• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bebulka1: :grinning: nejspíš :grinning:
26. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
bebulka1: U nás by patrně vyšlo, že je dcera těhotná a čeká štěňata :grinning: :grinning: :grinning:

tak to jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
ale takhle nějak jsem to myslela, já :wink: samozřejmě trochu reálněji, ale podle ně nikdy nočník nevyčistíš tak, aby byla moč ok :confused:
26. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
no však já si myslím, že pokud to nechytíš do zkumavky nebo do toho pytlíku, tak je ta moč na dvě věcí, protože tam je takových zkreslujících faktorů, že jako nemocné vyjde i dítě úúúplně zdravé.
26. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
bebulka1: tak , tak :wink:
26. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Zrovna jsem se vrátila ze členské schůze. Tak nám budou na podzim dělat výtahy. Prý budou prostornější, tak bych se snad s kočárkem vešla :wink: I když v té době mě už to bude skoro na nic :frowning2:
26. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
Moč odchycená do nesterilní nádoby je na dvě věci :wink:
26. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
Manža právě odkráčel na schůzi místní samosprávy, tak uvidíme s čím přijde.
Jdu udělat večeři, vykoupat a uspat děti. Večer na mě čeká koš žehlení u Ordinace

lenkabu: tak tak, nočník nebrat
26. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
holky s tou močí to vykládejte spíš mé drahé lékařce :frowning2: Já s tím nic nenadělám :unamused:
26. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
konja: Mě taky přijde nesmyslný dítě které nesedí držet na nočníku :unamused:
26. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
konja:mně je to jasné, že ze své hlavy to nemáš. Jen spíš upozorňuju, že kdyby vám tam naskákaly nějaký prapodivný hodnoty, tak z čeho to je.

Děti zahnány směr pelech, Adélka na 2x a Matěj zatím poslouchá pohádku (tatínek mu čte čtyřlístky) a lohní mlíko. Jdu se postavit k tomu prknu a horkýmu mučení zvanému žehlení :rolling_eyes:
26. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
bebulka1: Já už dnes asi hodinu žehlila, tak na to kácím :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky! :wink: Kde jste všechny?? :slight_smile:

Taky jsem včera celý večer věnovala žehlení :confounded: . Už jsem musela, páč Daneček pomalu neměl co na sebe :sweat_smile: .
27. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
já se celej večer věnovala Milošovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak to mě se teda nikdy nepodaří stihnout vyžehlit za hodinu, si to hezky nakupím, abych pak z toho měl ten pravý požitek bolavých zad :grinning: Ne, teď jsem si koupila super nové, vysoké prkno a šlo to mnohem líp :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojda holky, omlouvám se že jsem v padám, ale potřebuju se zeptat, jak jste to měli vy co jste byli celé těhu na neschopence doma s vycházkama???? Díky moc V.
27. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
verusinek: měla jsem vycházky 10-17 ale chodila jsem ven jak se mi chtělo :sweat_smile: Hřešila jsem na to že kontroly údajně na těhule nechodí.
27. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
Leni díky za odpověď.... jinak můžu se zeptat k jakému doktorovi jsi chodila???? No a pozor na těhule kontroly taky chodí.... právě na známou byli, tak schání nového doktora, který ji napíše vycházky
27. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj,
bambik - dodatečně přeju Danečkovi vše nejlepší k 1. narozkám :slight_smile:
koukám, že tu nemoci pěkně řádí :confounded: . já jsem byla dnes s Máťou taky u dr., po rýmě nás všechny přepadla střevní viroza a Mates se z toho pořád nějak nemůže vyhrabat...Dr. zrovna udělala i roční prohlídku - 71 cm a 7,5 kg (po týdnu marodění, nejedění, průjmu a blinkání jsem s váhou spokojená :wink: )
jo a žehlení tu mám asi na 2 dny:grinning:
27. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
veru:MUDr. Rešlová

Máťa je teda drobeček :slight_smile:
27. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
Leni předám jméno dál.... :wink:
27. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
No tak jsem si naivně myslela, že je Blanka na tom už lepší, v noci se nebudila a spala v kuse až do čtyř. Horečku už taky neměla, jen asi 37,3. Takže jsem ani moč nakonec nikam nenesly. No ale asi jsem to zakřikla, protože před chvilkou už byla zase horká a 38,3 :frowning2: Navíc se během asi dvou hodin brutálně třikrát pos.ala. Jednou jsem ji musela dát do vany i s bodíčkem, protože ji to z plíny vyteklo pomalu až na krk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
27. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
Holky jen jestli vás ještě můžu moc moc poprosit kdyby jste byli tak hodné a ochotné a případné gynekologi, kteří píší rozumné vycházky mi napsali do ip strašně díky předem.... mějte se moc krásně a díky
27. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
Verusinek obávám se, že Rešlová už teď těhule nebere, má toho moc :frowning2: Kamarádka se v lednu k ní snažila taky dostat, ale když ji řekla, že je těhu (4tt), tak ji nevzala...

jinak já mám Kárníkovou, ale já jsem vůbec nepřestala dělat, kromě 6-nědělí, takže jak to má s vycházky, to nevím. :unamused:
27. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
Nechala jsem Vandu jíst samotnou,to byla prča

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=29221

konja:snad už to bude dobrý.....mohly by to být zuby
27. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
lenkabu - jo, jo, někdo žehlí, někdo .... :grinning: :grinning:

krys - za hodinu? Jak říká MM. U nás se žehlí jednou za dva měsíce, ale zato tři dny v kuse :grinning: :grinning: . I když teď už je to o něčem jiném, když jsem k tomu dostala nové "instrumenty", tak se dokopu častěji.

caryfuk - moc děkujeme :wink: . Tak to má chudák Máťa to samé co měl Daneček. Tak ať je brzy fit. A drobeček Máťa možná je, ale pěkně se vytáhl, už nás na dýlku dohnal.

verusinek - já chodím k Dr. Jarošový (Jaroměř, čtvrtky dopolko Sv. Kateřina). Je výborná, ale vycházky nic moc. I když, já jsem je také vůbec nedodržovala. :sweat_smile:

konja - to mi něco připomíná, toho jsme si teď užili dost a dost. Tak ať je z toho Blanička co nejdříve venku :frowning2: .

Ještě jsem Vám sem chtěla hodit odkaz na test dětských nápojů

http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_detskenapoje.html

mrkněte.
27. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
Já žehlím minimálně, skoro všechno se dá složit,a těch pár kousků co zbyde je hned hotových.....musím to udělat hned páč nějaku kupu bych už nežehlila :grinning:

bambik:dík za odkaz,já ty nápoje ani neznám :sweat_smile: :grinning: ale že jupík je sra.ka jsem věděla a koukám že se to potvrdilo.
27. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
bambik:krásný fotky, Danda vypadá mnohem dospěleji co jsem ho neviděla :slight_smile: A narostly mu krásně vlásky :slight_smile:
27. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
lenkabu - dospěleji :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 17:42  • Odpověz
No jo, už neni miminkovskej :slight_smile:
27. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak nám dnes zvířátko poprvé spinká samo :dizzy_face:
Jsem zvědavá jak to zvládne :confused:

Jinak je tu ještě pěkný chlívek, ale během zítřka to tu doklidím a fak se mi to líbí víc než jak jsme to tu měli před tím.

Marůdkům přejeme aby byli co nejdříve fit.

Máťovi gratulujeme k prohlídce, na délku se fakt pěkně vytáhnul :grinning:

bambik: super fotky, Danda už je frajer :dizzy_face:
27. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.