• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
marky:clonu ti beru a na písek tentokrát ne,jen ji dám domů Milošovi a musím pracovně do města :wink:
14. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Kin: nemusis kačku nikam tahat psala jsem ze si pro to klidne dojedu na slezsky :wink: takze v klidu
14. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
holky jak vůbec s tím vínem zítra??? půjdete někdo??? nebo ne???
14. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Já zítra zatím můžu,ale ještě není vyloučené že tam něco pracovního dneska padne.Ale zatím říkám ano.
14. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
já taky a Bubli mi teď psala, že s tím taky počítá :slight_smile:, tak zítra kolem 19,30 v café popular...
14. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky!

Já to taky beru :wink: Ještě to tedy musím doma nahlásit :sweat_smile: .

A jaké byly Velikonoce? Daneček byl na své první koledě :sunglasses: , objezdil s taťkou všechny babičky a já jsem si po tom víkendovém uklízecím maratonu odpočinula.

lenkabu - krásné fotky ze ZOO, užili jste si to?
14. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jo, marky, díky za sms a taky za fotky :wink:
14. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
bambik:jj,ZOO super,jen Vandu zvířata moc nebraly,radši lid a psi :sweat_smile: Velikonoce neslavím už roky ale včera u nás byl synovec tak Vanda blbla s pomlázkou a dobrý :grinning:
14. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Tak my jsme zdraví, u nás to budou zuby :grinning:
Dnes již bez teplot, jen měla průjem ... zatím nic není vidět tak snad brzy... :sweat_smile:

Já zítra snad taky dorazím :wink: musím se domluvit s Lukynem, jestli něco nemá, ale snad ne :wink:
14. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Danda měl krásnou oslavu....se mi líbí jak má umáznutý čelo od dortu :grinning:

Už jste někdo řešil doma kdy druhý dítě?Teda je mi jasný že asi jo,ale jestli už máte někdo konkrétní plán kdy ho začnete dělat?Já se prásknu,že nemám :grinning:
14. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
lenkabu: Krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

snad výroba za 5 let :grinning:
14. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Teda né,,, za 4 roky... jsem nějak zapomněla na 9 měsíců klubání :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
lenkabu - "rozpatlávák" lítal všude a to čelo mu umazala tetka bláznivá :grinning: :grinning:

To já se zase musím prásknout, že mě druhé mimčo občas na mysl přijde :sweat_smile:, ale konkrétní plán taky nemám. Dokonce jsem teď byla v krámě a neodolala jsem rozkošným "růžovým" kalhotkám, nemohla jsem je tam prostě nechat :grinning: :grinning: . Jsem asi pako. A taky se občas přistihnu, jak přemýšlím, jak se to druhé bude asi jmenovat. Taky jsem se teď ptala Ivoše, kdy začnem "makat" na té holčičce, když se s Dandou tak loudal a on mi na to odpověděl "vždyť si chtěla jít do práce, néééé :fearful: :fearful: :fearful: ". No tak nevím. V práci mi zase všichni říkaj, ať nejsem blbá, ať jdu do druhého a jsem doma co nejdéle. Je to dilema :slight_smile: . A moje kámošky taky po prvním říkaly, že nejdříve za pět let a pak do toho šly po roce :grinning: :grinning: .
14. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak já se přiznám, že už to naplánované mám :grinning: , chci se začít snažit od příštího května, aby jsem měla opět jarní dítko :grinning: :grinning: :grinning: taky chci aby byli max po 3 letech... a Robin to takhle taky chce, já chci totiž 3 děti, tak se musím snažit abych to stihla :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
U Vás je to jiný, Vás chce dost 3 děti, ale já 2 takže kdybych je dala po sobě tak bych byla sama proti sobě.
Ani jednoho bych si neužila a bylo by mi 33 let, děti bych měla obě ve škole, čili už se zájmy a kamarády a házely by na mě bobky obě. Takhle Kačenka už bude velká a já si budu užívat miminka :grinning: :grinning:
I Když kdo ví. Ještě než jsem otěhotněla tak jsme si každou chvíli zkoušeli různé ty kravinky s jehlou ... prstýnkem a vždy mi vyšly 2 holčičky a 1 kluk. Tak třeba po 2 holčičce začne taťka žadonit, že by ještě jako rád toho kluka :grinning:
14. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky,tak vas taky zase jednou zdravim,byli jsme ted porad nekde,tak jsem se ke kompu dostala jen minimalne,ted teda taky pisu z mobilu. V tomhle pocasi se mi pekne rozjela alergie a ted mi to preslo do zanetu hornich dychacich cest,vetsinou me to chytlo az v lete,no ale ono ted prakticky leto je... Jinak se musim pochlubit,ze uz se nam klube paty zoubek a musim to teda zatukat,ze je Jakoubek strasne statecnej,prakticky o tom ani nevime,ze se nam nejake zoubky klubou. Brisko bych brala klidne hned,ale Kuba se musi nejdriv trosku osamostnit,jinak nevim,jak bych to tady delala. A taky mam fakt velkej strach z porodu...
14. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Tak to já zase musím rychle, neb mi bude za rok 30 :astonished: a vždy jsem říkala, že 30 chci 2 děti stihnout :sweat_smile:. Po druhým dítěti chci tak 7 let pauzu a pak mít to 3 dítko, ale uvidím, třeba už se mi pak nebude chtít nebo se může cokoliv stát...
14. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Já jsem zase vždycky chtěla dítě v 25 letech a stihla jsem to tak tak :grinning:
14. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
holky kde je café popular :sweat_smile: Nejsem nějak znalec hospod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
tak jsem byla s Fildou u dr. a závěr je takový, že mu nic není :unamused: Má pět dní horečky přes 38,39, ale nic mu není :confused:. Tak já nevím.

Kinsli písni jak zítra, já dojedu kdykoliv kamkoliv :wink:
14. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak jsem sem psala příspěvek a nevím jestli se neodeslal nebo jsem to nepastla do blbýho témátka :grinning:
14. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
Takže ... druhé mimi jsem chtěla co nejdříve po prvním, ale po císaři chci nechat tělu trochu oraz :wink: Takže s manžou počítáme zhruba s pětiletým rozdílem :slight_smile:
Děti bych chtěla tři, manža dvě ... takže zvolíme menší kompromis a to, pokud bude druhá holčička končíme s reprodukcí a pokud druhý hošík tak to do třetice prubneme :slight_smile:
Ale téma druhého mimi teď fakt není na pořadu dne :slight_smile: :wink:
14. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Tak já pak dám vědět až se Kačenka vyspinká :wink:
k dr. asi půjdu ráno, včera byly teploty, dnes pro změnu průjmy,
myslím si, že je to fakt zub, má i bouličku :wink: ale jeden nikdy neví, tak mezi novorozence s ní nepolezu :wink:
14. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Tak dám typ na zítra 78 cm a 8560g :wink:
jsem zvědavá jak jsem daleko od pravdy :grinning:
14. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
kin: a jak tedy s tou clonou? od pátku má pršet, takže už to tolik nehoří :sweat_smile: :wink: :grinning:
15. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky,
ztracená se hlásí. Minulý týden mě skolila viroza, měla jsem stále kolem 40 teploty a bolelo mě snad úplně všechno. Nemohla jsem chodit, no super.
Ve čtvrtek neb se to nelepšilo jsem si zajela pro antibiotika a v sobotu jsem zase měla alergickou reakci ze které se pro jistotu vylízávám ještě teď. Připadám si jak babka těsně nad hrobem. všechno mě bolí.

Naštěstí děti to ode mne nechytily a řádily, oba.

V sobotu jdu chvíli učit a ještě nemám ani čárku, musím napsat asi 6 posudků na diplomky a tak nestíhám vůbec nic.
15. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak už jsme zpět od dr. :wink:

Máme 78 cm a 8570g :grinning: :grinning: :grinning:

Co se týká srazíku na Hrázce, tak už to nechávám na Vás my se teď najíme a klidně můžeme před 13h vyrazit :wink:

Tak v 13:30h na hrázce??? vyhovuje???
15. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
kinsli: super, v 13:30 tam budem. Jelikož sebou beru i Filipa (už mu absolutně nic není, teplota žádná a vyvádí jak drak :sweat_smile:) tak nás nejspíše najdete na tom venkovnim hřišti. Kačenka je modelka :wink:
15. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Kin: tam bych se dostala az po 15h. Mam tu mamku na navsteve,jak dlouho tam budete a kde hlavne?
15. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
konja: jasně, tak v 13:30h na hřišti :grinning:
15. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.