• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Jsme si udělaly s Vandou super odpoledne......dojely na Biřičku,hrála si tam a postupně došly děti,byly tam čarodky pro děcka tak se vyřádila :slight_smile: Větší děcka ji obskakovaly,koupila jsem jí balonek s heliem,ten nepobírá doteď :grinning: A nakládanej hermelín tam mají pořád výbornej.Jen jsem měla snad nejzprasenější dítě v širokým okolí,ve vaně se musela odmáčet :sweat_smile:
30. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
Lenkabu díky. Ještě mě zajímá co i ostatní. My teda máme i kotníkove backory s atestem žirafy ale ty jsou podle mě na pikacu protože jsou látkové a tu nohu nedrží pevně. Tak nevím. Asi budu taky umyvat sandale
30. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Koukám že si to Vanda super užila. Škoda že jsme to nevěděly. Možná bychom taky dorazily
30. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Já dnes zjistila že vyrůstá i z tenisek na písek,totálně je zrušila.......chci mrknout do obuvi fáre,přestěhovala se z SNP do Havlíčkovy ul,u pěší zóny.

biřička byla spontánní akce,ale plánujem to i s holkama,je to tam fakt super,i les taky nemá chybu,Vanda je tam nadšená
30. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
lenkabu: neslyšela jsem tel :frowning2: zrovna jsem byla věšet prádlo :angry:

Ale stejně bych nemohla odjížděli jsme do Urbanic :wink:
30. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
lenkabu. Jukni do Humaniku, já tam byla spokojená :wink:
30. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Biřicku znám dobře,vlastně jsem kousek odtud bydlela celý život. Ve Fare jsem měla vyhlídnute sandale ale ty sante jsou lepší. Mají více ohebnou podrážku.
30. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
zusma: Já santéčka kupuji pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Taky chci santéčka i pro sebe

kinsli:v pohodě,jak říkám,byla to spontánní akce,jen jsem to zkoušela.
30. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jak jste mi holky obě dvě popisovaly tu prodejnu sante v malsovicich,tak jste měly nakonec na mysli tu stejnou,i když mi to podle popisu tady tak nepřišlo:slight_smile:) podle popisu lenky jsem to hledala nejdřív někde přímo u Hrazky:slight_smile:)
30. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jsem říkala že můj popis tojí za to.......dyk je to kousek ne :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jo jo bylo to kousek. Ale já myslela že je to přímo někde vedle té hospody. Pak mi to došlo:slight_smile:
30. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
lenkabu,zuzma Co děláte v neděli??? Máme celý den volno :wink:
1. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Ty jo Leni 14.159 příspěvků :grinning: jak ty to děláš :grinning: :grinning:
Vždyť jsi měla nedávno přes 5000 :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
My zatím nic. Můžeme někam vyrazit:slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
zusma: Tak to je supééér :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Osobně bychom teda mohly až se malá po obědě vyspí. Třeba do Jiráskových nebo do kavárny s děts.koutkem jestli tam mají i v neděli otevřeno :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Jasně, tak třeba na 15h :wink:
1. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
kinsli IP :wink:
2. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
2. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Já jsem zítra pryč pracovně,Vandu má Miloš :wink:
2. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tak hlásím, že Blanka od soboty LEZE! :grinning: Jupíííí, jsem šťastná jak blecha :grinning: A teď nám ta naše dochtóra může vlézt na hrb! :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
konja:tak super :slight_smile:

Ten zítřek platí?Já si nepamatuju v kolik a kde :sweat_smile: do 19 mám něco pracovně a pak už můžu.
4. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Blanka má třetí zub! :grinning: Roste ji horní špičák.Ještě může narůst druhý špičák a bude jak upír :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
konja: Tak to gratulujeme :wink: :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpět doma :slight_smile: byli jsme od pátka do dneška u mamky na baráčku, neb mamka odjela na šumavu a my hlídali psa a kočky a mezitím jsme si udělali oslavu našich narozenin - celé rodinky. V pátek jsme grilovali kýtu, sešlo se asi 30 lidí, dostali jsme spoustu darů - nejvíc Deniska a parádně jsme si to užili.

Denisa v sobotu, přesně na svoje narozeniny najednou zničeho nic začala chodit :grinning: :grinning: :grinning: přešla celý obývák a my byli v šoku :grinning: :grinning: ona, která stojí jenom s oporou!!! zatím teda převážně leze, ale kžyž chce tak prostě jde :slight_smile: je to hrozná sranda, takový malý ťapkající cvrček :grinning:

gratulujeme Blance k lezení!!!

zítra kdo bude chtít, tak je sraz od 19,30 v café popular.
4. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
markyfrana: Gratulujeme Denisce k roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nakonec jste roku utekly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My máme druhé narozeniny zítra a do zítřka to rozhodně nestihneme :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Holky musím se pochlubit, máme 3 nová slova, tadííí, já, jééé
pořád tu leze a křičí tadíí a ukazuje na něco ukazováčkem, a když se jí zeptám, co je tady??? tak odpoví já :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
kinsli - my máme narozky Deniska 2.5., robin 7.5. a tchán 9.5. a já 10.5 - všechno to slavíme v jeden den, příští pátek 8. tento pátek jsme to měli s kamarády neb robin měl 30. :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ježiš Deny měla rok,se stydím..opožděně vše nej
4. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.