• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
marky:Deny je super :slight_smile: Chození neřeš,že se bojí zase ukazuje že je inteligentní a přemýšlí o tom :wink:

Jsem si v pátek chovala v porodnicic malýho dominika.....teda malýho,přes 4 kg ale to byla teda emocionální rána držet zase novorozence :slight_smile:

zisa:věkovej rozestup obdivuju :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahoj,
marky - dodatečně vše nejlepší k narozkám:slight_smile: máte pěkný fotky
lenkabu - teď jsem dočetla, že se březnovce narodil chlapeček,pěknej cvalík :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
lenkabu: četla jsem to na březnovkách, no kdo ví, třeba budeš první :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
lenkabu: Myslím u nás :wink:
11. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jako je to krásný mít zase mimi :dizzy_face:

Já sledovala asi dva dny Květnovky 2009 ... s takovou nostalgií ach jo :slight_smile: Dala bych si prostě říct :slight_smile: ale je čas no :grinning:
11. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Holky vím, že jste o tom už tady diskutovaly, ale nechce se mě to v tom množství hledat, chtěla jsem se zeptat jaké máte autosedačky? Přemýšlíme jakou pořídíme po vajíčku a ne a ne se rozhodnout :confounded: Doporučily by jste nějakou? Já uvažuji nad touhle http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=547519
Ale ten výbgěr je tak velikej, že fakt nevím :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
11. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
caryfuk:no je to chlap a to měla tak malý břicho :confused: ale porod lepší jak s maji a ta měla o kilo míň tak si pak vyber.

konja:maxi cosi priori,jsem spokojená
11. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
konja: já mohu doporučit tuto: http://www.prejetesi.cz/levny/maxi-cosi-tobi-warm-sand.html , maximální spokojenost :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
my máme maxi cosi priori a též spokojenost :wink:
11. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Díky za typ, ještě to omrknu :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
holky tak už koukám po nějaké kombinéze, zatím samozřejmě jen koukám, ještě minimálně 5 měsíců nebude třeba :grinning: :grinning: :grinning:

tady mám zatím favoritku :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22311376&tab=0
11. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
jééé tak já jsem jen tak se podívala na stránky rossmannu a mají zrovna akci :grinning: :grinning: :grinning:
Vůbec netuším do kdy, ale na 12.5.09 mají ještě podané zakázky na 10*15 za 1,-/ks :grinning: :grinning:
Tak jsem to dala teď do kupy a zítra s tím zaběhnu :wink:
12. kvě 2009 v 01:12  • Odpověz
Kinsli kombinéza je fakt krásná

Konja, my máme tuhle autosedačku 9-36 a taky jsem mooc spokojená:

http://www.prejetesi.cz/levny/stm-storchenmuhle-starlight-sp-1101.html
12. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Jak jste tady holky tuhle řešily Čez, tak jsem se dnes kvůli nic tak strááášně vytočila :rolling_eyes:
Na konci dubna jsme si tam přes net objednali fix 2010-prostě slevu na elektřinu další rok a včera jsem se jich ptala, kdy nám pošlou smlouvu a napsali mi, že jsem si prý nic neobjednala, že tam nic nemají!! Tak jsem jim napsala vostrej email, jsem zvědavá, co mi napíšou. Ale jak je znám, tak mě pošlou do prd :rolling_eyes: I když já jsem v tomhle už dost ponaučená z jiných podobných institucí -hlavně ˇVeská pojištovna a okamžitě budu psát stížnosti klidně až ke generálnímu ředieli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
kvůli NIM tam mělo být
12. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
jsem debil-mělo tam být z Česká pojišťovna
12. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás konečně zase jednou zdravím, moc teď nestíhám nebo zrovna nemám doma počítač a datlit přes mobil je nadlouho a pak mi to kolikrát ještě spadne :frowning2: U nás je to teď zase náročný, Kuba se rozhodl opět nespat, takže jsme vyřízený všichni :wink:

konja: autosedačku máme stejnou jako zusma a je super, akorát si teda myslím, že je docela úzká a 30 kilovýho Kubu už do ní asi nenarvu, ale tak pak koupíme takovou tu největší a tuhle by popřípaddě zdědil mladší sourozenec.
12. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Zusma: tak o České pojištovně mě ani nemluv, je to asi čtrnáct dní co jsem s nima měla docela dost ostrý výstup - jen úplnou náhodou jsem zjistila, že nám před půl rokem vypověděli pojištění bytu a ani nás o tom neinformovali.Prý nám psali tři dopisy, ale nám nedoputoval ani jeden :angry:. Nebudu to tu rozepisovat, je to na dlouho, ale asi si umíte představit v jakém jsem byla stavu, když jsem si uvědomila, že jsme půl roku byli bez jakéhokoliv krytí. Kdyby jsme třeba vyhořeli, tak jsme v úplné prd.li :angry:
12. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Mně taky čez tvrdil že posílali upomínku a poslali hovno nic nedošlo,stížnost jsem psala,doporučeně,na to ti musí odpovědět do třiceti dnů a nic.
12. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojda,
tak my máme tak STM Starlight, teda jinou barevnou kombinaci než zusma (tm. červenou a šedou), ale sedačka je stejná. Pro Matěje jsme koupili STM My Seat.
Vajíčko jsme měli Maxi cossi cabrio a byla jsem strašně moc spokojená (mmch ještě ji mám doma a snažím ji někde udat :wink: ) protože kočár máme x landera a maxina byla kompatabilní na přicvaknutí na podvozek.

Jo holky a už pupínkatíme, tak jestli někdo máte zájem, tak se ozvěte a přijeďta na nakažovací pátry :grinning:
12. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Pro Kryserka STM je sice úzká, ale náš Mates se do ní stále vejde a to má skoro 22 kilo a je to silák. Tu starlight musíš odstrojit a zbyde ti z ní jen ten základ který je na to 18-36 a to je pak dost široké i na dítě v oteplovácích a zimní bundě. My spíš bojovali s tím, že má docela krátké pásy a tak jsme ho do toho starlightu těsně před předáním Aduš v zimě svlíkali jen do svetru, abychom ho zapnuli.
12. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky! Tak se zase po delší době hlásíme. Občas dočítám, ale nestíhám už reagovat.
Pendlujeme teď docela často Dobruška-Morava, prodloužené víkendy jsme trávili věšinou někde po výletech, ten poslední teď na Slovensku na Malé Fatře...bylo to tam úžasné, počasí vyšlo, docela jsme toho i dost stihli.

Jinak novinky u nás - naše miminko se už asi 14 dní plazolozí, samo se posadí a ode dneška má už konečně i ten ZUB! :slight_smile:

Jéé, Krys a Zus, vy máte taky storchenmuhlku? My jsme si ji taky nakonec vybrali a já z ní byla nejprve nešťastná, že jsme měli koupit jinou, že tahle je úzká. No ale když ji má i Kubajs a je v ní spokojený, tak už jsem spokojená i já :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Jéé, tak dočítám a vidím, že STM SP je docela oblíbená :slight_smile: My původně chtěli tu zelenou, jak má Zusma, ale neměli ji skladem, tak máme taky tu červenošedou :slight_smile:

Jinak ještě si docela chválí od Babypointu Atosku.
Je z těch levnějších, ale myslím, že v testech vyšla dobře. My jsme STM SP vybrali nakonec proto, že se mi líbilo, jak mu tam drží ta hlavička (v Atosce jsem měla pocit, že mu bude lítat) a taky že ta ochrana proti bočnímu nárazu je lepší než u jiných. To, co mi na ni "vadí", že z ní má Tobi horší výhled do stran a že ani já mu nevidím do obličeje, když vedle něj vzadu sedím, a jak už jsem psala, že mi přijde užší (cože je ale asi jenom optický klam, když se tam vleze i 22kilový Mates) a přes ty ochrany proti bočnímu nárazu se mi do ní trochu hůře posazuje. Ale to je spíše tím, že nám nejdou v autě moc otevřít dveře.
No jak to tak čtu, docela jsem ji tady pohanila. Ale jinak jsem s ní spokojená :grinning:
12. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
sestra má Maxi cosi priory a je s ní taky spokojená, ale mně přišla taková vachlatá oproti STM ce. hlavně se z ní kluci v pohodě dostanou i když jsou připoutaní, to se mi u té STM nestalo, že by z ní děti vystoupili i když jsou připásaní
12. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak my jsme zatím u STM SP nenašli vadu :slight_smile: No možná,že je do těch 18kg užší,ale dá se to.

Lenkabu,Konja: zjistila jsem už několikrát, že nemá absolutně cenu posílat stížnost "jen tak někomu"-mám na mysli třeba Zákaznické centrum.Ale je lepší to rovnou poslat Generálnímu řediteli apod. Sice to zní možná blbě ale mám nejednu zkušenost. Někde Vám nějaký Zákaz.centrum vůbec neodpoví (viz ČEZ jak píše Lenkabu a mám stejnou zkušenost), ale když se to pošle rovnou vejš, tak většinou reagujou :sweat_smile:

Čez a Č.pojišťovna jsou šílený insitutce. Kdysi MM boural mamky auto.Nahlásili jsme na na ČP,byl tady likvidátor,sepsal to,donesli jsme potřebné doklady na pobočku apod. Měli nám to zaplatit z Havarijního pojištění.No a když peníze pořád nešly, tak jsem tam volala a několikrát mi řekli,že tam nic hlášenýho nemají, doklady od nás že taky nemají apod. Tvrdili mi to snad měsíc, pořád jsem tam chodila, volala,psala atd.No fakt to bylo strašný. Tak jsem se nas.ala a poslala jsem několikastránkový nas.aný doporučený dopis Předsedovi představenstva a do týdne byly peníze na účtě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Ahojky holky, já se jdu zase dnes vyřvat na plynárny :angry: Prateta před 2 roky zemřela, tak jsme stáhla zálohy na plyn na 250,- protože je to od té doby neobydlené a netopí se tam. Asi před rokem přišel doplatek na 6000,- marně jsem volala a řvala, že žádnou spotřebu nemáme, že je chyba na jejich měřidle, což bylo i evidentní protože odběr byl každý měsíc na chlup stejný, ať byl únor nebo červen. Stejně jsme to museli zaplatit. Já měla tedy na sebe napsanou elektriku a babička s dědou platili plyn. Tím, že tam byl ten nedoplatek zvedli zálohy od října na 1070,- co babička ječela, že nic platit nebude, za co když je to neobydlený a žádný odběr plynu tam není :angry: no tak nakonec to dopadlo tak, že si to musím jít přepsat na sebe ( plynoměr ) a veškeré nedoplatky doplatit + do října ( vyúčtování ) platit těch 1070,- pak snad můžu požádat o snížení částky. No jsou to fakt KURVY, zlodějský!!!!
Do toho mě teď začala vysírat notářka, že pokud se nedostavím k řízení tak můžu platit pokutu do výše 50.000,- takže 18.5. tam musím jít a co se mi platil byt po teťě ještě z jejího účtu tak ten stopnou a já můžu pro změnu si zadat na svůj účet další platbu nájmu. Se z toho asi poseru já z jedný mateřský jako budu platit 3 byty + úvěr, no myslím, že až tak štědrý stát zase není, ale naštěstí nějaké rezervy tam mám :wink:
12. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak jsem tu ted měla na návštěvu kamarádku a jak jsme si povídaly, tak jsem si vzpoměla, že jsem vám sem chtěla napsat jednu story, která je docela k smíchu (ikdyž možná spíš k pláči :confused: ). Moje mamka pracuje v Chrudimi a má spolupracovnici, které se narodil chlapeček čtyři dny po naši Blaničce (srpen 2008). Je to asi čtrnáct dní co se u mamky stavovala a líčila jí, že byla s Bedříškem na ZÁPISU do školky! Tak jsem nejdřív chtěla spustit, že je dáma asi trošku praštěná, když táhne devíti měsíční dítě k zápisu do školky, ale než jsem to stačila řict, tak mě mamka předběhla větou - Představ si, že Bedříška do školky nepřijali, protože s ním Iva přišla POZDĚ!!! :fearful: :sweat_smile: A nejlepší na tom bylo, že prý Ivě řekli, že měla přijít už minulý rok v dubnu, na to jim, ale Iva odpověděla, že minulý rok v dubnu byla teprve těhotná a paní ředitelka jen pokrčila rameny, že to se nedá nic dělat, ale teď už Bedříška vzít nemůžou, přišli prostě pozdě! :sweat_smile: A největší trapárna byla, že se ještě paní ředitelka ptala jetli umí Béďa na záchod atd. No prostě jak kdyby tam měla tříleté dítě :sweat_smile: Kdyby mě to říkal někdo jiný než moje mamka, tak si řeknu, že si ze mě dělá hodně blbou srandu, ale tohle je FAKT a důsledek toho jak se rušily MŠ pro malý počet dětí. Teď zas mají některé školky obsazeno na několik let dopředu :sweat_smile: Přijde mě to sice dost ujetý, ale asi to tak v Chrudimi praktikujou a dokud si nezačne někdo stěžovat tak to tak bude i nadále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
no konja ono je to podle mě už i v HK :frowning2:. už 2 mým kamarádkám nevzali děti do školky a ony nevědí, co mají dělat neb od září nastupují do práce... :unamused:
12. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
jojo letos je to se školkama sranda. Řditelé mají zákaz brát děti maminek na MD, protože je nedostatek míst...
Ještě že je Mates už zapsanej a chodí, protože kdyby byl o rok mladší, tak máme smůlu. Aduš už má taky přislíbené místo, budou ji brát o měsíc dřív, protože 3 jí budou 28.9.2010 a já od 1.9. nastupuju do práce.
Jojo školky se zavíraly ve velkém, ale husákovy děti taky rodí ve velkém a děti není kam dát.

Ještě že Hradec není Praha, tam se cca v 7.tt nahlašujete do porodnice a rovnou taky do MŠ :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.