• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
holky, tak je daná rezervačka Na hradě od 19,30 v nekuřáckém salonku ve čtvrtek. :grinning:
2. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
bambik:to neni smutný,ale vtipný :grinning: :grinning: :grinning: tak Dandovi pěkně poděkujte :grinning:
2. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Bambik: nevzali jsme si náhodou stejného chlapa? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes jsme byly na desetiměsíční. Váha 8440g a 73 cm :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se hlásíme s našimi desetiměsíčními mírami: 10,440 kg a 76 cm (ty centiietry hoodně odhadem, neb tam v klidu nepoležel).
Jinak se Tobisek rozpohyboval, takže už opustil své osvědčené koulení a přešel z plazení už i na kolena, všude se staví a si říkám jak bylo fajn to malé miminko, co se položilo a nikam neutíkalo. Jinak s usínáním u nás teď taky poslední dobu vesele - trvá mu hodinu než usne a většinou na rukách. A včera se i v noci budil co dvě hoďky, tak jsem taky dneska mírně k.o. Ale spaní svádím na zuby, klube se mu pátý.
2. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
maato78: taky si říkám jak to bylo krásné, když niakm necestovali. Bláňa je šílenej drak. Posadila jsem ji v obýváku mezi hračky a šla na záchod. Čekala jsem že začne řvát, že mě nevidí, ale ona si to vyřešila v klídku - během chvilky si za mnou dolezla a začla zkoumat co že to na tom záchodě dělám :sweat_smile: :grinning: No a pak ji taky strašně fascinujou boty v předsíni, takže budeme muset vymyslet kam je budem uklízet, protože jsem ji včera načapala jak kouše špinavý kaničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Našla jsem luxusní dortík http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46409#diskuse
No není k nakousnutí :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
ten dort musim mít :grinning:
2. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Kinsli - Peto koupaci cepice pro takhle male dite? :confused:ja mam jen kloboucky,tak kdyby jsi nejaky potrebovala ozvi se,ale koupaci cepici teda ne :unamused:
Jinak taky velikanska gratulka k zasnubam :dizzy_face:
U nas desna romantika :sweat_smile: - dala jsem Alesovi nuz na krk,ze uz jsme spolu 8 let a at si vybere zda me chce nebo ne,ze ma 3 mesice,pak ze si nejadu nekoho jineho kdo vi co chce :grinning: . Natlak se vyplatil a na dovce u more me opil a pozadal o ruku. Ja ho ve svem roztomilem stavu donutila klenknout na kolena,ze to jinak neplati a zbytek si nepamatuju :grinning:
Jinak zoubky,nam vyrostl prvni na 10.mesici a pak na roce mela jen dva asi do 15.mesicu.Ale teda co zub to utrpeni,ted ji lezou vsechny spicaky najednou a o spani si muzu nechat zdat. Usnula nam dneska po 22.00 a to se obcas v 1.00 probudi a jezdi po byte na motorce a nebo s kocarkem. Nekdy vdrzi spat do 4.00 a pak si jde pustit autmaticky TV.S manzou padame na usta,ale asi je ted moc zmen na ni - je bez dudu,bez postylky ve velke posteli a navic ji ucim byt bez pleny.
Leni volali ti z jeslicek? pristi pondeli v 16.00 ma byt informacni schuzka,ale byla jsme upozornena,ze nas asi nevezmou :angry: ,ze pry je dost zadosti a berou prednostne maminky co jdou do prace a deti co nedostali skolku.Takze fakt parada,ani jeden den v tydnu nebude chudak mezi detmi :frowning2: a ja se tak za ni tesila,ze se ji tam bude urcite libit
2. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
kaci:volali a řekli to samý :confounded:
3. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
konja: Aduš na 10 měsících už chodila, takže bych docela klidně brala to lezoucí miminko :grinning: . Takhle si došla kam potřebovala, vylezla i na židli, gauč, stůl (přes židli) já stále oči na šťopkách, protože šikovná byla, ale ten rozum a pud sebezáchovy ještě běhal po houbách.
Tak holky buďte rády, že teprve lezou.
3. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
kacici lenkabu: Holky tak od září uděláme jesle u nás, můžete k nám střídavě odkládat děti, Aduš bude mít aspoň společnost a my můžeme pokecat, víc se poznat... klidně někam vyrazit...

Ve čtvrtek opět nemůžu, v 19:30 uspávám děti a pak než bych se dostala do města a zpět, navíc jdu v pátek, sobota a neděle k volbám a už slyším, že furt někde lítám a nevěnuju se rodině :sweat_smile:
Hrad je u nás díky rodinným problémům v nemilosti,tak by mě tam manža ani nepustil :wink:
3. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
bebulka1: Tak Bláňa sice zatím jenom leze, ale takovou rychlostí, že se též přepraví kam potřebuje. Nejhorší je, že nesnese být ani na minutu v ohrádce, začne řvát jak kdyby ji někdo vraždil :confounded: Dnes během chvilky dolezla k polčce, kde má Leoš vystavené pllitry a ihned jeden schopdila. Musíme začít uklízet vše nahoru. Je to děs, tohle jsem si s Filipem nezažívala, ten byl úplně jiný.
3. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Holky dostal se mě do rukou katalog Avon. Mají v nabídce opalovací krémy jak pro dospělé, tak pro děti za dobré ceny. Navíc pokud vezmete jakékoliv dva opalováky, tak vás vyjdou ještě výhodněji. Za dva zaplatíte 348,-

Krém na opalování pro děti s vůni melounu SPF 30 (75 ml) - 199,-
Dětské tyrkysové opalovací mléko ve spreji SPF 30 (150ml) - 289,-
Krém na opalování pro děti s aloe, vitamínem E a SPF 50 (75ml) - 249,-

Tělové mléko na opalování pro citlivou pokožku SPF30 (100ml) - 249,-
Opalovací krém na obličej SPF 30 (50ml) - 199,-
Hydratační olej ve spreji na vysušenou pleť SPF 6 (150ml) - 179,-
Hydratační mléko na opalování SPF 10 (200ml) - 249,-
Tónovací olej ve spreji (250ml) - 179,-
Tónovací mléko s beta karotenem (200ml) - 179,-
Tělové mléko na opalování ve spreji pro citlivou pokožku SPF15 (150ML) - 249,-
Bezbarvý sprej na opalování SPF 20 (150ml) - 289,-
Tělové mléko na opalování pro citlivou pokožku SPF 25 (150ml) - 289,-

Za jakékoliv dva výrobky zaplatíte jen 348,-! Což je velice dobrá cena!
Pokud by jste chtěli mrknout do katalogu, tak se můžem domluvit a vyrazit někam třeba ven ( na hřiště, na Hrázku, do parku, na Biřičku,...) Mají teď hodně výhodných nabídek :wink:
3. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Dětské tyrkysové nebrat, máme doma i od nivey a všechno to děsně barví oblečení a nejde vyprat :frowning2:
3. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Já nevim, ve mně levný výrobky tohodle druhu budí nedůvěru...........výrobní cena bude asi tak poloviční než prodejní a podle mně je to shit :sweat_smile: zajímalo by mně složení :wink:

bebul.neuvažuješ o mikrojeslích profi :wink: ten novej rodinnej balíček to umožnuje ale nevím jestli prošel.Já bych ty jesle fakt potřebovala občas,chci zpátky do nemocnice aspoň na 0,3 úvazek.
3. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
bebulka1: já mám tyrkysové z minulé sezóny a nikdy jsem nic neobarvila :sweat_smile:
lenkabu: já používám Avon už několik let a nikdy jsem nenarazila na špatný výrobek. Jinou kosmetiku už skoro vůbec nekupuju. A nikdy jsem ani neslyšela od nikoho na Avon stížnosti. Je to dost velká a známá firma. A výrobní cenu máš min. poloviční úplně u všeho :wink: Lenkabu, oni mají akci na opalováky, protože je před létem, tak chtějí prodat. Já na tom nic zvláštního nevidím :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
já opalovací krém používám jenom Daylong, denisa je dost bledá - po MM, takže my potřebujeme fakt dobrý krém. ona je hned červená jako rajčátko...
4. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
makyfrana: no právě, že mají i s faktorem 50, to mě přijde hodně dobrý.

Dneska otevírají u MŠ Pohádka (ZŠ Mandysova) nové dětské hřiště ( lenkabu - to je to co si na něj koukala přes plot :wink: ). Slavnostní otevření je od 15 hodin, může přijít kdokoliv, bude zajištěn i nějaký program, občerstvení atd. Já tam jdu s Filipem, protože do Pohádky chodí, ale zvaná je na otevření i veřejnost. Lenkabu když budeš mít chvilku tak se přijď kouknout, protože uvidíš i učitelky ze školky a trošku si to omrkneš :wink:
4. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
konja: my se tam taky chystáme :slight_smile: snad vyjde počasí :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
konja:dík, určitě zajdem :wink: Ohledně kosmetiky....já nevěřím Avonu,Oriflame apod, jak říkám levná kosmetika není kvalitní.......neublíží a lepší než nic,to rozhodně. ale když se chci o sebe starat tak si nechám poradit od odborníka a trochu zainvestuju. dostala jsem se teď v práci i k možnosti nechat si analyzovat pleť a rozdíl mezi holkama co používají avon apod. a těma co mají něco "lepšího" je hodně velikej. Ta kosmetika není vyloženě špatná to ne,ale je to něco vytvořenýho universálně pro všechny takže to 100% nevyhovuje nikomu. Ale v pohodě,jak říkám lepší něco než vůbec nic.

Tak se snad potkáme v Pohádce :wink:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Já jsem Avon taky chvíli dělala a nemůžu si stěžovat. I když je pravda, že teď co se tomu nevěnuju (už delší dobu), tak nakupuji kosmetiku různých značek. Tedy, že jsem Avonu věrná nezůstala. Ale nemyslím si, že by to byly shit výrobky.
4. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, tak kdo tedy dnes jdete?? :confused:
4. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
bambik jde, ségra, já, lenka, bubli, caryfuk a barča pospíšilová :grinning:
4. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
markyfrana - klasická sestava, že se ptám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsme zpět z dovolené :wink: Přivezla jsem si chřipku na druhou :angry: :angry: :angry:
jak klasickou tak střevní, takže teď se musím kurýrovat abych byla do Itošky ok.

Jinak co se dětiček týká tak to je někdy fakt radost :confounded: , na spaní si u nás stěžovat nemůžu
o dovolené vůbec, přes noc 13h přes den 4,5h ale jakmile se vzbudila tak to stálo za to :confounded:
bylo hnusně takže lézt jsem jí nikde moc nechat nemohla, když jsem dělalo ťapi ťapi tak bylo všechno ok, ale když jsem jí chtěla " odložit třeba do kočáru, jen tak aby seděla a koukala tak to jí fakt nebavilo. Co se jí fakt líbilo bylo grilovaní ..... masarádka jedna :grinning: :grinning: :grinning:
To snědla vždycky kus masa + do sebe nacpala zeleninu, pak jsem jí šla vykoupat, hodila do postýlky a tam si vyžala těch 300 ml, mlíka, nevím kam to dává, vychrtlina jedna :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
kacici: díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak mě z jeslí volali, ale o tom, že by nás neměli brát nic neřekli, ale my jsme až na květen 2010.

Já taky klíďo pohlídám, ale do žádných mikrojeslí nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: na nejvíš 2 ( samozřejmě počítáno s naší Kačí )
Už teď to jsou zvířata a bude hůř :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
nejvýš :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky tak vám musím napsat co se nám stalo :confounded: Jsem úplně v šoku! Zhruba v půlce února manželovi vyplatili peníze ze zrušené pojistky- 10 000,- Jelikož plánujeme udělat nové podlahy, tak jsme si peníze dali stranou (úžasná skrýš v hrníčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: )a víc se o ně nestarali. Dneska jsme se bavili o těch podlahách a tak jsme zjišťovali kolik že můžeme investovat peněz a manžel přišel s hrůzou, že těch deset tisíc je pryč!Naposledy jsem na ty peníze koukala na začátku května a nechyběla ani koruna. Tak jsme hned začli řešit, kam se poděli, že to není možný, já na ně nešahala a manžel taky ne. Tak jsem to zavolala mé mamce a ta mě nahlodala, že jestli nás nemohl někdo vykrást. Nejdřív jsem si myslela, že je to blbost, ale ona mě přinesla článek co vyšel před pár dny v mladé frontě - V HK na Benešovce řádí zloděj, který se v noci vloupává do bytu a zatímco lidi spí tak jim sebere peníze! Nic jiného nebere,jen hotovost. Už udělal sedm bytů! A nikdo ho při tom nenachytal, lidi na to přišli až dýl!Neponičí dveře, zámky,nic! Zajímají ho jen peníze! Tak jsme teda vyrazili na policii a tam nám řekli, že nejsme právě vůbec první, že se i obávají, že okradených bude mnohem víc, že to jen lidé ještě třeba vůbec neví, protože tenhle zloděj je profík a nezanechává téměř žádné stopy.Tak u nás byli a vypadá to, že k nám vážně někdo vlez, nějaké stopy na dveřích našli,ale ještě se uvidí co najdou na zámku. Navíc jsem si s hrůzou uvědomila, že asi tak před měsícem jsem si všimla, že máme hnuté kukátko na dveřích. Jako kdyby ho někdo odstrčil do strany a byla tam dost veliká fuka, tak ceňťák, takže tam vznikla ve dveřích díra skrz na skrz, jak kdyby se chtěl někdo kouknou dovnitř. Přitom kukátko vůbec nebylo nějak uvolněné, musel se do toho někdo silou opřít. Manželovi dalo dost velkou práci ho tenkrát dát zpět a pak ho z každé strany zajistil šroubem aby už se to nemohlo stát. Tenkrát jsme nad tím mávli rukou, ale teď si říkám jestli si to tady někdo neomrkával. Navíc mi blbci jsme se v noci nezamykali, takže pro zloděje nic těžkého....Holky mě je teď úplně zle když si uvědomím, že nám tu někdo lezl po bytě zatímco jsme spali :pensive: Jediný čím se ukliďnuju je, že jstli se prokáže že byt byl opravdu násilně otevřenej, tak máme pojistku i na krádež hotovosti, takže se nám ty peníze vrátí z pojistky, ale ta přestava je příšerná :pensive:
Jestli je z vás někdo stejně blbej jako mi a v noci si nezamykáte, tak to začněte dělat a nechávejte i klíče v zámku. Sice tenhle zlodějíček řádí jen na Benešovce, ale kdo ví ka se mu zachce se "přestěhovat" :pensive:
5. čer 2009 v 00:33  • Odpověz
Jo ještě nám policajt říkal, že bezpečnostní dveře a zámky jsou témeř k prdu, že mají případy vloupání i do suprově zajištěných bytů. Že nejlepší obrana je zamknuto a klíč v zámku a taky alarm nade dveřma. Prý ho mají např. v Tescu, stojí tři stovky a je na jednu baterku. Namontuje se přímo nad dveře, manuálně ho zapnete když jdete spát nebo když odcházíte a jakmile by někdo otevřel dveře tak to začne ječet. Neochrání vás to samozřejmě na 100%, ale třeba proti nočním návštěvníkům to zabere, protože ty se leknou a nebudou nic vypínat atd. protože ví, že lidi v bytě se vzbudili a tak zdrhnou. Já ho půjdu asi zítra koupit. Tři stovky není tak moc. Vůbec nechci přemýšlet, co by se mohlo stát, kdyby se ve chvíli kdy tady někdo byl se třeba probudil Filípek a šel se třeba vyčůrat... :pensive:
5. čer 2009 v 00:38  • Odpověz
autor
konja: Ty vogo :fearful: o tom nic nevím :fearful: , že se tu něco takového děje :confused:
pěkně jsi mě nahlodala :pensive:
5. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Ty voeee ... tak tohle je fakt síla :fearful:
Musím říct našim aby se zamykali ... my máme bezpečnostní dveře a řetízek ... tak snad ok a navíc u nás v bytě nejsou žádný prachy :grinning:
5. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.