• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Jinak musím strašně moc pochválit Kačenku, dnes fakt zlatíčko, spinkala 19:30-7:30h bez probuzení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A to jí ještě ráno vzbudila zpráva jinak by spala ještě dýl :grinning:
Ráno když Lukáš vstával tak jsem se vzbudila a ptala se ho jestli byl v noci u Kačky ( většinou tak 2x za noc kňourne na dudáka ) A dnes fakt spala celou noc bez něj :dizzy_face:
Lukáš jako, že u ní nebyl tak jsme vylítla z postele jí zkontrolovat jestli vůbec žije :sweat_smile:
30. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
kinsli:zkusím najít odkaz na náš koberec...je dětský ale bez chlupu bo ten bych asi neudržela čistý.My jsme se zase vykašlali na malování i když už by to sneslo,ale stejně to pošmatlá rukama a pokreslí...
30. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
lenkabu: leni, nedělá náhodou Tvůj manža va firmě na plastová okna?
30. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
tak jsem se dnes vrátila s holkou od doktorky. Má totiž pořád průjem.No samozřejmě, že máme přinést moč a tak jsem začla protestovat, že do nočníku to prostě nepůjde. Doufala jsem ten pytlím, ale řekla mě, že ji mám nechat rozbalenou a až uvidím, že čůrá tak tam rychle strčit zkumavku :angry: Holky nedá se ten pytlím třeba koupit ve zdravotnických potřebách?
30. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Lenkabu, tak moc díky za hlas :wink:

Konja, já ho nikdy nekupovala, ale někde jsem četla, že ho prý ve zdrav. úotřebách normálně mají, tak to zkus :wink: Mně ten pytlík tenkrát dala doktorka a dala mi i náhradní domů.
30. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
konja: jeden mám doma, jak moc to spěchá?? dovezla bych Ti ho někam.
ALe v lékárně nebo zdravotkách by je mít měli.

My jsme dneska opět moc nespali. Matěj měl v sobotu teplotku a kašle, ale dneska už je kucká a je bez teploty, tak jsem ho já matka hrozná vrzla do školky, ale na cvičení nepůjde. :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
zusma: kdepak soutěžíte?? juknu a kliknu :wink:
30. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
krys:dělá :slight_smile: :wink:
30. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Konja, taky bych ti klidně ten pytlík dala,ale vyhodila jsem ho,protože malá čůrá do nočníku. Zkus malou dát na nočník po probuzení, to většinou děti čůrají.

Bebulka, díky, písnu do IP, nechtěla jsem s tím otravovat celýho Koně :pensive:

Lenkabu a nedělají i žaluzie? Chtěla bych se jen na něco zeptat. :wink:
30. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
zusma:dělají, zavolej na 731658269, to je Milošovo služební číslo.
30. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
lenkabu, díky :wink:
30. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Holky, tak jsem byla po plavání pocourat ve městě. Koupila jsem v Tescu míšky, mají je tam po 100 ks za 199,- nasypala ho ohrádky a o Kačence ani nevím :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: Vy jste nám nějak rychle zmizely :sweat_smile:
30. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
lenkabu: já si to myslela, přecejen to není zas tak častý jméno, sháníme okna na garáž, šli jem po Habrmance a jméno Tvýho manži bylo napsaný na dvěřích :wink:
30. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
zusma: nočník u nás nejde :unamused: má ještě malou prdelku a klátí se na něm. Zkoušela jsem ji na tom i přidržovat ale evidentně jí je to nepříjemný, vzteká se. Je na něj ještě prostě malá. :frowning2:

bebulka: no máme to donést během tohoto týdne. Zítra se zeptám u nás ve zdravotních pomůckách a když bych neuspěla, tak bych dala vědět. Děkuju za nabídklu :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
krys:mám dojem že ještě zítra tam mají velký slevy ........ zahajovací, je to firma z brna a otevřeli tady první pobočku.

kinsli:sorry,Vanda řvala že je jí vedro :wink:

Holky máte nějakou dobrou kadeřnici?někoho kdo poradí a neptá se "jak to chcete"?Klidně připlatím,moje oblíbená už nedělá a narazila jsem na samý hrůzy.
30. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
Lenkabu: Kamarádka říkala, že na Benešce je nějaká super mladá kočka, vždycky jsem nad těma jejíma variacema na hlavě slintala. Měla to krásně nabarvený i ostříhaný, ale ještě jsem se nedopídila. :unamused:

Moje kadeřnice je sice docela levná, na svatbu mě učesala krááásně, ale jinak tam spíš chodím ze zvyku a díky financím, dobrou kadeřnici si myslím pohledat.
30. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
bebul:na Benešárně jsem párkrát byla ale asi u jiné....nebyla to hrůza ale žádný oživení,kadeřnice takové telátko....kdybys měla chvíli,zkus mi zjistit jméno,děkuju :slight_smile:
30. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
Holky klidně to tady napište veřejně. Mám na mysli tu kadeřnici. Bohužel mám samé zkušenosti jako Lenka. Konja aha,tak to jo. Je ještě malá. Snad ten pytlík seženes:slight_smile:
30. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
Já mám mamku kadeřnici :slight_smile: chodí po domluvě i domů :wink:
30. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
markyt a kde má salon a do kolika otevřeno?já bych klidně zašla mimo je to relax
30. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
lenka: má doma pracovnu a chodí k zákaznicím domů, a ještě pracuje v Lipkách v kadeřnictví, na pánském, kde teda na základě domluvy bere i ženský :wink: :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
markyt hoď mi kontakt do IP
30. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
tak jsem si dnes zažila pěkně adrenalinové ráno. Chystala jsem klukovi věci do školky, malá byla v obejváku na hrací dece a kluk koukal z gauče na pohádku. Najednou rána a šílenej řev. Tak sem letěla do obejváku, tam holka řvoucí rozpláclá pod gaučem a nad ní vytřeštěnej Filip. On chtěl aby se s ním holka koukala na pohádku a tak se rozhodl vytáhnout ji na gauč a ona mu z něho spadla. Málem mě vezli nohama napřed!Takže jsem si trochu zapanikařila, slyšela mě asi celá Benešovka, ale vypadá to dobře. Docela brzo se uklidnila, krev ji neteče, se vším hejbá, směje se a ted se spokojene koji. Tak snad to bude dobry. Ale znovu to zažít teda nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
konja: takových pádů ještě bude, oni jsou beztak gumový :sweat_smile:

lenkabu: Já jsem vyzkoušela jednu mladou holčinu tady na Slezském, stříhá hezky a zdá se mi pečlivá :wink:
31. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
konja - brrrr :fearful: Jinak ještě k tomu odběru moči. My jsme také dostali od doktora pytlík a zkumavku a nakonec se nám podařilo odebrat moč rovnou do zkumavky. Večer jsme s manžou ukuli plán :grinning: a ráno, hned jak jsme uslyšeli, že je malej vzhůru, tak jsme ho čapli, manža si s ním vlezl do vany, já si připravila zkumavku, pustila jsem kohoutek a už to bylo. Dokonce měl od večera úplně suchou plínu :sweat_smile: . Myslím, že takhle by se Vám to mohlo podařit snáze.
31. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Holky jde se v pátek do herny???
31. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
kinsli: ráda bych šla,ale příští týden ve čtvrtek státnicuju, takže šrotím jak o život :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
Klukovi se bude líp chytat moč do zkumavky :grinning: :grinning: :grinning: Jé,to bych chtěla vidět :grinning: :grinning:

konja:dobrej šok,ale přesně jak píše kinsli........ještě toho bude......budu držet palce na státnicích,seš dobrá že studuješ se dvěma dětma

kinsli:jdu
31. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
My uvidíme :wink: . Ještě nejsem v plné síle (samozřejmě jsem si tu virozu vychutnala taky), ale do pátku je ještě dlouhá doba.
31. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
konja: taky velký obdiv :wink: já bych si taky ráda něco dodělala, ale jelikož jediné co mě baví na studiu je praxe :grinning: Tak mi to nehrozí :sweat_smile: čučení do stovek stran textu by mě fakt nebavilo :sweat_smile:
Jinak samozřejmě budeme držet palečky :wink:

lenkabu: Tak super :wink:

Právě jsem přemýšlela, že bych chtěla zkusit s Kačkou to plavání ve slané vodě, ale musím se zeptat jestli jsou kurzy ve čtvrtek. Hlavně taky budou doufat, že se nás tchánovci zeptají co pro Kačku k ročninám. Já bych jim nejraději podstrčila složenku na plavčo :sweat_smile: To využijeme nejvíc. Hraček má jako sra... :sweat_smile:
A ostatní co bylo potřeba jako nosítko, golfky a pak různý kravinky na léto jsme koupili my.

Dnes odpoledne nejspíš vyrážíme do tesca, protože tam mají 50% slevy na hračky. Lukyn tam chce koupit Kačce vláček od simby. Mají ho z 1300,- za 650,- a fakt vypadá dobře :slight_smile:
Jestli ho seženeme tak ho večer najdu na netu a hodím odkaz.

Teď už běžím za 15 min. vyrážíme na labutě :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.