• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Výborný :slight_smile:
26. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
marky: to je dobře, že ji dr. Marešová vzala, teď je to fakt hrůza sehnat v HK dobrého gynekologa. Dr. Kárníková nepřijímá už hodně dlouho. Já jsem se k ní dostala přes známost, jinak mě už taky nechtěla vzít a to už jsou tak tři roky. Ani ve středu na tu véču nedorazím, nemám hlídání. :cry:
26. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
konja: My jsme byli taky v deštným :wink:

lenkabu: Psala jsem jim email, tak ještě čekám na odpověď.
26. led 2009 v 16:02  • Odpověz
Já mám Kárníkovou ... a spokojenost veliká :slight_smile:
Ve středu bych mohla až kolem deváté ... jezdíme na velký nákupy zrovna :grinning:
26. led 2009 v 17:26  • Odpověz
Marky - to tam určitě ještě budem :grinning: :grinning: :grinning:
Tak mě zrovna robin řekl, že má ve středu od 8 floorball :confounded: , ale zavolala jsem kamarádce a ta mi přijde pohlídat :sweat_smile: , tak uvidíme jak to zvládne... :sweat_smile:
26. led 2009 v 18:10  • Odpověz
Kinsli: Třeba jsme se tam viděly :grinning: No Deštný je pro lidi z HK asi nejlepší, je to kousek. Ale ty ceny :confounded: Těším se až bude holka větší a bude moct zůstat na hlídání, tak si zajedem s maželem do Jánek na Černou horu. Tam je krásné poježdění,ale když máš malé děti, tak si sjedeš max. jednou a hned zase krmit :confounded: No a až budou děti velký tak konečně plánujeme Alpy. Já jsem blázen do lyžování, na našich sjezdovkách už se dost nudím a Alpy to je můj dlouholetý sen.
26. led 2009 v 18:54  • Odpověz
markyfrana: tak to je dobře že ji vzala. Já jsem s ní opravdu moc spokojená,je to milá a starostlivá doktorka. Můžu srovnávat péči o těhulky u dvou doktorů. Když jsem čekala syna, tak jsem chodila jinam. No srovnat se to nedá. Při synovi jsem byla dvakrát na utz, doktor neměl ani svůj utz, na krvi jsem byla jen jednou, na jakýkoliv můj dotaz obracel oči vsloup :rolling_eyes: Mareška se stará, utz dělá při každé kontrole (teda jen rychlej,ale vždy se koukne na srdíčko a jestli je vše OK), posílá na velkej utz do nemocnice, nic nezanedbává, každé tvé stížnosti se věnuje, vše vysvětluje. Myslím, že kamarádka bude spokojená :wink:
26. led 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
konja: my byli v sobotu na Šerlichu a v neděli jsme už frčeli domů, byli jsme od středy :wink:

Já půjdu na véču v únoru jestli půjdete. Teď má Lukyn noční tak nezvládám.
26. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Holky kdo se chcete pobavit... tak čtěte

stuzkonoska modra ‎(22:28):
Náš technický ředitel dnes přines do firmy chlebíčky a zákusky, Slavili jsme, že se stal dědečkem Jeho dcera je jí 22 let, instruktorka lyžování, 9 měsíců kouřila, pila, brala antikoncepční pilulky a ve čtvrtek jí bylo hrozně zle, tak jí vezli do špitálu na urologii, protože si mysleli že močák nebo ledviny a oni je poslali rovnou na porodní sál, za 3 hodiny se stal dědečkem malé Kačenky čumíš co, 9 měsíců nevěděla že je těhotná jela s ledvinama a skončila v porodnici, brala Brufen protože jí bolela záda
Kinsli ‎(22:30):
ty vogo to není možný
to jako si nevšimla, že nemá krámy a že má cejchu jako mamut???
stuzkonoska modra ‎(22:30):
čumíš, to bylo téma, oni s ní žili v jedné domácnosti a nevěděli že je těhotná
stuzkonoska modra ‎(22:31):
no asi tak velkou cejchu neměla, přibrala 8 kilo a tak si myslela že ztloustla
Kinsli ‎(22:31):
ta je blbá
To je asi dost paf z Kačenky, co???

stuzkonoska modra ‎(22:31):
no krámy měla protože brala antikoncepční pilulky
Kinsli ‎(22:32):
aha
ty jo aby nebyla nějaká postižená
stuzkonoska modra ‎(22:32):
no jen se tomu tlemil, ale asi mu do smíchu nebylo stát se dědečkem za 3 hodiny
no i ta jeho dcera musela být v šoku
Kinsli ‎(22:32):
To tedy
fakt masakr
stuzkonoska modra ‎(22:32):
to měla jít dokonce na operaci s ledvinama
stuzkonoska modra ‎(22:33):
jak furt chodila čůrat tak si doktoři mysleli že má něco s ledvinama
Kinsli ‎(22:33):

tak to je fakt masakr
že by jsi tomu nevěřila
Kinsli ‎(22:33):
to jsi mě pobavila
to jo to jeden nevymyslí
no koukala jsem dnes jak blázen, jestli to dítě bude v pořádku ať dají na modlení
Kinsli ‎(22:34):
A kdy že se narodila???
stuzkonoska modra ‎(22:34):
ve čtvrtek
Kinsli ‎(22:34):
To musela holka koukat jako blázen když jí poslaly na porodní sál
stuzkonoska modra ‎(22:34):
no asi koukali všichni
jako blázni
Kinsli ‎(22:35):
ty vogo, to jsi mě fakt dostala
Má vůbec někoho????
stuzkonoska modra ‎(22:35):
no to mě to dostalo taky
no to nevím, tatínka asi neshání kdoví kdo to byl
Kinsli ‎(22:35):
No to je fakt před 9 měsíci
stuzkonoska modra ‎(22:35):
kdo si to má pamatovat
Kinsli ‎(22:36):

stuzkonoska modra ‎(22:36):
to jsou příběhy, které píše život to nevymyslíš
26. led 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Přijde mi to neuvěřitelný, ale moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Místo ledvinového šutru vypadla Kačenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A výběr jména mě narychlo, na to, že to měla tak narychlo tak jí dávám 1* :grinning: :grinning:
26. led 2009 ve 22:46  • Odpověz
To je nějaká blbka ne,to dítě se nehejbalo...jako břicho být nemusí ale co pohyby :sweat_smile: ta holka musí být naprosto tupá :sweat_smile:
26. led 2009 ve 22:50  • Odpověz
kinsli pochopím když nema menzes a že chodí často na malou ale jako že tě svědí prsa nebo jiný přiznaky :sweat_smile: ja měla strašny migreny a hrozny křeče v podbřišku :frowning2: mě to přijde divny a že by doktoři ani doktoři nepoznali že je těhotna třeba podle krve :frowning2: :astonished:
26. led 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
lenkabu: Znám víc případů, tedy z doslechu osobně ne. Třeba jednu paní vezli ( už jí bylo přes 40 let ) do nemocnice, myslela si, že jí chytil žlučník. Byla hodně asimetrická tak si ani toho, že by byla těhotná nevšimla, myslela, jsi, že je v přechodu. Myslím, že se jí taky narodila holčička. manžel pak zmateně pobíhal po krámech a vybíral malé alespoň soupravičku z porodnice. Vem si jaký to musí být pro ty lidi šok, když vůbec nemají před tím ani tucha :sweat_smile:
26. led 2009 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj holky, to je teda zase story.......
27. led 2009 v 08:55  • Odpověz
Já o těch případech slyšela taky,ale stejně myslím že ty ženský musejí být blbky....já nechápu jak si někdo nevšimne že je těhotný :sweat_smile: A šok to musí být kvalitní.

V pardubicích na záchrance mi vyprávěli jak jeli na náhlou příhodu břišní,sestra vleze do koupelny k pacientce a říká jen "doktore,ty vole,vždyť bude rodit"...a odrodila to mezi pračkou a vanou. Tam to asi ta holka věděla ale odmítala si to přiznat a matka její nevěděla nic :sweat_smile:
27. led 2009 v 09:14  • Odpověz
hrůza :frowning2:
27. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Kámošky spolužačka ze střední sice věděla, že je těhotná, ale vůbec nikomu to neřekla.Věděl to jen její přítel. Pro rodiče to byl dobrý šok. Prý seděli všichni u televize a holčina najednou povídá - tati, prosím tě hoď mě do porodnice, právě mě praskla voda a budu rodit :grinning: . Když jsem to slyšela tak jsem se málem počůrala smíchy, ale věřím, že rodičům do smíchu asi moc nebylo.
27. led 2009 v 09:25  • Odpověz
Tak jdem zítra oslavit ty moje pětadvacátiny? Jdem klasicky do SM? Ještě musím vysondovat, zda náhodou manžel neví, že mám narozky a něco nechystá, ale dávám tomu tak 1/2% :grinning: . Doufám, že nebudete samý řidičky, ať si se mnou někdo dá panáka :slight_smile:
27. led 2009 v 09:36  • Odpověz
ivka:jdeme do café popular :wink: SM jsem si nejdřív přeložila jako sado maso salon :sweat_smile: Já pít budu a ráda :wink:
27. led 2009 v 09:44  • Odpověz
měla jsem tu samou asociaci :grinning:
27. led 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
tak to já přeložila správně, asi už stárnu a na prasárny nemám ani pomyšlení :grinning: :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
holky jukněte.... je to Laurinka rozloučení s nemocnicí :wink:
Posla mi to kámoška je to fakt dojemný
27. led 2009 v 11:44  • Odpověz
27. led 2009 v 11:45  • Odpověz
27. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
kinsli: dobrá story, to fakt holka musela mít šok. Akorát mi je divný, že když má někdo problémy s močákem nebo ledvinami, tak jedno z prvních vyšetření je UZ , pak následují různé RTG vyšetření. Na operaci by určitě nešla bez diagnostických vyšetření. To by musela být operace rychlovka a ne plánovaná. A holka bude asi pěkný magor, nepoznat to na sobě. To jedině, že by díky antikocepci neměla příznaky jako jsou v těhotenství běžné.
27. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
xluna: Kačenka už se dožaduje Aničky a asi před půl hodinkou tu 3x řekla teta :grinning: :grinning: :grinning:
tak jí říkám: Kačenko řekni máma a on teta... no není to opice :grinning:
27. led 2009 v 16:32  • Odpověz
ahoj :wink:
jsem ty myšáky a myšičky nemohla najít a oni byli až na 2. stránce :wink:
nechápu jak někdo na sobě těhotenství nepozná...
konja - taky dobrý, nepoložilo to rodiče?? :grinning:
jinak máme doma 8zubku :dizzy_face: , už se těším až bude mít Máťa všechny zuby vyrostlé, pěkně ho v noci trápí :angry:
27. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
to je teda zubatec :slight_smile: Já nechápu že někdo nepozná pohyby..kdyby nic jinýho,tak tohle prostě pozná i debil. :rolling_eyes: a vvyšetření by mít musela jak píše xluna kdyby šla na operaci..

Já znám ve FN doktora...měli to složitý,on měl těžkou nehodu,s trvalými následky ale pracoval...a jeho žena otěhotněla a chtěla mu to originálně sdělit...tak doma simulovala bolesti břicha a že prý má asi náhlou příhodu břišní...on ji vzal do práce a udělal ultrazvuk...a pak prý zíral a říká "a nemůže to být miminko?"Ona se smála že jo, prý jen odhodil sondu a objímal ji,to muselo být krásný :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak to je fakt nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme říkaly s jančou jestli náhodou malá nebyla tlumená lékama které brala :frowning2:
27. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
caryfuk: Jedna květnovka mi psala, že jim pomohli homeopatika :wink:
prý spinká celou noc :wink:
27. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.