• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ach jo, všichni někam odjíždí, jen já jedu víte kam :cry: :grinning: Já chci takýýýýý :grinning: Teda v létě pojedem všichni na týden na Šumavu, tak aspoň těch pár dní bude za mě někdo vařit, já skočím do bazénu, zavřu oči a budu si představovat, že se válím v moři :grinning:
20. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
Kinsli ale ono to fakt je dobrý, prý pak nemají v dospělosti problémy se zády:slight_smile:, takže lezení zdar. A musím ti říct, že jsem si myslela, že se chození nedočkáme :grinning: :grinning: :grinning: no na to, že nám ve stacionáři říkali, že bude v 10m chodit... neb průměrně děti do 3 měsíců od lezení chodí. a vidíš, denisa až po 6m,ale musím říct, že vůbec nepadá, jde si jistě :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
na dovču už se taky těším, letíme 18.6. to už se blíží :wink:
20. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem našla diskuzní fórum Královéhradeckých maminek a budoucích maminek. Budu moc ráda, kdyby se mi ozvala nějaká maminka/těhulka, která by měla radu nebo názor co je v Hradci a v okolí super při přípravě a co rozhodně nedoporučuje. V současné době rozvažujeme co a jak pořídit, také kde a za jakou cenu - pro mě je v současnoti aktuální výběr základní výbavy pro mimíska. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
markyfrana: taky si myslím, že až se Kačka rozchodí tak moc padat nebude, je na sebe fakt opatrná :grinning: Ona třeba stojí u stolu, něco si z něho vezme, pustí se a tu věc si prohlíží, ale jakmile zjistí, že se nedrží tak začne zmatkovat, lekne se a buď si sedne na plínu nebo věci upustí a chytne se stolu :grinning: Teď už tedy pokročila v tom, že přechází od nábytku k nábytku ( tam kde na další kus dostane a postaví se už fakt všude. Nepotřebuje k tomu stůl, sedačku ..atd ale klidně si opře ručičky třeba o dveře a vytáhne se do stoje :grinning: :grinning: :grinning:
Teď začala chodit za ruce, moc jí nevodím, jen občas, aby věděla, že vůbec něco jako chůze existuje :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak co se týká dovolený, tak mi možná odjíždíme 12.6.-21.6. do Itálie, ale to fakt možná, protože v současně době Lukášovi nikdo dovolenou nepodepíše :angry: a když už by mu jí třeba 10.6. podepsali tak netuším jestli pro nás bude ještě místo :frowning2:
V září se chystáme taky érem :grinning: :grinning: :grinning: ale to s babičkou :wink: Chce hrozně do Bulharska, koukala jsem ale teď na ceny, a byly fakt děsný :sweat_smile: tak uvidíme jak to bude v září, když tak bych jí ukecala na jinou zemi :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
abrcetle: Velký výběr pro prcka máš buď v John Nellu nebo ve Vesně jak se jede na Pardubice :wink:

co bych rozhodně nedoporučila tak koupit pro novorozeně jinou značku kosmetiky než Weledu. Já nakoupila před porodem spoustu kosmetiky a nakonec stejně všechno putovalo na aukce na prodej. Po všem se mi osypávala. Koupu jí ve Weledě ještě teď, jako mýdlo takové používám robátko ( z bazalky )
tak do 6m jsme používali pouze Weledu a pak už jsem koupila krém na zadek a mléko od Hipp a taky v pohodě :wink:
20. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
konja: Nechápu kde jako Bláňa nabrala těch 8,5 kg vždyť je taková maličká a droboučká :confused:
My měly 8,5 kg na roce :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
já teda weledu nepoužívala, hned od začátku jsem používala Niveu a Hipp a taky super. Skoro žádnou kosmetiku dopředu jsem nenakupovala, vyzkoušela jsem vzorečky z poradny a z porodnice a pak jsme dokoupili.
kočárky mají v té vesně zbytečně drahé, v John Nellu je výběr taky velký a mají tam o dost levněji :wink:
20. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
kinsli já taky nevím. Tři týdny nazpět měla u doktorky 7780 a teď 8,5 :sweat_smile: Uvidíme co ukáže přesná váha u dr., je možné že ta naše doma blbě váží :sweat_smile:
A k té weledě - me se Blanka neosypala vůbec po ničem,je to hrozně individuální (ani Filip na to netrpěl). Měla jsem spoustu slevových kuponů do DM drogerie na kosmetiku (Babylove) a naprostá spokojenost. Cena super a kvalita výrobků taky. Myslím, že je lepší přesně to co navrhuje kryserka. S nákupem počkat, nejdříve vyzkoušet vzorky, které dostanete v porodnici (je jich docela dost a na nějakou dobu vám vydrží) a pak si nakoupit co bude nejvíc vyhovovat.
20. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nejdřív jsem na netu našla super info, ale o jeho pravdivosti si nejsem až tak jistá, ale stejně to sem dám, protože já jsem z toho nadšená a jestli se to potvrdí, tak tam budu pečená vařená
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/115652/ikea-miri-do-hradce-kralove.html

No a k tomu výběru na mimi. Mně se spíš osvědčilo šmejdit po obchodech, pokouknout, vyzkoušet a pak to koupit na netu, i s poštovným to mnohdy vyjde mnohem levněji než v obchodech v HK.
Velký výběr je v Nellovi v Kuklenách, ale jinak nakupuju fakt spíš na netu a mimibazaru.
Kosmetiku jsme taky používali welledu a to do roku a půl a pak jsme přešli na babylove (DM) plíny používáme fialové tesko.
20. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
konja: nesmutní, my taky jedem max na maltu a zlaté písky. Ten barák je nekonečnej žrout peněz a času. Naštěstí máme na zahradě bazén, tak je kde se schladit. Už ho dneska naplníme, mají příjít ty tropy, tak ať se to do neděle trošku ohřeje.
20. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
bebulka1: Tak to je super, alespoň využijeme šatičky :grinning: :grinning: :grinning:

bebulka1: Až budete odpupínkovaný ( kdyby náhodou ) tak se stavíme smočit :grinning:
Ale raději až po dovolený, jeden nikdy neví :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
kinsli:
žádný pupínky se nekonají, tak přijeďte kdy chcete, inkubačka je 14-16 dní a to už jsme prošvihli :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
bebulka1: Jasný, tak až se ohřeje trochu voda a bude fakt hezky :slight_smile: Jak jsi na tom odpoledne časově??? my chodíme spát v cca 11:30h takže my by jsme se k vám dohrabaly tak mezi 14-15h. Budí se jak kdy :wink:
20. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
jéé holky veku je fakt luxusně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen co se Kačka vzbudí tak vytáhnu šatičky a jde se ven. Jo normálně včera v 17:30h jsem byla s Kačkou na procházce, měla rifličky a tričko s dlouhým rukávem a před námi jela paní měla prcka v kočárku ve vajíčku, chlapečkovi bylo cca 5 měsíců a byl pouze v bodyčku s krátkým rukávem, jinak absolutně nic. No chudák dítě :angry: a já měla myslím rifle a tuniku s krátkým a teplo mi zrovna nebylo :confounded:
Takhle " nahatou " jsem nenechávala Káťu ani v největších vedrech, když už tak měla kraťáskové body :wink:
20. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
no včera teda fakt žádný vedro nebylo. My byli plavat a když jsme vylezli z bazénu, tak jsme měli obě dlouhé kalhoty, tričko a mikinu a bylo mi tak akorát
20. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Taky pomašírujem ven, už se těším :slight_smile:
Bebulka1: o stavbě Ikea v HK jsem slyšela už hodněkrát a tak nevím zda se tomuhle dá věřít ale jestli ji tu postaví, tak naše rodina asi brzo úplně zkrachuje :grinning: Jsem Ikea maniak :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
konja: tak už jsem to četla i v dalším článku, že chce Ikea expandovat i do HK a bude v nějakém větším celku obchodů pro HK a PCE.

Já jsem tam momentálně nechala 80.000 za kuchyň, takže asi taky všechno utratím tam, jsem se sortimentem moc spokojená, najde si tam svoje i člověk prachatý i méně prachatý a i člověk se vkusem i bez něho :grinning:
20. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
bebulka1: Tak to máte tedy asi megakuchyň :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
My jsme v Ikee koupili celý pokojíček :slight_smile:
http://markulinka.rajce.idnes.cz/Kveten_2009/#DSC09521.JPG

Takže už se fakt hooodně těším :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
ad kosmetika
používali jsme první šest týdnů Niveu a HIPP a naprostá spokojenost, Weledu jsme měli pouze v porodnici ...
Teď používáme kde co ... do vody olejovýho Pufíka, na tělo Astrid olejík, prťka Bepanthenem ...

já jsem hodně nakupovala na netu ... na aukcích a mmb :slight_smile:
Jinak kočár jsme jezdili okukovat do Pcí ... mají tam velký obchod s mimiňíma věcičkama ... no v HK jsem nic takového nenašla :wink:
20. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
a co jsem teda koupila do zásoby pro začátek - plínky, vlhčené ubrousky :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
markytkaaa: Pokojíček je nádherný, my máme taky do modra :wink:
Káťa ho dostala z novotočninám :grinning: :grinning: :grinning: tedy to jsme koupili, ale jinak pokojíček jako že ho má postavený byl taky k 1 narozeninám :slight_smile:¨¨ :wink:
20. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Chjo holky, mám nostalgii ... loni touhle dobou mi začali pravidelné kontrakce :sunglasses:
Za osmnáct hodin bude Páťa na světě :dizzy_face: To tak šíleně utíká, to je děsný ...
20. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
markytkaaa:tak si pěkně užij porod :grinning: A Páťovi vše nej k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
markytkaaa: Jo, jo holka máš to už za pár :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz
Tak mě už Blanička půl hodiny spinká a já se dala do pečení dortu. Koupila jsem si novou formu na plněné dorty, tak peču polokouli - chci udělat dinosaura, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Zatím nehoříme, tak je to dobrý :grinning:
21. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Otevřela jsem si noviny - Mladou frontu a v regionální příloze Hradec je krásný článek - Pátá Ikea bude u Hradce :grinning: :grinning: :grinning: Chtějí ji stavět u velké křižovatky u Libišan, lidé z Libišan sepsali petici na PODPORU stavby, protože si jsou vědomí, že díky dálnici bude o lokalitu kolem té křižovatky zájem a radši chtějí Ikeu než nějaké sklady. Jupííí, doufám, že to dopadne :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ikea v HK, no super! :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jinak Paťkovi vše nejlepší :wink:
21. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.