• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Do Itošky samozřejmě přes noc autem :wink: Už jsem psala do jedné cestovky kde jsem byla moc spokojená, jestli v tom termínu co chci mají volný bungalov. Byla jsem tam před 4 roky s kámošem a moc se nám tam líbilo :wink:
25. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Tak jsme dnes byly s Blankou poprvé na plavání. Nakonec nás vzaly na Štefánikovce a jsem max. spokojená. Je to tam fajn.Já jsem bazén znala, chodil tam minulý rok Filip, ale neznala jsem šatny a tu nádhernou hernu. Ta je fakt super :grinning: .Blanka řádila s hračkama jak o život :grinning: Ale hlavní je, že nás vůbec vzaly,už jsem to pomalu vzdávala, všude měli plno. Příště se půjde podívat i manžel a třeba ho i ukecám aby do té vody vlezl i on :slight_smile:
25. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
konja: tak to je super, že jste vybojovali plavání :dizzy_face:
25. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Já bych potřebovala aby do vody lezl Miloš,ale rezolutně odmítá,plavání nesnáší......mně to baví,ale už fyzicky nezvládám a navíc jak ho Vanda vidí na břehu tak řve táta a chce k němu :rolling_eyes:

Byli jsme dnes na Biřičce,super,musíme tam zajít.

A jsem poučena že vždy s náhradní čepicí.......mrkněte do alba

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2683256&vReferer=
25. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
lenkabu - punčocháče :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A díky za další názor :wink: .
25. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Dobrý bylo projít mezi lidma u biřičky s dítětem kt. má na hlavě punčocháče :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Holky písněte kdo chcete ty sunárky, už to objednám.

Ještě beru do paní tyto přesnídávky .... balení vyjde na 30 kč :wink:

http://www.aukro.cz/item617631589_hami_ovocny_prikrm_frutapura_4x100g_3baleni.html

v obchodě stojí 65,-
25. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Já už skleničky skoro nedávám,ale dík :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
lenkabu: Já jich vezmu tak 100 ks :grinning: Na cesty nebo když nestihnu uvařit tak se budou hodit :grinning:
25. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
kin - teď jsem koukala do vyhledavače a ty příkrmy Sunárek 250 g stojí na netu od 16,- Kč :confused:
25. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
kinsli: tak ta frutapura mě zaujala, je dobrá, ale v obchodě srašně drahá. Ale taky jsem ji našla na netu levnější.Ikdyž zase je tam strašně vysoké poštovné :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Česká pošta - cenný balík - 90,- Kč - dodací doba 1-4 dny - Bankovní převod)
26. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak ta Biřička je nějaké zakleté místo. Dnes odpoledne jsme se tam stavili, když jsme se vraceli z výletu a Filip se asi nechal inspirovat Vandou. Během chvilky hupsnul až po kotníky do smradlavého bláta z rybníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsme jeli ihned domů, z Biřičky jsme odcházeli s dítětem bez bot a ponožek (lidé taky koukali zajímavě :sweat_smile: ) a hlavně jsme zpět jeli s hóóódně otevřenejma okýnkama, protože to byl smrad jak kdyby spadl do ho..n! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ještě že to máme kousek :grinning:
26. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
bambik: Koukala jsem teď na to, máš pravdu, ale to je polévka kterou, ale ani moc nechci. Když jsem se dívala na další sunárky, tak třeba ten co mi paní nabízí za 17,- jsem tam našla za 23,5,- navíc by se mi to nevyplatilo obědnávat z x míst, to co bych ušetřila na skleničce tak bych zase nechala v poštovném. Osobně si myslím, že 17,- je krásná cena a levnější ani v akci neseženeš. Sunárky jsou myslím v akci 23,5,- to by věděla Markytka. To co je levnější ( jednou byly hamánky za 15,50,- myslím ale rozdíl mezi hamánkem a sunárkem je fakt nebe a duby :grinning: :grinning: :grinning: navíc ty přesnídávky mě příjdou super, jedna vyjde na 7,5 je to tedy jen 100ml ale když dáš 2 ks tak je máš za 15,- 200g 100% ovoce. Jinak v marketu myslím, že hamánek stojí 14,- a to vedle ovoce určitě jen tak proběhlo. Já to fakt využiji, zrovna dnes jsme byli s Lukášem na obědě u Zezuláků :grinning: Tak jsem Kačce vzala skleničku :wink:
26. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
bambik: myslím, že do Marketů taky asi přijdou, jsou to skleničky co končí s jejich výrobou. Ale za kolik budou to netuším :wink: A vzhledem k tomu, že bude objednávka veliká, tak jestli vyjde poštovné třeba na 0.60,- za kus, tak to nemá ani cenu řešit :wink:
26. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Jinak Lukáš pořád teď drčí jak půjdeme do baráčku, co a jak se předělá, kdo nám to udělá, tak jsem zvědavá, jenom, aby pak nebyl zklamaný :pensive:
26. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
kinsli:a už máte něco vybranýho?Já myslela že z bytu nechceš? :confused:
26. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
lenkabu: IP
26. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
lenkabu: proč madam plínová :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
My jsme v jednom tématu řešili jak doma dětem říkáme a Vanda je nejčastěji plínovec nebo madam plánová....sme se dohodly že to dáme do pasu,no :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Holky super, bude to na osobní předání :grinning: :grinning: :grinning:

Ale až tak okolo 20.5. vyzvedneme si to až pojedeme do Prahy :slight_smile: Paní nám to doveze někam k dálnici :slight_smile: Tak super :grinning:
27. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Nebo jestli někdo pojdete do Prahy dřív a máte místo v autě :grinning:
27. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Máme zánět spojivek, grrrrr :angry:
27. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
To je na ho.no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Z toho větru možná?

Já mám dnes den na totální veliký hovno.....ani vypisovat to tu nebudu,jen že jsem měla naplánovaných spoustu pracovních věcí a nevyšlo nic a nakonec jsem nenastartovala auto :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
lenkabu - možná :frowning2: . Den blbec říkáš :confounded: .
27. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
No hroznej,fakt se sralo co mohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už na nic ani nešáhnu.
27. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
bambik: Tak to je mi Dandy fakt líto :(
Jestli chceš tak tu mám Fucithalmic, je jen na předpis a dala jsem za něj necelé 200,- tak je zbytečný
aby jsi ho kupovala :wink: klidně si pro něj zajeď :wink:
Kape je myslím 2x denně do postiženého oka, člověče teď ti nepovím za jak dlouho jsme se zánětu spojivek zbavili, ale asi tak 3-5 dní. Oftalmoseptonex nám nepomohl vůbec.
Tohleto je gel myslím už i s antibiotiky, my jsme to měli fakt ošklivý. Chytla je snad první den dovolený, tak jsme byly 14 dní a když jsme se vrátili tak měla dr. dovolenou takže léčit jsme to fakt začali jako pořádně až po 3 týdnech a to už měla to očičko fakt ošklivý.

http://www.spirig.sk/czech/lieky/fucithalmic.html
27. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojda,
tak máme za sebou gró oslav a náš Mates je ode dneška už 4 letý :slight_smile: . Ještě zítra a ve čtvrtek opozdilci a to už bude pohoda.
Tchánovci se nějak nemusej a tak děláme oslavy na etapy a já jsem z toho úplně ohondaná :rolling_eyes:
Dneska tu měl Matýsek kamarády a vůbec se jim od nás nechtělo, začali jsme ve 2 a v půl 7 je maminy páčily, aby došly domů aspoň na večerníček. Tak mě to potěšilo.
Holky, to je strašný, jak ty děti rychle rostou. Matěj mě teď každý den odzbrojí nějakou hláškou nebo činností, která mě utvrzuje v tom, že už je opravdu velkej a přemejšlí mu to a nemůžu ho oblafnout jako před rokem či dvěma a utáhnout ho na suchej rohlik.
27. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Matýskovi vše nej :slight_smile: Já si nedovedu představit že Vanda bude čtyřletá a bude mluvit ve větách a kreslit apod. :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.