• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Lenkabu: Neměla jsem se článkem sebemenší problém, každopádně dítě za to ale nemůžu, na vině jsou vždy rodiče. jak si ho vychovali tak takový je. zarazilo mě dítě na pohřbu...tak to je matka fakt kráva, tam nemají děti co dělat. Kámoška má 3 děti .... no jeden větší spratek jak druhý :angry: samozřejmě je to Tím, že si jich nikdo nevšiml a nechali je růst jako dříví v lese. Další kámoška má dvě holčičky, ta jedna je ještě malá tak to nic, ale tu druhou jsem si půjčovala už od nějakých cca 2 let třeba na celý den, ta je tak vyceplá, že by jí ani nenapadlo, něco neudělat co jí řekneš, nebo se nedej bože někde vztekat. Jaká bude Kačka nevím, každopádně žádný spratek ne, to bych nepřežila. Furt se děti omlouvají, že jsou malý, ale blbost oni moc dobře vědí co si můžou dovolit a co ne. Jsou vyčůraný jako berušky. Kačka když dělá nebo bere něco co nesmí, tak plně si je vědoma toho, že to dělat nesmí protože pořád na mě šibalsky zahlíží, jako jestli se nedívám :grinning: a když na ní pak houknu Kačenko nesmíš tak stáhne ruce sedne si a začne brečet. ( Jako, že ta hnusná macecha jí to nedovolí když ona chce) Ale z 90% to pak vzdá, otočí se a jde si třeba hrát. Další den to samozřejmě zkusí znovu ( Asi jako jestli jsem si to nerozmyslela :grinning: ) Jelikož je Kačka první takže ani já nevím jak na výchovu :grinning: ono všeho moc taky škodí. Třeba Lukášův bratránek má dvojčata a prý začal malý mít tiky v oku, šli s ním na oční a nakonec skončili na neurologii. Má nejspíš tiky z toho, že na ně pořád řvou, takže děti pak brečí a jsou podle mě labilnější. Já myslím, že křičet není potřeba, i když někdy nervy dojdou :sweat_smile:
31. led 2009 ve 23:35  • Odpověz
31. led 2009 ve 23:52  • Odpověz
autor
Leni: moc krásný videa :dizzy_face: teď v pondělí na plavčo půjdeme, ale to další už se odhlásím a nechám si na náhradní hodinu na sobotu. Přijde mi ta hodina mnohem hezčí. I Janča to říkala. Když tak bych je poprosila, aby mě převedli na sobotní plavání.
1. únor 2009 v 00:07  • Odpověz
kin - tak to už je daleko lepší, hlavně ta poslední část článku. Takhle nějak jsem to myslela já. :wink:
1. únor 2009 v 00:30  • Odpověz
lenkabu: no, tak ten článek je teda docela maso. Je sice pravda, že hodně lidí je sobeckých a blbých, ale docela dost mě vadí, že autor článku to píše jako kdyby sobecké a úplně blbé byly jen ženský s dětma. Snad se ani nemusím vyjadřovat co si myslím o jeho způsobu vyjadřování (blbky atd.). Taky si o hodně lidí říkám , že jsou úplně vymaštění, že mě se.ou a způsob jejich chování nechápu, ale rozhodně to není tím, že má někdo dítě. Takovéto ženštiny nezblbly tím, že porodily, ale blbý už byly a tak by autotovi článku dokázaly pít krev i bez dětí. Navíc, ruku na srdce, která z nás se někdy nezachovala jako matka "blbka" :wink: (tím teď nemyslím situace popsané v článku). A stejně tak se i autor článku někdy zachoval jako blb. Sice s ním v hodně věcích souhlasím, ale vadí mě způsob jakým se vyjadřuje a popravdě mě to i uráží. Plně se spíš ztotožňuju s autorkou článku, který uvedla kinsli. Tím, že jsem porodila dítě se ze mě přeci nestává dementní kráva a moje dítě nemusí být nutně rozmazlenej fracek. :wink:

Jinak z jiného soudku - nes jsme byli s manželem na hodince spinningu s Petrem. Strašně jsem se toho bála, hlavně po tom co jsem i tady od vás slyšela, že je to u něho vražedné, ale bylo to docela fajn. Příští týden jdeme zase. Jen mě příšerně bolí zadek :grinning: Nevím jak to dělají ostatní, ale já jsem ke konci na tom sedle už prostě nedokázala pořádně sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
Dík za názory :wink: autor má dost drsný vyjadřování,mně to osobně nevadí,ale může to hodně lidí urazit.ale k obsahu...já mám fakt z většiny matek pocit že "já mám dítě,vy padněte na zem" a i když jsem taky matka,tak se s tím neztotožňuju.Když moje dítě obtěžuje okolí řevem,snažím se odejít....já si ho pořídila a jeho řev musím snášet,ne oni....že je hlučné na zahrádce by mi nevadilo,ale už bych nedovolila aby obtěžovalo lidi u okolních stolů...Hodně často jsem se setkala s tím že matka přišla s děckem do kuřáckého prostoru a vyžadovala ať všichni přestanou kouřit...to je podle mně demence.O prohlídkách na zámcích s řvoucími dětmi ani vyprávět nebudu...já bych je vyrazila okamžitě,když je moje dítě příliš malé nebo se neumí chovat,tak návštěvu zámku odsunu o pár let,ne?
Odkaz od kinsli se mi líbí,trefná obrana normálních matek :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
Teď pro pobavení.................................děláme s březnovkama retro alba,tady je to moje

http://caligula.rajce.idnes.cz/retro/
1. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
lenkabu: Ve dvou letech už to jsi ty :dizzy_face:
super nápad, taky bych udělala, ale skener stávkuje :angry:
1. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
kinsli:já to mám přefocený, skener nevlastním :wink:
1. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj,
hlásím, že jsme se z hor vrátili v pořádku a pěkně jsme si to užili :dizzy_face: a Máťa se rozlezl! :dizzy_face: :wink: tak už může začít chodit :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
jsem k.o., dočtu zítra :wink:
dobrou! :slight_smile:
1. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
caryfuk: Gratulace k lezení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vidíš taky jste se dočkali :wink:
1. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
blbá fotky, zítra vyberu lepší z 9 měsíců a stejně zkusím vyfotit Kačenku, jestli bude spolupracovat :grinning: :zipper_mouth:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2338766&vReferer=
1. únor 2009 ve 23:11  • Odpověz
Mně přijde že Kačka je celej lukyn :slight_smile:

caryfuk:gratuluju k lezení :slight_smile:
1. únor 2009 ve 23:43  • Odpověz
Ahojda,
tak jsem se u Vás nějak zašprajcla a začetla :grinning: , článečky jsou fakt vydařené s tím prvním se neztotožňuju, stejně tak bych mohla říct, že každej puberťák je .... a chlap nad 25 s takovýma názorama jako má ten pán je totální blb. Názory na důchodce raděj taky prezentovat nebudu, ale neztotožňuju se s tím a raděj se chovám tak, abych nebyla okolí na obtíž, ale totéž vyžaduji i od okolí. Taky jsme byli puberťáci a důchodu se snad taky dožiju. Když potkám někoho, kdo mi nesedne, tak holt každej jsme nějakej, ale házet všechny do jednoho pytle je blbost a pokrytectví.
Ted druhý článeček mi mluví z duše, je poznat, že je paní mamina a myslící, takových jen houšť.
Já jsem doma už 4,5 roku a občas mám pocit, že mi ty plínečky, kašičky... lezou na mozek, ale takováhle nevole a labeling mě dokáže zvednou ze židle, protože bych za ty svoje rampepurďátka dýchala.
Matýsek je ve školce a Adélka mi tu leze po zádech, něco na ní leze, do toho nám rostou zoubky (už 15tý a 16tý) a tak to s ní a její náladičkou stojí za to. Večer budu zralá na panáka :wink:
Jdu tišit bolesti knížkama a hraním a ta hora žehlení počká až konečně usne.
2. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem vás dočítala, ale už jsem neměla sílu napsat. Na nás hory zapůsobily podobně jako na Máťu, taky nějakej popostrkující efekt nebo co, Kuba je na kolínkách a dostal se i o kousek dopředu a na mě by se nejradši stavěl na nožičky, má štěstí, že ho ještě neudrží :grinning: A doufám, že neudrží ještě nějakou chvíli....... :grinning:
2. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Na horách je zázračný vzduch koukám :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj,
krys - :slight_smile:
jinak já se vracím zpátky do hor, Mates dnes vstával už v pět :confounded:
2. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
by mě kleplo, Kubaspal do osmi a stejne jsem mrtva, pujdu spat odpolko s nim
2. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj
tak já vás taky nějak ted nestíhám dočítat :slight_smile: celý víkend jsem strávila prací :confounded: a rozhodně to ještě nekončí...

jinak nám roste druhá jednička a děsně mrčí... :frowning2: Ale dneska překvapivě spala do půl 9 :grinning: od 19. Je teda fakt, že včera odpoledne vůbec nešla spát, tak to asi musela dohnat. 1x kojení v 5,30.

Konja - já byla včera na té půlené hodině, ale Petra si chci taky zkusit :grinning: :grinning: :grinning:

čaryfuk - Máťa je šikula, teda ne v tom vstávání...
2. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
marky: tak je třeba unavená i z těch zoubků......
2. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
marky - pěkný, to si Deniska pěkně pospala
doufám, že Máťa ten víkend dospí během dneška, teď tu řádí jak černá ruka
2. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
To je fajn, že jste si to na horách s dětmi užili :wink:. Ale teď to tam asi musí být maso, myslím ten nával lidí, ne :unamused: ?

caryfuk - uf, to se mi ulevilo, že nebude mít Máťa problém s psaním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

lenkabu - hezké retro :grinning:

Jinak nám vykouknul osmý zub a Danda dnes celé dopoledne kňoural. Naštěstí už teď spí.
2. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
bambik: my byli na pokraji civilizace, takže tam moc přelidníno nebylo :slight_smile: Teda vy už máte zubů plnou pusu :wink:
2. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
krys - tak to jo :slight_smile: . Jenže manža říkal, jak jel v sobotu ze cvičáku po státovce, že se snad všichni zbláznili, že to prý byly proudy aut směřujících na hory. Mě ani nějak nedocvaklo, že jsou prázdniny. Já jsem tady taky na pokraji civilizace :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Týýý joooo, on furt chrápe, já ho snad jdu zkontrolovat :confused: :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
Oni jsou prázdniny jo? :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2009 v 15:14  • Odpověz
holky, začínám vám závidět, že vám dětičky přes den spí. U nás se poslední dobou spí jen v kočáru venku a pak občas to ještě vydrží chvilku doma v kočáru dospávat. Jinak v postýlce přes den prostě neusne. Usne mě při kojení, ale jak s ní hnu tak je hned zhůru a řve. Zkoušela jsem ji nechatřvát, že to třeba za chvilku vzdá a usne, ale to se povedlo asi jen dvakrát. Tohle máme asi poslední měsíc.Je unavená,protivná, bulí, mne si oči, ale sama neusne :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
konja - tohle moc dobře znám... já jsem ji nachala vyřvat, sice to trvalo týden a dokázala řvát i 2h, ale nepovolila jsem a dneska ji dám do postýlky, chvíli ji slyším, jak si tam hraje a většinou do 15min spí :slight_smile:.
u nás spíš teď pomalu odpadává jedno spaní, včera šla spát pouze 1x a dneska taky :frowning2:. Ale je fakt, že to si dá 2h v kuse.
2. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
markyfrana: tak tohle jsem udělala večer, nechala ji vřískat a povedlo se, usíná dobře. Ale přes den ne :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi to ještě zkusím a nastolím opět metodu řvaní. :sweat_smile:
2. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
konja - večerní uspávání nám trvalo taky max. 2-3 večery, ale přes den, to fakt trvalo. Ale jsou stavy, kdy taky řve. To jak začínájí mít svojí hlavu :slight_smile:, tak jsem ji zase nechala znovu vyřvat, to naštěstí už tak dlouho netrvalo, tak 2dny. ale už to nejsou 2h řevu, ale max. půl :confounded:
2. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.