• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
naše dr. taky měří v leže :sweat_smile: a i tak má co dělat aby ji změřila, neb to naše třeštidlo, chvíli nevydrží být v klidu... :wink: a to ji většinou držím já i sestra :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
bebulka1: 56 cm .... krásná práce :dizzy_face: alespoň tu nejsme jediný obříci :grinning:
Schválně jí zkusím až se vyspí změřit, ale podle mě má tak 79 cm.
25. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Přejme Dandovi vše nejlepší k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hodné rodiče a spousty dárečků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kačenka posílá pusinku :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Tak máme 77 cm :wink:
25. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Dandovi vše nejlepší k narozeninám! :slight_smile:
25. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
Také se přidáváme ke gratulantům. Hodně zdraví, úspěšné a bezbolestné krůčky, nejmaminkovatější a krásná první slůvka a nějakou super hračku. :sweat_smile:
25. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
konsli: no jo Hodík na UTZ někdy v tom 30 tt říkal, že má nohy jak už 3.měsíční dítko narozený. Drží nás to doteď, protože oblečky kupuju 104, ale kalhoty 122, soupravy jsou u nás hovadina, protože kalhoty jsou nám dobře a trika nosíme až za rok a půl.
Oba s manžou máme 180 plus mínus 2 cm :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky!!

Mooooc děkujeme za přáníčka. Daneček už se cítí dobře, neb mi zase celé dopoledne visel na nohavici :grinning: :grinning: . Takže i včerejší a dnešní oslavu jsme zvládli. Dort měl krásný a i nějaký dáreček dostal .... Pak vložím nějakou fotku. :wink:
25. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
My jdeme na roční prohlídku zítra, tak jsem zvědavá, jestli po téhle čtyřdenní odtučňovací kůře bude mít alespoň tolik, co na desetiměsíční :unamused:
25. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
bambik: Tak pak určo zadej fotky a dej vědět míry :wink:
25. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Jinak holky musím se pochlubit, Lukyn byl v sobotu na melouchu + ještě v pondělí a dnes na chvíli a jelikož to bylo pro známí ta nic nechtěl ( jako myslím peníze ) Tak mu koupili pro něho vrtačku a pro Kačenku skluzavku něco jako je v centru, ale asi o něco menší, ještě je v krabici tak nevím ... dnes když se vrátil tak byl absolutně happy :grinning: :grinning: :grinning:

Jesli se něco nezmění tak by jsme měli dělat v pátek pokojíček :dizzy_face:

Jo ještě něco psala mi paní, že už nám dorazilo na sklad Ergo :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
bebulka1: Nám taky nohy vůbec na UZ nevyšly. a když se narodila tak je fak měla vůči tělu dlouhý, teď už si myslím, že je ok, fakt jí velikosti souhlasí :wink: Hodím Ti schválně odkaz na jednu fotku, jestli jí najdu tak jí vložím do alba
25. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
bebulka1: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2566361#navigator
tady měla pokrčené nožičky, ale lepší fotku nemám.

To byla myšička co??? A teď je to taková velká vzteklina :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2566362#navigator
25. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak dnes jsme měli dalš bezesnnou noc :confounded: Jen s tím rozdílem, že Blanka už včera odpoledne měla přes 39 a v noci téměř 40. Paralen zabral vždy jen na chvilku, ted už má zase ke čtyřicítce :frowning2: Zajdu s ní k dr.Snad to budou jen zuby, ale at se na ni radsi podiva :frowning2:
26. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Teď něco řádí.....Vanda měla 4 dny teploty a nevíme proč a už to mělo několik březňátek úplně stejně.
26. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
konja: tak ať jste brzy zdraví :wink:
U nás je Kačka ok, ale já jsem přichcíplá :rolling_eyes: tak půjde dnes s kočárem mamča a já budu doma v teplíčku :wink:
26. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
lenkabu: ale jinak ji nic není, žádná rýma, nic. Jen se teda večer a ráno poblindila, ale to si myslím, že má z přežrání, protože jediné kdy je klidná, tak to je u prsu! :sweat_smile: :grinning:
26. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
My to měli loni v srpnu taky. Horečky, nešlo mi to srazit panadolem, nurofenem, zábalama,...
po 4 dnech to odešlo samo, ale bylo to na palici, ani nechtěla nic jíst, tak jsme na 11 měsících zase plně kojili :sweat_smile: , ale na pohotovost už nikdy víc. Byli jsme tam s oběma dětma celkem 3x a vždy na .... jen jsme vyplazili 90,- Kč a nic jsme se nedozvěděli, jen na mě koukali jak na debila co tam otravuju a lezu.
Tak ať to brzy přejde a jste fit
26. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak my se té rýmy snad nezbavíme, furt prostříkáváme, odsáváme, ale je stejně pořád dost zahleněnej :frowning2:
26. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
tak jsem se vrátila od dr. Na zuby to asi nevypadá, spíš možná šestá nemoc :confounded: Pořád má horečky, ted usnula u prsu, tak ji zkusím přenést do kočárku. Každopádně máme zítra znovu přijít k dr. a přinést sebou moč. No, chci se vidět jak tu zítra budem blbnout s nočníkem :sweat_smile: Ještě, že má manžel zítra dovču, tak si spon taky užije :grinning:
26. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
konja: Já dostala v nemocnici přímo pytlík na sbírání moči :wink:
Ten nočník je takový všelijaký, to snad ani dobře vyjít nemůže :confused:
26. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
Chudinka Blanička :frowning2: . A s tou močí mi ani nemluv. Dnes jí máme mít také s sebou a Danda mi nočník poslední dobou bojkotuje. Jen ráno jsem ho hned po probuzení zatáhla do koupelny a posadila ho na něj. On se samozřejmě zvednul, tak jsem mu začala vysvětlovat, jak moc je důležité, aby se dnes do něj vyčůral a on začal čůrat ve stoje, mě celou po...l a do nočníku jsme nalapali jen trošek. Tak pokud se nám nezadaří ještě teď po spaní před odchodem, tak si s tím troškem bude muset sestřička poradit :grinning:.
26. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
kinsli:doktorka o pytlíku mluvila, ale říkala, že neví jak by to šlo, protože Blanka je už dost velká a pytlík je pro malinké mimi :unamused: Máme zkusit nočník a když to nepůjde tak teprv zkusíme pytlík :unamused:
26. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Konja: já odebrítala Adélce moč do pytlíku na těch 11 měsích. Nevím proč by měla být na 7 měsících na pytlík velká?? Matějovi jsme odebírali moč do pytlíku na roce a půl. To teda nevím co tím MUDra myslela.
26. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
Marodům přeji brzké uzdravení.

U nás by teda v 7 měsících nočník nehrozil. Když bylo malé 8 měs,tak taky potřebovali moč a dr.jí ten pytlík v ordinaci nalepila na pipku. Museli jsme ale čekat snad dvě hodiny než se vyčůrala a zachytilo se tam toho jen malinko. ale stačilo to.
26. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak jsme dostali taky pytlík :grinning: , jsem na to zvědavá :unamused: . Jinak Danda má 72,5 cm a 9. 240 g, tedy o pár gramů méně než před dvěma měsící. Jak jsem předpokládala čtyřdenní půst, průjem a zvracení udělalo své :frowning2: . Doufám, že se brzy spraví, je jak vižle.
26. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Danda je teda drobek,kdo by to řekl před půl rokem :slight_smile:
26. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
Jen se ten pytlík musí dobře nalepit a nesmí se moc přimáčknout plínou a je to v pohodě. Taky jsem měla obavy, ale zvládly jsme to napoprvé a na jedničku. Fakt se musí jen osušit pipka a jakoby hodně rohrnout, aby se ten pytlík nalepil tam kam má a neprotejkalo to a hlídat, kdy už ... a pak to jen odlepit a zagumičkovat.

Ten nočník na 7 měsících je docela utopie a navíc není sterilní a bůh ví co se do té moči z nočníku ještě navíc dostane. U nás by patrně vyšlo, že je dcera těhotná a čeká štěňata, protože nočník máme hned vedle Amálčina pelíšku :grinning: .
26. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
No já jsem na ten nočník taky zvědavá. Dr. se prostě zdálo, že by pytlík nemusel už dobře držet, protože se malá dost hejbe atd. Tak uvidíme, třeba to do nočníku půjde. Prý mám zkusit vypozorovat kdy bude potřebovat čůrat! Hahaha! Občas mě přijde, že ta naše dr. asi nemá vlastní děti :rolling_eyes: Z jejich rad by se jeden občas zmrcnul... :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
konja: to si dělá legraci ne?? Fakt je asi bezdětná a na škole ztratila mozek v pitevně ne?
26. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.