• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
mi :sweat_smile:

Nějak už nepřemýšlím a z 90% píši my protože vždycky beru sebe a Kačenku :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Leni - můžu tě taky zneužit, vezmeš mi ji taky od Péti??? a sejdem se někdy na pískovišti, nebo se u tebe stavím :slight_smile:.
10. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Už jen já, no to se stydím :confused: Sejít se můžem jen se nezdržím dlouho bo to mám zítra rozlítaný.......od 10:50 je plavání ,než se Vanda lehce prospí.........můžem ve 14:30?Já netuším jak dlouho bude po plavču spát........

marky:vezmu :wink:
10. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak si pak písneme, já taky netuším jak mi bude Kačka spát :wink:
10. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
10. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj,
leni - fotky budou, jen je musím stáhnout do PC...
kinsli - kdy bych se mohla pro clonu stavit?
dobrou, jdu zdobit perníčky:wink:
10. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
caryfuk: Napiš jak se Ti to hodí :wink:
Co třeba v úterý??? Nevím v kolik přijedu do HK, pojedu nejspíš vlakem z Praskačky.
Nejspíš asi během dopoledne, budu mít Kačku jen v Ergu tak, aby jsme byly do 12h doma a mohla si už v poklidu chrupat v postýlce :wink:
10. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Leni moc dekuju :dizzy_face: .Fotecky z hriste jsou moc pekne,asi bych taky mela vzit fotak nekdy ven :slight_smile:
Doma jsou na me vsichni hodny a skoro porad spim,nechapu ze me to jde :confused: Chudak manzel,tesil se jak si odpocine a ma jeste vetsi zaprah,ale je zlatej bere Terku ven,prestoze detska hriste moc nemusi :sweat_smile: . No ja se jdu dat do poradku,musim na postu,vcera jsem jeste nemela silu,ale dneska musim - prisla nam zabrana na velkou postel a v nedeli je naplanovan velky presun z postylky do postele - achich,uplne se bojim co na to mala,protoze svoji postylku zboznuje :frowning2:
Holky vsem preji krasne Velikonoce :slight_smile:
11. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak nám hřiště ještě nehrozí, vyrazila jsem s ní včera a fakt katastrofa :sweat_smile:
Jen co jsem jí posadila tak vzala písek a začala ho házet do vzduchu, když už byla plná písku
tak měla neutuchající potřebu všem dětem předvést jak umí indiána. V tu ránu měla pusu plnou písku.
Já byla z ní akorát nešťastá a ostatní maminky na mě koukaly jako na debila ve stylu co jako si slibuji
od toho když hodím takto malé dítě na písek. Všechny děti co tam byly tak byly min. 2 roky.
Když se k nám někdo přiblížil tak jen maminka volala " to nesmíš, to je ještě miminko "
Když nám pak jeden chlapeček přišel a chtěl si hrát tak házel s hračkama a trefil Kačenku do hlavy.
Absolutně se nic nestalo, Kačka to ani nepostřehla, ale maminka vystartovala a chlapečka pěkně seřezala.
jakmile začal brečet tak se Kačka lekla s spustila hysterák. Takže tohle už fakt ne, tento rok si pískoviště odpustíme :sweat_smile:
11. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsme dnes byly utrácet :grinning: :grinning: :grinning:

koupila jsem Kačence sandálky a mě mega sandále :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo ty který jsou stejně postižený jako já ( sloní nohou ) .... tak v Humaniku mají fakt krásné sportovní sandále. Jsou kožený včetně stélky se srdíčkama ( samozřejmě myslím na klenbu nohou ) ne malovaný :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fakt boží, v Renu je mají za 1350,- a v humaniku za 999,- :wink:

Pro děti taky super výběr :wink: fakt jsem byla moc spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

kin - to je super, že už jsou clony :wink: . Až budu mít cestu do Hradce, tak se s Tebou spojím a domluvíme se. Jinak taky jsem udělala v pátek parádní kauf. Nedalo mi to a stavila jsem se v Tescu podívat se na dětský sortiment, který tam teď mají s 30ti procentní slevou a koupila jsem dvě bodýčka s krátkým rukávem, tričko s krátkým rukávem a čtvery krásný tepláčky celkem za 300,- Kč. Takže mi ani nemusí být líto, že to na písku zničí.

A škoda, že nevím jak prezentovat nahrávku, taky bych se pochlubila Danečkovými prvními krůčky. :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
bambik: Lenďa někam ty videa vkládá :wink: :wink: :wink:

Daneček je šikula :dizzy_face:

Jak jsem dnes koupila Kačence sandálky tak jsem jí postavila ke stolu a jak jí to capkalo :grinning: :grinning: :grinning:

Ale v prostoru ještě potvůrka nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
bambik: jasně, až pojedeš do HK tak dej vědět :wink:
11. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
bambik:udělej si registraci na youtube,tam se to dá vložit...Danda je šikovnej :slight_smile:

kinsli:Kačka asi vypadá křehce jak je hubená, když mám na písku obří Vandu tak na mně nikdo nekouká,ale maminky taky děti dost buzerujou ať ji nechají........já už jsem tady všechny poučila že to neva,že velký úrazy si ohlídám a nějaký házení písku nebo odstrčení je mi jedno,jen ať se mladá socializuje.

marky,kaci:mám ty clony ale nebudu do pondělí v HK,marky ji můžu vzít v úterý na zpívání :wink:
12. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Já mám ještě clony pro caryfuka, bambik a pro malou Bláňu :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj,
kinsli - jo, úterý by bylo fajn, vyhovuje kolem 17.-18. hod.?
12. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Leni - moc dekuju :slight_smile: . V kolik hodin mate zpivanky?Ja jen jestli se tam treba v utery nebudu motat kolem,ze bych si je od tebe vzala :wink:
Dneska mame premieru ve velke posteli - no je tam pul hodky a zatim za nami neprisla,ale haleka :rolling_eyes: a kope do zdi :angry:
12. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
caryfuk: Jasný klidně může být :slight_smile:
12. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ok, ozvu se ti
12. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
PŘEJEME VŠEM VESELÉ VELIKONOCE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
kin: kdybychom se mohli stavit pro clony? chodíme ven obvykle mezi 13,30 - 19,30 :slight_smile: Tak si napiš v kolik a kde :slight_smile:
13. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
markytkaaa: Jéé sorry já na tebe zapomněla :sweat_smile:
Jsme domluvený na středu s Konjou :wink:
Jdu k dr. tak by jsme se sešli tak na 15h na hrázce :wink:

Zatím tedy nemůžu nic slíbit, protože jsme dnes měly teplotu :frowning2: 38,7 ale jinak jí nic není tak si spíš myslím, že jí včera ofouklo :pensive: tak snad bude ok :wink:
Kašel ani rýmu nemá :wink:
13. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Teď jsem jí měřila než jsem jí dávala spát a měla 38,1 tak jí dám ještě na noc panadol a snad ráno bude ok :wink:
13. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Kinsli: mě Filip marodí už od čtvrtka. Vůbec na něm není nic vidět, kašel nemá, nic ho nebolí, ale teplotu má neustále přes 38 :rolling_eyes: Něco teď asi zase řádí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
13. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
konja: my jsme tohle měli od úterka do soboty ... jedl, pil, bez kašle, bez rýmy, nic bolestivého a kolem 38,5 :frowning2: samo to odeznělo, tak snad jen virózka ...
13. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
kin: to jsou Malšovice někde tam za Policajtama?
13. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
markytkaaa: no taky doufám, že to přejde, ale zatím to nevypadá :unamused: za chvilku jdeme k dr. tak jsem zvědavá... :pensive:
14. dub 2009 v 07:19  • Odpověz
ahoj tak jsme se vrátili z chalupy a bylo to super :slight_smile:)) Denisce jsme koupili sedačku a helmu na kolo a jezdili po českým ráji :grinning: Jenom jsem teď z kola úplně zničená...

Leni - to bys byla moc hodná, když mi to vezmeš do školičky. a nepůjdem pak zase na hřiště???
14. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
konja: Pak dej vědět jak jste dopadli u dr. :wink:

markyfrana: my už máme helmu na poště takže až budeme ok, tak taky vyrazíme :dizzy_face:
14. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
markytkaaa: Teď jsme bez teplot, uvidíme zítra, pokud bude mít teploty tak jí určitě nikam nepotáhnu :wink:

konja: -//-
14. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.