• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
markytkaaa: Než budeš vyjíždět tak písni sms :wink:
Já nikam nespěchám, bude záležet co Kačka a Bláňa :grinning: :grinning:

Budeme na zahrádce na hrázce :wink: Je to v Malšovicích.
Můžeš vytáhnout mamču ne procházku :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Kinsli: já taky nikam nespěchám,myslím, že vydržet do tří nebude problém. Filip si aspoň trochu poběhá a Blanka by mohla trochu zaspat, zatím neusla ještě ani na minutu :rolling_eyes:
15. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
konja: Tak to my jsme vstávaly po 8:15h a už spala 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes:

oboje po chvílích tak hoďku a půl dohromady
15. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo jako v hospůdce? :slight_smile: to zní dobře, dala bych si točenou kofču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No mamča jde do práce od 14, tak jí půjdeme vyprovodit a pak porazíme tedy do města na nějaký bus do malšovic ... ale asi budu volat, protože tam se moc nevyznám :grinning: vím, kde je tam bowling a nejsem si jistá, jestli je to ta "hrázka" co si myslím :grinning:
15. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
markytkaaa: to určitě bowling néé :sweat_smile:

Stačí když doraziš do toho komplexu co tam je. Jak tam je pošta, naproti jsou ty policajti... atd.
Ale když se někoho tam zeptáš na Hrázku, tak oni Tě nasměrují :wink:
15. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
markytkaaa: hospoda Na Hrázce je přímo naproti bowlingu u silnice v té křižovatce.Je to nepřehlédnutelné :wink:
15. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
jdu ustrojit malou, musím se ještě stavit pro něco k svačině tak vyrazíme :wink:
15. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
aha tak to jsem netušila, že je naproti hrázce bowling :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
No nic letím a kdyby něco tak budu na tel. :wink:
15. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Kinsli - jeste jednou moc diky za clony,jsou super :slight_smile:
Leni tobe moc dekuju za jejich osobni dodani :grinning:
Holky jak druhe? :grinning: :grinning: :grinning: My o nem ani nejak nemluvili(spis se domlouvali,ze az bude male kolem 4 let a vic,ze zacneme zadelavat) a podivejte :grinning: :grinning: :grinning:
No je to taky reseni mit deti brzo po sobe,ale ted me to dost vycerpava :sweat_smile:,Terca nepatri zrovna ke klidnym detem na hristi. Vcera si pujcila balonek od holcicky a utikala s nim prede mnou dost dlouho,nevim jak ji chytim za tri mesice :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj,
tak na srazík dnes nejspíš nedorazím, opět nemám hlídání...M. je teď často pracovně pryč, tak snad příště už to klapne.
a jinak 2. škvrně zatím neplánujem...
15. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
caryfuk:krásný fotky :slight_smile: Do herny jdete?
15. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
kacici: Nemáš zač :wink:

Jinak Tě fakt obdivuji, já si to fakt moc nedovedu představit, děti takhle po sobě :sweat_smile:
15. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Tak to naše zvíře clonu okamžitě za rohem strhlo :grinning:
15. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
a byla jsem si dnes pro svázaný bakalářky a jako naprostá zoufalost :frowning2: bublinky, špatně slepený nebo naopak slepený stránky ... no kdyby mě netlačil čas, tak mu to omlátím o hlavu ...
jdu ještě pálit cd, abych to na zítra na odevzdání měla komplet :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
kinsli: tak jsem manžovi nahustila hlavu ohledně kočáru a dokonce SÁM usoudil, že ten náš musí být pro Blanku nepohodlnej a asi by to chtělo sehnat jiný. Tak jsem hned využila příležitosti a ukázala mu tvůj golfáč a líbil se :grinning: Jen mě hned v zápětí naštvalo, že jsem ho objevila nový na aukru, ale nezvládla ho vydražit :unamused: . Jsem bojovala jak lev :grinning: Ale mrzák nějakej byl rychlejší :angry: se prodal za 1300,- :angry:
15. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Včerejší víno bylo super :slight_smile:

markyt:Vanda ji taky sundává,ale když hodně svítí takji nechá....

konja:jakej golfáč chceš?
16. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
konja: Já ho měla za 1500,- :grinning:

Jsi špatná aukřilka, já z 99% procent vše vyhraju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Akorát teď tak před 1,5m mě totálně dostala jedna baba, přihazovala 1 sec. před koncem...
no tak to sorry, ale tak dokonalý net nemám :confounded:
16. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
kinsli: no to byl přesně včerejší případ. Ten chlap přihodil tři sekundy před koncem!Než jsem odeslala příhoz tak byl konec :angry:
16. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
lenkabu: Kačka dnes katastrofa :confounded: spala do 8:45h to jako bylo super, ale jakmile prodrápla oči tak otevřela pusu a do 11h jí pomale nezavřela :angry:
Před chvílí jsem jí dala spát, konečně mi snědla oběd, tak 150 ml do toho jsem jí přimíchala panadol, byl to fakt humus, ale doufám, že jí bude líp. Aby půlku oslavy neprobrečela :frowning2:
No uvidíme snad bude dobrá. Teď čekám na mamču, až dorazí tak vyběhnu na nákup a jde se vše chystat :grinning: :grinning:

PS: samozřejmě ber i Miloše, my jsme se o tom nebavily, ale brala jsem to jako samozřejmost :wink:
16. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
konja: Pošli mi odkaz :wink:
16. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
myslím na tu aukci :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
lenkabu: já nemám žádného favorita, myslela jsem, že vydržíme v tom co máme, je to vlastně golfáč, ale zjistila jsem, že má blbě polstrovaný záda a Bláňu to musí tlačit. Navíc je světlej a tak bych ho furt prala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chci něco skladného a lehkého, ale zároveň pohodlného pro Blanku. Líbí se mě ten co má kinsli, omrkávala jsem ho včera na hrázce a úplně mě dostal ten velkej koš. To bych potřebovala,když jdu s Filipem na hřiště tak abych sebou zvládla vzít pití,, sváču, hračky, balón, narvat tam mikinu atd. No vždyť to znáte :wink: :grinning: No ale taky nechci nic drahýho. Kočár nad trojku už je pro nás hodně.Budem ted mít velký výdaje v bytě a tak čím levněji ho pořídím tím líp. :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
konja: Mě se líbí i http://www.aukro.cz/item612345410_golfky_solar_s_aluminiovou_konstrukci.html

ten košík je tam tedy fakt na nic :frowning2: ale jako golfky dobrý :wink:
16. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
16. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
kinsli: http://www.aukro.cz/item606655941_novy_hauck_shopper_6_od_korunky_doc_2500kc.html
pár sekund před koncem přihodil a než se mě to tu ukázalo a odeslala se moje nabídka tak to bylo v pr....! :angry:
16. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem zase on-line :wink: . Jak tady Danda s tou věží rampluje, tak tam vypadl jen nějakej čumbrk. Ještěže tak :grinning: :grinning: . Jinak včera "vínko" super :slight_smile: :slight_smile: .

V aukření taky nějsem moc dobrá, nevyhovuje mi, že se přihazuje do poslední sekundy. To na MMA vím, na čem jsem, páč tam se čas prodlužuje.
16. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
kin - teď jsem zkoušela clonu, vypádá to účelně, tak doufám, že to tam malýmu nebude vadit a je fajn, že se dá sundat a dát do kapsičky ve stříšce. Uvidíme, až vyjedeme :sunglasses: .
16. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kin: to je nas solar :slight_smile: akorat v jine barvě. Košík je fakt maly no,ale jinak kocik super :wink:
16. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
markytkaaa: Já vím :grinning: :grinning: :grinning:

konja: To je stejný prodejce :wink:

Zásadně nikdy nedávej celá čísla!!!! když už jsi chtěla 1300,- tak třeba 1301,50 :grinning:

zaokrouhleně to dělá skoro každý :wink:
16. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.