• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Také přejeme Páťovi vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Vsechno nejlepsi Patovi k narozeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky jaky jste mely vahovy odhad podle UZ ve 30.tydnu?Ja mam u Natalky 1700g :confused: a u Terci jsme mela jen 1200g. Terka mela nakonec vahu v terminu porodu 3200g,tak se desim jak bude velka Naty :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
kacici: Já měla 1520g a Kačka měla 4000g v 37+3 :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Kinsli diky,to jsi me moc neuklidnila :sweat_smile: :grinning: - tak ted jen aby mala vysla v tom 38.tydnu radsi ven :grinning:
Kdyz si vezmu jak me u Terky strasili jak bude mimi male a ted abych se bala ze bude Naty obrik :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Holky díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ta IKEA je boží, už se těšíme :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
kacici: porod je sranda a když ne tak pak alespoň víš, že to máš za co chytit :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
No to jsem napsala debilně, samozřejmě jsem Tím chtěla říct, že Natálku by jsi měla za co chytit :wink:
21. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
hoky neuděláme někdy sraz na biře?? je tak krásně... :slight_smile: včera jsme tam byli a nemohli dostat Denču z hřiště :slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz
kacici: mě ani u jednoho těhu nikdo áhový odhad nedělal (nebo mě to spíš asi nikdo neřekl :confused: ), ale slyšela jsem, že je to někdy dost nepřesné. Známá porodila v březnu holčičku a týden před termínem ji v nemocnici (Pardubice) šíleně vystrašili, prtože ji tvrdili, že mimimá sotva 1700g a že to jehrozně málo a že to není dobrý a dokonce zvažoval, že mimi hned vyndaj, ale naštěstí vyšli dobře ozvy atd. a tak se rozhodli ještě počkat. No holka se narodila za neelý týden a měla bez dvou gramů 3kg :wink: Tak tohle je zkušenost z blízkého okolí, ale i tady na koníkovi se o tom hodně dočteš. Není prý vůůbec nic zvláštního když dokltor straší velkým mimi a pak se narodí tříkilový drobek :wink: Sice je většinou pravda, že drué dítě bývá větší (i u nás to tak bylo), ale rozdíl byl dvěstě gramů :wink:
22. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Kuk holky, jsem vás přišla pozdravit, když jsem vás tak dlouho neviděla. Ale vy všechno určo víte :wink: . Nějaké nové mimčo na obzoru? A co nějaký srazík, bude??? Víte, že já na to psaní moc nejsem :confounded: :grinning:
22. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
Milý Páťo,
vše nej k narozeninám, hoooodně zdravíčka, štěstíčka, lásky.... Hlavně pořádnou oslavu a super dárečky :wink:

kinsli: jo kuchyň je dobrá, ale za ty prachy to je i se spotřebičema. Když jsem si nesla stejný návrh k Sykorovi, tak tam by nás vyšla na 120.000 bez DPH a bez spotřebičů :sweat_smile: tak sem se jim vysmála.
22. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
kacici: mně taky strašili jak bude Matěj veliký a narodil se s 3570g (je teda pravda, že byl hrozně dlouhej 56 cm)a u Aduš mě zase strašili jak je maličká a narodila se s váhou 3520g (51 cm)ono záleží na doktorovi jaké má oko. Moje doktorka mě uklidňovala, že ten UTZ hrozně zkresluje a je to +- půl kila, což je na tom prťavým tělíčku hrozně moc.
22. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
kacic: my měli ve 30tt odhad 1590 a Kuba se narodil 40+1 a měl 3820 :wink:

pro sraz na Biřičce jsem určitě pro :wink:
22. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak já jsem se dnes pustila do zdobení dortu. Včera jsem pekla a krájela, natírala a patlala a dnes potahuju. Chce se mě chvílema z toho řváááát, ale začíná se to pomalu dařit. Rozhodla jsem se, že vymodeluju dinosura - stegosaurus či jak se ta potvora jmenuje :sweat_smile: s takovejma těma lopatama na hřbetu. Bláňa teˇspí tak si hraju :grinning: Ale na moje netrpělivý nervy je to docela záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad se bude Filipovi líbit. Má v úterý svátek tak chci udělat překvápko. :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
konja: Jé tak to se Filda má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já dort s největší pravděpodobností nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mám alespoň slíbený oběd :grinning:
22. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Já jsem taky určitě pro Bířu :wink:
22. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak dort je hotov. Ještě jsem zvědavá jak Filipovi pojede :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=145062
23. kvě 2009 v 06:28  • Odpověz
autor
konja: Je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky moc děkuju za rady, k Nellovi se určitě podívám. :slight_smile: Kdyby Vás ještě něco napadlo, všechny rady a doporučení jen uvítám, přeci jen jsem v téhle oblasti zatím samouk a amatér :wink:

Markytko, ten dortík je opravdu úžasnej. :wink:
24. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj popsala jsem pár zážitků tady tak mrkněte a mějte se tu

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=95672&vGroupOffset=0&vOffset=1560
24. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Tak nám to klaplo a frčíme 12.6.-21.6. do Itálie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No, ale, že to byly nervy :confounded: :angry:
25. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Jinak jsme dnes byly na plavču a to zvíře mi ještě pořád spí, asi jsme jí totálně zničili :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: Super článek, jen jsem jukla na diskuzi jako takovou, a vůbec jsem nepobrala o čem se to vlastně bavíte :sweat_smile: většina příspěvků nemá ani hlavu, ani patu :grinning:
25. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
já taky jukla na diskuzi a připadala jsem si jako ....... tydýt, nechápala jsem a říkala jsem si, že už jsem na tohle asi holt stará, tak si mě Petro uklidnila :wink:
25. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
tak kdy uděláme srazík???
25. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
lenka: taky jsem koukala :slight_smile: s pár kámoškama, když se sejdeme tak si taky říkáme láskyplně čubko :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
tak co srazík třeba na středu??? Já jinak čt mám plavání a pá máme akci z práce a tam už pojedu asi brzy :wink:
a další týden se budeme 1.6.-4.6. dovolovat :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
bebulka1: :grinning: :grinning: :grinning:

markytkaaa: čubka sem, čubka tam .... o to nejde, jen jsem nenašla v prvních dvou stránkách nic smysluplného a dál jsem ani nečetla, tak zvědavá zase nejsem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
kin: já četla jen první a poslední stránku :grinning:
25. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Já jsem zvědavá kdy se letos budeme dovolovat my ... vlastně jediný co máme tak nějak domluvené je týden na Benecku s mamkou ... taková dámská jízda, když nepočítám draka :grinning:
No a s manžou je to teď těžký no ... mají toho dost v práci, navíc teď víc jezdí na víkendy pryč na služebky ... no snad alespoň týden koncem června nebo koncem srpna ... bych chtěla alespoň na chalupu do Jeseník :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.