• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
ty ceny platí, možná k tomu bude nějaké minimálné poštovné,a le pořád to je myslím super cena, my takhle máme skoro všechny lamaze hračky.
20. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
holky, ještě jsme se teď bavili s manžou, jak byl strašně rád, že první byl kluk a z Adély je až nezdravě poprděnej. Absolutně nechápu proč ty chlapi toužej po klukovi, když pak veškerá otcovská láska a lumpačení stejně přijde až s tou holkou :grinning:
20. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
bebulka1: to bude asi tím, že je to vžité. Chlap musí mít syna! Jinak je mezi ostatníma pánama tvorstva odrovnanej :grinning: Spoustu chlapů vám tvrdí jak jim je jedno co se narodí, ale někde uvnitř po tom piňďoj toužej, právě proto co jsem psala. Ikdyž si to třeba odmítají přiznat :wink: Ale holčičky jsou pak jejich mazlíci. U nás je to stejné :grinning: Ale taky nám to vyšlo přesně. První mě každý tvrdil, že to bude určitě holka, protože se u nás v rodině roděj hlavně holky. A já si tak nějak vnitřně postavila hlavu a řekla si, že to teda ne! A taky, že ne :grinning: No a u druhého jsem strááááášně chtěla holčičku, hrozně jsem po ní toužila. No a tak nějak vnitřně jsem to taky tušila, že by to holčička mohla být, jen jsem měla strach, že se pletu. Ale nepletla :grinning: Neumíte si představit moji radost, když nám na UZ doktor řekl, že to je holčička. Neležet na zádek s obr pupkem tak skáču radostí do stropu :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj,
kinsli - dodatečně přejeme Kačce vše nejlepší k narozkám a ať jste fit!!
20. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Konja:
my si to říct nenechali, ale já od počátku věděla, že to bude kluk. Všechno tomu odpovídalo. Hlavně jsem byla v těhu děěěěsně chlupatá. Nohy jsem si holila denně, rostly mi chlupy i na té pigmentové čáře na pupku a za těhotenství dorostly obřích rozměrů - skoro 2 cm. Co se Matěj narodil, tak jsem se zase vrátila do rovnováhy.
No a s Adélou jsme si to taky nenechali říct, ale neb to těhu bylo absolutně jiné, tak jsem zase věděla, že to kluk nebude. Nohy jsem měla jak mimino, podpaží a třísla to samé, holit stačilo jednou za měsíc. No a blila jsem a blila, což jsem u Matěje v takové míře fakt nezažila.
Já jsem teda taky max spokojená že máme kluka a holku. Sestra má 2 kluky a říká že je spokojená, ale když k nám přijede, tak si Adélku absolutně hýčká, stále jí vozí nějaké šatečky, botičky, sponečky... je vidět, že jí ta holka chybí.

Jo a s tou speckou. Já Pavla Zikla znám a já coby kolegyně z něj mám jen kladné pocity, to že na studenty může působit jako bič jsem fakt netušila.
20. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem konečně tu :slight_smile:
Dnes jsme byla pilná, uklidila jsem, byla s Kačkou na plavču, pak jsme kočárkovaly po městě.
Doma pak přišla sousedka, ještě s dárečkem, dostala další miminko, už máme 3 :sweat_smile:
Pak jsem dělala Kačce na zítra koprovku a přesnídávky :wink:
Teď se zvednu a půjdu si udělat tousty, za dnešek si je snad i zasloužím :grinning: :grinning: :grinning:

PS: Ještě jedna blbá otázka, čím se dětem zahušťuje??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Nějak jsem fakt nevěděla, tak jsem zahustila krupičkou :grinning:
20. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
bebulka: já měla také obě těhu jiné, ale zas tak výrazné rozdíly jako u tebe to teda nebyly. Každopádně na mě ani při jednom těhu nepasovaly ty zaručené typy - když čekáte holčičku tak...., když čekáte chlapečka tak...Ale i po porodu bylo vše jinak - při Filipovi jsem nemusela vůbec používat vložky do podprdy, u Blanky je musím mít i teď, protože to jsou proudy, po Blance jsem málem vyplešatila zatímco u Filipa mě nespadl ani vlas, u Filipa jsem měla při kojení problém s váhou a teď u Blanky zase všechno super a jak se říká, že kojením se hubne tak to fakt teď můžu potvrdit (kdybych se pořád něčím necpala tak jsem možná hubená :grinning: ). No pokaždé to bylo jiné. Jsem zvědavá jak to bude potřetí :slight_smile: Hrozně bych to chtěla vydržet a nedat si říct pohlaví, ale manžel už teď řekl, že v žádném případě, že to chce ihned vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a já to asi taky nevydržím :grinning:
A k tomu Ziklovi - já ho znám taky z práce, dělali jsme spolu v Danetě. Je to odborník, šikovnej člověk, kterej vždy odvede skvělou práci, vyzná se,ale...při výuce je strašně příjemný, i v práci, ale jakmile zkouší tak by člověk brečel! On má vysoké nároky na sebe a svoji práci a stejně tak na ostatní. Bohužel mu někdy nedochází, že on má praxi, zatímco studenti bohužel často mají jen ten teoretický základ. Jednoduše řečeno - pokud se ti podaří odevzdat mu seminárku na poprvé, tak jsi machr a jít k němu na zkoušku třeba i třikrát není žádná ostuda :sweat_smile: :grinning: Je to o něm známo a tak s tím každý počítá.
20. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já si příště pohlaví říct nenechám a to jsem nikdy nechápala lidi co to tak dělají :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Já také ne, teď jsem chtěla holčičku .... mám ji
další bych chtěla holčičku a Lukáš kluka, takže to necháme jako překvápko na porodní sál :grinning:
20. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Taky se asi necháme překvapit :o) ale nevím jestli to vydržím :slight_smile: Možná si to nechám říct a budu dělat fóry až do konce :grinning: ... já bych možná snad radši druhého kluka už jen kvůli tomu, kolik mám věcí po Páťovi :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
no já bych u třetího taky chtěla překvapení. Říkám si, že už je to totiž jedno, kluka i holku máme tak není co řešit. Ale ta zvědavost je hroznáááá :grinning: A manžel teda hneka prohlásil, že to nevydrží. Ikdyž, třeba se nechá zpracovat :grinning: Každopádně když jsme čekali Blanku tak jsem to věděla jen já a manžel. Každému jsme nejdřív tvrdili, že to nevíme a pak, že to dr. neřekl na 100% takže si ani nejsme jistí. Jediný kdo to věděl na 100% byl Filípek. Ten to ale tvrdil hned od začátku, že to bude sestřička a o možnosti, že by tam byl brácha nechtěl ani slyšet. Možná na to mají děti nějaký radar, že to vycítí :sweat_smile: :grinning:
21. dub 2009 v 06:50  • Odpověz
konja: něco na tom bude, kamarádky chlapeček zase tvrdil, že má v bříšku bráchu, a taky žejo, na UZ se neukázal, ale fakt tam byl :grinning:
21. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
21. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
kryserka: tak jsem koukala na ty Lama hračky.Škoda ž jsme t nevěděli dřív. Ceny jsou fakt úžasný, ale máme už od Lamaz hraček dost, další už kupovat nebudem :frowning2: škoda, že to nepřišlo tak o půl roku dřív...
21. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Já lamazze neberu,Vanda si se značkovýma nehraje :sweat_smile:

Já chtěla druhou taky holku,ale už je mi to jedno,občas se dokonce přikláním ke klukovi a to jsem tvrdila že žánýho nikd y nechci,asi dospívám nebo stárnu nebo co.

marky:dáme po školičce písek?
21. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
holky, asi pojedeme v sobotu do ikei, tak kdyby někdo něco chtěl písněte do IP.
21. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak jsme byly s Blankou u dr. na prohlídce a na osmi a půl měsících má 7780g a 69 cm.No s tím měřením je to zajímavé, 69 cm měla totiž už na 6 měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím si ji změřit doma sama :rolling_eyes:
22. dub 2009 v 00:13  • Odpověz
tak jsem Blanku doma změřila a naměřila jsem 69-70 cm. Takže se buď sestra pořádně sekla na půlroční prohlídce nebo mě holka za dva a půl měsíce nevyrostla ani o píď a lékařku to prostě nevzrušuje !!! :angry:
22. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
konja: gratulace k prohlídce :wink: No jen nevím proč řešíš, že má Bláňa 69 cm na 8,5m když normální míra na roce je 72-74 cm :wink:
22. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Holky někdy večer udělám tu tabulku, házejte mi když tak vaše roční míry do IP :wink:
22. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
kinsli: řeším to, protože na chlup stejně měla už na půlroční, tak mě přijde divný, že za dva a půl měsíce navyrostla podle měření sestřičky ani o milimetr. To mě přijde divný :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, večer vám sem taky písnu aktuální míry, odpolko jdeme na desetiměsíční, tak mám trošku trauma, jestli nestrhneme váhu, páč Kuba mi nepije nic jinýho, než jenom mlíko. v tom vedru mi vypil asi dvacku čaje a to jsem považovala skoro za zázrak
22. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
kryserka: To je zvíře ten Kubík, Kačka když má svojí značku tak dá třeba i 3/4 litru :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Dneska dobrý.........konjo,míjely jsme se když jste šli k lachtanovi...mně to došlo až když jsme se minuly,jsem si uvědomila že to dítě byla Blanka :grinning: A spěchala jsem na bus tak se omlouvám že jsem náležitě nepozdravila.Pak jsem ve městě potkala ještě zusmu a krys,neni ten hradec nějak malej?
22. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
lenkabu: já si taky říkala, že jsi to asi ty, ale nebyla jsem si jistá, protože jsem neměla brejle a tak jsem nechtěla na někoho houkat aby nebyl trapas :grinning: . Jsem bez brejlí slepá jak patrona :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky já vůbec s malou nestíhám sem psát. Jsme pořád někde pryč. Leni dnes ti to moc slušelo. Zato my byly jako prasata. Šly jsme zrovna z parku kde nikca lítala s dětma:slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak jsem dnes objevila, že Aničce roste dole vlevo asi první stolička, kousek zoubku je vidět a má tam pěknou bouli. :unamused: Tak už vím, proč se v noci budí a kňourá. Jen mi je divný, že ji roste stolička, když má dole jen jedničky.
22. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak mame 79 cm a 11130g :grinning: Kinsli- Tva zprava mi prisla az nejak navecer,asi se to nekde zatoulalo :-/ leni- promin,ze jsme se ani nezastavili,uz jsme spechali dat Kubovi najist :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
xluna:no nestraš se stoličkou,Vanda má 4 zuby a něco asi delší dobu na cestě bo hrozně slintá a občas má průjem,ale kdoví co jí leze,pořád nic nevidím

krys:v poho,já spěchala hodně.Kuba má úžasný míry,jsem ráda že někdo dá Vandu....je fakt velikej,Vanda měla v roce 78 cm,teď jsme jí naměřili 80 cm.

zusma:dík,jsem šla pracovně,tak jsem musela vypadat
22. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
lenkabu: já si myslím, že to stolička je. Anička má zatím 6 zoubků, 2 dole a 4 nahoře, slinta ale taky slušně a pořád má prstíky v pusince.

kryserka: krásný míry :slight_smile: , to je Jakoubek kus chlapa :wink:
22. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.