• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky kdo kupujete sunar,tak v intersparu mají ted nějakou výjimečnou akci. Náhodou jsem tam na to narazila. Sunar stojí 124,90kč a ke každému balení dostanete na informacích sunarku mléčnou kaši s mlickem. Ta kaše má trvanlivost jen do půlky června ale sunar minimálně rok.
28. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Raději si pospěšte,myslím,že při takovéto ceně to dlouho mít nebudou. Akce platí do konce května ale už teď to tam začíná být vybrané. Já sama jsem si udělala mega zásobu :slight_smile: teď hlavně aby to malá nepřestala pít :grinning:
28. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
zusma: Díky za typ, chtěla jsem ho koupit pro Lenku, ale Lukáš mi volal, že když tam byl ( někdy dopoledne, když jsme byly na plavču ) tak, že tam měli poslední dva :angry: Takže už teď vím kdo nám to vybrala :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Kinsli to není možný. Já tam byla ráno v deset a pak ještě teď asi ve tři a ještě tam byly různý druhy. Jak od 10m tak od roka atd
28. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
A měli toho tam teď odpoledne celkem ještě dost. Jako určitě méně než ráno ale pořád dost.
28. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
zusma: Já tam nakonec teď taky byla a od 12m už normální neměli, jen s příchutí :wink:
28. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
to je škoda. Většinou je ten bez přichutě pryč nejdříve. po obědě ho tam ještě měli. Já příchut nezkoušela ještě nikdy. Myslím že by to nechtěla. Ona je dost konzervativní.
28. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Kdybych byla autem tak jsem toho mohla pro vás někoho vzít klidně víc. Ale já byla pokaždé s kočárem a měla jsem i tak co dělat, abych ty krabice dotáhla domů. S těma kašema to bylo dost velký a těžký.
28. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
zusma: za mě už kaše neměli :frowning2:
Já jsem poslala Lukyna pro ten banánový Kačka vypila tak cca 50 ml a začala kroutit hlavou div si jí nevyrvala a ječet nenenenene!!! tak jsem jí hodila do postýlky, dala jí tam flašku kdyby si to náhodou rozmyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale zatím to nevypadá ječí jako tur :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Asi to bude pěknej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mne malá nechce ani žádný ty mlíčka s kaší. Musím ji to přimíchat vždy do normoš sunaru. Jako teď si dala na spaní tu dnešní kaši se sunarem a když to má naředěné,tak to nepozná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
A to ti to vypije sama v noci třeba studené? To já ji do dneska musím flašku s mlikem při pití držet. Máme to už ráno a večer takový rituál:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
zusma: Mě papá sama. Nakonec usnula a dost tam zůstalo. Asi za 30 min. se probudila tak jsem šla k ní, přenesla jí do židličky, před ní sunar vylila, vymyla flašku a dala jsi její Bebu :grinning: :grinning: :grinning:
Vše jsem jí ukazovala, aby věděla, že jí oblafnout nehodlám. Vrátila jsem jí pak do postýlky dala jí flašku, vypila tak 200 ml a usnula :wink: Dnes jsem to zkoušela bez dudáka, a zatím pohoda :wink:
Já bych jí ten dudák už vzala, ale pořád čekám na ty zuby :sweat_smile:
kdyby jí to bolelo tak aby se měla čím uklidnit :wink: Dnes mi opět ztratila dudlík, měli jsme jich minimálně 10 a teď máme fakt už poslední. Všechny poztrácela :confounded: Kdyby nedudala jen Aventy, tak by mě to tak neštvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
První jsem nakupovala za 149,-/ ks a pak jsem sehnala na netu za 80,-/ks to už docela jde, ale když si pak zase přičteš poštovný :frowning2:
Jinak ten sunar je fakt výborný, ale jak píšeš, je to konzerva, ona nic krom beby do pusy nevezme, má rada buď takové bezchuťové věci, nebo hořký, kyselý ale sladký vůbec. jako sní třeba sunarku, to jo, ale když by jsi jí dala kousek čokolády tak to vyplivne, ani zmrzlinu, jedině citronovou nebo nějaký kyselí. futruje třeba jahody, kiwi to by mohla fakt na kila, ale když to ochutnáš tak se Ti protáhne huba jak je to kyselý a ta se po tom může utloct. Když jsem koupila melouna, výborný slaďoučký... no ani náhodou jen ho vzala do pusy, 2x povalela a vyplivla, pak už kroutila hlavou že nechce.
28. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Jinak my máme zase rituál, že každé ráno když se vzbudí tak jdu k ní, vezmu si ji do náruče a ona si hraje s mými řetízky. pak jdeme před zrcadlo a tam sama sobě dává pusinky :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes měla dobrou náladu, když jsme přišly z Intersparu a já zavolala výtah tak jsem jen řekla " Kačenko dáš mamince pusinku??" a ona bez protestů mi dala asi 4 pusy :grinning: :grinning: :grinning:
Ale to jsou fakt výjimky většinou když jí řeknu jestli mě dá pusinku tak natáhne ruku k mému obličeji a tlačí mě jakoby pryč od sebe :grinning: :grinning: :grinning:
Ale třeba Lukynovi nebo komukoliv jinému pusu nedá nikdy. Akorát jednou když jsme jí měli v židličce a Lukyn mě dal pusu, tak ona chtěla taky a dávala nám oboum pusinky, to se jí hrozně líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
Teď tak poslední týden začala skloňovat nejdřív to bylo takový vyber si :grinning: ( nevěděli jsme jestli je to Tady - ona říká tadííí, nebo tatí. Dnes už fakt krásně říkala tatí a babí :wink: jo a pejsek už ve většině případů není bafbaf ale je to Baf bobík :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Já nic kromě sunaru nezkoušela,jsem rada že ho vůbec vzala na milost. Mne teď nějak blbne s jídlem a nechce moc čerstvé ovoce a jogurty. takhle to měla loni v létě taky a pak se to srovnalo. Ty dudaky se koukám prodraží co? Malá naštěstí měla ráda jen takový obyčejný asi za třicet korun. A hlavně jsem ráda,že už ho vůbec nemá. Představa tříletého dítěte venku s dudlikem mě děsí.
28. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ale chápu že u některých dětí je to s dudlikem boj.
28. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
zusma: jo, jo prodraží :grinning: Ale minulý týden jsem sehnala 3 nové kus za 35,- akorát je to vel 0-6 m tak nevím jestli jí budou chutnat :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Káťa jiné fakt nedudá, měli jsme jich spousty nakoupených, tak jsme jí je nechali na hraní do vany :wink: Ona si je třeba dá do pusy, ale za chvíli je vyplivne, neumí je dudat :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
A už má Kata nějaký zub nebo vůbec ne? Třeba na zuby nebude trpět a bude v pohodě. Malá kvůli ním neměla nikdy problém,nebudila se apod. Ale někdy blbne s jídlem a tak to přisuzuji zubům. Teď zrovna má pořád ruce nacpané v puse.
28. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Tak jsem se v jiném tématu dočetla že to vypadá,že sunar začíná dělat nová (menší) balení UM ale cena stejná! Tak se asi chtějí teď zbavit starých zásob.
29. kvě 2009 v 06:24  • Odpověz
Holky ja jsem tak nas.aná!!! :angry: Už přes měsíc máme na zítřek naplánovaný výlet do ZOO Praha a má být hnusně! :angry: Já jsem se tak těšila a teď to vypadá, že pojedem leda víte kam! :angry: Nejhorší je, že jsme nechtěli na rodinný výlet autem, ale přes hradecký hokej s hokejistama autobusem, doprava zdarma atd. Jen tak sama bych se do Prahy do ZOO nevydala, ale takhle jsem se těšila, že nás aspoň cesta nebude nic stát :angry: Navíc jsem si ten výlet vybojovala zuby nehty, protože se rozhodovalo mezi ZOO a Dětěnicema. A já řvala, že s dvouma dětma nepojedu do Dětěnic, že děti to maj lepší v ZOO. No a teď tohle! :angry: Mě fakt picne :angry:

http://www.novinky.cz/domaci/169928-posledni-kvetnovy-vikend-proprsi-a-bude-zima.html
29. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky,
Kinsli - Peto holky jsou fakt jak naklonovane :confused: :grinning:,i ty vlasky a taky Aventacky dudlik :grinning:
Konja my meli naplanovane to same :frowning2: ,takze ted hledam alternativni reseni kvuli pocasi
Holky diky za tip na Sunar,ale ted uz to bude asi vsechno fuc :frowning2:
My jsme dali dudlik pryc pred 12 dny a konecne muzu rict,ze se po nem vylozene neshani :sweat_smile:
Vcera jsme byla tak nas... jak nikdy v zivote :sweat_smile: . Zatepluji nam barak a malou me vzbudili po 10 minutach spanku. Potom asi 5 min. na to nam udelali do pokojcku 3 diry do zdi a to tak velke,ze kusy zdi odlitly az do jeji postele,kde predtim spala :angry:Dneska to ma prijet stavbyvedouci resit,vcera mu to nejak nevyslo. Navic nam zakryli okna az po 14 dnech,kdezto ostatni to maji prikryte stale od zacatku,ale jim se asi libi smirovat nebo fakt netusim proc zrovna nam ty okna nezakryli :pensive:No vytocena jsem pekne,k tomu si pridejte tehu hormony a asi si dokazete predstavit co ja vcera :frowning2:
29. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
Holky s tou zoo to naštve to je škoda. A když mě někdo doma ruší,tak jsem nepříčetna.
29. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Kacici zítra dopoledne je v afi v pardubicích dětský den a je tam michal z kouzelné školky. Třeba by se to vaší malé líbilo:slight_smile: já to četla v novinách a program by měl snad být na jejich stránkách. My tam s nicol chceme jet. Na kouzelnou školku kouká. Pohádky ji nezajímají ale jak vidí michala a františka,tak skoro nedýchá:slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Jsem to blbě napsala. Není to jen zítra dopoledne ale dětský den je celý víkend. Akorát ta kouzelná školka je zítra dopoledne:wink:
29. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
konja: Já bych tu zoo riskla. My když jsme byly před cca 14 dny, tak tady pršelo a pršelo a v Praze bylo nádherně, svítilo sluníčko a běhali jsme tam pak v krátkým rukávu :wink:
Jinak já jsem kliďas, ale jakmile mě někdo vzbudí Káťu, tak se to ve mě fakt vaří :sweat_smile: :zipper_mouth:
29. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Jinak noc bez dudu, pohoda, vzbudila se pak už jen jednou ve 4h a to měla žízeň, tak jsem jí byla udělat čaj, vyžahla celou flašku a spala dál :wink: Vstávala v 8:45h takže fakt paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Zusma - moc dekuju za tip :slight_smile: ,presne tohle jsem hledala byt nekde schovana pred neprizni pocasi a zaroven aby se mala zabavila - ona Frantiska a Michala miluje.Kouzelna skolka (DVD) u nas jeden cas chodilo od rana do vecera :rolling_eyes: a taky prvni poradne slovicko bylo u nas skolka :sweat_smile: :grinning:
Mala spinka,dneska asi nedelaji kvuli pocasi - HURA :sweat_smile: :grinning: ,takze je na baraku nevidany klid a ticho :confused:
Stavbyvedouci to byl se mnou vyridit - asi za 14 dni by mel prijit zednik a opravit nam ty diry ve zdi. Pry jsme treti :fearful: ,no nevim,ktery ......delali ten barak,ze tam maji tenke panely. I podlahy jsme si delali nove,vyliti sterky apod.,bylo to strasne moc krive :unamused: No je znat ze delali tenkrat baraky(kotce pro lidi jak nekdy rikam)jak na bezicim pasu a neresili material a jak to v dusledku vypada :rolling_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Peto neprovokuj :grinning: my mame tak desny noce,ze si rikam,ktere dite spi za nasi Tercu a ted uz to vim :grinning: :grinning: :grinning:
Ona nam jezdila na motorce po byte od 1.00 do 3.00,fakt parada a to je vzhuru od 6.00 :rolling_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
kacici: No to je zvíře :grinning: :grinning: :grinning: Jízda na motorce mezi 1-3h by u nás fat neprošla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme s Lukynem chrápavý oba, takže jsme nic jiného než spinkací miminko ani nečekali :wink:

kacici: ta podoba je mazec, kdybych nevěděla, že je to Terezka tak bych přemýšlela kde jsme jako ty hadry co má na sobě vzali :grinning: :grinning:
fakt Kačenka na druhou :wink:
29. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
zusma: zub zatím nemáme žádný. Na 13,5m už mi to přijde docela divný, navíc ani nenasvědčuje nic tomu, že by v dohledné době by se měl nějaký ukázat :confused:
29. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.