• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
My jsme dneska nudle nenudle také ztrávili celé odpoledne na zahrádce. Pískoviště máme úplně všude, nejen po zahradě, ale i doma ( a to jsem když Aduš spala, vyluxovala a vytřela celý domeček :rolling_eyes: ).
Když přijel manža domů, tak svezl děti po louce na motorce. Matěj o to sice má zájem, ale Adélka ta vyloženě řvala, když tam neseděla ona a musela čekat až na ní přijde řada. :sweat_smile:
2. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
lenkabu: No Vandě to moc sluší, vypadá že si to opravdu na písku užila, tak pokud počasí vydrží, tak jste holky zvané.

Kinsli: to platí samo i pro Vás :grinning:
2. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jdu přepočítat ty clony, řekla bych, že jich bude 11 ks :wink:

Pak Vám každému hodím od IP mé číslo účtu. Raději bych peníze na účet jestli to není problém :wink:

Přijdou během dalšího týdne tak by jsme pak zašli třeba na véču nebo někam vyrazily s dětma, abych Vám clony předala. Už jsou docela nutností :wink:
Třeba Biřička by byla super :dizzy_face:

Já jsem dnes měla Kačenku pod plínkou :grinning:

Lenkabu: Vůbec nemáš zač, až budeš chtít pohlídat, přihlas se Vanda byla naprosto úžasná, fakt jsem si to užila :wink:
Dám do alba pár fotek a ještě z našeho prvního dnešního stolování :sweat_smile:
2. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
lenkabu: krřásný fotky, jste byly u lachtana,že? Chodím tam s Filipem :slight_smile:
2. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Taky jsem teď koukala, fotky super :dizzy_face:
2. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
Já kouknu co novýho u Kačky a tam Vanda :grinning: :grinning: :grinning:

kinsli:já se určitě někdy ozvu,někdy musím pracovně pryč dopoledne a hlídání sháním :wink: číslo účtu napiš a na clonu se fakt těším

konja:my to máme za domem :slight_smile:
2. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
lenkabu: Nechela jsi tu čaj, přesnídávky, jídlo - to už zmákla Kačka :sweat_smile: , a možná ještě na něco přijdu :wink:
Zítra Ti to vezmu do herny :wink:

clony:

xluna 1x
Kinsli 1x
Lenkabu 2x
markytka 1x
konja 1x
kacici 2x
markyfrana 1x
bambik 1x
caryfuk 1x

tak by jich mělo být 11 ks jdu je zaplatit, ať je máme co nejdříve doma :wink:
2. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Holky tak to vychází 199,- za clonu včetně pošty :wink:
2. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky,
koukala jsem na fotecky a jsou fakt super :dizzy_face: .Vanda byla naprosto spokojena na hristi - vzpomnela jsem si na Terezku,kdyz byla loni poprve a jak byla i ona nadsena. Jen si davej Leni pozor na starsi deti :frowning2:,obcas si jich maminky nevsimaji a oni docela dost ty mensi deti odstrkuji :unamused:.Jedna holcicka takhle strcila do Terky a jeste ji slapla na rucicku a to jsme byla od ni asi 3metry a nestihala jsem to - no spis jsme necekala,ze nektere deti muzou byt az tak hrrrr.
Kinsli - urcite pisni cislo uctu,penizky hned poslu :wink:
Holkam to na spolecnych foteckach mooooc slusi,umi si spolu hezky hrat :dizzy_face:
2. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
kinsli:piš účet

kaci:zrovna jsi mi nahrála...mrkněte na tuto diskusi,já už tam napsala názor a zjiš´tuju že jsem asi drsná :sweat_smile:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=93626&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
2. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Leni ted jsem mrkla na tvuj prispevek a drsna nejsi :wink: . Ja treba vim,ze nase Terezka je divoka a musim ji hlidat,sice neumyslne,ale asi by mohla nekomu mladsimu ublizit,kdyz ma hracku nerada se deli,i kdyz uz ji to ucime - o jidlo se podeli v pohode,ale nektere hracky nechce dat z ruky :sweat_smile: a pak je schopna deti odstrcit.Musim byt u ni,sama bych se citila hrozne,kdyby nekomu ublizila :pensive:
Prave ze vetsinou maminky u lachtana si deti moc nevsimaji,ale nerikam ze se takhle chovaji vsechny maminky,nastesti :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
máte info v IP a já si letím zaplavat :grinning:
2. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
kaci:tak já Vandu právě taky nenechám aby někomu ubližovala tak proč to dovolit jinému děcku jen proto že ho matka nechá......mně holky překvapily že by šly pryč a nechali hajzlíka "vyhrát"
2. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
2. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky omlouvám se,zítra bohužel nejspíše do herny nedorazíme. Něco nám do toho nečekaně vlezlo a máme nějaké lítáni. Fakt mě to mrzí, těšila jsem se. Tak příště třeba už někde venku,když je tak hezky.
2. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
3. dub 2009 v 07:20  • Odpověz
jojo, konja, souhlasím. Taky si myslím, že by si to děti měly vyřešit samy a vychovávat něčí dítě, na to taky nemám náladu... stačí mi to v mé profesi, teď jsem na MD a vychovávám si svoje :grinning: .

Matýsek má ve školce docela problém, protože je hodně veliký, ale přitom je to duší děsný mimino a ti starší, ale o hlavu menší kluci do něj hrozně šijou, provokujou ho, nadávají mu a občas přijde i na nějakou tu facku... no a bohužel to paní učitelka vidí, až když reaguje náš mladej. Tak ho pak staví na hambu... a Matěj to bere jako děsnou nespravedlnost, že ho kluci to a tamto a on je jenom stčil a byl pak na hambě a jim se nic nestalo, ale zase nemluví takovým způsobem, aby to učitelce vysvětlil, teda ona mu nerozumí.
Zrovna včera jsem řešila, že měl obr bouli na hlavě a dvě maxi modřiny na nohách, tak jsem se ho ptala co se mu stalo a on mi řekl, že mu to udělal Dan a Šimon... no a tak jsem se do toho musela vmíchnout a šla jsem si to vyřídit s učitelkama a poprosila je, aby dávali na Matěje pozor a netrestaly ho za to, když klukům vrací jejich mnohdy brutálnější útoky. Mates je ze školky samá modřina. Tak to jenom, že jsem se do toho už musela vložit.
3. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Teď jsem napsala příspěvek a než jsem ho odeslala.,Vanda vypnula pc :rolling_eyes:

bebul.to bych taky řešila...mně šikanoval ve školce chlapeček co se jmenoval stejně jako manžel :sweat_smile: a učitelky si toho nikdy nevšimly,já byla blbá a nechala si to líbit a aniho nepráskla :sweat_smile:

konja:já bych neřešila spory stejně starých dětí pokud po sobě hodně nepůjdou,ael když mi bude starší dítko ubližovat Vandě tak to řešit musím,ona proti nim nemá šanci.A když to nezajímá jeho matku,tak ho klidně budu vychovávat a rozhodně nepůjdu kvůli agresorovi pryč ze hřiště.Stejně to udělám až bude starší Vanda....prostě je nepřípustné aby ubližovala mladšímu děcku.Doteď si pamatuju jak jsem šla sáňkovat,bylo mi asi 5, a starší děcka mně z kopce vyhodily....kolem spousta dospělých vč. mé babičky a nikdo nic neudělal,šlo se domů.bylo mi to hrozně líto a přišlo mi to nespravedlivé,takhle to dělat nechci.
3. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
holky omlouvám se, že jsem nepřišla do herny, ale za chvíli odjíždíme na rychlo do prahy, takže jsem to vůbec nestíhala. Nejlepší je, že už jsem byla u alberta (v půlce cesty do herny), když mi Robin volal, že za hodinu odjíždíme :grinning: :grinning: :grinning:
tak příště, nebo jak psala Kinsli na té biřičce nebo v hospůdce...
3. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
marky:výlet do prahy taky dobrej :wink:
3. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
holky, tady jsou fotky z herny: Uschovna49d62eb22387e74
3. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsme konečně doma, řeknu Vám že jsem fakt vyřízená :confounded: za dnešek tolik kilometrů :grinning:
Doufám, že alespoň moje tukové zásoby začnou pomalu zdrhat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Jinak k těm dětem: No uvidím své reakce až vylezu na písek :sweat_smile:, ale myslím si, že než bych se s někým dohadovala tak raději půjdu s Kačkou o kus dál :pensive:
3. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
Matouškovi všechno nejlepší k roku!|Má krásnej den na oslavu :slight_smile:
4. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Také přejeme s Kačenkou vše nej, nej :dizzy_face:
4. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
No, jsem taky sama zvědavá, jak tuhle "problematiku" - chování dětí na pískovišti a jinde v kolektivu zvládnu :sweat_smile: . Doufám, že Danda nebude nějakej bitkař :grinning:

caryfuk - Matouškovi dodatečně vše nejlepší k prvním narozeninám !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, jaro je tady, včera bylo tak krásně :sunglasses: . Byli jsme v Poděbradech na srazu, malýho celý den hlídala babička, to byla paráda :grinning: .

xluna - prosim Tě, já jsem teď zas nebyla na koni a opět nemohu stáhnout fotky. Tedy teď předpokládám, že kvůli 24 hodinovému limitu, který jsem prošvihla :unamused:
5. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
bambik: Uschovna49d8e7b99a35f89
5. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
xluna: Kudy jste to šli dom???
5. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak my jsme zpátky z hřiště a Vanda měla písek až v plíně,nechápu jak to dělá :sweat_smile:
6. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
lenkabu: Vezmi s sebou zítra Ergo :wink: Někam s holkama vyrazíme jestli bude hezky :wink:
6. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.