• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
My jdeme na roční 26. května :slight_smile: Jsem zvědavá jak jsme narostli ... když ho teď dopuju chrumkama, piškotama a rohlíkama :grinning:
7. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
xluna:dobrý,máme stejný děti :grinning:

Jsem dala Vandě bodyčko 92 a je jí akorát,já se fakt poseru :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak naše drahá slečna je už druhou noc pěkně protivná a budí se snad pětkrát! :rolling_eyes: Doufám, že je to od toho jak jí roste zub! Já, která byla doteď schopná vstát tak max. jednou za noc na kojení, teď prostě odpadávám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc má Bláňa zácpu či co. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždy vytlačí jeden miniaturní tuhe bobek, já to utřu a za půl hoďky je tam další! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A takhle už durhý den, kadí vlastně celý den! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždy bobek velikosti 1x1. Touhle ryhlostí odděláme balík plín za tři dny :confounded: Teď madam už hodinu a půl spí, tak doufám, že ji to vydrží, musí asi dohnat tu noc :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Teda to jsou pokroky. U nás je to takhle
Matěj 56cm , 3570 g a na roce 88 cm a 11070 g
Adéla 51 cm a 3520g, a na roce 82 cm a 10180g
7. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Matěj je dlouhán :confused: Aduš taky teda.

konja:zkus švestkovou šťávu od hippu,je dobrá na zácpu.
7. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
konja: jojo švestková šťáva, nebo obyč švestkový kompot, ten jsem jedla na zácpu snad celé těhulkování.
Ale naše Aduš dneska v noci nespala vůbec a stejný to bylo cca před 3 dny. Asi dětičky reagují na změny počasí, protože od zítra už by zase mělo být hezky. Ničím jiným si to neumím vysvětlit, protože u nás to zubama nebude na 19.měs už jich máme 16.
7. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době Vás zase všechny zdravím :wink:

Měli jsme tu teď na návštěvě malého draka, od kterého Daneček ihned chytnul rýmu, takže jsme v noci byli také v permanenci :unamused: . Nebo jestli to je tím počasím :confused: :grinning: .

Denisce a Aničce přejeme dodatečně vše nej k narozeninám a Blaničce k dalšímu pokroku :slight_smile: .

kin - Daneček - 3. 140 g, 50 cm a na roce 9. 240 g a 72,5 cm.
7. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Blanička začala uklízet :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2732526&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

lenkabu: tu šťávu zkusím, díky za radu :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
bambik: Moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bebulka1: tak to je mazec 88 cm počítám na 2 letech :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak vy jste velký, tak nemáte mít malý děti po kom :wink:

My zítra odjíždíme na víkend zapařit, tak už se fakt těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Právě jsem před týdnem neodolala a koupila Káťě k bekovce rifličky ze stejné kol.
jsou fakt nádherný, ale nějak jsem si neuvědomila, že teď už moc neporostou, takže vel. 92 bude mít když se zadaří tak na jaře, a to možná ještě ani ne :sweat_smile:

Teď mě přišli vel. 86 a je to všechno hrozně veliký, nositelný to bude tak na podzim :wink:
7. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
bambik: Ty fotky z bazénu jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já chci takýýý :cry: :cry:
7. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
kin - dík :wink: . Jinak Danda nosí všechno ještě ve velikosti 80, 86ka mu je ještě moc velká :grinning: .
7. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
kin - teď jsem koukala na Vaše nové fotky a musím říct, že Kačka je celý taťka :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
bambik: Já jsem u bodyček a triček nějak vel. 80 přeskočila :sweat_smile: , ale je fakt, že jí to je velký.
Rukávy má tak do polou ručiček a co se týká bodyček tak si myslím, že vel. 86 jí s klidem do 2 let vydrží :grinning: :grinning:
má je fakt mezi nožkama hóódně volný a to ještě předpokládám, že ve 2 letech bude doufám bez plíny, takže další místo navíc :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Kačka podobná Lukynovi určitě je, ale celý taťka snad ne. Už mi přijde, že se zase začíná mixovat :grinning: :grinning:
Každopadně po mě má minimálně pusu a pigment :grinning: :grinning: :grinning:
Po Lukášovi je hnědoočka, takže přes léto bude dobrá cikora :sweat_smile: po mě tmavá a po něm tmavovlasá, hnědooká ( já byla blondýna s modrýma očima :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj,
dneska M. přišla pozvánka na vítání občánků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to bude show...
jinak kdybyste někdo chtěl nějaké koření, budu zase objednávat :wink:
7. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
caryfuk: Tak to si vzpomněli brzo :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
nee, my jsme minule nemohli, tak nám to přesunuli na tenhle rok :wink:
7. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Vítání občánků začal dělat i hradec,ale to si musím udělat další dítě :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Já bych si šla taky přivítat občánka ... naše děti jsou asi nevítané když jsou nepřivítané :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
markyt.no musíš si udělat ještě vítaného :grinning:

Já jdu dnes na návštěvu do porodky,jsem tam nebyla od vlastního porodu,se těším jak blázen :slight_smile:
8. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
taky jsem četla, že od letošního roku, zase HK dělá vítání občůnků :confounded: to mohli začít už minulý rok....

jinak Denisa úplně přestala chodit :frowning2: , tak jsem zvědavá, kdy se znovu odhodlá, ale asi to bude pěkně dlohou trvat. Dneska a zítra máme rod. oslavu našich narozek. :grinning:

caryfuk, - já si asi něco zase vezmu, hlavně chce ségra. tak se pak ozvu
8. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Tak už se nám pos..la elektrika!!! Já jsem to snad přivolala :frowning2: Včera večer jsem seděla u počítače a najednou cvak a počítač se komplet vypnul. Nejdřív mě napadlo, že vypad proud, ale všude se svítilo, pak jse se zhrozila, že nám kleknul počítač, ale nesvítila ani kontrolka u monitoru a pak jsem si všimla, že nejde ani mikrovlnka a lednice, které jsou hned z druhé strany zdi. Zkoušela jsem jestli to nejsou pojistky, ale nic. Prostě a jednoduše nám odešli dvě zásuvky :frowning2: Manžel teda doběhl pro prodlužky a tak všechno táhnem z jiných zásuvek, prtože až na tyhle dvě všechno ostatní funguje. Taťka sehnal nějakého známého elektrikáře, tak by měl dnes dopolko dorazit. No, děsím se co nám řekne :cry: a jen doufám, že se ta závada nerozšíří dál. Vypadnout nám takhle celý byt tak se asi picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
:wink: Ahoj
omlouvám se. že vám sem lezu :grinning: , ale potřebovala bych poradit.
Už delší dobu koukáme po sourozenecké kočárku Phil and Teds, jenže jsme ho ještě nebyli schopní objevit nikde na živo. Zítra se ale chastáme do HK, tak jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou nevíte, že by ho tam někde měli, popřípadě jestli je někde v HK nějaká šikovná větší prodejna (prodejny) s kočárky a kde?

Předem moc děkuju!!!
8. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
zisa: jak se jede na Opatovice tak je tam Vesna a v Kuklenách John nell. V obojím je obrovský výběr. Jinak jsem Ti koukala do pasu, mít 10 měs dítě a být v 22tt, tak to jsi fakt odvaz, klobouk dolů, to bych osobně fakt nezvládla :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
markyfrana: Neboj, ona chodit začne :wink: Já teď od rána vařím jako vzteklá, odjíždíme odpoledne na víkend pryč. tak se tu mějte a přejeme všem krásný víkend :wink: Vypadá to, že snad bude konečně pěkně :wink:
8. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
kinsli:děkuji za tip. V Opatovicích jsme byli. Výběr kočárků mají pěkný, ale jen jeden dvojčatovský a sourozenecký žádný. Každopádně sympatická prodejna:slight_smile:. Ten John nell podle stránek vypadá taky dobře, ale zrovna Phil and Teds jsem tam nenašla. Tak snad budeme mít štěstí.
Dětičky jsme sice chtěli blízko k sobě, ale moje představa byla tak 2-3roky :sunglasses:. No jo, tak to bude o "trošku" dřív :grinning: . Bude to mazec, ale docela se těším. Naše malá je pohodářka, tak to snad bude zvládnutelné. :wink:
8. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Zisa: Nevím jestli v HK tavýto spešl kočárek seženeš. Možná bych na tvém místřě zauvažovala o cestě do Prahy. Cesta netrvá dlouho a jen na Černém mostě je obchodů s kočárky velké množství. Zkus si do některého zavolat a zeptat se jestli tuhle značku mají. V HK to vydím dost bledě :confused:
9. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz
Tak jsem se včera dala do pečení dortu. Jsem úplné střevo na pečení, ale chtěla jsem se naučot dělat dorty z marcipánu. Manžel má dnes narozeniny a protože je to velkej hokejovej fanda, tak jsem se pokusila o dort s hokejovým znakem. Málem jsem při tom přišla o nervy, ale výsledek je docela dobrej :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2740216&vReferer=

Jen doufám, že to bude ještě k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
ahoj
dala jsem do alba pár fotek z narozenin :slight_smile:

konja - dort je nádherný :slight_smile: a přeji manželovi vše nej, já mám taky dnes narozky, tak jsme na tom stejně :grinning:
10. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
markyfrana: nádherný fotky, Deniska je k sežrání :grinning:
10. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
markyfrana: Všechno nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak fotky super :wink:
10. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.