• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Leni moc dekuju :dizzy_face:
My se dneska vratili z dovci na Vysocine a bylo to super :slight_smile:
Fotečky mě udělala skvělá kámoška,která by se tomu chtěla věnovat profesionálně,tak jsem byla moc ráda :wink: Jen nam nepralo pocasi,v tom tričku jsem docela mrzla :sweat_smile: a ted mam peknou rymu :unamused:
Jinak skolku Pohadku schvaluju - ja tam chci dat na tuty Terezku,ale asi me ji nevezmou :frowning2: Na zapis jdeme pristi rok. Myslim si ze nema cenu tam ani chodit driv,jedine ze by sis chtela prohlidnout skolku uvnitr,ale ja mam tolik znamych co tam maji sve deti,ze nevaham. Dokonce jsem videla jak to uvnitr vypada a je to tam moc pekne :dizzy_face:
Jinak Terezka jde od zari do jeslicek :sweat_smile: ,ma rada kolektiv a kdyby mela byt zavrena cely tyden se mnou a mimcem doma asi by dost trpela.Nedam ji tam na cely tyden hned,ze zacatku jednou tydne a potom se uvidi
17. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
lenkabu: To se mi na čorku nezdá, tam je přímo nalepený štítek 6ks .... 48,-
nebo myslíš, že to je cena pro odběratele??? Mě to přijde strašně málo .... vždyť ty ku.. za to chtějí v obchodě 39,-

Jinak jak jsme si povídaly o těch sprostých slovech, tak v sobotu jsem oblékala Kačenku a říkám Kačenko ještě tríčo a ona " týčo" :grinning: :grinning: :grinning:
Vidíš to a byla jsem v tom nevině :grinning:
17. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
kacici : Fotky jsou fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
kinsli: u nás u začínají jinčí slova, už to dorazilo i k nám a Mates mě častuje výrazama:
teda mamííí, to je dóóóst hustý. :grinning:
18. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
bebulka1: Nezná se náhodou Mates s našim Filipem? U nás hláška -to je hustýýýý - jede už asi půl roku :grinning: Jen se děsím chvíle,kdy mu takovéto hlášky přijdou moc slabé a přijde s něčím ostřejším :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
18. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
konja: myslím, že je to teď v MŠ a ZŠ moda, protože jak chodíme na plavčo, tak tam tím trpí skoro všichni školkováci. :grinning:
18. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
kaci:tak to půjde Terka do jeslí stejně s Vandou :wink: To jsem ráda že máš na tu školku dobrý ohlasy,asi to tam fakt zkusím..teda ještě chvíli mám čas.

Vanda říká tany tany a jeden čas z toho udělala táhni :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak jsem zvědavá jestli nás od května vezmou. Už jste tu dvě co jste na 5 dní :grinning:
18. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
tak jsem se trochu rozvášnila na diskuzi o odmítnutí očkování. Holky já jsem zděšená co po naší planetě lítá ze dementy! :rolling_eyes: Já chápu, když někdo přemýšlí jestli nechat dítě naočkovat proti chřipce atd. (přije mě to celkem zbytečné), ale jak někdo může říct, že nenechá své děti očkovat (mluvím o povíném očkování) proti záškrtu, černému kašli, tbc atd.? Jeden chytrák, mě tam přesvědčoval, že tyto choroby ze světa vymizeli sami a tak je očkování prostě pro děti zbytečné a škodlivé.Že pokud nepatříš k rizikové skupině, tak nemůžeš tbc dostat, že černým kašlem onemocníš klidně i přes očkování (ano, ale ten průběh je úplně o něčem jiném, než když očkovaný nejsi) Jsem blbá já nebo oni? Já chápu, že se mohou vyskytnout i docela dost bouřlivé reakce na očkování a někteří lidé by neměli být kvůli svému zdravotnímu stavu očkováni vůbec, ale to je otázka pro imunologa, ne pro laiky rodiče. Hrozně si stěžují, že je lékaři hlásí na sociálku, na Slovensku takovým rodičům berou rodičák, u nás nemůžete dát dítě bez povinného očkování do MŠ. Hrozně řvou, ale podlě mě to je jedině dobře.Já nechci aby někdo takovouhle nemoc zavlekl do prostředí, kde se vyskytují moje děti! Třeba pravé neštovice. Začlo se očkovat a po nějaké době se s očkováním přestalo, protože nemoc byla prohlášena za vymýcenou. Po nějaké době se pravé neštovice opět objevili.Mě se z lidské blbosti chce někdy brečet :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
konja:já už se tam vášnila kdysi taky,nemá to cenu :wink: mám k očkování výhrady ale neočkovat smrtelné choroby je blbost........jak říkáš,u někoho to nejde aje to otázka pro imunologa.
18. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
konja: jo lidská blbost je nekonečná.
Já teď už 14 dní sedím doma na zadnici a pokud někam nemusím, tak tam nejdu jen z důvodu, že jsme v inkubační době neštovic, tak abychom někoho nechtěně nenakazili, i když neštovice jsou nakažlivé až při výsevu pupenců, ale netuším zda ten nebo ten človíček nemá sníženou imunitu...
ale stejně to vypadá, že se nám opět vyhnuly :unamused:
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mě nevadí maminky, které nenechají očkovat ze zdravotních důvodů, po předchozí blbé zkušenosti atd. ale jak někdo může tvrdit, že smrtelné choroby jsou na ústupu sami od sebe? Že kdyby jsme přestali děti očkovat tak by se nestalo vůbec nic? Já vím, nejsem odborník, ale to oni také ne! A čekat na to až moje dítě onemocní záškrtem a pak ječet - doktore dělej něco!či jak si to oni představují,k mě přijde fakt silně ujetý a docela jim i ty sociálky za dveřma přeju, protože u takových lidí něco není v pořádku (nejspíš hlava :pensive: )
18. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
kamarádka měla silnou reakci na hexu, holčina jí přestala dýchat a objevila se u ní po očkování epilepsie, tak teď to neočkují naráz, ale vždycky jednu nemoc a pod dohledem lékařů... ale neočkovat proti TBC, černýmu kašli... bych to těm rodičům naočkovala schválně, aby věděli co je to vymýcená choroba. Fakt na palici.

Vždyť se přeci dá s doktorem domluvit na alternativě, jestli nechci tu kombinovanou vakcínu, tak lze očkovat proti každé nemoci... ale tvrdit, že TBC.. jsou vymýcené je fakt na návštěvu v psychiatrické ordinaci
18. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Holky souhlasim s Vami :slight_smile: .Treba zakladni ockovani maji mit podle me vsichni,ale ty navic uz jen lidi se snizenou imunitou,nebo na doporuceni lekare.To uz je dle me zatez na telicko navic pokud to neni nutne.
Terka bude mit jedine ockovani navic a to hepatitidu A
Leni super - to tam budou holky spolu :wink: ,tak doufam,ze ta nase priserka bude na ostatni deti hodna :sweat_smile:
Pani me rikala,ze nam prijde ted nekdy pozvanka na osobni setkani u nich v cervnu,tak se tam asi uvidime.ja muzu davat Terezku kldine cely tyden od rana do vecera,ale to bych zase nechtela,alespon ne hned ze zacatku
18. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
No zrovna u TBC netvrdí, že je vymýcené, ale že nákaza hrozí jen u rizikových skupin ( domnívají se, že když nejsou asociálové, tak nemžou onemocnět, ale už nepřemýšlí nad tím, že jejich děti třeba chodí do školy, kam může chodit např. dítě přistěhovalců, které očkované také není a nežilo zrovna v ideálním prostředí.Takové případy tady už byly). Za vymýcené považuji například záškrt, dětrskou obrnu, že tato choroba se už prostě neobjeví ikdyž se přestane očkovat. No oni mají na všechno odpověď. A nejsmutnější je, že ta jedna matka, je lékařka! No nevím zda bych se chtěla od ěkoho takového nechat léčit. Ona má dceru naočkovanou, ale po jednomu očkování měla malá nějako reakci (nevím jakou) a tak začla razit názor, že ji už očkovat nenechá atd. No je to prostě ujeté!
Bebulka: té holčičky je mě líto, stát se to může. Vždyť to i lékaři přiznávají a upozorňují, že jisté nebezpečí existuje, vedlejší účinky se mohou objevit a nám dokonce doktorka po očkování vždy přikazuje aby jsme min. půl hodiny až hodinu zůstali v čekárně, max. před budovou, kdyby se náhodou objevila nějaká prudká reakce. Nikdo netvrdí, že očkování nemá svá rizika, ale neočkování je má podle mě větší.
18. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Já nikdy neuvařovala ani nad tím, že bych měla očkování odmítat. Kdyby nutné nebylo tak by se neočkovalo :wink:

kacici: No jo ty vlastně budeš na mateřský s Natálkou tak můžeš mít Terezku klidně naplno :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Když už jste u očkování ... co ten prevenar (teď je nová vakcína ... syflorix nebo tak něco ...) ?

kin: ve středu bych mohla vyslat manžu pro dlabání :slight_smile: jak na tom jsi, nebo se sejdeme někde ve městě? :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
markytkaaa: Ják se Ti hodí :slight_smile: Večer jsme už vždy doma :wink:

Jinak co se týká prevenaru tak mě dr. řekla, že pro nás je to zbytečný, ale jestli jó chci jí ho nechat dát tak 1 vakcínu ve 2 letech.
19. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
roční prohlídka 72cm, 8,3kg

Kinsli - taky bych se mohla dneska večer pro skleničky stavit, třeba kolem 7? ale musíš mi dát adresu :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
marky: to jsou hezoučký míry :wink: občas taky zatoužím po tom, aby byl Kuba menší, když mě bolí záda :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak jsem dnes vážila Blanku a má 8,5kg. Za 14 dní jdeme do pradny na desetiměsíční prohlídku, tak jsem zvědavá kolik to bude přesně.
19. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
To je krásně malá holčička :slight_smile:

Vyrážím k našim a zítra už letíme,objevim se nejdřív 29.5. mějte se a myslete na mně ať se v tom letadle nepobliju :grinning:
19. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
ahoj,
markyfrana - pěkný míry :slight_smile:
lenkabu - užijte si dovču!
jinak my máme za sebou vítání, bylo to pěkný a nejvíc nás pobavilo, když jsme měli dát Máťu do kolíbky :grinning: M. se hned chytil kraje a začal se houpat a na všechny se smát, prostě číslo :grinning: už jsem zvědavá na fotky a video :wink:
19. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni uzijte si dovolenou :dizzy_face:,ja bych jela hned nekam :grinning: a to jsme se z dovci vratili.
19. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
caryfuk: a kde jste byli na vítání?
19. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
markyfrana: Sorry, teprve teď jsem se dostala na PC, adresu máš v IP :wink:
Jinak fakt krásný míry :dizzy_face: :dizzy_face:

lenkabu: Zítra je udjezdový den, Lukášův brácha s přítelkyní a dcerou frčí do Řecka a návrat 1.6., ty jo taky bych hned jela :frowning2: My tedy 1.6. zrovna odjíždíme, ale jen na 4 dny v ČR s holkami a dětmi se střední :wink:
Tak se těším oni mají děti už starší 3-4 roky takže Káťa z nich bude vyplácaná :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jak se tu kdysi řešilo lezení, jako že čím déle tím lépe, tak my jsme určitě již obhájily prvenství :grinning: :grinning: :grinning:
Lezeme 5 měsíců :grinning:
19. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Leni - tak krásnou dovolenou a už se těším na vyprávění :slight_smile:

Kinsli - kdepak prvenství ještě nemáte, Denisa lezla od 6m a první krok udělala ve 12m :wink: pořádně se rozchodila až teď. Ona se tak bála...
19. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
marky - jak to vidíte s kořením? já už mám vybráno :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
markyfrana: myslela jsem na Denisku protože vím, že začínala lézt brzy :grinning: :grinning: :grinning:
Tak uvidíme, ale my těch 6m dáme určitě taky :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
markyfrana: super fotky :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.