• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Lenkabu, moc děkuji za dudu :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
Neni zač když budu mít štěstí najdu i ten druhej. Kačka spí jako sama v pokoji?Vanda dnes taky poprvé tam spala přes den a dobrý.....ještě neni pokojík úplně hotovej,až bude,dám fotky.
27. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Bambik - dodatecne vsechno nejlepsi Danielkovi k 1.narozeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: meli jste krasny dort a mate moc pekne fotecky :wink:
Holky mate vsechny moc pekne fotecky :slight_smile: - naposledy jsme postrehla Vandicku jak se sama krmi :grinning: :grinning: :grinning: ,ted jsem nejak nestihala psat
Nas trapi spatne spani v noci a hlavne obdobi vzdoru.Nikomu nepreju to co si uzivam obcas ja s malou :sweat_smile:.
I manzel uznava,ze se mu nejvic libilo obdobi do 1 roku :grinning: Zitra jedeme poprve bez male na prodlouzeny vikend,tak to snad segra s malou zvladne.
27. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
kaci:Vanda je teď hrozně mazlivá,to nebývala a o to víc je taky vzteklá......já na to nemám,bych ji přerazila ale co můžu dělat že......a bude hůř........
27. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Leni - no prave. Mala je ted mamanek,ale ty sceny kdekoliv a kdykoliv :pensive: Zacala namto delat kolem 14.mesice a bohuzel se to nejak stupnuje :frowning2:
27. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
já ji ignoruju když to přijde ale třeba když ji musim oblíknout tak se jaksi ignorovat nedá.......se přiznám ž euž jsem ji párkrát pleskla přes prdel :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
No to ja udelala uz vickrat a bohuzel i kricim,nekdy to uz vazne nejde jinak.Pak zacne strasne moc brecet,ale aspon se necha oblect a dat plenu
27. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
já taky křičim někdy,na vztek kvůli kravinám jaksi nemám fond :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ale bude lip - teda ja v to tise doufam kazdy den :grinning: .Ales se moc tesi na mimi,pry to bude zase takove pekne,kdyz se nebude vztekat a bude mu usinat v naruci.Ted nas mala spi kousne a pokope,jak chce radit a delat neco jineho :sweat_smile:
S Tercou uz je vetsi sranda,ja mam tohle obdobi moc rada,jen to vztekani bych teda nemusela :grinning: Uz si me vezme za ruku a dovede kam chce,bohuzel zatim nic nerika,pouze mluvi miminkovstinou :sweat_smile:
Jdu spat - dneska byl budicek v 5.00 a pres den spala pouze 20 min. v kocarku,ach jo
27. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Leni nejhorsi je si dat pozor nekdy na slovnik pred malou,kdyz jsem hodne vycerpana a vstavam treba v noci 20x,tak mi ver,ze jsme moc rada,ze tu s nami nebydli nekdo dalsi. Dokonce me musi krotit i Ales :pensive:
Ale zase vim,ze me to prejde,ze bych ji nic vaznyho neudelala,max. ji dam pres plinku a to asi stejne neciti.Dobrou noc holky :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
bambik - díky :wink: taky mě překvapilo, že s Dandou jsou na tom výškově skoro stejně. Dort jste měli perfektní!

teda Máťa neměl takový horečky jako blanka s Dandou, ale i tak to je nepříjemný...už se těším na léto :slight_smile:

lenko - najedla se Vanda aspoň? Máťa si většinou 2x hrábne a pak by misku hodil na zem...
27. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
jo najedla se docela,hodila to na zem až když byla najedená :grinning:
27. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Koukám, že se tu probírá dětský disciplína :grinning: :grinning: :grinning:
Káča samozřejmě přes plínu už taky dostala, když třeba štípe a škrábe tak přes ruce :wink:

Jinak si myslím, že je stále hodně, ale vztekazí období se nám taky nevyhlo :confounded:
Ale mě Tím většinou akorát pobaví :sweat_smile: to by jste jí musely vidět... no fakt hééérečka :zipper_mouth:

stopne si vycení ty svoje bezzubí dásně přimhoří oči a vzteká se a vzteká :grinning:
27. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Holky, díky za komplimenty :slight_smile: . Taky jdu spát, je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dobrou
27. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Mamča mi tu teď po ICQ líčí jak s Káčou kočárkovaly, Kačka v nestřeženém okamžiku vyhodila dudák s kočáru a pak samozřejmě řvala, a řvala a řvala, až se uřvala a usnula :sweat_smile:

lenkabu: Ano spí sama dnes jsme jí dělali pokojíček :wink:
27. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
27. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Kinsli: My jsme Matějovi koupili v Asku červené povlečení formuli Ferrari a v jiném povlečení spát nechce, Aduš zatím neprotestuje, hlavně že má plínu muchlací a plyšáčky.
Od babičky a dědy dostaly oba krepové povlečení od Matějovského a to je teda hnus velebnosti. Hrozně se to hrne, peřina v tom nedrží a sklouzává, takže ráno už Mates spí jen pod hadrem a peřina je nemilosrdně skopaná a sešmodrchaná dole v povlečení. Už jsem to snad 30x prala, zkoušela jsem do toho dát i ocet a prostě nic nepomáhá. :cry:

Dnes to venku vypadá jarně, tak jak se vzbudí kočárkové dítě, asi opět vytáhnu brusle a zajedu si na vyjížďku.

Jinak mmch dnes máme malé narozeniny. Aduš má rok a půl :sweat_smile: , tak jsem udělala bebe střechu a uděláme si mini oslavu :grinning: .
28. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
bebulka1: bebe střecha je moc dobrá :dizzy_face: Tak, že přejeme s Kačenkou vše nej :dizzy_face:
člověče Matějovský to mi něco říká, už jsem na něj určitě narazila. Dám si pozor, díky :wink:
28. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak už jsem tu tu zpacifikovala a jsem maximálně spokojená :grinning:

Kačenka to má fakt moc hezký a bude to ještě hezčí až bude v trapu ten starý pokojíček, teď je to skříň na skříni. Musím ho nafotit a hodit do aukce. Je mi tak nějak jedno za kolik se prodá, ale hlavně aby si ho další víkend odvezli a my mohli dovést postel. Takhle to je blbý, kdyby byla třeba nemocná nebo jí nedej bože začaly růst zuby :grinning: tak bych neměla tam u ní ani na čem spát :frowning2:
28. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Jinak si myslím, že je spokojená se svým novým bejvákem :wink: spala naprosto v pohodě a ráno když se probudila tak si stoupla a povídala :wink: Ještě kdyby se naučila si pustit telku, tak by to bylo naprosto dokonalý :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
Kinsli: Počkej počkej, až se to naučí, tak zase budeš přemýšlet, kde má ta televize pojistku, aby si ji nezapínala kdy chce sama :sunglasses:. Už jsem si tím odbobím, až to budou umět sami prošla a pak jsem se proklínala, že jsem si to kdy přála (až bude chodit, až bude mluvit, až bude umět....) :wink:
28. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
tak mě dnes v noci opět začalo bolet prso a ráno opět zimnice a teplota :frowning2: naštěstí jsem si ale vzala hned paralen, vlezla do horké vany a aspon té zimnice se zbavila. A manzel je zrovna na cely den v praci :frowning2:
29. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
konja: Ty s tím máš, ale trable :frowning2:
29. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
zuzma: :wink:
29. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Konja, kinsli: diky :slight_smile: zatím vedu ale stejně to asi nedopadne. Ale je to spíš sranda než abych se z toho hroutila:slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
Konja tak ať je brzy líp a už se to nevraci. Já jsem ráda že už mám po roce a čtvrt kojení (teda spíše odsávání) za sebou. Uf zlatý sunar. Nicol si televizi umí pustit ovladačem ale jen pokud je zapnutý ten hlavní čudlik u televize. A nejvíc na světě miluje ovladač od ní.
29. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
zusma: Nemáš vůbec zač :wink:
29. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
zuzma: Ten Peťko od Sisstin je fakt moc hezkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale má on nějaký zuby :confused: mě přijde pohled do jeho pusiny stejně žalostný jako do té naší :grinning: :grinning: :grinning:

Já pevně věřím, že my na roční budeme mít v záznamu 0 zubů :grinning: :zipper_mouth:
29. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
zusma:taky :wink:

kinsli:taky doděláváme pokojíček,ale koupili jsme v ikei špatně skříň tak se nám to trochu zdrží. ale už se to rýsuje,nadchl mně koberec :slight_smile:
30. bře 2009 v 00:11  • Odpověz
autor
lenkabu: Jaký koberec jste vybrali???? Kačka tam má teď ten po nás, žádný s medvídky nechci a teto by mě stejně přišlo líto vyhodit, je starý tak 2 roky, takže mu nic není.
Teď nic řešit nebudu, ale jednou až půjde z místnosti ohrádka tak koupím jako dekorativní takový ty s květy s dlouhým chlupem, vypadá to fakt luxusně a ten pokojíček to krásně rozzáří :dizzy_face:
30. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.