• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahoj holky,
tak se zas po delší době zase hlásím :slight_smile:
bambik - uff, ať je z toho Danda brzo venku!
bebulka - vše nejlepší Matějovi k 4. narozkám!
jinak u nás teď je pěkně rušno, psící jsou k neutahání, M. začíná zlehka chodit...
aktuální foto trpaslíků je tady:slight_smile::
http://picasaweb.google.cz/Fabeluc/Picasa02#
27. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky,nevíte prosím kde tady mají velký výběr bot sante?
27. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Sháním sandalky ale vůbec nikde nic nemají co by bylo dle mých představ a aby to trochu splňovalo to,co by mělo. Maximálně mám zatím vybráno něco z Fare.
27. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
zusma - byla jsem teď v zdravotních potřebách u centralu a par jich tam měli. koupila jsem tam Máťovi od sante sandálky :dizzy_face: jediný co jsem na M. sehnala a přišly mi OK...
27. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
caryfuk diky. Mrknu tam. Třeba bude někdo ještě mít tip. Já viděla nedávno v jedný lékárně ale teď už tam skoro nic nemají.
27. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
zusma: Santé mají v Malšovicích naproti policajtům. Sandálky 620,- myslím a fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
Mají je v Malšovicících ale asi jinde než myslela kinsli.....no jo ale já něco vysvětlit.......když půdeš Na Hrázku a přejdeš silnici je tam takový seskupení obchůdků,vietnamci,hospoda,dětské centrum Beruška a obchůdek s obuví.....velkej výběr tam nemají,ale koupila jsem toto

http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/10/399/n-850-902-84-14/

a byla za úchyla bo jsem odmítla růžovoučký :grinning:
28. dub 2009 v 07:08  • Odpověz
Ta prodejna je snad jen na obuv Santé ale spíš mají na dospělý.

bebul.Matěj mi přijde velkej,klidně bych mu tipovala 5 :wink:

Štěňata úžasný,Vanda by si z nich pustila do plíny :grinning:
28. dub 2009 v 07:10  • Odpověz
Holky díky. Podívám se na obě místa. Lenkabu ty jsou fakt pěkný. Můžu se zeptat kolik stály a jak moc je měkká/tvrdá podrážka? Je trochu ohebna? Připadá mi,že většina bot má podrážku tvrdou jako beton.
28. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
lenkabu: Jo je obr, na plavání jsme byli s holčičkama 7mi letýma a Matěj byl větší než ony. Oblečky kupuju 7-8 let (Cherokee a to mi připadáí, že to cherokee je ještě větší než jiné značky)
28. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
bebulka1: nechtěl by se Matěj trochu podělit s naším Filipem? Filipovi bude v červenci šest a je topřesný opak Matěje - oblečení mu kupuju zase menší :sweat_smile: Teď se mě jedna paní u nás v baráku ptala jestli byly už chlapočkovi čtyři roky :sweat_smile: :pensive: Je to mrňous :frowning2:

Lenkabu, jsem si na tebe dneska vzpoměla. Ráno jsem dostala dopis od ČEZ. Prý dlužím 924,- za elektriku! Zajimalo by mě za jaké období a jak je to možné, když mám trv. příkaz a všechny platby odcházej přesně tak jak mají. Navíc nevím kde přišli na tu částku když mám zálohy vypočítané na 730,- :angry: To je tak neskutečnej bordel! Psala jsem jim meil, tak jsem zvědavá co mě řeknou :frowning2: Nejlepší ale je to množství informací v upomínce. Prostě jen - dlužíš/ zaplať! Ale aby napsaly aspoň za jaké období jim nepřišla platba, to ne. A na zákaznické lince mě akorát řekli ať to řeším meilem! Tak mě ten den fakt hezky začíná... :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
konja:my to řešili osobně a několikrát, bordel je tam nechutnej,uvažuju že přejdu někam jinam.

zusma:ohebný jsou a stály 650 myslím. :wink:
28. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
lenkabu: já volala na zákaznickou linku a tam mě bylo řečeno, že máme nastavený tarif, kde telefonické řešení bude stát 35,- a osobní návštěva na pobočce 50,-!!!Jediná možnost bezplatného řešení je písemná komunikace a email :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Nám zase včera přišlo vyúčtování vody, se asi pos..li !!! :angry: Bydlíme ve vlastním rodinném domě, SIPO už platíme šest tisíc a stále nám u všeho zvedají zálohy :confounded: . No já být svobodná matka samoživitelka, tak fakt nevím :angry: .
28. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
kin - jinak děkuji za nabídku. Už jsme v lekárně nějaký gel koupili (Tobrex La). Daneček to nemá a ani neměl nijak hrozný. Jen měl červené očičko a mnul si je a jedno ráno ho měl slepené (což se mě zase ulevilo, protože už už jsem měla hrůzu z toho, že by na něco mohl mít alergii, jak je teď všude spousta pylu). Ale "naštěstí" to byly spojivky. Jen teď raději nechodíme ven, zaprvé abychom nikoho nenakazili a za druhé tam pořád děsně fouká :unamused: .
28. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
konja: 935,- ještě není tak hrozné. Já když se narodil Matěj, tak jsem otevřela obálku a tam bylo, že dlužíme 27.000 přitom jsme SIPO platili... no pak z toho vyšlo, že oni to předtím 5 let dělali odhadem - ač jsem jim výpisy z elektroměru poctivě nosila každý rok, ale oni bordeláři si to do počítače nezanášeli a dělali jen odhad a pak to jednou fakt odečetli a ejhle. Největší for byl, že jsem to z mateřský měla zaplatit do 14 dnů.
Tak jsem tam naklusala na manažera, že jako co si představujou, že v tom mají bordel 5 let a já se teď mám asi ....že když mají neschopné ženské na přepážce, které sice lístek s odpočtem přeberou, ale pak už ho vyhodí do koše, tak ať to strhnou z platu jim a ne že já to teď za 5 let zaplatím naráz.
No a vyhádala jsem si alespoň splátkový kalendář na 2 roky a navíc nám skoro 5 tis. odečetli, protože jak se zdrařžovala elektrika, tak oni nám ten dluh napočítali samo za těch 5 let v tom novém tarifu.

Prostě se s nima ne.... a vyhádat si to.
28. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
bebul:to je k zblití,já nechápu že je to legální :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nám pořád zvedají zálohy na elektřinu,nechápu......už platím 1500 a ještě chtěli 3 litry doplatek.O vodu se stará Miloš,to ani nechci vědět......spotřeba se zvedla co máme Vandu ale nevěřím že o tolik.
28. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
lenkabu: Vy platíte 1500 elektriku??? No neblázni, to by jsi snad musela prát 5x denně :confused:
My platíme okolo 800,- a zdá se mi to fakt hodně :angry:
Vezmi Vandě tepláky, vezmu holky asi na písek :wink:

bambik: Zálohy v barácích mě fakt děsí. Nepřijde mi to za tu cenu vůbec adekvátní. Asi je baráček lepší než byt, ale zase za ty prachy bych řekla, že to snad ani nestojí :zipper_mouth:
Co vím tak Lukášovi rodiče platí 7500,- jen elektriku, no tak to by mě fakt mohlo :rolling_eyes:
28. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
bebulka1: to by byla asi moje smrt! :angry: Nebo spíš toho člověka který by to se mnou řešil, to bych vážně řvala jak pominutá :angry:

Tak se asi pomaličku dopátrávám k pravdě. Na konci března dělali odečet a zjistili, že máme 740,- nedoplatek, ale dopis v kterém by mě informovali jaké teda vyúčtování za elektřinu máme a že nedoplatek vznikl ještě nebyl odeslaný!!! Ale upomínka už nám byla zaslána!!! Chápete to? Já teda ne! Oni nás upomínají ještě dřív než nám dají vědět, že nám nedoplatek vznikl!!! :rolling_eyes: To je jak ve strašidelným snu! No ale největší sranda je, že oni nechtějí jen 740,- ale chtějí 924,- a to vzniklo takhle - když nám vznikl nedoplatek, tak nám od dubna zvýšily zálohu na 910- (ale ještě nám to neposlali, takže to vlastně ještě nevím :sweat_smile: ). Já jsem však poslala jen 730,- jako odchází normálně. Tato platba však ČEZ vůbec nezaregistrovala, jelikož si s novou zálohou přiřadili k našemu účtu i jiný var.symbol. Takže jsem jim podle jejich záznamů dlužila rovnou 1650,-!!!! Ale člověk, který dělá v ČEZ platby zjistil, že mám ze staré adresy u ČEZ přeplatek 726,- (to je super, už tam nebydlíme skoro tři roky a ještě mě o tom ani neinformovali!), takže tyto peníze použilï na smazání části dlužné částky! Z toho jim vyšla ta částka 924,-. Teď je ale problém, že se jim tam někde toulá 730,- co jsem odeslala za duben a oni je nemůžou najít. Tak teď se dohadujeme jak to vyřešit. Tak tomuhle se říká MEGA BORDEL!!! :angry:
28. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
konja: Předem se děsím co přijde nám :confounded:
28. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
konja - no to je neskutečný BORDEL!!!! :angry: :angry: :angry:
28. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
Ty voe ... začínám se fakt bát, co přijde nám :frowning2: zvlášť když posledního půl roku žijeme jenom z mateřský, protože nám skončilo menší úročení na hypo, tak celá manžova výplata jde na hypo, sipo, pojištění ... :frowning2:
28. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
markytkaaa: taky dobrý mazec :sweat_smile:, ale když jsem se zamyslela, tak je to u nás asi podobný :unamused:
ale jelikož já si každý den klušu s obědníkem pro oběd, tak mě to ani nepřijde, protože zase projíme, nula, nula prd :grinning:
28. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
holky pokud někdo budete mít čas, tak příští úterý sraz v cafe popular v 19,30 :grinning:

jinak mě nestrašte, už se tu klepu co přijde za vyúčtování nám....
28. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
markyfrana: Lukáš má další týden odpolčo :frowning2:
28. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Naštěstí s ČEZem jsme žádné problémy neměli a doufám, že i nebude, ale jak to tu čtu, tak se taky bojím, aby se to nezměnilo. Vyúčtování nám už přišlo a je vše v poho. Vždy nám chodí najednou vyúčtování, kolik máme doplatit a splátkový kalendář na další rok, když nejsem spokojená s výši zálohy, tak tam jdu a oni mi to změní jak si přeji, mám radši platit víc, aby mi vraceli než doplácet.

kinsli: to že Lukášovi rodiče platí 7500,- za elektriku, to asi i topí elektrikou ne?

lenkabu: to máte hrozně vysokou zálohu, zkus vyměnit žárovky za šetřivé a uvidíš ten rozdíl, je to docela mazec kolik žerou
28. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
xluna: Jasně topí elektrikou :wink:

lenkabu: Kdyby se Vanda osypala tak měla když tak jahody, nevěděla jsem jestli jí je dáváš, ale to že bych Kačence dala jahody a Vandě ne, tak to by asi nepřežila :grinning: :grinning: :grinning:
Stačilo, jako, že jsem si vůbec dovolila udělat první mléko Kačence, dala mi patřičně najevo, že takhle tedy ne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To bys nevěřila v jaké rychlosti jsem našla další flašku s ušima :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
kinsli:teď mi říkal Miloš že pro ni byl až v 19 :angry: :rolling_eyes: Díky moc za vykoupání a mlíko, máš u mně flašku nebo čoko,vyber si :slight_smile: jahody jí,v pohodě :slight_smile: A flašku jí dávám bez uší,má to zmakaný :grinning: :grinning: :grinning: Ona je mlíkofil,nemůže ani vidět krabici se sunarem aby to nechtěla.

Ohledně tý mojí zálohy.......máme starej mrazák,mám podezření že dost žere,ale Miloš ho miluje :rolling_eyes:
28. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz
kinsli:a ještě u vás nechal kočár :sweat_smile: fakt je to muž,no :rolling_eyes: já ti zítra zavolám a dohodnem se kdy si ho vyzvednu. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.