• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Holky mám dotaz, co nosí roční děti do bazénu ??? Jsem asi natvrdlá, ale já nechápu jako že nemůžu sehnat na rok rukávky. mají je až od 18 kg. A to už se po nich sháním dlouho :confused:

markyfrana: jak jsi to řešila??? Vy už taky za chvíli frčíte na dovču, tak co jsi Denisce koupila??? Já do bazénu bych brala ty pásky co jsou na plavání a na ruce ty kroužky, ale do moře je to blbost. Naštěstí jsem dnes sehnala alespoň pořádný kruh. vypadá bytelně, s dírami pro nožičky, ale podle mě by i tak měla mít alespoň rukávky :zipper_mouth:
Ještě jedna otázka, na cestu stračí Kačka v občance, že??? Já jen, aby jsem na hranicích nespařili, ale teď jsou otevřené hranice, ne???
25. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
markytkaaa: My jsme měli s dovolenou taky boje :angry: , vůbec mu jí nechtěli dát :angry: podepsali mu jí nakonec až dnes a ještě na nás zbyl naštěstí poslední bungalov :wink: Fakt se už moc těším, byla jsem tam tak před 3 lety s kámošem a bylo tam krásně :wink: ty chatky mají dělaný jako pokoj, kuchyň a pokoj, takže do jednoho šoupneme Kačenku a do druhého půjdeme my, to bude luxus :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: . Další rok s námi chce jet kámoška s přítelem a 2 dětmi tak to už budeme plně obsazený :grinning: ale to máš fuk to je stejně převážně na vyspání jinak se řádí venku :wink:
V září frčíme s mamčou a budeme muset taky něco takového vymyslet. Protože do hotelu je blbost, Kačka chodí v 19:30h spát, tak to nevím co by jsme dělaly :confounded:
takhle se dřepne na verandu a je pohoda :wink:
25. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Jo jinak holky ani jsem se Vám nepochlubila od 22.5. jsem zasnoubená :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
To my budeme v létě v penzionu ... počítám, že když uspíme draka, tak bude na vysílačkách a my půjdeme alespoň na terásku nebo někam k baru na dvě deci :slight_smile:

Jinak gratulky k zásnubám :grinning: já myslela, že už jste svoji :grinning: :grinning: :grinning: My budeme mít v červnu druhé výročí ... toto letí :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
markytkaaa: děkuji :wink: nene nejsme, já nikam nespěchám :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
kinsli: podle toho kam jedete. Pokud po EU, tak by to stačit mělo, ale raděj si zavolej na velvyslanectví, jestli to fakt stačí, protože kamarádka se takhle vypravila do Chorvatska a dál než do Rakouska je nepustili. Někde stále vyžadují pas a nějaké zapsání v občance jim je jedno, oni potřebují tu fotku.

u nás dovolenkování nehrozí, pojedeme na maltu a zlaté písky. nejsou finance a ani čas, zahrada a domeček nás nějak vysilují. Navíc bych si k moři ještě s Aduš netroufla, stačí, že i tady po celodenním pobytu na zahradě a ustavičném mazání 40 jsme večer jak raci a co teprve u moře. Mám holt děti po tatínkovi ředitele vápenky.

Jo a s tím co do moře jsou fakt nejlepší kroužky a pásek. Ještě to lidi řeší vestičkama.
25. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
kinsli: tak pak dej vědět jak jste byli spokojení. Já bych taky někam příští rok už vyrazila, ale máme jeden problém - jsem jediný řidič v rodině (manžel umí řídit leda tak kolo a zahradní sekačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a asi bych si to úplně sama neriskla. Kdyby jelo ještě jedno auto abych měla jistotu, že se můžu držet něčího zadku a kdyby auto začlo stávkovat, tak abych měla jistotu, že tam neůstneme stát sami. Bohužel nikoho známého ko by měl taky děti a chtěl vyrazit na takovouhle dovču nemáme :frowning2: Ale jela bych... :sunglasses:
26. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz
Kïnsli: ještě edna otázečka - přes koho jedete a na kolik vás to vyšlo? Teda jestli to není tajné :wink: A gratulace k zásnubám :slight_smile:
26. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
kinsli, já koupila ten kruh s nohavičkou, tak jsem zvědavá, neb na plavání kruh bojkotuje. ale rukávky nesháním, podle mě je na ně ještě malá. vy se budeme ráchat jenom na břehu. do hloubky ji vezmu, jenom kam stojím - sama neplave :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
a ještě možná objednám pásek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5851362&tab=3 máma i otec (nežijou spolu) mají na zahradě bazén, takže se to určitě využije :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
konja: dostali jsme "cenu" už jsme s nimi byli, ale nemám se Tím nikde chlubit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak normálně stojí bungalov na týden 6500,- auto parkovné 500,- Takže fakt paráda :wink:

Další rok můžete klidně vyrazit s námi :wink:

markyfrana: Pásek a kroužky chci taky, ale to až na září, v moři bych je fakt neužila :grinning: :grinning:

Jinak holky, ještě že jsem se zeptala, včera jsem si našla, že pro nás vstup na občanky, ale dítě jednině v pasu.
takže jsem si dala na 7h budíka a vyrazila na pasový. Žádný problém 1.6. bude dopsáná u mě v pase za 50,- :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
markyfrana: Koukala jsem na ceny ta tom e-shopu a jsou stejné jako když si to koupím v Kačce :wink:
26. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Holky tak co ten sraz??? Co to nechat na 9 nebo 10.6.??? To jsme v HK a už tu bude i Lenďa :wink:
26. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Kinsli: jo to by bylo fajn. Jen myslíš že bych to zvládla? Jak dlouho jedete? Střídáte se při řízení nebo to odjede celý jeden řidič? Mě by manža nezvládl vystřídat ani kdybych si ruce zpřerážela.Řidičák sice má, ale jen na ozdobu v peněžence :sweat_smile: . Já se i do porodnice musela odvézt sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak cena je to super! Přes koho to máte? A máte to i s jídlem? Asi bez, že?
26. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
konja: Je to přes CK sana :wink: Autobusem jsme to jeli 14-5h. Autem to snad bude rychlejší :wink:
Odřídit to musí Lukáš, já jsem to samé co tvůj MM v bleděmodrém :grinning: :grinning: :grinning:
Co je blbý, že nedostal na den odjezdu dovolenou, takže on přijde z práce, skočí do auta a jede se :pensive:
No v čtvrtek musíme být hodný a nechat ho pořádně vyspat :grinning:
Je to samozřejmě bez jídla. Mám upeču kuře, sekanou a nějaké maso nechám zavařit do sklenic a Kačce jsem nakoupila skleničky, frutapury, bebu beru s sebou a jogurty se nakoupí tam :wink:
A tuny a tuny ovoce. Včera jsem koupila melouna, myslela, že jak z něho nebude Káťa hotová a ani ho nechtěla :confused: jen vždycky vypila vodu která po vydlabání byla. Jinak jahody by baštila na kila :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kinsli: tak mě pak řekneš jak jste cestovali. Koukala jsem na jejich stránky, vypadá to dobře.Jen teda pořád nevím s tou cestou :confounded: Je to dálka. Tak mě pak musíš říct jaké to bylo, jestli jste neměli nějaký problém atd. Jsem zvědavá :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
jasně poreferuji :wink:

Jinak holky, zastavte se pro ty jídla, mám to tu vytelený v obýváku v krabici a Kačka se v tom furt hrabe. Hlavně my už od pátku budeme tak nějak pryč tak ať to tu kdo ví jak dlouho nestraší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
kin: já bych se mohla stavit dneska večer až pojedeme z nákupu :slight_smile: Ale bude to možná až kolem deváté ... nebo bych pak vyslala muže zítra a stavil by se kolem páté ...
26. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Dneska jsme byli na roční :slight_smile:
Tak máme 78cm a 9,4 kg :slight_smile: prý tabulkový dítě :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
markytkaaa: Ta 78 se hradečátkám nějak líbí :grinning: :grinning: :grinning: Už jsme tu 4 se 78 cm :wink:
Jinak super míra, super váha... gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My už se snad taky k 9kg blížíme :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Klidně dnes v 21h, nemám s tím problém :wink:
26. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky,my mame taky v planu jet pristi rok v cervnu opet do Italie do apartmanu :dizzy_face:
Klidne bychom se radi k Vam pridali,bylo by nas alespon vic :wink:
Jinak ja jsem taky ridic na baterky - ridicak me pouze zdobi doklady,ale to je vse :sweat_smile:
Jak jsme byli loni v Italii bez jidla tak si vubec nestezuju,jediny co maji Italove drazsi nez je u nas je maso a pecivo,jinak kolikrat meli i levnejsi ovoce apod.
Kinsli - je dost blby, ze nedali manzelovi volno - Ales to mel uplne stejne a bohuzel usinal,takze jsme museli aspon na dve hodinky od 4.00 do 6.00 zaparkovat a nechat ho trosku dospat,uz usinal na dalnici a bylo to o usta :rolling_eyes:
Do Caorle nam ta cesta autem trvala asi od 21.00 do 11.00,ale byli v tom 2 hodiny spanku a asi 5 zastavek na vychazku kvuli male :wink:
27. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
kacici: No proč ne, příští tok může být sraz v Itálii :grinning: :grinning: :grinning:
S tou dovolenou je to fakt blbý, no uvidíme jak to bude, ale autobus vyjíždí v 14h a na místě je kolem 5h. Takže by bylo dobrý kdyby jsem dorazili tak nějak po sobě, aby na nás nemuseli extra čekat s ubytováním, i když možná teď mě napadlo, že ty co jsou před námi tam ještě asi budou, že se to vždy dělá tak, že si tam hodíme akorát bágly a jde se k moři :wink: My jsme totiž minule to měli v pohodě, před námi ten turnus byl bungalov prázdný :wink:
Jinak pečivo je pekelně drahý, takže budu určitě brát alespoň 3 bochníky chleba. vezmu balený, krájený ten vydrží dlouho :wink: Maso vím, že je tam dražší, ale to neřeším, budu se tam stejně ládovat většinou ovocem :grinning: :grinning: :grinning:
Mamča chce v září do Bulharska a tam by měli být ceny stejný jako u nás, tak to vezmeme bez jídla a budeme chodit někam do hospody :wink:
27. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
kacici: Koukala jsem na fotky, Terka už je fakt slečna :wink:
Na 3 měsíci to byla přesná kopie Kačenky :wink:
Teď je Kačka s taťkou venku, je tu klid tak to jdu přehled taky udělat :wink:
27. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Kinsli - koukala jsem na fotecky Kacenky a mas pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
Strasne rychle ten cas leti,az bych ho nekdy na chvilicku zastavila :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
kacici: Najdu Ti tam nějakou s dudlem :slight_smile:

Jinak když se podíváš na Terezku na 9m a na 20m tak je to úplně jiná holčička :wink:
jojo, letí to :frowning2:
27. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Holky tak dnes si opravdu můžu říct, že jsem na mateřské DOVOLENÉ :grinning: :grinning: :grinning:

Po 9h jsem vyhodila Lukyna s Káťou ven, přišli v 11h. V 11:30h jsem dala Kačku spát a ještě pořád spí... tak tomu říkám Luxus :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Bláňa je dneska už od rána protivná, tak jsem ji vrazila do postele spát, ale ona řvala a řvala. Řekla jsem si ale, že prostě nepolevím a nechám ji, protože u prsu usínala, tak ať hezky zabere i v posteli. Vydržela to asi deset minut a pak stichla. A takhle jsem ji našla v postýlce když jsem ji šla zkontrolovat jestli žije :sweat_smile: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2819775&vReferer=
28. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Našla jsem super nápadek, možná by se někomu mohlo hodit, hlavně kinsli, když máš ráda kitty :grinning:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=941
28. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.