• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Já bych je tam fakt asi umlátila :angry: :angry:
30. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Jinak tady máte dnešní jídelníček našeho prasátka.... tady to fakt platí ! dobré prase, všechno spase "

dnes: 170 ml mléka, 1/2 rohlíku, 3 velké jahody, 3 malá rajčata, svíčková, 4 jahody, rohlík, křupičky, 2 kornouty od zmrzliny, brambor + pangas, jogurt cca 200 ml, a završila to 250 ml mléka
30. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
mzdová se asi fakt ožrala :sweat_smile:

Já nejsem ani trochu romantická takže představa jak Miloš zapálí svíčky a poklekne s prstenem mně tak jedině rozesmívá. Jednou mi jeden chlapec psal zamilovaný básně a tím u mně skončil :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak to mě se básně moc líbily a dodnes je mám schovaný, včetně dopisů a různých přáníček :wink:

Jinak pro mě slovo " svatba " je spíše stres než že bych z toho byla nějak hotová. Nějaké nakrucování v šatičkách mě nebere :grinning:
A když už tak ve čtyřech, jinak do toho nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já nikoho nemám a u Lukáše jich je snad 100, takže bych se asi fakt moc necítila :frowning2:
30. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
hoky tak to my to měli brut romantiku - po 8 letech!!! já to vůbec nečekala, byli jsme s kamarády v Itálii v alpách a lyžovali jsme, když Robin mi řekl, ať se jdeme podívat na nějaký vrcholek, cca 20m od sjezdovky, že tam bude krásný výhled do krajiny. Já netušíc, jsem nadšeně kývla a vzala foták, že se tam ještě vyfotíme :grinning: :grinning: a když jsme tam přišli, se rozhlížím a zklamaně říkám, že ten výhled není zas tak pěkný a najednou vidím pod sebou klečícího Robina s prstýnkem v ruce a jenom slyším, jak říká : Marky, vezmeš si mě!!! :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem fest dojatá, hlavně jsem to nečekala, takže nádhera...

jinak, já myslím, že se mateřská vypočítává z průměru posledních 3 měsíců, tzn. ještě před první mateřkou ne??? tohle je divný 9,- Kč/den
31. kvě 2009 v 06:42  • Odpověz
autor
markyfrana: krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak mateřská za mě se počítala průměrem z posledního roku, ale teď už je to zase jinak.
31. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
marky:tak to je dobrý po 8 letech.......asi se bál že bys řekla ne a na tuhle romantiku se to prostě nedá :grinning:
31. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Leni no právě, já ani on nejsme moc romatici, ale tímhle mě fakt dostal :grinning: , takže jsem zjistila, že přeci jenom romantik je :grinning:

jinak hrůza denisa se asi fakt rozhodla vstávat v 5-6 :confounded: , asi je to tím světlem, ale je to hrůza hrůzoucí... dneska vstala v 5 a od rána tu lítá jako poděs, já se sotva ploužím, piju kafe, abych se trochu probrala... :pensive:
1. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
markyfrana: To se srovná, u nás to byl ze začátku taky děs, když posunuli čas a najednou se chodilo spát vři světle. Teď už si zvykla... tak dočkej času :wink:

Tak my už jsme sbalený a odpoledne frčím, naštěstí se umoudřilo počasí, tak doufám že to vydrží :pensive:

lenkabu: Díky moc :wink: a máš umě ještě ty sunary, zapomněla jsem je poslat po Lukynovi. No klasika, to je ten můj lahosip :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
kinsli:až přijedete stačí :wink:

Já žehnám dovolený za posunutí režimu.....sice usíná až před 21 ale vstává v 8 kéž by to vydrželo
1. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
markyfrana: tak mě Blanka už taky vstává dvě noci po sobě v šest. Jsem vyřízená, protože do teď jsem byla rozmlsaná - vstávala tak o půl osmé a někdy jsem ji i musela budit abych stihla s Filipem včas do školky. Navíc má Blanka rýmu a je příšerně nerudná. Skoro pořád řve :confounded: Je ticho jen když ji chovám. Už me z toho trochu šibe. Včera jsem už měla chuť začít ječet s ní :sweat_smile: Od rána kňourala, bulela a řičelal, odpoledne jsem s ní a s Filipem šla na dětský den, takže zase křik a rámus a mě už málem vezli nohama napřed :rolling_eyes: . No a když se mě můj drahý muž zeptal co se mě jako děje, že jsem protivná, tak jsem myslela, že ho fakt sežeru! Musela jsem radši odejít domů.No a dnes je to to samé. Budíček v šest, teď sedí mezi hračkama a řve a řve! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
1. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
konja a nerostou ji zuby?? tohle jsme měli, když nám začaly růst stoličky :angry: trvalo to týden... taky mě málem odvezli, neřvala jenom když jsem ji chovala...
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Holky to je hezký jak tu řešíte s ročními stoličky a my se ještě nedostaly ani k jedničkám :grinning: :grinning: :grinning:

My chodíme spát v 19:30h a vstáváme též okolo 8h. Většinou fakt na osmou, ale třeba někdy v 7:30 a jindy v 8:15h o víkendu v 9h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale je to fakt oddělenými pokoji. Teď jak jedu na dovču tak budu v pokoji sní, takže určitě přijedu KO, do noci budeme pařit a Káčka určitě bude tak v 6:30h vzbuzená :confounded:
1. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
jinak kdo nevíte co z penězi tak u nás obuv naproti Alessandrii má na den dětí akci na boty 50%. je to od vel. 19-35. My jsme výborně nakoupily, vzala jsem sandálky, pak na podzim uzavřený a bačkůrky a vyšlo mě to na 670,- krásná práce :wink:
Strašně se mi tam líbí jedny sandálky, ale v naší vel je neměli :frowning2: mají je je vel. 20 to by možná bylo na Denisku nebo Blaničku. Pak je mají v takových tech pro nás nezajímavých velikostech, a jsou tam jedny ve vel. 25 ty by jí podle mě byly na další léto akorát, teď má 21, podzim 22, zima 23 - 24 takže na léto ta 25 by měla být akurátní.
No uvidím, vyrážíme po 14h tak když tak se na ně ještě skočím juknout.

Jinak podle mého boty tam mají hezký a kvalitní, většina je kožených, ale zase je to fakt na jedno brdo :frowning2:
Je to třeba jeden tvar na 5 barevných odstínů.
značka je to buffoo
1. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
kinsli: náš Mates měl první zub až těsně před prvníma narozeninama. Všichni kolem už měli plnou pusu zubů a my nikde nic. Dokonce se mi můj pediatr divil, že jsme ještě nebyli u zubaře, tak jsem se ho optala, jako a s čím bychom tam asi chodili, tak se podíval a pak už byl v klidu :grinning:
Na 2,5 měl všech 20 zubů a máme je stále v pořádku, zdravé... všichni okolo nás mají už i zoubky vrtané s kazama, takže není kam spěchat.

Zato Aduš, první 2 zuby na 4,5 měsících a na roce už jí chyběly jen pětky, chybí nám stále :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
bebulka1: Já doufám, že bude mít zuby po mě, já je mám po dědovi a jsou fakt kvalitní :wink: Měla jsem vrtané stoličky někdy v 1 třídě a pak až teď někdy jeden přední zub :wink:
1. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
markyfrana: rostou :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: roste ji už pátej. Já už nevím co s ní. Teď zrovna sedí v jídelní židličce a je chvilku sticha, ale počítám, že do pěti minut zase začne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
konja: a nezkoušela si homeopatika?? Na nás dost dobře zabíraly a na zuby a špatnou náladu je Camomila vulgaris 9 Ch, dáš ji 3 kuličky rozpustit do trošky vody na um .lžičku vždy musí být alespoň půlhodinová mezera mezi jídlama
1. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky,u nas je ted taky psycho,ma uz naboulenych 6 zubu,ale nejdou se proklubat. Vecer tak v 8 usne,za hodku se vzbudi a rve a rve a rve,urvat se neda,vydrzi i 2 hodiny a proste neusne,pak,kdyz uz konecne usne,tak na hodku a potom to same. Uz se kvuli nemu hadame i s manzou,jsme vsichni vyrizeny, musim se dopovat cokoladou,abych vubec prezila, jsem jak chodici zombie,ani make upem uz se ten ksicht neda zamaskovat :cry: ve dne je to zlaticko,pokud po nem teda nechci,aby spal, a v noci se z nej stava neuveritelny tyran
1. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
krys:no mně by jeblo,snad to brzo přejde :rolling_eyes:

Vanda má od ledna 4 zuby a nic jí neroste,asi zůstane na čtyřech :sweat_smile: ale uhryže i kedlubnu,když ji miluješ není co řešit :grinning:
1. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
kryserka: přeju hodně síly. To si vůbec nedokážu představit :confounded:
bebulka1: možná to zkusíme. Zítra jdeme na desetimesíční a nae dr. se specializuje na homeopatii tak se ji zkusím zeptat. Díky za radu :wink:
1. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
No me uz skoro taky jebe,doma bordel jak v tanku,ale nejak nejsou sily uklizet
1. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
čaau,
teda z takové romantiky jste přešly do pěkné krize :frowning2: :frowning2:
holky držím pěsti, ať se to srovná...
já nevím kde ten náš cvrček bere tolik energie, byli jsme na horách, chodil spát v 22,23 hodin, vstával kolem 7 a přes den dal hoďku spánku, prostě nezmar :grinning: jinak mu teď rostou 3 stoličky najednou, ale zvládá celkem dobře...
1. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
hoky,
včera jsme mluvila s bubli a asi půjdeme ve čtvrtek na vínko, tak kdo by měl čas, tak se přidejte :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
leni: asi dobrá značka :grinning:

luci: Máťa je teda šikulka, no ale máte to zasloužený, vždyť už si s těma zoubkama vytrpěl pěkně..... :wink:

marky: týjo, tentokrát bych snad i šla, ale kojím po 1,5 hodině celou noc :cry:
2. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
marky - přidávám se :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
krys:to máš jak novorozenec :confounded:

Já bych zatím mohla ale budu ještě dotahovat prac. věci po dovče tak uvidíme :wink:
2. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
leni: snad ještě horší, páč jako novorozenec spal aspoň přes den, tak jsem to zalomila s ním, teď nemám šanci, dopolko musíme ven, jinak mi neusne, jen v kočáře a odpolko za tu chvíli, co spí tak akorát něco málo poklidím nebo něco připravím a jedeme nanovo
2. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Teda krys, to by asi bylo vážně po mě :unamused: . Tak ať se to brzy zlepší. Konja i u vás.

Danda je vcelku na klid. Spát chodí před osmou a vstává mezi šestou, sedmou hodinou. Teď se i párkrát stalo, že si to natáhnul přes tu sedmičku :grinning: . Udělám mu mlíko, dám mu ho vypít do postýlky a ještě si na chvíli lehnu. Moc už mě ale nenechá, pořvává na mě a hází po mě hračky, tak musím .... A po O spí slušně, tak dvě hodinky, někdy i o něco déle.

A ještě k zásnubám. Mimochodem kinsli gratuluji. U nás to proběhlo asi tak, že jsme o tom měsíce jen planě hovořili. Předloni v létě na dovolené jsme opět zkonstatovali, že svatbu odložíme napřesrok, že už to v roce 2007 nestihneme. Slovo, resp. význam slova romantika MM nezná, takže to byla vždy jen diskuse, žádná kytka, žádný prsten :cry: . No a poté jsem zjistila, že jsem v tom (konečně) a to byste koukaly, jak rychle se dá svatba naplánovat, zařídit, uskutečnit ..... Takže jsme to v roce 2007 ještě nakonec stihli. A kdyby nebylo Danečka, tak snad svoji ještě ani nejsme :sweat_smile: . Smutný, co?
2. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.