• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
29b ... na to že jsem ovíněná :sweat_smile: :grinning:
17. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz
konja: Fábera je miláček :grinning: ... měla jsem u něj nějaký volitelný předmět :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:22  • Odpověz
markytkaaa: jj, Fábera je zlatíčko. Asi jen díky jemu jsem tam sebou nepraštila :grinning: On se na mě ta soucitně koukal :sweat_smile: Vypadala jsem totiž asi vážně špatně. Moje kamarádka mě totiž na chodbě nepoznala a když jsem na ní zavolala, tak jen pronesle - no ty teda vypadáš! :sweat_smile: Takže jsem asi vzbuzovala soucit :grinning:
18. dub 2009 v 06:28  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:33 • jirik.k
autor
Tedy holky, vy jste bedny :sweat_smile:
18. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
Holky,jaky test? Hodte sem link jeste jednou,ja moc nestiham,tak mi to nekde uslo :slight_smile: jinak dodatecne Kacce vsechno NEJ k narozeninam :wink:
18. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz
19. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
tak už jsem se téměř na 100% rozhodla pro kočárek
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=609389
19. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
konja: Je moc hezký :wink:

kryserka: Děkujeme, hned jdu vložit fotky :wink:
19. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
kin - hezké fotky, je vidět, že jste si to užili :wink: :slight_smile:
19. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
bambik: užili a to v pravém slova smyslu :sweat_smile:

doufám, že nikdo po naší návštěvě neobklopoval záchod častěji než obvykle :sweat_smile:
Ze zoubku se nakonec vyklubala střevní chřipka, Káťa už tedy na oslavu byla ok, ale já jí měla od pátku
takže jsem to mohla na někoho taky prsknout :frowning2:
Když tak se moc omlouvám :zipper_mouth:
Káťa měla tedy jen pondělí teploty a út-st průjem a já to měla od pátku večera do soboty večera teploty, srač.., zvracení :confounded:, ale fakt na den.
19. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Jinak holky, vláček už jede :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
Vláček teda jezdit má jo? :grinning:

Test mám za 27 b ale stydim se,bývala jsem lepší na čj.

kinsli:jak dlouho jsi po oslavě uklízela?
19. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
lenkabu: Moc ne, tak hodinku :wink:
19. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Jinak jsem dnes opět zařvala " u nás to jinak nejde" :sweat_smile: a už má Kačenka pokojíček komplet :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
kinsli: tak střevní chřipku si odnesl Peťa, úplně stejné jak popisuješ, naštěstí bez zvracení. Prý ho uklidňuje, že to je jen na den. Dnes jsme chtěli jet na výlet, tak z něho nic nebylo. :frowning2:
19. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
lenkabu: myslím si, že se nemáš za co stydět, 27b je super. Já měla 25b a jsem spokojená, češtinu jsem neviděla ani nepamatuju.
19. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Nám nic nebylo,ani Vanda se nepoblila po tom všem co snědla :grinning:
19. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
xluna: tak to se moc omlouvám :sweat_smile:

A kdy jí měl Petr??? Mě to přijde nějak brzy ne?? Přece to musí mít nějako inkubační dobu :confused:

já jí měla pá - večer až so - večer. Dnes ráno už mi bylo dobře. Ale ta sobota byla fakt masakr :confounded:
19. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
xluna: Taky jsem měla 25b a jsem spokojená, přeci jen z páté třídy už nějaký ten pátek jsem :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
lenkabu: tak alespoň, že tak :wink:

matkytka: Tak jsem zkusila ty lasagne a Kačka se mohla užrat :grinning: :grinning: :grinning:
Na zítra jsem si naplánovala koprovku, tak doufám, že bude úspěch :wink:

Nevíte něco pro prcky co by bylo hutný a tloustlo se po tom?? Mě přijde, že jsme zase zhubly, při té chřipce a když tu ráno pobíhala nahatá, tak to by fakt jeden zabrečel :cry:
potřebuji, aby jí zesílily alespoň nohy, vždyť na těch párátkách snad nebude chodit ani v 18-ti letech :angry:
19. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Našla jsem super aukci pro maminky chlapečků :wink: na HM je myslím vysazená hlavně Bambik :grinning: :grinning:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3117921
19. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
xluna: Tak jsem se po tom pídila a inkubační doba by měla být 14 dní, takže my v tom prsty snad nemáme :grinning:
19. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
xluna: Tak beru zpět, to byl nějaký blud, jinak píšou 2-3 dny :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
něco hledám a narazila jsem na :dizzy_face: :dizzy_face:

bambik • 1d • 15. listopad 2007 v 16:40
Děkuji a přeji Ti, Kinsli, aby to co nosíš v bříšku byla holčička, jak si přeješ. Já jsem si přála chlapečka a taky to vyšlo. A samozřejmě, aby bylo zdravé.
19. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
Tak asi až se bude nudit tak zase zavítám na snažilky. Teď jsem se dozvěděla, že se s Lenďou známe od 29.11.07 :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz
já tam mám taky takovou nostalgickou hlášku :o) :slight_smile:

markytkaaa • 1d • 16. říjen 2007 v 19:49
Teda holky, nadpis Snažilky ... a tady se to hemží těhulema :slight_smile: To je bomba :slight_smile:

Já bych zase radši klučíka ... no uvidíme jak si to osud zařídí ... budeme rádi za zdravé miminko ať v růžové nebo modré :slight_smile:
19. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz
Já miluju starý diskuse,mám tady i březnovou kt. začíná 3.3...........v noci jsem pak jela rodit :slight_smile:
20. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
tak nám to tu více méně vyšlo :wink:

Jen Kris si myslela, že to bude Kačenka, ale proti Kubíkovi určitě nic neměla :grinning:
Ono ve finále je to fakt jedno, když toho sviště vidíš tak jsem poprděná až má či nemá pindíka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

konja: dík za odkaz, mám 28 bodů :slight_smile:

kinsli: no, ono nejdřív jsem si myslela, že to je stopro holčička, ale pak se mi v noci zdálo, že to je chlapeček, pak jsme šli na UZ a ono fakt jo :slight_smile: A nedám na toho našeho malýho lotříka dopustit, je to takový naše sluníčko :slight_smile:

holky, kamarádka objednává Lamaze věcičky z Anglie, ceny jsou proti zdejším o hodně nižší, nechcete někdo něco? jenom bych to potřebovala vědět co nejrychleji, v květnu tam poletí její rodiče, tak by nám to dovezli. Tak mi kdyžtak písněte asi radši na mejla, v diskuzi bych to mohla přehlídnout. http://www.lamazetoys.co.uk/
20. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.