• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kinsli: to je supr, že už jsou clony :slight_smile: , máš zítra dopoledne čas? Že by jsem si pro clonu přišla.

konja: taktéž gratulujeme :slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
kinsli: podívej se na facebook, mám tam video, jak Anička chodí
9. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
kin: schválně jsem koukala na výpis, a mám tam zprávu pro příjemce, tak fakt netuším, kde nastala chyba ... :wink:
9. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
kinsli:co nejdřív :slight_smile: stavíme se pro ně klidně...............v pondělí jedem do zoo,ráda bych ji už měla.co někdy během zítřka?ale ještě to upřesnim,má mi dojet kámoška

xluna:anička už chodí sama? :slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
lenkabu: Klidně :wink: Zítra odpoledne budeme mít volno :dizzy_face:

xluna: Moc, moc gratulujeme Aničce, To je ale šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsme 2x ušly tak cca 4 metry za ruce :grinning:
tak snad do měsíce budeme alespoň chodit za ruce :wink:
9. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
xluna: první krůčky??? Spíš první běh :grinning: :grinning: :grinning: Ta jede jako motorová myš :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Fakt šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
lenkabu: Anička už opravdu chodí, ale s přestávkama, vždy musí mít záchytný bod :grinning:

kinsli: :grinning: :grinning: :grinning: , dnes už tak rychle neběžela, zjistila, že když půjde pomaleji, tak toho ujde víc
9. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
kinsli: a co ten zítřek? Můžu se dopolčo stavit? A v kolik se ti to hodí?
9. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
To je Anička borec,Vanda už chodí měsíc ale pořád hodně leze a ráda se chytne rukou,poslední dva dny se teda rozchodila ať si jen nestěžuju......dneska chtěla honit psa po pískovišti :grinning:
9. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
xluna: Klíďo :wink: tak okolo 13h budeme doma určite :wink:
Dnes mě Kačenka usnula v 11:30h a vstávala v 15:15h :grinning: :grinning: :grinning:

ale třeba včera spala jen 2x 45 min.
9. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
kinsli: tak jo, pokud nebude Anička spinkat, tak se stavím. Předtím ti ještě písnu. :wink:
Anička mi spinkala od 12:20 do 15:00, takže taky supr.
9. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
lenkabu: Máte šikulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To my budeme pomalejší, já to zase tak moc neprožívám, jen třeba nevím co s ní venku :frowning2:
Dnes jsme si byly s kámoškou sednout ve vinným šenku, je vedle i hřiště. sedět v kočáře a čučet jak tlacháme jí moc dlouho nebavilo, tak jsme jí pak šli houpat a na kolotoč a to jako bylo super :wink:
ale to je na chvilku, takže pak už jsme si jí jen přehazovali z ruky do ruky a po 2h byly utahaný a rády, že jdeme domů :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
xluna: Taky si pěkně pospala :grinning:
9. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
kinsli:venku může klidně lézt po písku,Deniska tam taky leze a užívá si to :slight_smile:
9. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
lenkabu: Není na to ještě zima??? Vím jako že je krásně, ale ta zem zase tak teplá není :confused:
9. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Holky letím spát, jak jsme pořád venku tak jsem nějaká vyšťavená :grinning:
9. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Teď si zrovna píšu se sisstin, Peťko jí chodí měsíc, takže ono je to fakt u každého jiný.
9. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
Oni se toho ještě nachodí :wink: není kam spěchat :slight_smile:
Zatím teda nenechávám lízt po písku, taky mám pocit, že zem je ještě studená :slight_smile: navíc teď má tu virózu, takže jestli vydrží počasí, tak do tepláčků a na písek tak koncem příštího týdne :slight_smile:
Jak sedí v kočáře, tak mu dávám světlý lacly aby byl frajer, tak v tom ho nedám plazit se po trávě :grinning:
9. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
kin: kdyby ses šla projít po Farářství tak dej vědět ju :grinning:
9. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
Já na zemi lézt nechávám jen na to příp. víc oblíknu,taky pořád nechodí :wink:

A chodíme teď jak prasata obě......na písek Vanda v teplákách,já jen o trochu líp ale ona nás tak zprasí obě a pak jedem nakoupit....no dáma už nebudu asi nikdy :sweat_smile:
10. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
prosím vás, vždyť je 20 st. ve stínu, já dávám punčošky a starý tepláky a v písku je nadšená :slight_smile: si sedněte na písek a zjistíte, že fakt není studený :slight_smile:, hlavně ona na jednom fleku nevydrží, pořád to oblézá dokola :grinning:

anička je šikula :grinning: :grinning: :grinning:

Denisa je děsný posera :slight_smile:, chce chodit, ale když zjistí, že se nedrží, tak hned dolů, tak se tomu směju... já jsem ráda, že ještě nechodí, neb když vidím Alenku, jak běhá venku, a ségra za ní musí běhat a ty pády, tak si říkám, ať ještě klidně leze :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
marky:Vanda se takhle rozchází už měsíc,taky je srab ale zase nepadá,se o sebe bojí madam :grinning:
10. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Leni bud ráda, Alenka už měla rozraženou bradu - že to málem bylo na šití, a mraky monoklů a boulí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky,
mam zanet nosohltanu a je mi hrozne :frowning2: . Nevim kde jsem k tomu prisla,tak ted jen doufam,ze to brzo prejde.
Kinsli - Peto prisly ti penizky uz i ode me za ty clony? Uz se jich taky nemuzu dockat :grinning: .
Leni prosim te mam prosbu - nemohla by jsi me ty clony vzit u Peti taky a az by jste sli s malou na hriste k lachtanovi,tak bych si je od tebe vzala - teda ja asi primo ne,nechtela bych vas holky nakazit,ale treba moje segra. Ale kdyby to neslo,tak se s Petou domluvim na pristi tyden ze si je predame nekde na sraziku,doufam,ze uz budu fit :wink:
10. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Jinak ja malou nechala lezt uz pred rokem v kvetnu a skvele si to uzivala :wink: Je to piskomil :grinning: ,bohuzel doslova a do pismene,stale pisek ji :rolling_eyes:
10. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Me jen mrzi ze jsem nemocna,kdyz je venku tak krasne -zitra jsme meli naplanovanou ZOO :cry: a asi z toho sejde.Hlavne at se drzi deti,to je nejdulezitejsi
10. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
kaci:jasně vezmu a domluvíme se :wink:

kisnli:já je vyzvednu zítra,dnes nestíhám........budete doma?

Mně včera říkala jedna maminka na písku že její tříletá ten písek jí taky :grinning:
10. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Ahojky :wink: zítra jsme doma taťka vyzáří na chlastačku a vrací se až v neděli. Nesejdeme se třeba na hrázce???
10. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
kacici: Jasně, že penízky dorazily :wink:

navečer na to ještě mrknu, ale myslím, že už mi má dávat jen za jednu Lenďa, jinak my to ostatní buď dali nebo poslali na účet :wink:
10. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.