• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
markyfrana: Určitě jsou i volné školky, jen nebudou přímo u baráku. Pokud vím tak školka u Intersparu, má místo vždy :wink:
12. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Jinak my jsme se do jeslí hlásily tak cca ve 4 měsících :grinning: :grinning: :grinning: Teď už si to nepamatuji, ale je to fakt už dlouho :wink:
12. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Schválně jsem napsala do MŠ tak jsem zvědavá co mě odpovědí. Pak dám vědět :wink:
12. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak já jsem se s tím teda nesetkala a to Filip vystřídal kvůli stěhování školky 3! Vím, že odmítají, ale je to hlavně u dětí, které chtějí chodit pouze na čtyři hodiny denně. A pokud se to stane mamince, která jde do práce, tak jsou tu vždy i jiné školky. Nemyslím, že by to byl problém všech školek v HK. Určitě jsou školky, které jsou pro svoje kvality více žádané, ale to tak bylo vždy. Když je školka dobrá, chtějí tam všichni. Osobně jsem prostě vůbec neuvažovala nad tím, že bych si teď zajišťovala místo ve školce :confused:
12. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

konja - my máme taky Maxi Cosi Tobi ale přijde mi, že není moc široká/prostorná a hlavně je na dost vysokém podstavci, kvůli kterému se tam dítě hůře dává. A nevím čím to je, ale když jsem jí šoupla ke kámošce do auta, tak se mi tam na sedadle připoutaná "kviklala", vůbec to nechápu, protože v našem autě je jako přibitá :confused: :unamused: . Fakt tomu nerozumím :fearful: . A ještě, holky co máte Maxi Cosi, jak povolujete u sedajdy pásy???? Jen tahem směrem nahoru??? Protože mi to jde dost těžko. A když má Danda na sobě jednou tričko a podruhé tlustou bundu, tak to pořád musím povolovat a utahovat :unamused: .

A problém zvaný školky ..... Já bych chtěla dát malýho tady u nás, tak doufám, že budou mít místo, až na to příjde. Spíš ale řeším to, že je březnovej a do školek berou až od září, takže tam máme pěknou fuku, asi se mnou bude muset chodit do práce :sweat_smile: :grinning: .
12. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
bambik: stčí jít s dítětem k zápisu a nahlásit, že bude chodit od 3 let a pokud má školka volno, tak Ti ho vezmou.

Jo a jobovka. Dneska k nám jel na návštěvu táta, na kole a za přejezdem na Borovince ho nějakej pražák s velkým tmavým autem (prej patrně BMW) srazil z kola do pole a ujel. Táta má rozmlácenej obličej, vyraženej zub a pobouchaný žebra, ruce, kolena....
V obci, navíc na stopce jel jak kretém minimálně 70 a neukočíroval volant a tak ujel, protože to by byla velká dopravní nehoda a mohl by si za to jít sednout, tak je lepší šlápnout na plyn a ujet. Ach jo, kam ten svět spěje.
12. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
bebulka1: Chudák taťka, ty debilové jezdí jako kdyby je někdo ukradl :angry: :angry: :angry:

tady jsou školky z HK

http://www.materskeskolky.cz/obec.php?okres=Hradec%20Kr%E1lov%E9&city=Hradec%20Kr%E1lov%E9&kraje=Kr%E1lovehradeck%FD

my chceme do té Slavíčkové, paní mi odepsala, tak se tak zítra zastavíme :wink:
12. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
bebul:to byla pěkná svině :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: Hele jak se ti děti mohly dostat z priori ven?Já mám strhnutý všechny nehty z toho jak těžko se to rozepíná :sweat_smile:

Mně vzali Vandu do jeslí v pohodě od září,kdyžttak ji tam nechám do 3,5 let,to prý jde a pak školka.......ale teď ji snad zařizovat nebudu proboha :sweat_smile: Spoléhám na to že půjdu do práce a tak mi ji díky tomu vezmou.
12. kvě 2009 ve 23:47  • Odpověz
Lenkabu: taky jsem dávala Filipa do jeslí zhruba na roce a půl. Chodil jen na jeden den v týdnu, když jsem musela přes den do školy. To byly horory.Filip jesle nenáviděl. Jezdila jsem s ním autem a jak viděl, že zahýbám do ulice k jeslím tak už řval. Kolikrát jsem ho nemohla dostat z auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: držel se za dveře a řičel :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak ta práce ho převléknout a předat učitelce. Kroutil se jak had, řičel, kopal... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zvláštní, že do školky pak chodil už rád. :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz
lenkabu: to se mě neptej, já je tam zapnula a než jsme dojeli do města, tak oba byli rukama venku, tudíž byli připoutaný jen tím pásem dole, ale přes rameno ne, to měli za sebou.
No a taťka je chlap, i když jsme ho posílali k doktorovi,t ak k němu jel až dneska, tak jsem zvědavá
13. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
konja:já to nehrotím,když tam nebude chtít chodit tak to zruším a dám ji tam později :wink:
13. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
lenkabu: ono v těch jeslích je asi nějaké divné klima, já sem chodila jako dítě také tam a dělala jsem prý ještě větší vyrvál než Filip. Učitelky se mnou odmítali chodit na procházky a moje mamka tenkrát musela podepsat, že souhasí s tím abych místo procházek zůstávala v jeslích, protože lidé z okolí si stěžovali, že v jesličkách musí dětem ubližovat jak řvou. Tak tohle jsem dělala já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale školka pak už byla v pohodě, bála jsem se, ale Filda si zvyknul hnedka a do teď chodí rád. Ono je to asi hlavně o učitelce a dětech. Bůh ví jak se k nim v jeslích chovali. Dovnitř tě nepustí, ani nevím jak to tam vypadalo, jak se jim věnovali atd. Nic, předávka mezi dveřma, ani nakouknout nešlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem zpět z MŠ. Pro nás je zápis duben 2011. Do školky, jí vezmou až od září 2011 během roku prý děti neberou. Prý si mám od dubna zařídit jesle. Já je mám zařízené od května 2010, ale to jde jen na 1 den v týdnu, tak nevím jestli mi jí vezmou. Na plný bych potřebovala až od toho 18.4.2011 :pensive:
13. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
konja: Na to co jsi tu psala, že kámoška v 9m už má školku obsazenou mi řekla, že je to úplná kravina, že do školky se hlásí před nástupem :wink:
13. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Tak jsem volala do jeslí a tam mi řekla, že mě jí 100% vezme na plno od května 2010, ale na 5 dní v měsíci, že to mi nezaručí, protože je to nadstandard :rolling_eyes:
Na plno od dubna 2011 mi jí určitě nevezmou protože přijmaný dítě musí být mladší 3 let a dřív jí dát zase já nemůžu protože bych přišla o mateřskou. No to je bordel :angry: :angry: :angry:
Ale říkala mi, že HK počítá teď s výstavbou 2 nových školek, tak třeba bude míst dostatek, ale tomu moc nevěřím, teď těch dětí je fakt hodně :grinning:
13. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
konja:měli by mně zvát na prohlídku jeslí,jestli mi neukážou jak to tam vypadá tak tam teda Vandu nedám,to je děs :sweat_smile:

kinsli:já pořád doufám že to nějak vyšašim se směnama a hlídáním,no nevim.
13. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
lenkabu: Já si to moc představit nedokážu :frowning2: , ale je to ještě dlouhá doba, kdo ví co bude :wink:
13. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
lenkabu: když budeš dupat tak třeba tě provedou, ale já jen mluvila s ředitelkou v ředitelně a šmitec. Dítě se předává mezi dveřma, ty si ani sama neotevřeš, je tam koule a ty si musíš zazvonit. Přijde učitelka, vezme dítě a jde. Nemáš šanci ani nahlédnout, protože za těma dveřma není už třída, ale nějaká chodbička. Teda aspoň tak to bylo tam kam jsme chodily, ono je tam víc tříd. Jesle jsem skousávala jen díky tomu, že tam Filip chodil jen na jeden den v týdnu, každý den bych ho tam asi dávat nechtěla, nepusobilo to tam na mě dobře.
13. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak jsem konečně přidala nějaké fotky z našeho prvního plavání. Je to docela sranda :grinning: , teda nesmím se koukat na sebe, to mě pak smích docela rychle přejde :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=296759
13. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Blanka plave na zádech jak Vanda.....nerada a s nohama nahoře nebo v rukách.

Ta paní z jeslí byla hrozně příjemná a říkala že bude nějaká informační schůzka a vše nám řeknou a ukážou.........jako vidět to fakt chci a hlavně úči. Bych potřebovala aspoň jednou šmírovat jak se k děckám chovaj. :sweat_smile: Vanda bude chodit na 5 dní v měsíci maximálně tak ji to snad doživotně nepoškodí.
13. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
holky já zítra dávám poprvé hlídat Denisu do mateřského centra - jak chodíme do herny, tak jsem zvědavá, jak to zvládne :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
lenkabu: je možné, že za tu dobu prošly jesle modernizací, je to přeji jen skoro pět let :sweat_smile:Nás teda na informační schůzku nikdo nezval
13. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
marky:mi pak řekni jak to chodí..............já mám zítra dopolko hlídání u Lucky,příště bych jimohla klidně dát tam.
13. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Já jsem zatím o jeslích slyšela samou chválu od maminek co tam mají děti teď. Jak zjistím, že má nějaká maminka dítko v jeslích, hned se ptám na zkušenost. Anička tam půjde příští rok v květnu.
13. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
xluna: Zítra jdeme pro oběd v 10:30h, hned pak letím na plavání :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem na ty jesle docela zvědavá :wink:
13. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
xluna:tak to já ti na podzim řeknu.........v kině dávali na jesle nějakou upoutávku a vypadalo to dobře,ale od toho je to upoutávka že :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Přijde mi hloupost, aby jsi jen dítě předala mezi dveřmi, vždyť přece než nastoupí do jeslí tak s ním chodíš x krát aby si tam zvyklo :wink:

Já kdybych Káťu předala někomu cizímu co by ho viděla poprvé v životě a šla pryč tak by se asi ps... :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
kinsli: a to ti oběd v 10:30 dají?
13. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Nějaký zvykání tam mám mít.........asi se to dost změnilo za těch 5 let :wink: jako já bych ji mezi dveřma fakt nedala,určitě ne když začne chodit,až bude zvyklá tak jo.
13. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
xluna: Ano je tam od 10:30h otevřeno, Pavlína tam takhle chodí a minule tak jsem si šla pro oběd tak jsem byly taky v 10:30h a bylo tam už hodně lidí :wink:

mrkni do IP
13. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.