• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kinsli:já se ptala na čůrání když mi řekli at nenosí už plenu a bylo mi drsně řečeno že co si myslím že v tý plíně stejně čůrají do vody že je jen na zachycení řídké stolice,jak mají pevný bobky tak ji mít nemusejí.
1. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
lenkabu: Aha tak to jsem spařila :sweat_smile:

Našla jsem ještě jedny plavečky co by se mi líbí zase 3/6 m ale nevím jestli nebudou velký :frowning2:
paní naměřila 36,5 v klidném stavu a 42,5 max při natažení a když jsem měřila Kačku, samozřejmě, že nezměřím přesně, ale vyšlo mi 36 s plínkou :frowning2:
Ale asi na léto by to dvoje plavky přeci jen chtělo :wink:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3000696
1. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Teď máme tyto 3/6 ale ty z ní fakt padají

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21641806&tab=7
1. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Holky dnes mě to tu fakt točí :angry: byla jsem u kámošky a vyjížděly jsme v 10:30h od ní a to akorát Kačenka chodí spinkat tak mi samozřejmě usnula. Nejdřív tu štěkali psy pak se tu řáchali puberťáci a teď zkouška sirén. Příště na to peču a raději si Kačku vytáhnu nahoru s kočárem do 2 patra :angry:
Fakt ty chůvičky jsou hodně citlivý, takže tady není chvilka klidu :angry: Do toho mě to ještě chytá nějaké dítě které neustále brečí :confounded: no fakt na palici :frowning2:
1. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Holky,
na plavání stačí plavečky a nemusí se plínka. Aduš právě nosí plavečky 3-6 měsíců, ale už nám začínají být malé, tak koukám po nových, ale do většího čísla jak 74 nejdu :grinning:. Matěj na 4 letech nosí plavky na rok a půl a ještě stále jsou nám větší. Tak nechápu na koho to šijou, nebo jestli předpokládaj, že pod ty plavky budu dávat ještě plínu??? ale to snad nee.
Jak nám to vysvětlovala instruktorka, tak dítě když je ve vodě, tak nečůrá, počůrá se, když jde z vody nebo pak ve sprše a moje obě děti toho jsou důkazem. V bazénu nee, ale jak jdem do sprchy, tak jsem vždycky cítila, jak to po mně teče :rolling_eyes: , max ve sprše.
1. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
kinsli: jojo chůvičky jsou ..... k sousedům přijela návštěva s miminem a měli chůvičku nalazenou na stejný kanál jako my a kolem půlnoci jsme je slyšeli v akci... :grinning: :sweat_smile: :confused:
nejdřív jsem nevěděla co to je a chodila kontrolovat malou, když se tam rozjeli a rozsténali, tak mi to došlo a jak jsme se tlemili, tak jsme si Adélku vzbudili, tak jsem potom radši chůvičku přeladila na druhý kanál... a jak se naše Aduš vzbudila, tak nás zase slyšeli oni... no prča.
Druhý den chodili po zahradě rudí jak ráčci a ani na nás nekoukli.
1. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
bebulka1: Jo chůvičky jsou super šmírink :slight_smile:
jukni do IP :wink:
1. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
CLONY :

Zdravím,
já je šiju!! a vymýšlela jsem je tak, aby fakt fungovali - testovala jsem je na vlastním synovi - ten na hlavním fotu. Prodávám je už rok - prodala jsem jich přes tisíc a maminky jsou nadšené - tak snad budete taky. Odcloní slunce z jakéhokoliv úhlu, i zepředu, v obvodu je drát, takže když tak se dá clonka ohnout - tvarovat, jak je potřeba. Já ji třeba sklopila úplně kolmo k zemi, když malý spal v kočárku, tak aby ho nerušilo světlo.
1. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Dobrý večer,
není problém - při koupi 6 kusů nabízím jednu za 194 Kč. Vyhovuje? Napište mi objednávku přes mé webovky - jsou níže uvedené. A adresu k zaslání.
Petra
1. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Ještě paní šije toto kdyby jste někdo chtěl :wink:

http://www.aukro.cz/item598918850_igelitovy_potah_na_madlo_kocarku.html
1. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kinsli, máš někde ještě fotku té clony? A do kdy to chceš vedět? anebo jsi to už objednala?
1. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ještěže nemáme chůvičku :sweat_smile: :grinning:

kinsli:super cena,potah si brát nebudu
1. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
u nás už clona nemá cenu, myslím, že Adéla přes léto už bude kočár bojkotovat, už v něm nechce být teď.
1. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
zusma: zítra je budu platit, tak písni :wink:
1. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Díky, já o tom odpoledne přemýšlela a nemůžu se rozhodnout, ach jo :rolling_eyes:

Ale kašlu na to, malá bude už snad více chodit a lítat a kdyžtak dám ten slunečník nebo plínu. Každopádně díky

:wink:
1. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
kin: super :slight_smile: už se na clonu fakt těším :slight_smile:
1. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Taky se uz tesim :slight_smile: Valim se tu uz asi hodku v posteli a ulitavam si na netu pres tel.
1. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky,ted jsme prijeli domu :slight_smile:,jdu vas jen pozdravit a rict,ze uz jsme doma a o.k. . Jednim slovem parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,vic takovych dnu,kde si odpocinu :sweat_smile: .Chudak segra - druhy den co jsme byli pryc dostala mala rymu a musela odsavat. Ale holky to perfektne zvladly - uplne na jednicku s hvezdickou :dizzy_face:a mala uz nema rymu.
Lhat vam nebudu,styskalo se me i Alesovi,ale presne tohle jsme potrebovali,byt jen my dva a uzit si spolecnych chvilek :slight_smile: Zitra pisnu vic,ted musim vybalit,nemuzu se dockat rana a Terezky az bude vnimat :sweat_smile: ,jsme na ni s Alesem uplne nadrzeny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 00:03  • Odpověz
Kinsli pokud uz neni pozde,mohla bych taky 2x tu slunecni clonu? - moc dekuju :wink:
2. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Kinsli, jestli to ještě jde, tak já si ji taky 1x vezmu. díky :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
kinsli: já taky 1x :wink:
2. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
kinsli - já taky 1 x :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky!
Jdu se vám pochlubit osmiměsíčními mírami našeho "miminka". Tobísek má 10,250 kg a 75 cm :slight_smile: a v poradně řval jak tur a to se mu nic nedělo :slight_smile: No a jinak mi začal sabotovat jízdu v kočárku ležmo a vydrží dost dlouho a intenzivně hulákat. Takže navzdory mému přesvědčení teď většinu procházek absolvuje v spolosedě :unamused:
2. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahoj holky,
zítra do herny nejdu, přijde k nám truhlář dodělat vestavěnou skříň a já budu píct na sobotu dorty :dizzy_face: jen nevím, jestli někdo dorazí, většina se léčí ze střevní chřipky:confounded:
maato - pěkně Tobísek roste :slight_smile:
můžu se taky přidat k objednávce ? vzala bych si 1 :wink:
2. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Maato, pěkné míry. to nás nejspíš ještě předeženete :slight_smile:

Jdete někdo vůbec do té herny, kdybychom tam s malou vyrazily? A co tam s sebou nosíte pro prcky, je potřeba něco speciálního?

Jo a dá se tam kdyžtak někde ohřát jídlo anebo vůbec ne?
2. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
zusma - my nejspíš doraziíme, už nás to tu ve Smiřicích neba :sweat_smile: :grinning: . Myslím, že se dá jídlo ohřát u paní na vrátnici, jestli se nemýlím.

maato - tak to je tedy Tobík pořádnej kousek :wink: . A co bys po něm v 8m chtěla, aby pořád ležel :grinning: :grinning: :grinning: . Je to chlap zvědavej, no.

caryfuk - držím palce s dorty :slight_smile: . Máš můj obdiv.
2. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
kinsli a já jdeme taky,moje švagrová přijde taky snad.

maato:Tobík je pěknej chlap a jízdou v polosedě se netrap,Vanda mi jinak od 7 měs nejezdila,kdyby byl zahleněnej tak ho taky vyvýšíš v postýlce ne? :wink:

kinsli:děkuju moc za hlídání :slight_smile: zapomněli jsme u vás asi čaj,vezmeš mi to zítra do herny prosím?
2. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
my taky zítra jdem :grinning: jen přijdu asi trošku dýl asi kolem 11.
2. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
Vzala jsem Vandu poprvé na hřiště, máme z toho obě životní zážitek,byla nadšená,na všechny vejskala :grinning: a všude doma máme písek,postupně z ní opadává :sweat_smile: nějaký fotky jsou v albu
2. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.