• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
tak my dnes marůdkujeme doma. Oba dva rarášci. Matěj děsně kašle a ráno se z toho počůral a Adélce se z nosu spustila Niagara a je protivná jak ... :angry:
Pro obídek jsme si došli do školky, tak aspoň něco, že jsem nemusela vařit a děti mají ještě na večeři. Škoda, že je venku tak hezky a my tam nemůžeme.
:rolling_eyes:
31. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
Vanda dnes nechce spát ani jíst a je protivná jak osina v p.deli :rolling_eyes: Už aby byl večer
31. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky od kolika do kolika je ta herna?
A myslíte,že by tam malá s Vámi mohla,když je už tak velká a navíc prej vypadá jako 3 letý dítě? Myslím,že jste psaly,že je to jen do jednoho roku že?
31. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Konja,to jsi fakt dobrá. učení by mě asi zabilo :rolling_eyes: držím palečky :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
zusma v Mediu od 10 do 13 a klidně přijdte, Vanda už taky přesluhuje :wink:

kinsli:už jsi objednávala clony na kočár?když koukám ven tak to bude nutnost :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
Lenkabu díky, ráda bych, pokud do toho něco nevleze snad ji nevyhoděj :sweat_smile:
Jen mi ještě prosím písni kde - někde v přízemí anebo až tam nahoře jak je sál? :confused: Dlouho jsem tam nebyla.
31. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
hned dole vedle vrátnice :wink:
31. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
zusma: občas tento pocit mám. Říkám si, že jestli tohle přežiju a neskončím v léčebně tak mě už nic jen tak nerozhodí :grinning: Mám pocit, že mě z toho občas pořádně hrabe :sweat_smile: Už to chci mít z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
ok,díky, kdyžtak bych se tam zeptala:wink:

Konja,dvě děti a do toho škola, to si fakt neumí představit :pensive: člověk se asi musí upínat k naději,že to jednou skončí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moje kamarádka studovala farmacii a když jsem občas viděla,co se učí,tak mě málem omývali :zipper_mouth:
31. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
holky,
tak ještě jednou nabízím, klidně v ten pátek můžete jezdit k nám. Teď teda nee, protože jsme marodi, ale příští týden se klidně můžeme domluvit....
Na zahradě je pískoviště, houpačka, skluzavka, bude bazének a my si dáme veget, stolek vedle dětí, uděláme si kafíčko, buchtičku... a pohodička. Zázemí už je, sice to ještě není zcela hotové - kuchyň volá po digestoři, skříňkách, varné desce... ale rychovarku, 2 plotýnkáč, mikrovlnku a remosku mám a nic jiného vlastně ani nepotřebuju.
31. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
bebulka - tvoje nabídka se mi moc líbí :slight_smile: myslím, že i ostatní holky to uvítají, přeji jenom panelák je v létě na nic :frowning2:

jinak v pátek, pokud nic nepřijde (rýma, nemoc atd.), tak určitě jdem :grinning:
31. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
bebul:já to taky beru a ráda :wink:
31. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
bebulka1: Já také :grinning: :grinning: :grinning:

jen bych s tím ještě tak do května/ června počkala, až bude fakt teplo :wink:
Né že by teď nebylo, ale na lezení po zahradě to ještě fakt není :grinning:

Jinak nám dnes přišly golfky a fakt super, jsem maximálně spokojená :dizzy_face:

Jinak holky vyražte se podívat do Tesca, fakt tam mají super slevy. Někde až 70%

Ten vláček jsme nakonec sehnali z 1300,- za 519 :grinning:
31. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Bebulka jéé to bych se taky rada přidala:slight_smile: a kde že to bydlíte? Do tesca už raději nelezu:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hračky malou moc neberou a o víkendu jsem ji tam už zase něco koupila- fakt pěkný svetr který se dá nosit i místo bundy a jarní kalhoty.ale utěšuju se tím že ji to určitě vydrží minimálně do podzimu nebo do příštího jara. Ten svetr určitě.
31. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Na ty clony jsem už psala tak to bude
1x kinsli
1x xluna
2x lenkabu

a kdo je ještě chtěl???

Bylo nás určitě víc :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
zusma: oblečení na Kačku u cherokee nekupuji, to fakt zřídka. Ono my toho máme, že by jsme si mohli založit mini hrabáček doma :grinning:
31. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak bydlíme v Březhradě a stačí se domluvit.
Jinak na úplné teplo čekat nemusíme, doma je taky místa dost a když se nám bude zdát, že už jsou děti prokřehlý, tak se na chvíli zavřem dovnitř, alespoň je nakrmíme...
O zábavu se taky postaráme, hračky, knížky, hudbní nástroje... tu jsou a aspoň bude mít Aduš o zábavu postaráno :sunglasses: .
Já mám taky zákaz chodit po nákupech, protože to to jen lítá. Ale Aduš by zrovna plavečky na plavčo potřebovala a Matýsek botky na jaro a léto taky, ale to zatím neřeším, protože rostou před očima a taky by z toho mohl do toho léta vyrůst.
31. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
bebulka1: My jsme ještě nedorostly do plavek 3-6 měsíců :grinning:
Ale na dovolenou je bereme na to kašlu další kupovat nebudu

Když jsme se bavili s instruktorkou na plavču tak ta říkala, že její sny má v 2,5 letech 6-9 měsíců
plavky :sweat_smile:

No tak to my je snad budeme mít na další léto :grinning: Má na mě moc malý zadek a hubený nohy

Normálně nám na plavču říkali, že už nemusíme nosit plínky do vody, že stačí plavečky... to my přijde divný ne :fearful:
31. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
lenkabu: Kolik mají prosím ty vaše plavky v klidném stavu??? myslím od ramínek k rozkroku???
31. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
kinsli:Vanda je bez plíny na plavání asi dva měsíce. Plavky nevim ale Vandě jsou ještě velký
31. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz
kin: mně taky jednu tu clonu jo :slight_smile:
31. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz
teď je počásko jako dělaný pro clonu :dizzy_face: už se těším :slight_smile:
31. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz
kinsli: clonu jsem chtěla ještě já :wink:
1. dub 2009 v 06:59  • Odpověz
tak ten sáček na moč jsem nakonec sehnala u nás v lékárně. Stál šest korun. Takže dnes nalepím a doufám, že se zadaří, paní doktorka bude spokojená a já budu mít klid :grinning:
1. dub 2009 v 07:01  • Odpověz
holky Denisa plínu do vody neměla nikdy, nám říkali, že stačí plavky. máme takový zavazovací - sice jsou ji velký, ale aspoň nám dlouho vydrží :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=229275
1. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Zrovna jsem koulala na Deny ve vodě :slight_smile: Ten bazén je obrovskej :confused: ale celej asi nevyužíváte předpokládám :grinning:
1. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Tak to mě docela překvapujete :fearful: Mě přišlo divný, aby čůrala do bazénu :confused:

No, ale vzhledem k tomu co jsem včera slyšela co se děje v Elišce na bazénu po nocích tak nějaký
čůrání je slabý odvar :sweat_smile:
1. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
no proto to je přeci chlorované, že se počítá, že tam děti čůrají... aspoň jsem si to tak myslela.
Leni využíváme, nejdřív jsme chvíli na "mělčině" a pak plaveme do hloubky a zase zpátky :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Nám říkali, že stačí plavečky, které budou mít kolem nožiček gumičky, aby :grinning: neuplavalo.
1. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
jo přesně tak, aby neuplavalo... naštěstí denisa se nikdy do vody nepokakala :grinning:
1. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.