• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
no kdysy jsem slyšela rozhovor s paní, která také vůbec netušila, že je těhu (myslím, že to bylo na Nově Ačko) a když se jíptali zda cítila pohyby, tak říkala, že si myslela, že ji trápí nadýmání. Prý to u ni nebylo nic neobvyklého. No a tloustnutí na sobě také nepozorovala, byla dost macatá, takže si nikdo ničeho nevšiml. Je to zvláštní, ale asi se to fakt může stát :grinning:
caryfuk: No asi to rodiče udejchali,ale šok to musel být strašný. Holčina to neřekla ani ve škole, prý prostě ráno přišla do třídy učitelka a oznámila jim, že teď tahle holčina nějakou dobu nepřijde, protože porodila :sweat_smile: Já si teda neumím představit, že bych dokázala maskovat svůj pupek aby si nikdo ničeho nevšiml. Já měla spíš opačný problém. Už v půlce těhu jsem měla takové panděro, že si každý myslel, že už budu každým dnem rodit :grinning: A je to fakt, když se koukám na fotky, tak jsem zděšená co jsem před sebou valila. Nejdřív pupek, pak dlouho,dlouho nic a pak někde vzáááádu jsem se vyvalila já :grinning: No, opravdu bych to nezamaskovala :grinning:
27. led 2009 ve 22:28  • Odpověz
Já nevím....vzpomeňte si na pohyby....zaměnily byste to s nadýmáním?já prostě nechápu jak to někdo může do konce nepoznat :sweat_smile:
27. led 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
lenkabu: pohyby s nadýmáním :grinning: :grinning: :grinning: tak to fakt ne :zipper_mouth:
27. led 2009 ve 23:46  • Odpověz
já si to taky neumím představit, že bych to nepoznala, vždy%t malá se mě převalovala v břiše jak had. Ale lidé jsou různí :sweat_smile: . Hlavní je, že i přes absolutní neplánování si miminka nechaly a jsou to zdravé dětičky :wink:
28. led 2009 v 07:36  • Odpověz
s těma pohybama přesně, když si vzpomenu na ty boule, co mi běhaly po břiše..... a ty kopance pod žebra, to snad nejde k ničemu přirovnat
28. led 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak dnes určitě pobumbám s Vámi :grinning:
sice s Vámi - bez Vás ale taky ty 25-tiny zapiju :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem ráno otevřela lednici a vykouklo na mě curacao, ty jo jakou já mám na něj chuť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Jinak včera jsem večer seděla u aukce chtěla jsme pro Kačku jedny roll-pu. Dlouho se tam se mnou přehazovala nějaká baba, tak jsem si tak řekla ať si je sežere. Koukla jsem na MMB a našla je tam ještě o 70 kč levněji a nové :grinning: Dnes ráno otevřu email a tam ta prodávající ze včerejška, že má ještě jedny ve stejné vel. a že jsou ve skvělém stavu :angry: No samozřejmě, že je to blbost jsou to ty samé, uměle si navyšovala cenu a nakonec je vyhrála sama :grinning: No jo kdo chce mnoho nemívá nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale mě už se to stalo fakt mockrát :angry:
28. led 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Tak můj teprv první příspěvek do nově založené diskuse :sweat_smile: . Stydím se, ale nějak poslední dobou vůbec koně nestíhám :unamused: .

Včera jsme byli na desetiměsíční prohlídce - 9. 310 g a 71 cm. Ta váha je spíše ale odhad, protože ten raubíř uřvanej vůbec nechtěl setrvat na váze. A dnes se musím pochlubit .... spali jsme s přestávkou na mlíko v půl sedmé do desíti hodin :grinning: , to byla paráda. Když jsem Ivošovi volala (poté co mi Lucka napsala, že je sraz :sweat_smile: :grinning: ), tak říkal, že si to večer hodí :grinning: :grinning: :grinning: . No, to zřejmě jo, protože jsme obědvali až teď :sweat_smile: .

Tááákže, pokud se nic nepřihodí, tak se k večerní seanci přidávám :wink: . Hradecký řidičky, kde se tam dá nejblíže ve večerních hodinách zaparkovat a do kolika hodin se platí?

ivka - vše nejlepší :grinning: :grinning: , docela mě Tvůj příspěvek pobavil (u nás je to něco podobného)

kinsli - tak Šerlich jsem si v "létě" v sychravém počasí vyšlápla na kole, na Masaryčku jsem se doplazila mokrá a promrzlá na kost :frowning2: . Navíc jsem byla v prvním trimestru, ale o tom jsem ještě nevěděla.

K příspěvku o "nevědomém" těhotenství se snad ani nebudu vyjadřovat :zipper_mouth: .

krys - koukej se vypořádat se svou mateřskou závislostí a koukej konečně dorazit :wink: . Václav to určitě v pohodě zvládne.
28. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
bambik - zaparkuješ na nábřeží, tam se platí jenom do 18h. Jestli víš, kde je hospoda Perun, tak vlastně tam a hned za rohem je cafe popular.
28. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
marky - díky, snad tam bude někde volno :slight_smile:
28. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Holky, tak si to večer řádně užijte a zapařte :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak k závislosti, já byla na Kačce závislá asi tak do 4 měsíců, teď už si ráda bez ní někam vyrazím :grinning:
28. led 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
bambik: gratulace k prohlídce, nakonec z obr chlapa bude drobek :wink:
28. led 2009 v 17:48  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

sraz včera byl super,brzy to můžeme zopakovat. :wink:

Kdo byl na srazu ví,pro ostatní....jestli víte o někom kdo by rád jel do lázní,tak červený kříž v HK dělá rekondiční pobyt za krásnou cenu,je to na východě Slovenska.Přihlášky mám event. i u sebe.

http://www.cckhk.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=259&Itemid=109
29. led 2009 v 08:40  • Odpověz
no hezky to vypadá, hezky :slight_smile:
29. led 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky, mám prosbičku, nevíte někdo kde se prodávají v HK látky??? Pokud možno kolem centra, někde na Moravský by se mi jet nechtělo.
29. led 2009 v 09:33  • Odpověz
kinsli:k nám se ti nechce jo? :grinning: Něco bylo kousek od krkova ráje,ve stejné ulici směrem do centra.
29. led 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj,
potvrzuju, že sraz byl fajn :dizzy_face: a Máťa spal celou noc v pohodě, no co víc jsem si mohla přát :wink:
jinak máme potvrzeno, že čubina čeká štěnda :dizzy_face: :dizzy_face: to tu budeme mít na jaře pěkně živo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: chtěla jsem vás poprosit, jestli někdo nemáte z DMka slevu na ty jednorázový podložky, vyměnila bych za cokoliv jiného :wink:
29. led 2009 v 11:40  • Odpověz
caryfuk: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (viz jednorázové podložky :wink: )
29. led 2009 v 11:48  • Odpověz
pěkné látky jsou na pěší zóně, naproti Hany, ale záleží, na co tu látku chceš
29. led 2009 v 11:50  • Odpověz
jo a pak jsou taky látky v galanterii hned zkraje pěší zóny, jsou tam hodinky, vedle je kniha a hned vedle knihy je galanterka dole pod zemí, je to spojený s dětským bazarem
29. led 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
kryserka: Chci to na potah na autosedačku. Jinak ty Látky co píše Lenka jsou již zrušený :angry: tam jsem byla včera. Na pěší zóně mají prd :frowning2: Ale teď mě tak napadá, že látky má i Kulhánek, ne???
29. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak to chce spíš dětskou dekoračku, aby to bylo pevnější. to chceš ještě na vajíčko?
29. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Jinak dnes mě to malý zvíře megamonstrózně namíchlo :angry:
Chodila mi už krásně na nočník tak 4-5 denně. Včera nic a dnes když jsem jí dala na nočník tak si tam spokojeně hrála a samozřejmě nic :angry: Jakmile jsem jí ale z nočníku dala pryč na koberec tak si sedla a vyčůrala se :angry: :angry: :angry:
29. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
nebo pak jsou ještě vzadu na gočárce jakoby naproti cho oju sportu,
29. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
kryserka: ne to už nemáme :grinning:
29. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
kryserka: Co je poblíž??? cho ouj mě fakt nic neříká :grinning:
29. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
na tý straně je taky bazalka

to chceš potah na tu novou sedačku?
29. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
kinsli - vždyť je ještě Kačka na to maličká, těch loužiček bude ještě hafo!!
29. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
kinsli- a v malým tescu to nemají??
29. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
caryfuk: Tam mají doprodej, takže fakt už nic pužitelného :frowning2:
Jasně vím, že je malá, ale přišlo mi to jako by mi to udělala naschvál :sweat_smile:

kryserka: Chtěla bych černo-červený potah a Janča mi ho ušije :dizzy_face:
29. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.