• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Diiky :slight_smile: kdyz nekde reknu vahu, tak se kazdej desi,pritom ale zadnej michelin neni,ma proste mohutnou kostru. Nam se klube paty zoubek,ale jak uz jsem psala,snasi to fakt relativne v pohode a jsem za to fakt stastna,prece nemuzeme mit vsechno :grinning: A oblecni taky proslintame mrte :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Vanda má zuby 4 tak stoličce moc nevěřím.

krys:s tou výškou tlustej neni.
22. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
:grinning: jéje,tady se zase zoubkuje :grinning: Blance narostli hned dva najednou přesně na pěti měsících a od té doby ani prd a ani to nevypadá, že by se další někde chystal.Ikdyž oni ty dva stačí, když mě s nima při kojení hryzne tak řvu na celej barák :sweat_smile: :grinning:
Teda Kubík roste jako z vody, jsem zvědavá co řeknou na deseti měsících nám, jestli konečně Blanka něco vyroste nebo bude mít pořád stejně :sweat_smile: stále mě to vrtá hlavou... :rolling_eyes: Ikdyž možná půjdeme k dr. už na devíti měsících, protože paní doktorce se nelíbí, že Blanka ještě pořád není na kolenou a neleze (já ani Filip jsme nelezli, oba jsme začli rovno chodit) a tak ji musím podle paní doktorky neustále držet na kolenou, ukazovat ji tu polohu a snažit se aby začla lézt. Připadám si jak trotl. Klečim na zemi, mezi nohama držím řvoucí dítě, posunu ji nožku do předu a místo aby posunula i ruku, tak vše nechá na svém místě a převáží se přímo na nos! Takže podle paní doktorky máme ještě čtrnáct dní na to aby udělala nějaký pokrok a kdyby ne, tak musíme přijít a ona bude řešit! Fakt se těšíme... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
konja: Kámošce neleze kluk ani na 12m :wink:

lenkabu: Mám tady 2 nová tílka Next z kol. 2008, neunosily by jste???
Vyměnila bych Ti je třeba za 2 čajíky od sunarky, ( cca 168,- ) Rosmen :wink:
Naše zvíře má teď děsnou spotřebu :sweat_smile: My by jsme je neunosily :frowning2: dostala k narozeninám 3 pack tílek z cherokee + komplet kraťásků a tílka. Do toho tu máme ještě tak 10 triček :grinning:
23. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
kryserka: Kubík je kus chlapa, ten ty baby dá :grinning: :sweat_smile:
( Tedy podle toho jak se pochlapí na roce Anička, ale Vandičku myslím dá :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
konja: já bych teda malou netrápila, trápíte se obě a podle všeho tam stejně žádný valný efekt není......
23. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
konja:to je blbost,neteř lezla na 11 měs a neřešil to nikdo,druhá dokonce na 13 měs a na rehabku chodili až od roku.Bych se na dr vy.........

kinsli:tak jo,čaje koupím :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
super, tak 2x malinu :slight_smile:
nejlevněší mají v Rosmenu

holky někdo mi prosím pohlídejte http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3129851
tak do 180,-
23. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
jedeme na nákup :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Kinsli jsem zrovna na netu,tak to snad uhlidam :wink:
23. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
snad myslis 180 plus postovne :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Kinsli,tak uz je cena pres 180Kc,tak koncim s prihazovanim :frowning2: . Snad to vyjde priste :wink:
23. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
kacici: Moc díky :wink: Za 200,- už se mi zdá dost drahý :angry:
Včera jsem vyhrála za 178,- tenhle úžasný svetřík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3127001

a za něj jsem byla ochotná dát do 300,- vůbec jsme netušila, že skončí takto málo :confused:
23. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Něco pro pobavení - tohle je podle doktorky dítě, které zaostává v motorickém vývoji :rolling_eyes:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2674134&vReferer=
23. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
konja:tak vidíš :slight_smile: ten tobogán má neteř :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
konja: Prosím Tě to neřeš, Bláňa je v pohodě :wink:

Za brzdu je Tu Kačenka :grinning:
23. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
kryserka: Tak to je fakt kus chlapa, Aduš má teď na roce a půl 11.030, sestřička sice naměřila 86, ale to už fakt nemá.

xluna: našemu Matějovi taky rosly zuby hooodně daleko na dásničce, že jsem se děsila, že bude mít jedničky a čtyřky a nakonec se z toho vyklubaly fakt dvojky a postupně doputovaly tam kde mají byýt. Já z toho byla vyjukaná jak....
23. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
hahaha, tak odepisuju aktuálně, na stranu 52 a vůbec jsem si nevšimla, že už je tu i další strana :grinning:.

konja: to vůbec neřeš, paní doktorka je asi fakt nějaká mimo, nejdřív s tím čůráním na 8 měsících do nočníku a teď s těma kolínkama, jestli ona by si holka neměla udělat znova atestace.... :angry:
není ona z psychiatrie??? hele nechci Ti do toho kecat, ale jestli je takhle mimo mísu častěji, tak bych se možná jukla po jiném pediatrovi.
23. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
bebulka1: tak to bude třeba stejný případ. Mě se to zdá divný, že by rostly už stoličky. No, uvidíme......
23. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Lidi kde jste kdo :frowning2:
23. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
24. dub 2009 v 07:43  • Odpověz
konja:tak to je brutus příběh,jsem flegmatik ale asi bych řvala jak indián :rolling_eyes:
24. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky!Jen v rychlosti zdravíme - stále z Moravy, kde si to náááramně užíváme.
Krys, Kubíček má krásné míry. Jsem zvědavá, s čím přijdeme za měsíc my :slight_smile:
Konjo, s kolínkama bych to neřešila, ten náš raubíř se taky pořád tváří, že žádné nemá a furt se jenom koulí :slight_smile:
A nějaká motivace, jako dávat na kolínka, motivovat hračkami u nás selhává, prostě má svou hlavu a proč by lozil, když se tam dá dostat i jinak, že? :slight_smile:
No a taky Tobi ještě nemá zub a nežvatlá, jenom si furt stěžuje a dokáže se porádně vztekat. Ale na druhou stranu zase umí třeba odšroubovat petflašku nebo napodobovat kašel a čůrá do záchodu, je hrozně zvídavý, všechno pozoruje a nejraději ze všeho něčím točí :slight_smile: Tak si říkám, že nemusí umět všechno, že?
Jo a já jsem jako malá taky nelezla. Rovnou jsem začala chodit. Sice to bylo už v 9 měsících, ale to u Tobíska teda nehrozí ani náhodou :slight_smile:

Konjo, teda s tou MUDr., to je teda děs. A je fakt, že někteří doktoři jsou přehnaně přepečliví a všechno strašně řeší, ale zase lépe řešit než zanedbávat. Ale s tím lezením bych dala Blaničce čas.

Tak holky páček, pozdravujte ratolesti a užívejte sluníčka. Náš Tobísek si ho užívá nejraději na trávě (viz album), kde orvává co mu přijde pod ruku :.-)
24. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
lenkabu: já jsem tenkrát byla tak šoklá, že jsem se na řvaní ani nezmohla :pensive: Moje babička si jako dítě prošla tím samým a byla od té doby silně nedoslýchavá :pensive: Tak jsem měla tenkrát strašný strach, ale naštěstí je to v pořádku, jen nás ušní upozornil, že už se to nesmí nikdy opakovat, že pak by to poškození sluchu bylo velice pravděpodobné. Naštěstí měl od té doby zánět středního ucha jen jednou a chytly jsme to ihned v začátku, protože já když slyším, že si Filip stěžuje na bolest uší, tak ihned letím k dr. už nechci nic zanedbat :pensive:
24. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
maato78: díky za uklidňující slova :slight_smile: Já si z toho nic nedělám, taky si říkám, že má Blanka na všechno ještě čas, ale je to prostě nepříjemné pořád to poslouchat. Každé dítě je jiné a tak se na ně musí i pohlížet. Jedno umí v daném věku tohle a druhé zas tohle.
24. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já trpěla jako dítě na záněty středního ucha hodně a taky mně zkoumali jestli slyšim.A vyšlo že líp než brácha co je neměl :grinning:
24. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
lankabu: mě doktor vysvětloval, že u Filipa (a u té mé babičky) byl problém, že bubínky praskly. Zánět středního ucha se buď rozežene léky nebo se bubínek píchne, ale když se na to nepřijde včas, tak dojde k prasknutí a na bubínku se pak může vytvořit jizva. A to pak způsobí, že hůř slyšíš :pensive:
24. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
24. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
jojo coby odborník na neslyšící a nedoslýchvaé to můžu potvrdit. Ten bubínek pokud praskne víckrát, tak se zajizví a pak tak dobře nepruží a nepřenáší ty vibrace dovnitř. Záleží na tom jak to praskne a je lepší 10x ouško píchnout než jedno prasknutí samovolné.
Setkala jsem se s chlapem, kterému praskl bubínek po výbuchu a tomu praskl tak blbě, že na to ucho skoro neslyšel (ztráta 50 dec)protože mu prostě praskl v místě kde na bubínek navazují středoušní kůstky.

Takže jakmile budou mít děti teploty, tak ihned osahat hlavičku, okolí oušek jestli to tam není citlivé a taky zkusit jestli hýbou hlavou, pokud na to budou reagovat pláčem... tak okamžitě vyrazit na pohotovost. Ty ouška jsou právě kvůi zánětům střeouší (je to blízko mozku a může se z toho vyklubat něco horšího) a to hýbání hlavičkou je zase kvůli meningokokovi a zánětům mozk. blan...
Fuj fuj fuj, nemoci pryč
24. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
konja: dost hrozný příběh, to bych tu doktorku hnala, ale ono se to říká, když je člověk ve stresu, tak se na nic nezmůže.

bambik: Já bych taky byla radši, kdyby si Anička neštovice prodělala a čím dřív tím líp. Průběh nemoci v dospělosti je horší než u dětí. O očkování jsem zatím nepřemýšlela, když je prodělá, tak by na ně měla mít celoživotní imunitu.
24. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.