• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kinsli: no jenže j než vůbec naklapu nějakou cenu tak je to v pr.... :angry:
16. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
tak se asi pojedu podívat na kočárky do Týniště.Našla jsem tam docela dobře zásobený obchod s kočárkama a navíc tam mám kámošku, tak spojím nákupy s návštěvou. Líbí se mi tydle dva :

http://www.kocarky-textil.cz/kocarky/sportovni-kocarek-15/
http://www.kocarky-textil.cz/kocarky/sportovni-kocarek-25/

chci je nejdříve vidět na živo a pak se asi mrknu na netu zda se nedají sehnat někde výhodněji.
16. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
konja:to spojený madlo je super
16. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem byla snad 5x u Kačenky, nějak jsem nechápala proč pořád kníká a ona byla chudák durch pros.. :frowning2:
Chudinka, ta než jí ten zub vyroste tak bude o 0,5 kg lehčí :frowning2: :cry:

Jinak oslava super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc děkujeme :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Oslava byla super,dám fotky do úschovny jen co se mi nabije foťák.
16. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
lenkabu: Sím fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
lenkabu: jasný moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
lenkabu: Kdy myslíš, že ty průjmy ustoupí??? Má už je 3 den :frowning2:
My se tu jak blbci snažíme, aby něco nabrala, od 10m-12m už jen 170g a ona určitě 2x tolik vyse... :angry: :angry: :angry:
16. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
16. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ustoupí jestli je to zub a já myslim že je.I jak byla mrzutá tomu odpovídá.
16. dub 2009 ve 23:28  • Odpověz
Kinsli, když denise roste zub, tak má průjem i týden nebo i 10 dní :unamused:
17. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
tak jsem si dělala ten test a měla jsem 24 bodů :sweat_smile:
17. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
fotky z oslavy

Uschovna49e8168cde95253
17. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Kačce vše néééj :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
markyfrana: 24b je supér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já měla 25b takže jsem se vešla do prvního hodnocení, ale bylo to o prsa :grinning: :grinning: :grinning:

markytkaaa: Moc děkujeme :wink:

markyfrana: tak to jo, já totiž žila v tom, že průjem je třeba den/ dva.

lenkabu: Hned jdu stáhnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pak jsem nad tím večer přemýšlela, a my jsme jí ani nevyfotili z dortem :sweat_smile: ani v šatičkách, no musíme něco dofotit dnes na family oslavě :grinning: :grinning:

JINAK HOLKY MOC SE OMLOUVÁM ŽE JSME NEDORAZILY DO HERNY, ALE NAKONEC JSME TO OTOČILY. JE FAKT KOSA, KAČKA BYLA ZMRZLÁ :confounded:
17. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Kinsli: Kačence všechno nej k narozeninám a ať je brzy fit. Hezkou rodinnou oslavičku.

Když rostly zuby našemu mladýmu, tak měl taky průjem skoro 8 dní, nakonec z toho byly zuby rovnou 4, ale za těch 8 dní shodil skoro kilo a půl. Nechtěl vůbec nic jíst, ani čajík jsem do něj nedostala a tak jsem na roce znovu plně kojili, no to byl záhul i pro mě. :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
kinsli: testík je super, už jsem si ho dělala asi před měsícem a docela jsem čučela jak já dyslektik a dysprase můžu nahrabat 28 bodů, ale asi je to tím, že než jsem šla na MD, tak jsem v 5.třídě češtinu učila :wink: .
17. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
bebulka1: Taky jsem dys a též Lukáš, takže Káča to má jasný :sweat_smile:

Já tedy osobně, s čj problémy nemám, akorát možná pomaleji čtu, ale Lukáš je úplně marnej :sweat_smile:
Takže doufám, že nebude Kačka po něm to bych jí musela umlátit :grinning: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
samozřejmě myslím u učení :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj holky,
Peto - Kacence prejeme vsechno nejlepsi k 1.narozeninam a hlavne spoustu zdravicka,aby z te oslavy neco mela :dizzy_face:
Ja si radeji testy nedelam,akorat pak propadam depresim :grinning: Ja s cestinou bojovala celou zakladku a manzel je na tom uplne stejne :unamused: . Zrovna vcera jsme se hadali kdo co bude deti ucit :grinning: . ja si vybrala matiku a on ze ji chce taky,ze je to jedine co ho bavilo(dela stavare). ja si ji vybrala proto,ze mam kamaradku ucitelku matiky :grinning:
Teda doufam,ze holky budou na tom mnohem lepe s cestinou a matikou nez ja :sweat_smile:
Ja si vybrala zdravku hlavne proto,ze tam neni tolik matiky a stejne jsme ji v prvaku meli :rolling_eyes:
17. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Koukala jsem na fotecky a poznala jsem vedle Kacenky i Vandu :slight_smile:. A taky je mi lito Kacenky,ze ji zrovna ted musi rust zoubky :frowning2:
17. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Kačence vše nejlepší k 1. narozeninám !!!!! :wink: :grinning: :grinning: Užijte si oslavu.
17. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Počet dosažených bodů 26. Ale dalo mi to zabrat, co se to v té páté třídě učí :confused: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
lenkabu: fotky moc pěkný :slight_smile:

kinsli: měla jsem pro tebe na dvd-rw video z oslavy a zapomněla jsem ti ho dát, tak příště :wink:
17. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
kacici: Jesně :wink: Měli jsme tu Vandičku, Aničku a Dominika :wink:

Postupně budu fotky přidávat :wink:
17. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
bambik: 26

bebulka1: 28

tak to fakt smekám :wink:
17. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Tak test 29, ale pot z čela teče proudem :grinning:

Kačence vše nej k narozeninám :wink:
17. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
konja: jsi moc brzo po škole. vždyť si nedávno státnicovala, ne?? :sweat_smile: takže mozkové závity pracují o 106
kde si státnicovala ze speciální pedagogiky?? chci se Tě na to optat už dlouho a vždycky na to zapomenu.
Na KSP učím, teda teď jsem na MD, ale jinak tam stále chodím, třeba zítra na kurz k přijmačkám.
17. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
bebulka1: já nestudovala na katedře specky,ale na ústavu primární a preprimární edukace. Studovala jsem učitelství pro 1. stupeň ZŠ se zaměřením na SP. Zkoušel Zikl, Fabera a Hornáčková :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měla jsem z nich příšernou hrůzu, hlavně ze Zikla. Pracovala jsem s ním, takže vím jak dokáže být "příjemný" :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No a paní Hornáčková je moje další "favoritka". Jsem s ní měla jednou šílené problémy, nestihla jsem její výuku a málem jsem se musela po kolenou plazit abych dostala zápočet za 1 kr. :rolling_eyes: Naštěstí byla ten den nějaká dobrá nálada a i když Zikl neustále šťoural, tak ve finále byl vlastně docela milej :sweat_smile: Asi se dobře vyspal :grinning:
17. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
26 b,jsem se opotila :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.