• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Konja, to je strašný. Já o tom taky v novinách četla.
Mojí známý takhle vykradli celej rodinej barák. Asi před 3 lety někde u HK.
5. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
A taky to bylo v noci.
5. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
konja: to je hrozný :frowning2: zrovna nedávno to říkali v rádiu, že se to děje teď hodně často :frowning2:

holky, konečně jsem zas jednou přidala pár fotek do alba, ať vidíte, jak ten náš prďola roste :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Koukám že z pařmenek tu ještě žádná nebyla :grinning: :grinning: . Tak to asi dochrápáváte jako já. :sweat_smile: Čipera byl dnes vzhůru jako naschvál už ve třičtvrtě na šest :angry: :unamused: . A když jsem viděla, jak ráno zívá, tak jsem mu udělala mlíko do flašky a šli jsme si asi v půl deváté ještě lehnout. Byl hrozně ukňouranej a do oběda by stejně asi nevydržel. Naštěstí zabral a vstávali jsme až teď :grinning: :grinning: . PARÁDA!! :wink: Akorát to teď máme celé rozhozené :unamused: .

konja - tak to je strašné!! Nejen to, že Vám někdo sprostě sebral peníze, ale představa co se mohlo stát, kdybyste se vzbudili a zloděje vyrušili!! Kdo ví, co je to zač a jak by se v téhle situaci zachoval!! Myslím, že v tohle případě můžete děkovat Bohu, že se "nic" nestalo. My kolikrát i zapomeneme klíč ve dveřích v zámku zvenčí, ale nám běhá na zahradě potvora, přes kterou by si snad každý rozzmyslel přejít :sweat_smile: . Ale jeden nikdy neví.
5. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Jinak jsem zapomněla pochválit, jak to včera bylo SUPER!!Teda až na ten kouř a hluk :sweat_smile: . Příště vybereme zase nějaký jiný lokál. :wink:
5. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak koukám, že jste si to užily :wink: Tak snad příště už taky dorazím :wink:

kryserka: Kuba už je kus chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: Snad ho ty noční brajgly brzo přejdou :confounded: ani se nedivím, že se hádáte, my by jsme se s Lukášem 100% zabili :sweat_smile:
Mě stačí když se chvíli vzteká a už na ní houknu, nebo dostane přes plínu, když už tak ať má k vzteku důvod :angry:

Dnes jsme byly na očním, měla už fakt ošklivý zánět. Dala mi na to mastičku s antibiotiky a snad by měla být do týdne ok :wink:

Další týden asi umřu, mám toho strašně moc na zařizování :frowning2: Teď se snažím vše doprat, abych stihla usušit a vyžehlit a zabalit.

holky moc, moc prosím nemáte někdo na půjčení rakev na auto a gprs s aktuálními mapami?? Nebo nevíte kde je nějaká půjčovna??? Předem moc moc díky :wink:
5. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
krys - Kubík je krásný chlapák, doufám, že ho uvidím někdy na živo :grinning: :grinning: :grinning: ale domlouvali jsme se, že určitě dáme sraz na biřičce, někdy příští týden. Co třeba středa odpoledne???

jinak mě Denisa dneska neuvěřitelně spala až do 8h. Já už od 7 byla na nohou a celá nesvá, že to dítě pořád chrápe, ale bála jsem se jít se do pokojíčku podívat, abych ji nevzbudila :wink: Teď už zase usnula, takže se jdu tky ještě natáhnout a trošku dospat...

kinsli - my rakev nemáme, většinou si půjčujeme transportéra, aby se nám tam ty surfy, kola a všechny krámy vešli... navigaci sice mále, ale tu ti bohužel půjčit nemůžu, protože 18.6. taky odjížíme... :unamused:
5. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
kryserka: Teď přečítám jednu diskuzi, tak Ti něco zkopíruji ....
chtěla bych kojit do roka a půl určitě pokud to neprodloužím no taky jsme přestali noční kojení,jak řekla paní doktorka,že by se mu kazily zoubky,že je mlíčko moc sladké,ale taky mu lezl minulý týden 7. zoubeček a měl i 39.4

píše to tu hodně holek.

co je pro mě asi tak nepochopitelný je, že si od Vás děti vezmu třeba 50 ml a to jím stačí :fearful:
Káťa už teď pije na noc 300 ml a v pohodě ho vyzunkne + v noci čaj. Zatím jsme stále bezzubáci
tak to neřeším, pak hold bude muset stačit na noc voda. Jinak se mi zdálo, že Kačence 1 zub naroste v 17,5m :sweat_smile:
Tak to jsem zvědavá jestli se to vyplní :grinning:
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
markyfrana: A o nějaké půjčovně jsi neslyšela??? Pole mého na rakve určitě půjčovna někde po HK bude.
5. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
bambik: tak z toho mě je taky špatně. Třeba Filda chodí v noci čůrat, kdyby na něho zrovna narazil.... :pensive:

markytkaaa: policajti mě právě vyvedli z omylu, že bezpečnostní dveře atd. jsou docela k prdu. Jasně, že je to lepší než nic, ale není to pro ně žádná větší překážka. Proti tomuhle nočnímu vloupání doporučuje policajt zamknout a nechat klíče otočené v zámku, aby nebylo možné nic do zámku vrazit. V noci když spíš, tak ti dveře nevykopnou ani nevypáčí atd., ale budou se snažit si potichounku "odemknout". No a pak pro větší klid ten alarm nad dveře. Vždy před spaním to zapnout a ráno vypnout. Když v noci potichounku vlejzá do bytu a on se na něho najednou rozeřve alarm, tak se lekne a zdrhne. No a s tou hotovostí je sice fajn, že doma nic nemáte, ale to ten zloděj neví :pensive: takže sice vám nic neukradne,ale mě příjde mnohem horší ten fakt, že někdo cizej se procházel po našem bytě :pensive:
5. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
konja: Mě to přijde nějaký divný :confused: přece mi neříkej, že jen tak na drzovku si někdo řekne, že třeba v cca 3h budou všechni spát a jde někam hledat peníze, přitom neví kde je má hledat a v bytě plný lidí :fearful: samozřejmě potmě :confused:
5. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
kin - taky si to nedokážu představit, ale drzost a "odvaha" kriminálních živlů opravdu nezná mezí :angry:
5. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
pro "normální" lidi je to nepochopitelný, ale bohužel je těch případů hodně. Známé takhle okradli na dovolené. Spali v bungalovu a paní probudil šramot a když otevřela oči tak na drzáka vedle její postele chlap a hrabal se v nočním stolku. Začla ječet a on teda utek, ale i s jejich foťákem.
5. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
já si mslím, že oni právě vsází na to, že je mnohem menší pravděpodobnost, že si jich někdo všimne v domě, protože jsou všichny doma a spí a ti lidé v bytě se buď neprobudí a nebo když je vyruší tak oni zvládnout utéct, protože lidi překvapí a navíc jsou rozespalí. Takže než zareagují tak oni v klidu utečou :pensive:
5. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
konja:to je drsný,zrovna dnes jsme se o tom bavily v herně že se to na benešovce děje.k nám by taky asi vlzl každej skrz naše dveře a byl by teda zklamanej páč hotovost tu neni nikdy :grinning: spíš se bojim toho jak jsi psala,co kdyby se někdo vzbudil :rolling_eyes:

K tomu dospávání.......ráno jsem měla prac.schůzky a na půl osmou vezla Vandu k Lucce, navíc ta v noci nespala takže padám na držku. Madam si dala půlhodinu v kočáru a prej že už spát nebude,protivná jak osina v prdeli,vrzla jsem ji do postýlky a prostě usne :sweat_smile:
5. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Já myslím že lidi schovávaj peníze na víceméně stejný místa a zloději to maj vychytaný :wink:

krys:kuba je kus,hodně vyrostl a změnil se :wink:

Včera bylo suprově,dozvěděla jsem se spoustu užitečných věcí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
To manžel, když byl "za mlada" mám dojem na Slovensku v penzionu ještě s dalšími kamarády, tak je taky v noci za jejich přítomnosti okradli. Vzali jim mobily a peněženky z nočních stolků u hlavy. Je ale fakt, že asi všichni byli v podroušeném stavu, tak si je někdo "vytipoval". :angry:
5. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
tak u nás by se momentálně zastavili zcela zbytečně :grinning:
Docela mě konja nahlodala, my jsme věčně někde pryč, tak jsem vzala peníze a dala je Káťe na účet.
Dispoziční právo k němu mám pouze já, nejsou žádné karty ani internetové bankovnictví, tak se k nim nikdo nená jak dostat. Akorát průser by bylo kdyby se se mnou něco stalo. To by pak peníze asi zřejmě do 18 let věku Kačenky ležely v bance :confused:
5. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
lenkabu: Kdy jdete na očkování???
5. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Konja - to je mazec :frowning2: ,rikala jsme to Alesovi a ode dneska se zamykame,kdyz si predstavim jak Terezka v noci vstava :unamused: a chodi po byte s panenkou a kocarkem :pensive: Fakt ty lidi nechapu :angry:
Ja jsem uz druhy den desne unavena - vcera jsem mela zehlit a jen tak jsem sedela a cucela do zdi.Dneska jsem taky nejak hotova :sweat_smile: ,nevim kdo za me vyzehli tu hromadu pradla :rolling_eyes:
Terezka se za chvilku vrati od babi,tak jsem zase trosku fit :slight_smile:
Kinsli - kdyby jsi chtela nejaky ten kloboucek na dovcu,tak pisni :wink:,bohuzel rakev na auto ani navigaci nemame :frowning2:
5. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
kacici: Moc děkuji :wink: Klobouček a čepičku máme :wink:

spíš budeme mít problém kam ty krámy všechny narvat :confounded:
5. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Jinak mě žehlení čeká zítra, dnes peru :frowning2:
5. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
kinsli:10.6. ale nechce se mi,možná to odložím :wink:
5. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
lenkabu: Nám to vychází kolem půlky července a to jsme zrovna pryč, tak i kdyby jsme dostaly pozvánku před odjezdem tak ho stejně posunu, před dovolenou nic nechci. Jednak nevím jakou bude mít reakci na očko a taky hodně holek píše, že jsou po očkování děti hodně podrážděný, plačtivý a že se to srovná tak po 14 dnech. takže před dovolenou ani náhodou :grinning: :grinning:

Jinak se teď očkuje Priorixem :wink:
5. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
já vim páč Trivivac neni a už asi nebude..............já to chci posunout na 2 roky ale nevim esli na ní jít narovinu nebo si vymejšlet že byla nastydlá :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
lenkabu: To jí řekni na rovinu, myslím, že jí je to jedno :wink: Má to být 15m +
Já jí nechám oočkovat po příjezdu z dovolené, nic zase až tak posouvat nechci :wink:
5. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Jinak holky, další akce na Sunar albert :wink:
Kde je nejblíž ke slezkýmu??? Skočila bych tam zítra pro banánový, dávám jí 7 odměrek beby + 1 banánovou a moc jí to chutná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahoj holky, tak co ten sraz na biřičce??? hodí se vám spíš středa nebo čtvrtek odpoledne???
7. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak nám zítra odjíždí dítě na školu v přírode. Holky já budu BULET! :cry: :cry: :cry: :grinning: Jsem děsná. Na jednu stranu se děsně těším, že bude doma aspoň pár dní trochu klidu a na druhou mám z toho depku, když ho vidím jak stojí u toho kufírku, takovej maličkej ňoumeček :sweat_smile:
7. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
kin: ta akce na Sunar (800g za 124,50,-) je pouze na 10+ bez příchutě :wink: on Hero chce totiž všechny sunary po 600g a tenhle jim jaksi vyčnívá :grinning:
V Palachově už nebyl a u Harmonie jsem dneska brala poslední tři krabice :slight_smile:

Doufám teda, že Páťa to bude pít ... když ne, tak mu z toho alespoň udělám krupicovou kaši a pudink :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.