• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Nemáte někdo nějaký dobrý typ na sandálky??? myslím prodejnu. Chtěla bych nějaký kotníčkový, fakt pevný na ty první krůčky. Moc se mi líbily jedny od Bublle .... ( fakt nevím, ale je to známé jistě budete vědět :wink: )
podle mě by se v nich rychle rozchodila protože opravdu byly dost nad kotník tam měla krásně pevnou nohu, ale bohužel na nás nemají číslo :frowning2: Chtěla bych nějaké " decentní " úzké, aby v tom nebyla jako kocour v botách :grinning: :grinning: :grinning:
byla jsem vybírat botasky v Humaniku, tam jí měřili nohu a vycházela 21-22. jenže to je podle druhu boty, jedny 20 jí jsou veliký a další 21 malé. nakonec jsem vybrala jedny 21 jsou jí ještě větší, ale alespoň nám trochu vydrží. Teď co jsem jí kupovala boty tak je měla na 1,5m a to mě přijde fakt málo :zipper_mouth:
29. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Jinak dnes nám přišel řetízek pro Kačenku, je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chceme jí ho dát za první krůčky tak by se měla holka přisnažit :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kacici, ted jsem koukala na stránky Afi a budto jsem blbá ale ten program tam prostě nemůžu najít. Ale v novinách to psali a mám to vystřižený. Michal by tam měl být zítra od 10.30.Tak se tam třeba uvidíme :slight_smile: , ikdyž určitě bude narváno,obzvlášť, když bude pršet :unamused:

Kinsli ty zuby nevím,je to divný :confused: ale co naděláš že? Doktroka něco říkala?
29. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Kinsli, já sháněla taky sandálky a nakonec má na doma i na ven od Santé. Nikde jsem nemohla sehnat takové,aby fakt splňovali všechny ty zdravotnický podmínky.

http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/clanek/13/6/zakladni-pozadavky-na-zdravotne-nezavadnou-obuv

Hlavně mě štvalo,že většina má šíleně tuhou a tvrdou podrážku,že to malá ani při chůzi pomalu neohnula. Osobně doporučuji santé anebo Fare,ale u fare mi ta podrážka přišla též dost tuhá a tak jsem dala přednost santé a jsem zatím moc spokojená.
29. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Peto oni vyrostou a aspon se ji tak brzo nezkazi :grinning: . I kdyz teda moc ti preju aby byla Kacenka i potom tak hodna jako je ted. Terezka zacalo byt totiz zvire od 10 mesice,kdy ji vyrostl prvni zub :sweat_smile: :unamused:
Ja koupila ted sandalky od Sante v prodejne za Centralem.Maji tam fakt vyber - bud Sante nebo Essi :wink:Ja jsme spokojena,pani prodavacka zmerila nohu,mame 22,pry at vezmu radsi 24,ze dela Sante trosku mensi a mela pravdu,Terce jsou akorat :slight_smile:
Zusma moc dekuju :slight_smile: .My mame totiz jet ke kamaradum po obede do Pardubek,tak bychom to asi spojili ;-Doma by me asi v tomhle pocasi s nasim Teryskem hrablo :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já ted zase sháněla uzavřený boty, protože ty jarní už jí byly fakt malý. Ještě že jsem je koupila, jak je teďka kosa,tak nevím, v čem by chodila.
A taky to byla bída s nouzí. Nikde se mi nic nelíbilo. Koupila jsem nakonec jedny od Fare a jsem moc spokojená. Doufám,že jí vydrží alespon 4měsíce.Má tam přes 1cm místo.
29. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Boticky jsou u nas ted nastesti vyresene.Uzavrene ma 23 z Humanicu - znacka je Bambulini a ted ma Sante sandalky. Doufam,ze za mesic nebudeme kupovat nove :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
jj, tam za centrálem jsou milé prodavačky. Zato ve Fare... :rolling_eyes: Jedna je ve Fare super,ale ta druhá děs běs. Vůbec nepomůže,neporadí,jen stojí a kouká.
29. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kacici jaké Bambuliny máte z Humanicu? Já tam byla pro jedny Bamb.rozhodnutá,už jsem je měla v ruce,ale byly špinavý a jiné v tom čísle neměli. Tak jsem nakonec koupila ve Fare.
29. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Hnede s prouzky(ty prouzky maji barvu ruzovou a fialkovou) a jsou na tkanicky :wink: . Tahle znacka je uzasna,prijdou me ty boticky dost kvalitni,odpovida tomu teda i ta cena :sweat_smile: terezka mela svoje prvni zimni kozacky od tehle znacky a super :wink: .Pak jsem meli od Bati a nic moc :frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak to máte jiný. Já měla vybrané celé světle růžové a vpředu jakoby prošívané. Krásně měkké,pružné a fakt moderní. Akorát mi pak přišlo,že jí v tom tam noha nedrží tak pevně :confused: ale nevím...tolik tomu nerozumím. A cena byla teda taky pěkná :sweat_smile:
No ale nakonec jsem ráda za ty fare.Sice nejsou tak krásné jako Bambulini,ale přijdou mi pro malou na chození lepší :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Já sehnala botasky od adidasu za 419,- braly jsme poslední pár :grinning: :grinning: :grinning:
Jsou fakt moc hezký, a Káťa v nich hezky jde, v sandálkách co jsme z nich teď vyrostli děsně šmatlala :pensive:
29. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
zusma: Co děláte odpolčo??? Že by jsme se sešly ve městě :wink:
29. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Já musím být do 15h doma a pak můžeme vyrazit, jestli bude už madam vzhůru :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky jsem zpět,bylo moc hezky a časem dodám fotky.Vanda tam asi dost přibrala,pořád jedla a je nějak těžká :sweat_smile: a vyrostla teď jsme jí naměřili 83 cm :confused:

že jste nerozuměly diskusi na opicích je normální,navazujeme na rozhovory na icq takže "cizím" to smysl dávat nemůže :grinning:

sandálky santé taky doporučuju :wink:

Gratuluju kinsli k zasnoubení,jak to proběhlo?Lukyn s prstenem na kolenou? :grinning:
29. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
lenkabu: Vítám Tě :wink: :wink: tak co všude dobře doma nejlíp??? Povídej a přeháněj :wink:

Jo prosím Tě v Interspáru mají už jen sunar od 10 měsíce, nevěděla jsem jestli by jsi ho chtěla tak jsem ho nebrala. Když tak pro něj Miloše pošli nebo tam zítra vyrazte na nákup. Mě přijde jedno jestli je od 10m nebo 12m :wink:

Jinak na koulenou nebylo, původně se to mělo konat v Jiráskových sadech, ale jen co jsme sešli schody tak začalo brutálně lejt, takže jsme to spláchli v obýváku :grinning: :grinning: :grinning:
Prstýnek je krásný, ale musí se dát zvětšit :grinning:
29. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Jinak Vanda je velká holka, nechápu po kom :confused:
My máme asi ještě těch 78 cm, akorát noha nám teď brutálně narostla :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Holky chtěla jsem se zeptat nemáte někdo na půjčení koupací čepice??? Nakonec jsem zjistila, že v Itálii je v kempu mega bazén, jen v něm vyžadují čepice.
29. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Třeba by prošly i ty co se dávají k barvám :sweat_smile:

Pro Káťu mám tuhle, ta by mohla stačit ne???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22599301&tab=1
29. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kačka nemá vlasy na co čepici :grinning: :grinning: :grinning:

to je dobrý že si dal se zasnoubením práci.........u nás to proběhlo asi tak že jsem měla svátek,dostala prstýnek a mimochodem dodal že je zásnubní :grinning: to sme spolu teda chodili 10 měs :sweat_smile:

pro sunar se kdyžtak stavim,dík :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
lenkabu: Neboj, já ho měla zase k narozeninám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no bez čepice by na sluníčku stejně být nemohla :grinning:

A neděl z nás kolenatce, my už 2 chlupy na hlavě máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
lankabu,kinsli: ty chlapi jsou teda originální co? U nás to bylo stejné.Dostala jsem ho k narozeninam. A ještě ke všemu jsem si o něj musela tak nějak říct. Můj drahý je totiž děsně nerozhodný. Takže to pro mě nebyla čistá rána z nebes, ale nervózní poposedávání u večeře s myšlenkama kdy už ho vytáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Myslím ten prstýnek :sweat_smile: :grinning: Ale aspoň, že to ty chlapi udělaj, že? :wink:
Kinsli: teď jsem viděla, že maj koupací čepice v tesku (carefoure), nejsou ani tak drahé. Nevím už kolik přesně, ale koukala jsem tam na ně. :wink:
30. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
konja: Vím, že je v tescu mají, ale já je pak už k ničemu potřebovat nebudu. a kupovat čepice na to abych v nich šla třeba 2x do bazénu mě přijde jako vyhozený peníze. Lukáš prý v práci mají, tak se zeptá jestli by mu 2 nedali :wink:
30. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
až ho vytáhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my se zasnoubili,pak přes rok nic(však jsem psala že v době zasnoubení jsme spolu byli 10 měs tak pak se čekalo esli to vydrží :grinning: ) a když se pořád k ničemu neměl tak jsem se jednoho rána zeptala jestli teda nějaká ta svatba bude nebo co jako a Miloš se toho chytil a hned plánoval výlet na matriku atd....no kdybych si neřekla tak nevim nevim :sweat_smile: :grinning: a nějaký ofiko žádání o ruku před rodičema už vůbec nebylo,jsme jim řekli "mami,tati,budem se brát" a oni že teda jo a bylo to. tchyni to Miloš myslím zavolal páč na její kecy jsem jaksi neměla :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
lenkabu: Taky moc hezký :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Holky normálně kámoška má mateřskou 9,-/ den :fearful:
Tohle udělat mě tak tam jdu a asi je zabiju :angry: :angry: :angry:
30. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Kinsli jak to? To měla tak malý plat?
30. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
lenkabu: u nás jsme to taky jen známili, já na nějaké "ceremonie" nejsem. Asi bych se počůrala smíchy kdyby šel Leoš žádat mého otce o moji ruku :grinning: :grinning: :grinning: Drahý tatínku, zdvořile vás žádám o ruku vaši jediné dcery. No chechtám se už jen při té představě :grinning:
kinsli: to snad není možný? Vždyť mateřská se vypočítává z platu ne? :confused:
30. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
kinsli: to byla mzdovka pod parou ne?? kdyby jí nabrali krev, tak snad má 5,5 promile.
9,-Kč na den to je teda pořádnej úlet.
30. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Ne hotky to je jeí 2 mateřská, takže ona pracovala v postedních 4 letech 14 dní. Je to výpočet 70% z těch 14 dní na měsíc jí to vychází 297,- myslím no psala necelé 300,- do porodu a od porodu těch 7600,-
30. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.