• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
takhle malý dítě se Ti rozhodně naschvál na koberec nevyčůrá, to můžeš být v klidu..........
29. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
kinsli:v pohodě,počkej až budeš odnaučovat od plín :grinning: :grinning: :grinning:

caryfuk:tak to je Máťa hodnej :wink: Ty kuponky mám asi dva,dám ti je..nemáš ty na sunar?Nebo plíny babylove.
29. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
lenkabu: Já teď koupila ubrousky babilove, měli je 4x 80 ks za 119,- :wink:

kryserka: jasně, vím loužičky neřeším :grinning: jen že na nočník si nedojde a v mžiku jak je z něj, tak si vzpomene, že by se vyčůrala :grinning: :sweat_smile:
29. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Budeme s Jančou objednávat, nepřidáte se někdo???

http://www.aukro.cz/item536551947_viceucelove_auticko_chicco_quatro.html
29. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
kinsli: teď mě napadlo, že látky jsou ve Vesně na Masarykově náměstí. Ta určitě něco seženeš, mají tam docela výběr.
29. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
xluna: Látky mám :dizzy_face:

holky, abych neříkala bludy, že jsme se v SM bavily o tom, že by se po vysazení prášků mělo půl roku počkat, že jinak hrozí vícerčata???
29. led 2009 v 19:33  • Odpověz
mělo by stačit počkat jen měsíc, pak už by to mělo být v pohodě
29. led 2009 ve 22:41  • Odpověz
29. led 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
myslím, že to stojí za přečtení :wink:
29. led 2009 ve 23:13  • Odpověz
jo tohle znám, já jsem se tak bála aby všechno bylo v pořádku, že jsem fakt vysadila rok před tím, než jsme se začali snažit :grinning: říkala jsem si, že těch hormonů za těch 10 let mám v sobě fakt dost a to tělo se potřebuje vyčistit.

jinak to nechápu - ta moje myšička pořád ještě spí.... :grinning: :grinning: :grinning: a to šla spát v 19,15
30. led 2009 v 07:41  • Odpověz
no podle mě je to věc názoru, dost jsme to probírali na seminářích z gyndy a porodnictví, prý tohle tak docela pravda není, dneska, kdy už se běžně používá nízkohormonální antikoncepce se tyhle rizika mnohem zmenšily, proto se i maminkám, které nemůžou otěhotnět nejdřív zkouší nasadit HAK terapeuticky a snažit se mají začít hned po vysazení. Kdyby to bylo tak rizikový, tak by to doktoři nedělali. samozřejmě pokud někdo bere x let nějaký cilest apod, tak je to o něčem jiným
30. led 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
markyfrana: Já bych mohla mít Kačenku jako budíčka :grinning:
Už pěkně dlouho vstává mezi 7:35h-7:45h :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát na horách spala dýl.
Dávám jí spát okolo 19:30h, takže prakticky si dá svoji 12-ku a vstává :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
kryserka: těžko říct, každopádně já antikoncepci nebrala ani neberu, takže to řešit ani nemusím :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Holky nechcete někdo něco??? Je to paní z HK :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=351673
30. led 2009 v 09:23  • Odpověz
kinsli:já ne,dík :slight_smile:

ad HA...............................já otěhotněla měsíc po vysazení brala jsem 2 roky. řekla bych že dlouhodobé braní může způsobit problémy v otěhotnění,resp. v cyklu. že by plodu ublížily "zbytkové" hormony nevěřím.Ale jinak myslím že HA je rizikovější než lékaři říkají a hrozně mně štve jak se předepisuje mladým holkám na zlepšení pleti :rolling_eyes: :angry: to je hnus,kamarádka to takhle bere od 14 a zažila jsem to u 12ti leté!!!ty holky nemůžou mít vůbec vlastní cyklus kdo mělo vytvořit?abych to uzavřela...HA neodsuzuju ale potom co jsem si o ní zjistila mimo učebnice už ji brát nebudu.
30. led 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky, jdu se s váma rozloučit, odpolko odjíždíme na hory, mám tu ještě šílený práce, tak ten komp musím vypnout nebo se k němu budu pořád chodit koukat a nic neudělám :slight_smile:
Mám z toho docela hrůzu, páč jak Kuba jinde než doma nespí, tak se obávám, že se ze mě vrátí jem zombie, no uvidíme, co vám v pondělí napíšu :grinning: Pěkně si užijte víkend :wink:
30. led 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj,
leni - díky, sunar myslím mám :slight_smile:
HA - taky nejsem její fanda :wink:
taky nestíhám, mates teď usnul, tak jdu zabalit věci, odpoledne odjíždíme na hory :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 11:28  • Odpověz
Užijte si hory :slight_smile:
30. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Holky užijte si hory :wink: pěkně zalyžujte a žádné zlámané nohy :grinning:
30. led 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj, přeju krásný hory a nic zlomeného :grinning: Nám právě odjel kluk na víkend k babičce, tak si také budeme užívat aspoň trochu klidu :grinning:

Kinsli: nejde mě ten odkaz otevřít :frowning2: Co paní nabízí?
30. led 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
konja: Next kol. 2009 :wink:
30. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
Kinsli: aha, tak to není nic pro nás. Já tu mám takového oblečení na malou i na kluka, že už to pomalu nemám co dávat a obávám se, že min. do holčiných prvních narozenin nemusím koupit ani ponožky :grinning: No babičky a dědečkové blázní a kupují vše co vidí :wink:

Markyfrana: zítra dopolko jdeme zase na spinning, ale manžel mě ukecal ať skusíme jít na celou hodinu a navíc k Petrovi! :astonished: :sweat_smile: Tak jsem zvědavá, se stydím jak blázen. Je to jeho kolega, tak se nechci znemožnit :sweat_smile: Doufám, že to bude hodně i na manžu a přístí týden Se zas potkáme na té půlhodince večer, ta mě vyhovovala :grinning:
31. led 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
konja: Já už taky nic moc kupovat nemusím, ještě tak jednu jarní bundičku, slabší tepláčky na léto a kraťásky :wink:
včera jsem probírala skříň a koukala co ještě musím dokoupit a našla jsem tam dost zahrabaných věcí na které jsem zapomněla a už nám jsou malé :frowning2:
31. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Ona měla hodně veliký břicho a je hubená tak se asi blbě stahuje ale je to mazec
31. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
31. led 2009 v 16:10  • Odpověz
kinsli: a to já měla po porodu depku, že mě zůstalo velký břicho :confounded: Oproti tomuhle jsem ho měla ploché jak prkno :sweat_smile: Chudák, snad se ji brzo stáhne :wink:
31. led 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak jsem se právě vrátila od kadeřnice. Jsem se po dlouhé době zase nechala zkrášlit a po 15 letech si zase nechala udělat ofinku. Nevipadá to sice špatně,ale jak na ni nejsem zvyklá, tak mám pořád pocit že mě padá překáží v očích. Takže kdyby jste potkaly ve městě ženštinu co pořád divně trhá hlavou, tak to není blázen s divným tikem, ale já s ofinou :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 18:53  • Odpověz
Kdo máte čas,mrkněte sem,já se s tím článkem naprosto ztotožnuju,ale asi 90 % koníka by mně ukamenovalo tak mně zajímá co si myslíte vy

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2005100204
31. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak to je mazec!! A můj názor? Neříkám, že s tím co chtěl dotyčný sdělit striktně nesouhlasím. Ovšem, že "některá" počínání "některých" matek nejsou zcela v pořádku (třeba brát dítka v určitý okamžik na určitá místa, či nutně ukazovat obsah plíny někde na veřejnosti, atd), ale styl, jakým ten článek napsal :angry: . Myslím tím, že u něj je každá matka "blbka" a děti nazývá také různými hanlivými názvy.... No nevím, podle mě je to pěknej debil. Kdo ví, jakej jednou bude on rodič :sweat_smile: :grinning: :grinning: .
31. led 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.