• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Teď koukám že jsi mi poslala tílka.......miloš to už zapomněl samozřejmě.Se stydim.......jakej čaj jsi chtěla:z rosmannu si pamatuju.....ovocný byl?
29. dub 2009 v 00:13  • Odpověz
xluna:nám taky vždy posílají vše najedou, ale tentokrát nic nedorazilo a rovnou na mě koukala upomínka.Oni na to vyúčtování jednoduše zapoměli. Ale aspoň že to přiznali a nedělali pitomce ze mě.
Holky kolik platíte za elektriku zálohy? Nám to zvedli na 910,- a tak jsem hned dala kázání celé rodině o vypínání telenize, počítače (na to je ujetej manžel, nechá ho zaplej ikdyž jde pro kluka do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a nočním svícení u Filipa v pokojíčku. Předtím jsme platili 730,- a teď 910,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
29. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
teď by ještě mělo dorazit vyúčtování za vodu a teplo, jsem se z toho normálně v noci budila hrůůzou, se mě o tom zdálo!!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 07:38  • Odpověz
konja:my 1530 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
konja: my jsme loni platili 700,-, dopláceli jsme necelou tisícikorunu, tak nám to zvedli na 800,-. Taky hlídám, aby nic neběželo zbytečně, na počítači máme nastavené vypínání, když u něho nejsme déle jak 10min., tak se vypne.
29. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
tak vyúčtování za vodu a teplo dorazilo....A máme 12000,- PŘEPLATEK!!!! Huráááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
konja: tak to je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to my takové vratky fakt nemáme :grinning:
Musíte mít natavené vysoké zálohy. Já naše zálohy neznám. Vím, že když jsme začali bydlet s Lukynem tak jsem platila 1590,- loni 1790,- a letos už to zvedli i s Kačenkou na 2300,- Je to teplo, voda, výtahy, správa fakt netuším co v tom všechno je. Ale vrací nám okolo 6000,- tak jsem zvědavá jak to bude letos. My máme vyúčtování v červnu :wink:

Lenkabu: já jsem blb, úplně jsem zapomněla na kočár :sweat_smile:
jasně jak budeš mít čas tak se ozvi, máte tu ještě knížku a telefon :wink:
Jinak nic nechci, a jen tak mezi řečí, jelikož nepiji tak flaška by byl opravdu danajský dar :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo co se týká sunárků tak jsem teď zjistila, že nejlevnější mají v Andílku za 78,- :wink:
Stačí mi v krabici, dózy mám :wink: ( když tak máme vyzkoušený, malina, fenikl, pomeranč :wink:
Nechtěla mi nejdřív pomeranč pít, ale teď ho lábe na litry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
lenkabu: Zkoušela jsem tílka Vandičce a hned ti Tam flákla křupičku, sorry :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Jinak jsem si včera udělala radost a vyhrála jsem Kačence bekovku od nextíku. Strašně se mi líbí, ale jestli mi jí vyhodí někde z kočáru, tak jí přetrhnu jako hada :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
kinsli: mě včera Blanka vyhodila z kočárku jednu botičku, je nenávratně v čudu... :frowning2: :cry: Vyhazuje teď z kočáru úplně všechno!!! Co není přivázané či jinak přidělané tak letí :angry:

S těma zálohama - máme vysokou zálohu na teplou vodu, je to tak nastavené ještěpo předchozí majitelce,ale měnít to nebudu, je hezké když ti takhle vrátí penízky, sama bych tolik nikdy nenašetřila... :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
konja: Taky si říkám, že je to takové spoření :grinning: :grinning: :grinning: a vratka před dovolenýma se fakt hodí :wink:
29. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
kinsli: v létě chceme dělat nové podlahy a předělat dětský pokojíček, tak se ty penízky fakt hodí :grinning:
29. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
dneska je asi nějaký dobrý vzduch, Bláňa mě usnula už o půl desáté a stále ještě chrní :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
konja: Tak to máš pohodu, my už tedy taky spíme a doufám, že alespoň do 14h budeme
29. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
lenkabu: SUNAR, je akce na 600g a 800g balení za 209Kč. :slight_smile:

to mi poslala ta paní co od ní máme tu mega objednávku :grinning: :grinning: :grinning:

ještě si beru jestli někdo nebudete chtít toto :

http://www.aukro.cz/item615261632_set_7ks_detske_kosmetiky_hipp_v_pouzdru_od_koruny.html
má ji za 199,-
29. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
jj, užívám si :grinning: jen mám už strašný hlad, ale nechci se dát do vaření, protože ji tím zaručeně vzbudím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
konja: Já jsem se byla najíst teď :wink: Mám výhodu, že to jen vyškrábnu z kastrůlku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
kinsli:co kdybysme se stavili odpoledne pro kočár?kdy budeš doma?
29. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
lenkabu: tak si řekni na kolikátou, Lukáš hned po práci jede pryč, takže my nic nemáme :wink:
29. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
lenkabu: Kdyby jsi měla čas tak můžeme někde podrandit :grinning: :grinning: :grinning: Kačka mi už 2,5h spí takže počítám, že by jsme kolem 15h mohly vyrážet :wink:
29. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
lenkabu: zapomněla jsem Ti dát ten tel. a knížku :pensive:
29. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
kinsli.to je jedno,bez toho přežije :wink:
29. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
lenkabu - Máťa má ty samé sandálky :grinning:
jinak s úterkem souhlasím, kdo půjdete?
29. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Já předběžně jo ale znáte mně,může se mi tozměnit ještě v po :wink:
29. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Já ne
30. dub 2009 v 07:26  • Odpověz
Nejdete někdo nějak na písek nebo za zahrádku?
30. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
My vyrážíme na biřičku,kdo nemáte co dělat,přidejte se :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky díky za tipy na obuv sante. Dnes jsem tam koupila super sandalky. Ale chci se zeptat co dáváte dětem na chození doma? Tenkrát na rehabilitaci mi doporučili sandale a tak nevím zda koupit jako ještě jedny nebo jak?
30. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
zusma:dávám ty samý co na ven :sweat_smile: jen je omeju......a často je teda doma bosa.
30. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.