&feat=directlink#
22. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
lenkabu - minulý týden jsem se byla jen tak orientačně kouknout na boty a zjistila jsem přesně to co píšeš :confounded: a v renu jsem se byla číhnout včera :grinning:
22. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
štěňátka jsou nádherný,nebydlet v paneláku tak hned jedno chci :slight_smile:

V Renu byla moc hodná prodavačka......dobu tam Vandu zkoumala a přeměřovala a zkoušela různý boty dokud jí to dobře nesedlo,fakt super.....v lékárně vedle na nás jebali :sweat_smile:
22. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
caryfuk: bafani jsou nádherný :dizzy_face:

lenkabu: Já byla se taky v té zdr. obuvi podívat a stačilo mi :confounded:

Teď jedny boty má, ty jsou fakt super + ještě jsem koupila sandálky na léto takže zatím obrážet krámy nemusím :grinning:

Jo holky musím se pochlubit ode dneška chodíme kolem nábytku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak jí první krůčky trvaly měsíc začala se stavět kolem 20.2.

a jak to vidíte zítra??? My budeme v 13h vycházet s Elišky :wink:
22. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
kámošce ještě s námi starý chlapeček neleze tak jí ve stacionáři řekli, že musí od roka do jeslí :pensive:
22. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
Kinsli, co to je za blbost? :confused: Jako proč???
Malé když bylo přesně 11m, tak taky nelezla a chodily jsme tam a nic takovýho neříkali :confused:
22. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
zusma: Prý kvůli tomu, že když bude v kolektivu tak se bude opičit po ostatních dětech :wink:
22. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
No taky mě to napadlo, ale stejně mi to přijde takový divný něco podobnýho přikazovat :confused: ale mně říkali něco v tom smyslu, že pokud sama nebude chtít, tak ji nepomůže ani svěcená voda a ani banda dětí.
22. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
zusma: a v kolika začala líst??? on je prcek veliký ( 86 13,5 kg ) takže je línej :grinning: :zipper_mouth:
22. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
v 11 m a 1 týden přesně. Ona byla a je taky dost velká a taky je spíš občas pohodlná. jinak jí nic není a nebylo,zkoumalo ji asi 6 známých i neznámých doktorů :wink:
22. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
nevím, jak kámoška, ale já s ní cvičila na míči a hodně jsem ji všeljak motivovala :wink: stejně tak s chůzí
22. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
zusma: taky cvičí s míčem :wink:
22. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
Ty jesle jsou kravina :sweat_smile:

Já to mám dneska hrozně nabitý, ve 13 asi ještě volná nebudu,co se sejít až v barbánku?Musím se stavit v práci,banka,pošta...no masakr.
23. bře 2009 v 07:28  • Odpověz
hoky já asi pojedu do pardubic, dát do servisu kočár, aby ho vyčistili po zimě, nastříkali kolečka, seřídili atd., mám to v rámci záruky, tak proč to nevyužít :slight_smile:
23. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
lenkabu: Na kolikátou hodinu to vidíš??? Kačka bude asi fakt dlouho spát a venku je hnusně, tak bych to spíš nechala na jindy :wink:
Kačka hned usne a já ji zapíchnu za barákem a dám ji na chůvičku :wink:

Včera šla spát v 18:45h .... ale dnes masakt v 6:15h vystřelila a byla už k neuspání. Tak na to ať zapomene,
dnes to bude ok, protože může jít spát tak 30 min. před plaváním a pak až tak po plavání a to podle mě do těch 15:30-16h bude takže na noc půjde spát normálně mezi 19:30h-20h. Od zítřka to budu dělat tak, že bude chodit spát po 10h ( na oběd ) a opak s ní budu chodit ještě kolem 16h ven, aby se alespoň na hodinu prospala. Ona od oběda ( cca se budí okolo 13h mi do večera nevydrží. To je nějakých 6,5h a to je na ní fakt moc.
23. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Jinak holky, dnes se mě ozvala paní, že prodává slunečník na x-landera za 300,- nový. Tak teď není jestli clonu nebo stříšku :frowning2:

Koukala jsem na golfky a tak je stříška fakt velká tak u nic clona nejspíš potřeba nebude
23. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
ahoj holky,
kocarek je doma a hlavne uz v nem vozim naseho Teristaka :grinning: a ta je maximalne spokojena :dizzy_face: jako ja
Jinak boticky na jaro jsme koupili v Humanicu,vyhovuje me znacka Bambulini,neni zrovna nejlevnejsi,ale je fakt celokozena a zda se me super :slight_smile: ,navic druhe male zustanou aspon jako nahradni,protoze treba ty zimni co ted Terezka nosi jsou uz v silenem stavu :sweat_smile: - ma je desne okopane a znicene.Treba ty uplne prvni dvoje nechavam,ty jsou jak nove a hlavne v nich mala chodila jen necely mesic,ani to ne
No ja si asi budu objednavat slunecni strisku univerzal na vsechny kocarky se svagrovou - slunecnik nechci,je to hned zniceny :angry:
23. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.